Jaanka1983
28.10.11,17:39
Dobrý podvečer.
Chcela by som poprosiť o radu. Už päť rokov sa snažíme s manželom o bábätko no zatiaľ sa nám nedarí moja gynekologická lekárka mi zobrala odbery a vyšiel mi vyšší testosterón mužský hormón chcela by som poprosiť o radu čo by pomohlo znižiť hladinu testosterónu.Ďakujem
lujza.j
28.10.11,15:59
Jaanka1983
29.10.11,16:00
ešte neviem idem k nej pondelok ja len sa zatiaľ informujem
Martin Vacho
29.10.11,22:25
Viem, že existuje nejaký harmonizátor pomeru mužských a ženských hormónov v tele. Robí sa to z klíčkov sóje - v nejakom konkrétnom štádiu klíčenia. Skúsim k tomu zistiť viac. V tomto prípade ale predpokladám, že doktorka predpíše nejaké ženské hormóny v syntetickej forme. To by mohlo pomôcť ale nebude to celkom prirodzené a osobne si myslím, že tento spôsob "liečby" je chorý... Ozaj, nie si trochu ješitná alebo tak trochu-viac feministka? Nemyslím to v zlom (naozaj sa nechcem dotknúť) - je to mentálne programovanie tela...
Jaanka1983
30.10.11,18:52
neviem čo myslite pod pojmom ješitná alebo feministka no tak uvidím zajtra čo navrhne lekárka.
Jaanka1983
30.10.11,18:53
no ak budete niečo vediet viac ohľadom klíčkov soje tak budem rada.
Martin Vacho
03.11.11,23:38
neviem čo myslite pod pojmom ješitná alebo feministka no tak uvidím zajtra čo navrhne lekárka.
Jaanka, ako u doktora? Aké riešenie ponúkol?
K tomu "ješitná" resp. "feministická" - myslel som, či sa nesnažíte byť veľmi samostatná prípadne či si veľmi nezakladáte na svojich názoroch, svojej pravde (presvedčení)... No a hlavne ak je to podporené vedomím, že silnou a sebestačnou musíte byť a že je dôležité vedieť si presadiť svoj názor...
Napísal som to cez pocity a nepremýšľal som o Vás nakoľko Vás nepoznám... Robil som 17 rokov poradenstvo v oblasti výživy, fitnesu a asi 6 rokov aj v oblasti myslenia a poznávania seba samého - proste som dal na intuíciu a ak to má pomôcť pomôže ak to bola "strela" do vzduchu tak dúfam, že nikoho netrafila :).
Pekný deň.
Jaanka1983
04.11.11,18:16
Dobrý večer,
tak u lekárky to dopadlo tak že som mála aj zniženie hodnoty na štitnu žlazu tak som bola na endokrinologii a tam mi dáli lieky a chodím aj do Košíc do SPNL tak uvidíme ako to dopadne.Ďakujem