sebera
27.10.11,11:40
Pozeral som na porade viac diskusií, ale stále nemám v tom jasno. Mám záhradu mimo zastavaného územia obce - extravilán a chcem tam postaviť unimobunku 3m x 6m. Ak to podložím betónovými kockami alebo terén upravím tak treba stavebné povolenie. Je to na dlho. Ak tam bunku postavím len na hlinu, poruším zákon??? Na spoločnom stavebnom úrade v Trnave sa úradníčky do mňa pustili, že čo špekulujem. Nechceli mi dať odpoveď, či týmto konaním zákon poruším alebo nie. Nebude tam natiahnutá elektrika a ani nič iné. Potom by som cez zimu to stavebné vybavil a na jar to môžem pridvihnúť a položím na kocky.
andiablo
27.10.11,11:01
nestresuj. Za prvé ti musia poradiť a ked nie tak sťažnosť k ich nadriadeným. Takáto bunka nieje stavba lebo nie je pevne spojená zo zemou. Hocikedy môžeš prísť a zabrať ju odtial preč a po nej neostane nic.
Brčo
27.10.11,15:12
Mam jednu postavenu mimo dediny na zahori uz pol roka a v pohode.Ziadne energie,ziadne zaklady,ziadna stavba.A ako napisal andiablo,kedykolvek pride auto z rukov a zoberie ju prec.Nie je co riesit.Nestresuj a nazatazuj tety uradnicky...:)