pouzivatel2
29.10.11,22:08
Svokor bol pred par dnami na operacii prostaty. Neviem presnu diagnozu, ale predpisali mu 'preventivne' ozarovanie, na ktore ma nastupit v priebehu nasledujucich dni. Vraj sa toto 'preventivne' ozarovanie predpisuje v kazdom pripade. Viete mi to potvrdit? Predpisuje sa ozarovanie aj v pripade nezhubnych nadorov alebo iba zvacsenia prostaty? Viem len, ze boli vzorky poslane na histologiu - vysledky nepoznam. Ziadnu takuto informaciu som na Internete nenasiel. Dakujem za akekolvek informacie.
lujza.j
29.10.11,21:53
topolkos2
30.08.23,13:42
Viem že už je to veľmi stará otázka, ale možno to niekomu pomôže. Mrknite sem https://www.mojaprostata.sk/operacia-prostaty/
buchač
30.08.23,13:52
Slušne zaobalená REKLAMA....
veronikasad
30.08.23,14:16
Kto je autor toho blogu? Lekár, alebo ,"ujo z ulice"?
topolkos2
30.08.23,14:27
len sa snažím pomôcť
topolkos2
30.08.23,14:27
informácie sú tam podľa mňa dobré
buchač
30.08.23,14:39
Ach jaj......
veronikasad
30.08.23,14:51
Podľa teba ? a ty si kto ???
buchač
30.08.23,14:59
Na stránke je uvedený autor :

Petr Kučera

Pri prvých príznakoch a neobvyklej potrebe na záchod som sa rozhodol vyskúšať jeden z prípravkov na prostatu. Lenže na internete ich je nepreberné množstvo a kto sa v tom má vyznať, že? Prvýkrát som siahol po jednom známom prípravku z TV reklamy, ten bohužiaľ príliš nepomohol a tak som zavítal k urológovi. Predpísal mi klasické lieky s množstvom nežiaducich účinkov. Síce prostatu upokojili, ale prejavili sa u mňa bolesti hlavy na dennej báze a navyše aj nedostatok libida. Znova som začal hľadať prírodné riešenie, ktoré by skutočne vyriešilo moje problémy a to všetko bez vedľajších účinkov. Podľa svojich skúseností, skúseností mojich priateľov a známych; a recenzií z internetu som pripravil to najlepšie, čo je na slovenskej scéne k dispozícii. Hlavné motto pre mňa bolo: Účinné riešenie za rozumnú cenu. Na tomto webe sa s Vami podelím o svoje poznatky a skúsenosti s prípravkami na prostatu, ktoré sú aktuálne dostupné na slovenskom trhu.


Typický popis laického autora, ktorá pozbieral informácie z netu. Síce vraví, že má nejaké skúsenosti, ale tomu ja nejak neverím.
veronikasad
30.08.23,15:12
to som čítala, len ma zaujíma prečo to sem práskol topolkos2