kacka6
27.10.11,08:34
Kto poradí, čo ešte vyskúšať, keď sa mi stalo toto: dala som si zväčšiť RAM pamäť na notebooku, internet som chytala cez WIFI router, všetko išlo v poriadku, lenže som si dala preinštalovať vistu cez obnovovacie cd, a od vtedy sa k netu pripojiť nemôžem. Síce všetko vyhľadá, ale vypíše "obmedzené pripojenie" a net nejde. Dala som to aj do servisu na diagnostiku a im ani po inštalácii ovládačov to nešlo. Nie je nejaká finta alebo niečo zaškrtnúť v nastaveniach, aby mi to išlo? Ešte že keď som preinštalovala vistu, tak som zabudla vypnúť wifi, tak či to môže byť na príčine. Diky za rady.
Vlado40
27.10.11,07:10
Skús iba vypni a zapni router.Niekedy to stačí.
kacka6
27.10.11,07:42
router som niekoľkokrát vypla zapla, aj som preinštalovala opäť vistu a nič. vyskúšala som toho viac. ALE ak si kúpim bezdrôtový wifi USB adaptér, tak by mi mal ísť internet? to mi radili v tom servise, nakoľko na opravu notebooku nemám zvyšné eurá :(
mecky
27.10.11,07:49
ak je pokazena wifi karta v ntb tak ta sa da jednoducho vymenit, z tohto popisu nevidim dovod na kupu usb adapteru, skor nakopanie servisakov do zadku
TomasHC
27.10.11,09:37
Vidím to na zlé nastavenie WiFi na notebooku, ale diaľku ťažko poradiť. Máš zabezpečenú sieť (nejaké heslo)? Potom treba občas vybrať správny typ kódovania (AES, TKIP...) ak sa správne nezdetekuje. Občas pomôže aktualizovať ovládač WiFi karty v notebooku (web výrobcu).
Vlado40
27.10.11,19:36
Spoj router a NTB sieťovým káblom,ak pôjde internet dáme do poriadku aj wifi.Napíš sem značku a typ NTB.Preinštaloval už niekto ovládač na wifi kartu.
kacka6
30.10.11,17:31
Notebook mam: Toshiba Satellite A200-130, len tu RAMku som si dala rozsirit, teda mam 2,5 GB. Siet je zabezpecena heslom - kodovanie neviem, kde mam hladat. A o preinstalovani - aktualizovani WIFI karty nic neviem. Inac som si kupila ten wifi usb, net ide, ale ja by som rada prisla na to, preco mi to wifi povodne vlastne nejde a ma to stve :(... ked to predtym islo a neverim, ze sa to zrazu pokazilo po preinstalovani visty :(((