derek191919
31.10.11,09:53
Caute,
v gmaily som si nastavil, aby sa mi doň preposielala pošta z iného mailu. Teraz to potrebujem zrušiť, avšak neviem ako, lebo v nastavaniach pošty, nikde nevidim že by sa to dalo zrušiť, má s tým niekto skúsenosť?
Dáša_
31.10.11,09:04
a nie je to náhodou naopak? Ke´d chceš, aby ti pošta prišla na gmail, musíš to mať nastavené na tom druhom maile? Ako môže gmail ovladať aj iný mail?
Alebo potom naopak - pošta z gmail ti príde aj na iný mail?
arizona
31.10.11,09:08
Chod na / v gmail/ : nastavenie posty-ucty a import-tam sa ti zobrazuje mail. adresa s kadial si si dal preposielat postu.
V tom istom riadku na pravej strane mas moznost opravit a odstranit
derek191919
31.10.11,09:27
Chod na / v gmail/ : nastavenie posty-ucty a import-tam sa ti zobrazuje mail. adresa s kadial si si dal preposielat postu.
V tom istom riadku na pravej strane mas moznost opravit a odstranit

Presne tento navod som našiel aj na nete, išiel som tam, ale ten mail tam nemám a napravo je iba "upraviť informácie"
arizona
31.10.11,09:51
Presne tento navod som našiel aj na nete, išiel som tam, ale ten mail tam nemám a napravo je iba "upraviť informácie"

Ked som ti pisala postup,tak som mala otvoreny svoj gmail,na ktory mi tiez chodi posta z inej stranky,takze som opisovala stadial,nie z netu.

Ked tam nemas ziadnu mail.adresu uvedenu,tak skadial ti potom chodi posta???
derek191919
31.10.11,11:41
Arizona, ved jasne, ja som pochopil ze si to neskopirovala z netu ale ze si to sama vyskušala, ja som len pisal, ze som taky postup našiel na nete vyskušal to a az potom som napisal, ze mi to nejde zrušit.
A važne netušim kde je čo nastavene aby mi to tam chodilo, chodia mi tam maili z firemneho mailu (firma@firma.sk) a tam sa to ani nastaviť nedá aby mi to posielalo inde, čiže problem bude v gmaily
Marína
31.10.11,12:31
Pozri ešte do Nastavenia/účty a import/kontrolovať poštu pomocou protokolu POP3. Viď obrázok.
derek191919
31.10.11,12:52
Pozri ešte do Nastavenia/účty a import/kontrolovať poštu pomocou protokolu POP3. Viď obrázok.

No hej, "Kontrolovať poštu pomocou protokolu POP3" tam mám, ale tam, kde máš ty tú emailovú adresu, tak ja tam mám iba Pridať vlastný e-mailový účet POP3
arizona
31.10.11,15:00
Odfot si tu tvoju stranku s nastaveniami a priloz sem,lahsie sa da poradit...
derek191919
31.10.11,15:12
Odfot si tu tvoju stranku s nastaveniami a priloz sem,lahsie sa da poradit...

Prikladam foto
Lenulka12
01.11.11,08:41
ja mam tiez nastavene preposielanie z ineho učtu, ale to sa nastavuje v tom ucte, ktory chces aby sa ti preposielal. Predpokladam teda, ze preposielanie mas nastavene vo firemnom ucte.