natalia01
29.10.11,12:58
Veríte na prekliatie? Lebo mám pocit, že moja rodina je poriadne prekliata. Vôbec sa nám nedarí, prišli sme o prácu, máme zdravotné ťažkosti, často sa nám stávajú úrazy a nehody, ako zlomeniny nôh či rebier, mne a mamine našli nezhubné nádory, z ničoho nič. V priebehu polroka sa na nás všetko zosypalo, vážna autohavária, operácie... Mali sme v minulosti jeden konflikt s iným príbuzným, ktorý nám dosť poubližoval, slovne aj fyzicky,vyslovil aj tú formulku "preklínam ťa", ale mohol by nás naozaj prekliať alebo sú to len nejaké nešťastné zhody náhod? Predtým sme boli šťastní, darilo sa nám a teraz to je úplny opak. Ak ide o kliatbu (lebo tak veľa nešťastia, za tak krátky čas mi príde inak nemožné) ako sa chrániť, prípadne "odkliať"? Pregooglila som všetko čo sa dalo, ale moc som toho nenašla. Kúpať sa v svätenej vode, 30-krát denne sa pomodliť, kresliť okolo seba kruhy kriedou alebo potierať sa močom mi príde trošku divné. Počula som už o červenom náramku na ľavej ruke, ale ten má slúžiť ako ochrana. Ako sa ale zbaviť prípadnej kliatby? Prosím, len suverénne odpovede!! Ďakujem
alabut
29.10.11,11:01
Detzler
kargo
29.10.11,14:09
MUDr. Teodor Rosinský, CSc., Energoinformačný systém človeka v zdraví a chorobe. Choroby z nenávisti (urieknutie, porobenie, prekliatie) ..Ale na Porade už táto téma bola,
Stanislav 1975
29.10.11,15:26
Veríte na prekliatie? Lebo mám pocit, že moja rodina je poriadne prekliata. Vôbec sa nám nedarí, prišli sme o prácu, máme zdravotné ťažkosti, často sa nám stávajú úrazy a nehody, ako zlomeniny nôh či rebier, mne a mamine našli nezhubné nádory, z ničoho nič. V priebehu polroka sa na nás všetko zosypalo, vážna autohavária, operácie... Mali sme v minulosti jeden konflikt s iným príbuzným, ktorý nám dosť poubližoval, slovne aj fyzicky,vyslovil aj tú formulku "preklínam ťa", ale mohol by nás naozaj prekliať alebo sú to len nejaké nešťastné zhody náhod? Predtým sme boli šťastní, darilo sa nám a teraz to je úplny opak. Ak ide o kliatbu (lebo tak veľa nešťastia, za tak krátky čas mi príde inak nemožné) ako sa chrániť, prípadne "odkliať"? Pregooglila som všetko čo sa dalo, ale moc som toho nenašla. Kúpať sa v svätenej vode, 30-krát denne sa pomodliť, kresliť okolo seba kruhy kriedou alebo potierať sa močom mi príde trošku divné. Počula som už o červenom náramku na ľavej ruke, ale ten má slúžiť ako ochrana. Ako sa ale zbaviť prípadnej kliatby? Prosím, len suverénne odpovede!! Ďakujem
Ja by som si prosil vysvetliť, aká je to SUVERÉNNÁ ODPOVEĎ ???
Stanislav 1975
29.10.11,15:28
Všelijaké rozprávky o nejakom prekliatí alebo zakliatí sú hlúposť, nič také neexistuje...

A to čo ty opisuješ v príspevku,že ste stratili prácu a ochoreli- tak to sa stalo mnohým a mnohým ľuďom a dokonca horšie veci...
marjankaj
29.10.11,16:00
Všelijaké rozprávky o nejakom prekliatí alebo zakliatí sú hlúposť, nič také neexistuje...

A to čo ty opisuješ v príspevku,že ste stratili prácu a ochoreli- tak to sa stalo mnohým a mnohým ľuďom a dokonca horšie veci...

Ty si ešte nepočul o voodoo?
http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BAd%C3%BA
Stanislav 1975
29.10.11,16:01
Ty si ešte nepočul o voodoo?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vúdú
to je to pichanie ihlami do bábiky? :cool:
Gina Er
29.10.11,16:53
Ty si ešte nepočul o voodoo?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vúdú (http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BAd%C3%BA)
to funguje iba na toho,kto tomu verí:D
lujza.j
29.10.11,20:07
Ty si ešte nepočul o voodoo?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vúdú

teraz som si kúpila nové voodoo gorále červené proti urieknutiu do zbierky k mojim ďalším voodoo veciam, ktoré mi visia na späťáku v mojej káre:D:D:D kúpené od černocha, čierneho ako bota, dúfam že budú fungovať:---:---:---
Stanislav 1975
29.10.11,20:09
teraz som si kúpila nové voodoo gorále červené proti urieknutiu do zbierky k mojim ďalším voodoo veciam, ktoré mi visia na späťáku v mojej káre:D:D:D kúpené od černocha, čierneho ako bota, dúfam že budú fungovať:---:---:---
Lujza, ty si iný prípad na stredu, Maska...:D
Gina Er
29.10.11,20:35
teraz som si kúpila nové voodoo gorále červené proti urieknutiu do zbierky k mojim ďalším voodoo veciam, ktoré mi visia na späťáku v mojej káre:D:D:D kúpené od černocha, čierneho ako bota, dúfam že budú fungovať:---:---:---
ako vieš,že sú pravé? :D čo keď ich kúpil niekde v Tescu vo výpredaji?:D
lujza.j
29.10.11,20:46
ako vieš,že sú pravé? :D čo keď ich kúpil niekde v Tescu vo výpredaji?:D
keby si videla toho černocha, všetko bolo pravéééé:D:D to že budú voodoo to som si povedala JA:D ešte som si aj cenu zjednala z cca. 15e a 5e no nekúp také voodoo. možno mi vytvoria takú oázu kludu v mojej káre a nebudem taká agresííííívna:D:D:D
Adiks
29.10.11,20:52
Samotný život je ako sínusoida. Raz sa darí, raz sa nedarí, ale či vtedy,keď sa mi nedarilo, ma niekto preklial, nad tým som nikdy nerozmýšľal. Určite existujú ľudia, ktorí s tým vedia pomôcť, viem, že u nás v Košickom Večeri som videl občas inzeráty typu odstraňujem kliatby a uvedené tel.číslo. mimotemyAk sa pozeráme na tie rozhovory o eurovale, Grécku a rekapitalizácii bánk, tak niekto asi zaklial celú Európu aj s USA.
arizona
29.10.11,20:55
Vsetko je o mysli a o tom,co si chceme vsugerovat! V kazej rodine su obcas nestastia s ktorymi sa tazko vyrovnavme. Raz je dobre obdobie, raz zial horsie...
Je lepsie si "vsugerovat", ze to zle obdobie uz konci a teraz pride lepsie,ako verit vseliakym pavedam.
Mysel a podvedomie su silne vnemy,zalzi co do nich vlozis ty sama.Preto sa treba sustredit na to,aby si vkladala len veci pozitivne...
lujza.j
29.10.11,20:57
Vsetko je o mysli a o tom,co si chceme vsugerovat! V kazej rodine su obcas nestastia s ktorymi sa tazko vyrovnavme. Raz je dobre obdobie, raz zial horsie...
Je lepsie si "vsugerovat", ze to zle obdobie uz konci a teraz pride lepsie,ako verit vseliakym pavedam.
Mysel a podvedomie su silne vnemy,zalzi co do nich vlozis ty sama.Preto sa treba sustredit na to,aby si vkladala len veci pozitivne...

nezaberá:(:(:mee:
katalóg
29.10.11,21:58
Pár rokov po r. 89 som počúvala v rozhlase rozhovor s MUDr. Teodorom Rosinským a MUDr. Gustávom Solárom. Vysvetľovali čo prináša dané slovo pre jednu i druhú zainteresovanú stranu. Bola to výborná osveta. "Poškodený" je aj ten, kto to vysloví.

http://www.martinus.sk/?uItem=41971:
ľuba
15.10.2008

MUDr. Rosinský Knihu som zatiaľ nečítala, ale pokiaľ ide o osobu autora, MUDr. Rosinský mi v živote neraz pomohol, je to úžasný človek a som nesmierne šťastná, že som mala možnosť byť s ním v kontakte. Podľa mojich informácií pomoc poskytuje iba prostredníctvom listov. Žiadne osobné návštevy u neho doma zrejme nemajú význam, čo je samozrejme úplne pochopiteľné vzhľadom na oblasť, ktorou sa zaoberá a problémy, s ktorými sa na neho ľudia obracajú. On sám sa nevenuje liečiteľstvu, ale robí prednášky pre liečiteľov. Takže obracať sa na neho ak máte zdravotné problémy nesúvisiace s porobením, prekliatím a pod. nemá význam. Nepochybujem, že je to človek veľmi zaneprázdnený, preto by sotva bolo vhodné obťažovať ho maličkosťami.
katalóg
29.10.11,22:08
Ja by som si prosil vysvetliť, aká je to SUVERÉNNÁ ODPOVEĎ ???http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=suver%C3%A9nny
avalik
29.10.11,22:15
Vsetko je o mysli a o tom,co si chceme vsugerovat! V kazej rodine su obcas nestastia s ktorymi sa tazko vyrovnavme. Raz je dobre obdobie, raz zial horsie...
Je lepsie si "vsugerovat", ze to zle obdobie uz konci a teraz pride lepsie,ako verit vseliakym pavedam.
Mysel a podvedomie su silne vnemy,zalzi co do nich vlozis ty sama.Preto sa treba sustredit na to,aby si vkladala len veci pozitivne...

suhlas - pozitivne myslenie!

ja osobne som sa viackrat "zbierala z dna" ci uz v oblasi vztahov, prace, financii alebo aj zdravotne ... samozrejme malo to vzajomne suvislosi. vysledok? dnes viem, ze kazdy pad ma svoj zmysel, nema vyznam hladat nejake kliatby, resp. niekoho "zodpovedneho".
naucilo ma to vazit si vsetko co momentalne mam a tesit sa aj z malickosti. verim tomu, ze nebyt tych padov nebola by som tam kde som dnes - no a samozrejme som pripravena na to, ze znova padnem na hubu :)
arizona
31.10.11,09:16
nezaberá:(:(:mee:
Zabera,ale nejde to zo dna na den.
Potrebuje to svoj cas...;)
evelina9992
31.10.11,13:07
Dr.Ockajak 0905218732 skús ho kontaktovať. poradí ti
lujza.j
31.10.11,13:30
Zabera,ale nejde to zo dna na den.
Potrebuje to svoj cas...;)
viem:) len ked to je už pá rokov tak.....mám pocit že to nezaberá :(
alabut
31.10.11,16:11
Nemam inych ruk, okrem tvojich,
nemam inych noh, okrem tvojich,
aby som ta prekliatia zbavil,

panbozko. :-)