Tadeas
22.02.09,20:57
Ďakujem, Ja 1000, za informáciu. Želám všetko dobré!
Inečka
22.02.09,23:35
Bola som pri jednej takej veštici. Skôr by som ju nazvala dobrá žena. Fakt vedela veľa z minulosti a nielen z minulosti. Videla som na nej, že mi niektoré zlé veci ani nechcela povedať. Ale to, čo ma čakalo podľa nej, sa fakt hneď začalo plniť. Povedzte mi odkiaľ to mohla vedieť, keď sa ma napr. o synovi nespýtala ani slovíčko a iba mi hovorila. A povedala aj pravdu o manželovi a to sa ma vôbec na také niečo ani nepýtala. Toto fakt nemohla vedieť od nikoho. A nebola to iba taká bežná vec. A ináč pomohla aj môjmu vnúčikovi. Takže neúshlasím s názorom, že všetci si iba zarábajú. U tejto dobrej žienky to tak určite nebolo. Peniaze nepýtala žiadne. Kto chce, ten jej dá. A každý dá koľko uzná za vhodné. Ona pritom nepovedala ani pol slova na to kto jej koľko dal.
Ahoj Kalkulka, mohla by si mi dať kontakt na túto dobrú vešticu? Vďaka.
Ja1000
23.02.09,17:07
Téma veštíc ma vždy nadvihne zo stoličky. :mad: Prevažná väčšina mojich kamarátok takýchto ľudí vyhľadáva a myslia si, že sú o krok vpred. Omyl. Nedozvedia sa nič. Štatisticky som zistila, že každý veštec je len osoba s lepšími pozorovacími schopnosťami (pretože musí, inak nezarobí) a na konkrétne otázky dávajú obyčajné všeobecné odpovede. Ak Vám časom aj dajú konkrétnejšiu odpoveď, to len preto, že z Vás nebadane vytiahli to, čo potrebovali vedieť, aby sformulovali predmetnejšiu vetu. A tak sa každá žena dozvie, že má gynekologické problémy (no ktorá ich nemá??), dozviete sa, že Vám slabne zrak, máte problémy s trávením (kto ich nemá, keď každý z nás najmenej 1x týždenne poruší stravovací režim), že Vás bolí chrbát (mimochodom, každá vnútorná fyzická potiaž sa väčšinou zrkadlí aj navonok), že nemáte práve najideálnejší vzťah a že sa neobklopujete len ľuďmi, ktorým môžete veriť, že Váš šéf má na Vás negatívne vplyvy a že Vám na psychickom pokoji nepridávajú ani Vaše deti . Toto všetko Vám povie aj „obyčajný“ človek. Po skúške zo psychiatrie mám ja osobne všetkých veštcov v kategórii „disociatívna a konverzná porucha“ – celé im to prináša jeden obrovský zisk – schopnosť manipulovať ľuďmi (a zarábať na tom nemalé peniaze), obhajujú sa slovami, že pomáhajú. A absolútne súhlasím so všetkými, ktorí písali o tom, že takýchto „mudrcov“ vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí.
A za ďalšie, nechápem, prečo ľudí v pokoji ukolíše pocit, že život je vopred daný, veď ak by to bolo tak, bola by to katastrofa! Existovali by veci, ktoré by ste ani najväčším úsilím nedokázali zmeniť, hoci by ste nekonečne túžili po tom, aby sa niečo stalo alebo nestalo. To sa Vám páči? Všetko, všetko bude také aké si to urobíte. Samozrejme, že žijeme medzi ľuďmi a preto sa ich akcie premiešavajú s tými našimi, niečo je presne tak ako chceme my, niečo o štipku ovplyvnené skutkami iných, no povedzte, čo neviete na Vašom zmeniť? Keď si poviete, že nechcete byť s partnerom, tak s ním zajtra nebudete a 100 veštíc môže povedať, že budete spolu navždy alebo naopak, 100 veštíc môže povedať, že zmeníte zamestnanie, ak vy viete, že nechcete a že urobíte niečo pre to, aby ste ostali na pôvodnom mieste. Celé je to príčina : dôsledok, manipulácia : sugescia. Všetci, ktorých láka vidina vedenej budúcnosti by sa mali zamyslieť nad tým, čo od toho očakávajú a snažiť sa zmeniť to vlastnou vôľou a vlastnými činmi.
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.
marina8
23.02.09,18:58
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.


Tajemství kroniky Ákáše
hanelie
24.02.09,07:24
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.

0
sp

existencia logicky /rozumovo/ nevysvetliteľných javov je evidentná - to však vôbec neznamená, že niektorí ľudia majú právo si uzurpovať názory na vysvetlenie takýchto javov / všetky interpretácie sú čisto hypotézy /
takým jednoduchým príkladom je liečenie pomocou byliniek - všeobecne si každý vie naštudovať ktorá bylinka dobre pôsobí na určitú chorobu - ak k tomu pridáme zopár "učinkuvzpruživých" formuliek - je dielo dokonané - naše zmysly sú oklamané tajomnom - :)
tieto účinky sú dokázané napr. tzv. placebo efektom

nemožno tu hovoriť o nadprirodzených schopnostiach, ale o manipulácií s podvedomím

všeobecne sa ľudia zaujímajú o SVOJE / vlastné / : vzťahy, láska, zdravie, peniaze, práca -
čiže spektrum otázok a odpovedí sa točí len a len okolo týchto aspektov
Olivia6
24.02.09,19:12
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.

Prepáčte, ale mýlite sa. Mne žiadny z tých "podvodníkov" ako ste ich nazvali vy neuškodili, práve naopak, veľmi mi pomohli, pretože mi otvorili oči tým, že ma utvrdili v tom, že sa danými vecami nemám zaoberať, pretože neexistujú a zbytočne mnou manipulujú. Čistá sugescia. Dozviete sa, že Vás niečo čaká a neminie a či chcete alebo nie, ovplyvní Vás to vo viacerých rozhodnutiach, ktoré v živote urobíte. Ja takéto limity nepotrebujem, rozhodujem sa jedine na základe vlastnej logickej úvahy, na základe minulých skúseností a na základe vlastných rozumom nachádzaných vzťahov medzi javmi, nepotrebujem na to vedomie vedenia inými, magické myslenie či symboliku. Knihy Edgara Cayca som čítala, nie je to jediná ezoterika, ktorá mi prešla rukami, no rovnako som sa zaujímala aj o vedecké práce a biologické vnímanie sveta, nielen preto, že mám za sebou štúdium medicíny a preto si myslím, že mám väčšiu možnosť rozhľadu a možnosti posúdiť validitu oboch teórií sveta. V mojom príspevku som netvrdila, že za veštcami nemajú chodiť tí, ktorí tomu veria, veď tomu sa ani nedá zabrániť, povedala som svoj názor a ponúkla svoj pohľad na riešenie medziľudských a osobných problémov. A ako hovoríte o odsunutí na druhú koľaj, je to úplne naopak. Nemám pocit, že som na nesprávnej ľudskej alebo vedomostnej úrovni a už vôbec nemám pocit, že ak niektoré veci neberiem duchovne, som "menší" človek, pre mňa je moje vnímanie mojou slobodou a nelimitovanosťou fiktívnym osudom. Len toľko som chcela povedať.
misomiso
24.02.09,19:15
Daku vesticu, co vie vyvestit krizu nemate? Bo teraz taku treba.
Olivia6
24.02.09,19:24
Určite to vedia všetky :-D
Ja1000
24.02.09,20:36
Ľuďom netreba brať nádej a práve tak Tvoj prvý príspevok pôsobil. Prepáč ale vysoká škola ešte nie je zárukou objektivity a jednoznačnej pravdy. Nechaj ľudí nech sa každý rozhodne podľa vlastných úvah a svojho pohľadu na svet. Ja osobne by som vôbec nevidela štúdium medicíny ako smerodajné, pretože v tejto oblasti to až tak ružovo nevyzerá (hlavne keď zlyhá technika). Jedno ma však zaujalo na Tvojom príspevku - že si prečítala veľa ezoterických kníh. Možno Ťa k tomu primälo Tvoje podvedomie a ani o tom nevieš. Absolventi medicíny ktorí majú za sebou niekoľko rokov praxe a patria medzi skúsených, neodsudzujú oblasť duchovna, práve naopak. Z toho mi jednoznačne vyplýva že máš ešte málo rokov a veľa sebavedomia.
bettylou
24.02.09,22:05
V kútiku duše ti drieme tvoje vlastné rozhodnutie, nato nepotrebuješ vešticu. Stačí odpoveď na jedinú otázku, chceš to? Ak áno, tak to urob.

niekedy u mna aj v strede duše takom maličkom a ja obieham a obieham dookola vo svojich zaužívaných kolajach;)
ludo_centrum
25.02.09,05:47
Téma veštíc ma vždy nadvihne zo stoličky. :mad: Prevažná väčšina mojich kamarátok takýchto ľudí vyhľadáva a myslia si, že sú o krok vpred. Omyl. Nedozvedia sa nič. Štatisticky som zistila, že každý veštec je len osoba s lepšími pozorovacími schopnosťami (pretože musí, inak nezarobí) a na konkrétne otázky dávajú obyčajné všeobecné odpovede. Ak Vám časom aj dajú konkrétnejšiu odpoveď, to len preto, že z Vás nebadane vytiahli to, čo potrebovali vedieť, aby sformulovali predmetnejšiu vetu. A tak sa každá žena dozvie, že má gynekologické problémy (no ktorá ich nemá??), dozviete sa, že Vám slabne zrak, máte problémy s trávením (kto ich nemá, keď každý z nás najmenej 1x týždenne poruší stravovací režim), že Vás bolí chrbát (mimochodom, každá vnútorná fyzická potiaž sa väčšinou zrkadlí aj navonok), že nemáte práve najideálnejší vzťah a že sa neobklopujete len ľuďmi, ktorým môžete veriť, že Váš šéf má na Vás negatívne vplyvy a že Vám na psychickom pokoji nepridávajú ani Vaše deti . Toto všetko Vám povie aj „obyčajný“ človek. Po skúške zo psychiatrie mám ja osobne všetkých veštcov v kategórii „disociatívna a konverzná porucha“ – celé im to prináša jeden obrovský zisk – schopnosť manipulovať ľuďmi (a zarábať na tom nemalé peniaze), obhajujú sa slovami, že pomáhajú. A absolútne súhlasím so všetkými, ktorí písali o tom, že takýchto „mudrcov“ vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí.
A za ďalšie, nechápem, prečo ľudí v pokoji ukolíše pocit, že život je vopred daný, veď ak by to bolo tak, bola by to katastrofa! Existovali by veci, ktoré by ste ani najväčším úsilím nedokázali zmeniť, hoci by ste nekonečne túžili po tom, aby sa niečo stalo alebo nestalo. To sa Vám páči? Všetko, všetko bude také aké si to urobíte. Samozrejme, že žijeme medzi ľuďmi a preto sa ich akcie premiešavajú s tými našimi, niečo je presne tak ako chceme my, niečo o štipku ovplyvnené skutkami iných, no povedzte, čo neviete na Vašom zmeniť? Keď si poviete, že nechcete byť s partnerom, tak s ním zajtra nebudete a 100 veštíc môže povedať, že budete spolu navždy alebo naopak, 100 veštíc môže povedať, že zmeníte zamestnanie, ak vy viete, že nechcete a že urobíte niečo pre to, aby ste ostali na pôvodnom mieste. Celé je to príčina : dôsledok, manipulácia : sugescia. Všetci, ktorých láka vidina vedenej budúcnosti by sa mali zamyslieť nad tým, čo od toho očakávajú a snažiť sa zmeniť to vlastnou vôľou a vlastnými činmi.

Akési dosť tvrdé, nevnímajúc ten tvoj druhý príspevok, nazvem to vysvetlenie tohto prvého.
Vyjadriť svoj názor je treba. Ale otázka znie, či musíš pritom urážať tých ľudí tou nejakou diagnózou?
Ako silné hobby sa venujem Tarotovým kartám a skutočne si nemyslím, že trpím tou diagnózou ;). Podľa všetkého si práve ty, ktorá trpíš.

Prejav názor, ale neurážaj prosím. Rád by som ti pomohol prostredníctvom tarotových kariet aby si videla možný výsledok. Myslím, že by si sa mala ty pozrieť na tvoj vnútorný rozkol a uvidíš, že prestaneš urážať ľudí na okolí kvôli tvojim neúspechom.
Svojim spôsobom ťa ľutujem, nemáš to ľahké.
Prajem ti veľa poznania pre "otvorenie" očí.
bobino38
25.02.09,05:59
inak ...urobil si to a napísal presne tak ako to opisuje Olivia6 :-)) hovorí z teba len tvoj pocit, že sa ťa dotkol, zasiahol tvoje ego a pýchu z toho čo vraj dokážeš...nič iné...
bobino38
25.02.09,06:04
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.

Prepáčte, ale mýlite sa. Mne žiadny z tých "podvodníkov" ako ste ich nazvali vy neuškodili, práve naopak, veľmi mi pomohli, pretože mi otvorili oči tým, že ma utvrdili v tom, že sa danými vecami nemám zaoberať, pretože neexistujú a zbytočne mnou manipulujú. Čistá sugescia. Dozviete sa, že Vás niečo čaká a neminie a či chcete alebo nie, ovplyvní Vás to vo viacerých rozhodnutiach, ktoré v živote urobíte. Ja takéto limity nepotrebujem, rozhodujem sa jedine na základe vlastnej logickej úvahy, na základe minulých skúseností a na základe vlastných rozumom nachádzaných vzťahov medzi javmi, nepotrebujem na to vedomie vedenia inými, magické myslenie či symboliku. Knihy Edgara Cayca som čítala, nie je to jediná ezoterika, ktorá mi prešla rukami, no rovnako som sa zaujímala aj o vedecké práce a biologické vnímanie sveta, nielen preto, že mám za sebou štúdium medicíny a preto si myslím, že mám väčšiu možnosť rozhľadu a možnosti posúdiť validitu oboch teórií sveta. V mojom príspevku som netvrdila, že za veštcami nemajú chodiť tí, ktorí tomu veria, veď tomu sa ani nedá zabrániť, povedala som svoj názor a ponúkla svoj pohľad na riešenie medziľudských a osobných problémov. A ako hovoríte o odsunutí na druhú koľaj, je to úplne naopak. Nemám pocit, že som na nesprávnej ľudskej alebo vedomostnej úrovni a už vôbec nemám pocit, že ak niektoré veci neberiem duchovne, som "menší" človek, pre mňa je moje vnímanie mojou slobodou a nelimitovanosťou fiktívnym osudom. Len toľko som chcela povedať.
...máš moje sympatie...:-) nech si každý vysvetľuje po svojom všetky tie veci duchovné a budúce...len sami sme si strojcami šťastia a bytia, človek robí len to, čo chce...a všetko je to o psychike nakolko sa dá ovplyvniť prostredím a ľuďmi kde žije.
Bastian
25.02.09,06:06
Ako vyjednávať s vešticou :)
http://www.youtube.com/watch?v=3rL2mQ1Vbno
hanelie
25.02.09,06:24
skúsme tému rozoberať bez urážok a emócií :)

ludo, otázka pre teba - prečo myslíš, že na riešenie problémov sú potrebné karty?
Olivia6
25.02.09,14:12
Akési dosť tvrdé, nevnímajúc ten tvoj druhý príspevok, nazvem to vysvetlenie tohto prvého.
Vyjadriť svoj názor je treba. Ale otázka znie, či musíš pritom urážať tých ľudí tou nejakou diagnózou?
Ako silné hobby sa venujem Tarotovým kartám a skutočne si nemyslím, že trpím tou diagnózou ;). Podľa všetkého si práve ty, ktorá trpíš.

Prejav názor, ale neurážaj prosím. Rád by som ti pomohol prostredníctvom tarotových kariet aby si videla možný výsledok. Myslím, že by si sa mala ty pozrieť na tvoj vnútorný rozkol a uvidíš, že prestaneš urážať ľudí na okolí kvôli tvojim neúspechom.
Svojim spôsobom ťa ľutujem, nemáš to ľahké.
Prajem ti veľa poznania pre "otvorenie" očí.

Áno, uznávam, že s tou diagnostikou to bolo netaktné, ospravedlňujem sa. (no naozaj v danej odbornej publikácii bol uvedený tento príklad). :o
Ďakujem za pomoc, no dokážem si pomôcť sama alebo s mojimi blízkymi, karty na to naozaj, naozaj nepotrebujem, spolieham sa sama na seba a ak mi niečo aj nevyjde, je to preto, že som sa málo snažila a neinvestovala do toho toľko energie i schopností, koľko si to vyžadovalo. A ľutovať ma naozaj nemusíš, ja som skutočne šťastný človek a nepotrebujem na to dokonca ani duchovné filozofovanie...Som, lebo chcem a snažím sa byť...
janka331
25.02.09,15:08
Prečítala som si príspevky za i proti, a tak by som sa chcela spýtať, nepozná niekto v Košiciach dobrú a overenú vešticu? Takú dobrú ženu o akej písala (myslím ) Kalkulka
Ja1000
25.02.09,19:38
Áno, uznávam, že s tou diagnostikou to bolo netaktné, ospravedlňujem sa. (no naozaj v danej odbornej publikácii bol uvedený tento príklad). :o
Ďakujem za pomoc, no dokážem si pomôcť sama alebo s mojimi blízkymi, karty na to naozaj, naozaj nepotrebujem, spolieham sa sama na seba a ak mi niečo aj nevyjde, je to preto, že som sa málo snažila a neinvestovala do toho toľko energie i schopností, koľko si to vyžadovalo. A ľutovať ma naozaj nemusíš, ja som skutočne šťastný človek a nepotrebujem na to dokonca ani duchovné filozofovanie...Som, lebo chcem a snažím sa byť...
Ak to zhrnieme, tak nechápem prečo sa vôbec OLIVIA6 zapojila do diskusie, ak je takým zarytým materialistom. Veď v pôvodnom príspevku EVA11 požiadala členov PORADY o info na dobrú vešticu a ich skúsenosti s ňou. Podľa jej vyjadrenia takúto skúsenosť nemá. Čo bolo zámerom jej príspevkov je nám všetkým jasné.
ludo_centrum
26.02.09,05:26
skúsme tému rozoberať bez urážok a emócií :)

ludo, otázka pre teba - prečo myslíš, že na riešenie problémov sú potrebné karty?

Netvrdím, že karty sú potrebné. Ale ako súčasť môjho hobby sú práve tarotové karty, tak ako účtovníčky používajú počítať s nejakým programom (teda aspoň usudzujem) atď...
Považujem ich za nástroj pre odhalenie javov, skutočností atď... Ich zmysel je v obrazoch a preto je dôležité nechať vravieť intuíciu počas výkladu.
Tak ako lekár používa nejaký nástroj na diagnostikovanie, svojim spôsobom sú teda aj karty takýto nástroj. A uznávam po niekoľkých rokoch praxe, že veľmi silný nástroj. Nie je však dané každému, aby s nim dokázal pracovať.

Dávam skôr ľuďom nádej a spôsob ako riešiť svoju otázku. Vyhýbam sa vešteniu ako takému. Je však pravda, že sa dá veľa vecí predvídať.
Súčasne je pravda aj to, že sme si každý strojcom svojho osudu.
Ovplyvňovanie druhej osoby je súčasťou každodenného styku kohokoľvek s kýmkoľvek. Ovplyvňuje nás každá udalosť, médiá, ľudia ktorých stretneme ba i len vidíme, úradníci, lekári atď.... Takže je mimotemy poznámka, od Olivia6 (myslím) čo to tu kritizovala, že ovplyvňujeme atď... Ona rovnako ovplyvňuje pacientov dokonca tým, že používa a nesprávne používa diagnózu ktorú stanovil niekto druhý.
Každá informácia, ktorú zaznamenáme svojimi zmyslami spúšťa ďalšie reakcie. Takže je preto veľmi dôležité používať správne slová. Obzvlášť pri takej práci ako je lekár pri oznamovaní diagnózy svojmu pacientovi, alebo aj veštec pri výklade kariet.

atď...
ludo_centrum
26.02.09,05:45
inak ...urobil si to a napísal presne tak ako to opisuje Olivia6 :-)) hovorí z teba len tvoj pocit, že sa ťa dotkol, zasiahol tvoje ego a pýchu z toho čo vraj dokážeš...nič iné...

Ale ale ale... :D
A ty si kto môj? Ak vieš čítať, tak si prečítaj môj príspevok toľko krát, koľko budeš potrebovať aby si pochopil čo som písal ;).
Olivia6
26.02.09,14:28
Ak to zhrnieme, tak nechápem prečo sa vôbec OLIVIA6 zapojila do diskusie, ak je takým zarytým materialistom. Veď v pôvodnom príspevku EVA11 požiadala členov PORADY o info na dobrú vešticu a ich skúsenosti s ňou. Podľa jej vyjadrenia takúto skúsenosť nemá. Čo bolo zámerom jej príspevkov je nám všetkým jasné.


Zapojila som sa, aby som povedala toto: "...vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí."

A týmto som v danej téme aj skončila.
Ja1000
26.02.09,17:37
Zapojila som sa, aby som povedala toto: "...vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí."

A týmto som v danej téme aj skončila.
Olivia6 - ak zlyhajú v reálnom živote všetky Tvoje odporúčania a nik nevie poradiť tak... ??? A citujem Ťa ... "zveria sa do rúk lekárovi ktorému dôverujú..." toto doporučenie je v dnešnej dobe prinajmenej úsmevné. Ak by som chcela byť objektívna tak, nechajme to 50 na 50. Rešpektujme solídnych lekárov a rešpektujme solídnych ezoterikov. Nikdy nevieš kto Ti v živote pomôže!!!!
elena11
02.03.09,10:24
Aj ja by som rada spoznala dobrú vešticu ak máte niekto kontakt na ale naozaj dobrú tak mi ho pošlite. Niekedy som veľmi zvedavá a niekedy mám ztoho strach, ale zvedavosť je silnejšia.
maca.tt
02.03.09,13:33
Ja som bola v sobotu v Piešťanoch u jedného ktorý sa venuje numerologii a tarotu.Je velmi dobrý a vie aj poradiť.Platí sa 15E.Môžem dať kontakt .
veronika100
16.03.09,18:24
Aj ja som hladala dobrú vešticu a nakoniec som ju našla v Nautiku. Je to televízia s veštením.Kamarátka mi o nej povedala. Dovolala som sa tam a bola som spokojná. Majú tam perfektné veštice.Volala som trom a každá mi povedala to isté.V tomto sú dobré.
bonita
05.04.09,19:42
Bol niekto u Thomasa z Nitry? Ak ano, tak ako? Spokojnost?

A astrologicka Valika z Ba? mate skusenost?
wadeholden78
27.04.09,09:33
ahoj kalkulka,
aj ja by som uvital kontakt na tu vesticu u ktorej si bola,
stroskotal mi vztah s polovickou po vyse 3 rokoch a chcem vediet ci je este sanca to napravit alebo mam ist v zivote po novej ceste. Dakujem
Liptáčik
27.04.09,10:00
Ja mám obdobie, v ktorom sa spamätávam zo vzťahu, ktorý neskončil dobre. Už zopárkrát som v televízii videla veštice a tak som jednej zavolala do priameho prenosu so slovami: "Skončil sa mi dlhodobý vzťah, a rada by som vedela, ako to bude s mojimi ďalšími vzťahmi, resp. so vzťahom" Odpoveď? Ale ja vedľa Vás niekoho vidím, niekoho, kto Vám pomôže a bude pri Vás. Bola som prekvapená. Dva týždne poznám niekoho cez internetovú zoznamku. Stretli sme sa raz - neviem čo z toho bude. Okrem tejto osoby vedľa mňa nikto nie je. Opýtala sa na dátum narodenia bývalého partnera a zhodnotila ten vzťah ako neperspektívny a dvomi slovami presne vystihla to, kvôli čomu sme sa rozišli. Náhoda? Neviem.
syrik
27.04.09,10:01
ahoj kalkulka,
aj ja by som uvital kontakt na tu vesticu u ktorej si bola,
stroskotal mi vztah s polovickou po vyse 3 rokoch a chcem vediet ci je este sanca to napravit alebo mam ist v zivote po novej ceste. Dakujem

Myslím, že na toto Ti nejalepšie odpovie Tvoja polovička...porozprávaj sa s ňou...alebo to skús napraviť a sám uvidíš, či to má zmysel alebo nie...;)
Liptáčik
29.04.09,10:52
Dovolím si trochu oponovať a to na základe vlastnej skúsenosti. Pred šiestimi rokmi sme rozišli prvýkrát. Prišiel, porozprávali sme sa, rozhodli sme sa. Vzťah sa obnovil. To sa opakovalo 3 krát. Keby mi niekto iný rozprával také niečo, povedala by som, že aký je starý, taký je sprostý. Ja som tomtu vzťahu dala šancu 3 x. Aj keď bola snaha o zlepšenie na druhej strane, po ďalších dvoch rokoch som vzťah opustila po psychickom týraní a už nechcem nič viac počuť o tom, s kým som žila 16 rokov. Trochu smutné.
cowboyka
30.04.09,06:36
ahojte, v Košiciach neviete o nejakej dobrej veštici, čo vie naozaj poradiť, nie iba ťahať z ľudí peniaze? vďaka
wadeholden78
04.05.09,13:56
Myslím, že na toto Ti nejalepšie odpovie Tvoja polovička...porozprávaj sa s ňou...alebo to skús napraviť a sám uvidíš, či to má zmysel alebo nie...;)
ahoj syrik,
ja som sa s nou porozpraval a zial chce byt sama a i ked ma ma velmi rada a zalezi jej na mne a vzdy tu bude pre mna, nemam si vraj robit velke nadeje. Ale nakoniec som zistil ako si ju ziskat len to chce cas, no aj tak by som sa rad poradil s nejakou vesticou ci robim dobre ohladom tohto vztahu. Jedno sak viem milujem ju a urobim maximum aby sa ku mne vratila.
syrik
04.05.09,17:53
ahoj syrik,
ja som sa s nou porozpraval a zial chce byt sama a i ked ma ma velmi rada a zalezi jej na mne a vzdy tu bude pre mna, nemam si vraj robit velke nadeje. Ale nakoniec som zistil ako si ju ziskat len to chce cas, no aj tak by som sa rad poradil s nejakou vesticou ci robim dobre ohladom tohto vztahu. Jedno sak viem milujem ju a urobim maximum aby sa ku mne vratila.

Akosi nerozumiem tej prvej vete...keď Ťa má rada, dokonca ako píšeš veľmi rada a záleží jej na Tebe, prečo sa s Tebou rozišla??? To, že chce byť sama podľa mňa nie je rozumný dôvod na rozchod...niekoho milujem, ale chcem byť sama, tak sa s ním rozídem...za tým musí byť niečo iné...chápem, že nevieš, ako sa rozhodnúť, či to má zmysel sa snažiť alebo nie, ale ak to bolo takto, ako si opísal, tak ja sa skôr prikláňam k verzii, že nie...ale je to na Tebe...DRŽÍM PALCE
Ja1000
06.05.09,18:14
Vadeholden78, problém je v tom, že Ťa vodí za nos. Pravdepodobne si nie je istá s budúcnosťou ktorú plánuje a preto si Ťa drží v zálohe. To čo Ti tvrdí je úplná hlúposť. Treba to "testnúť" - popros dobrú kamarátku, aby Ti pomohla zahrať divadlo o novom vzťahu a uvidíš ako sa zachová.Postavíš ju pred rozhodnutie a získaš istotu ako na tom si. Nenechaj sa vodiť za nos. Ak sa nechytí u toho na ktorého čaká, búdeš dobrý aj Ty. Ani nevieš kde Ťa šťastie čaká!!!
wadeholden78
13.05.09,12:36
Akosi nerozumiem tej prvej vete...keď Ťa má rada, dokonca ako píšeš veľmi rada a záleží jej na Tebe, prečo sa s Tebou rozišla??? To, že chce byť sama podľa mňa nie je rozumný dôvod na rozchod...niekoho milujem, ale chcem byť sama, tak sa s ním rozídem...za tým musí byť niečo iné...chápem, že nevieš, ako sa rozhodnúť, či to má zmysel sa snažiť alebo nie, ale ak to bolo takto, ako si opísal, tak ja sa skôr prikláňam k verzii, že nie...ale je to na Tebe...DRŽÍM PALCE
Ahoj syrik,

problem preco sa so mnou rozisla je v mojej povahe a v tom ze sme sa pohadali....a v nasom 3 rocnom vztahu bolo hadok az prilis...ja som dost vybusny ...a ona uz dalej nevladala....ze nema uz energiu na riesenie hadok so mnou ze potrebuje klud a nie stres...a ja ju chapem....uz raz sme sa rozisli spolu kvoli mojej ziarlivosti....cize uz raz som si to u nej prestrelil ale po mesiaci sme sa dali dokopy....to bolo v lete minuleho roka....teraz koncom aprila sme sa pohadali zase...a uz toho na nu bolo moc aj som jej povedal skarede slova..urazil som ju takze chapem ze i ked ma ma velmi rada a zalezi jej na mne...chce byt sama a zatial sancu u nej nemam mozno ani uz mat nebudem...a viem co jeden pre druheho znamename....ja sa musim zmenit...svoje zle vlastnosti a ukazat jej ze dokazem dodrzat slub a som chlap....asi tolko....lubim ju velmi a budem cely zivot tak mi drz palce aby sa ku mne vratila a odpustila mi....
Kvietocek
13.05.09,12:46
Preco ked sa dvaja ludia maju radi si tak velmi dokazu ublizit? mimotemy
wadeholden78
13.05.09,12:49
Vadeholden78, problém je v tom, že Ťa vodí za nos. Pravdepodobne si nie je istá s budúcnosťou ktorú plánuje a preto si Ťa drží v zálohe. To čo Ti tvrdí je úplná hlúposť. Treba to "testnúť" - popros dobrú kamarátku, aby Ti pomohla zahrať divadlo o novom vzťahu a uvidíš ako sa zachová.Postavíš ju pred rozhodnutie a získaš istotu ako na tom si. Nenechaj sa vodiť za nos. Ak sa nechytí u toho na ktorého čaká, búdeš dobrý aj Ty. Ani nevieš kde Ťa šťastie čaká!!!
ahoj JA1000,

ona ma nevodi za nos....rozisla sa so mnou preto lebo uz nema sil sa so mnou hadat...ja som vybusny typ...a vela krat ma niecim vytoci a pohadam sa s nou...problem je vo mne nie v nej...a to ze i napriek tomu ze ma ma velmi rada a ze jej na mne zalezi ale chce teraz byt sama ja uplne chapem...proste som si to u nej posral...bo pocas hadky teraz koncom aprila som jej povedal slova ktore ju urazili....a preto nemam u nej ( aspon teraz nie ) sancu....krom toho minuly rok v lete mi uz jednu sancu dala ked som sa s nou rozisiel pre zmenu Ja...kvoli mojej ziarlivosti a kvoli castym hadkam.....a slubil som jej ze sa zmenim aj som sa snazil...ale proste opat som vybuchol a ona uz nevladze....ze chce mat klud a pokoj...ze potrebuje cas a nech na nu netlacim ze ju chcem spat....ze cas ukaze ale nic mi neslubuje ci sa ku mne vrati....mozem len dufat ze mi odpusti a vrati sa ku mne....ja si zatiam musim poriesit svoje ine problemy a ukazat jej ze som chlap a viem drzat slub a viem sa zmenit...bo mam tazku povahu...som vybusny, ziarlivy, podozrievavy, domyslavy a majetnicky....a myslim ze i ked mam aj dobre vlastnosti a nepijem nefajcim a nebeham za inymi babami...i napriek tomu jej moje zle vlastnosti vadia a to dost...takze mi ine neostava len sa zmenit a ziskat si ju...a ona vie ze sa o to budem snazit si ju ziskat bo ju mam rovnako rad ako ona mna...
wadeholden78
13.05.09,12:54
Vadeholden78, problém je v tom, že Ťa vodí za nos. Pravdepodobne si nie je istá s budúcnosťou ktorú plánuje a preto si Ťa drží v zálohe. To čo Ti tvrdí je úplná hlúposť. Treba to "testnúť" - popros dobrú kamarátku, aby Ti pomohla zahrať divadlo o novom vzťahu a uvidíš ako sa zachová.Postavíš ju pred rozhodnutie a získaš istotu ako na tom si. Nenechaj sa vodiť za nos. Ak sa nechytí u toho na ktorého čaká, búdeš dobrý aj Ty. Ani nevieš kde Ťa šťastie čaká!!!
ahoj Ja1000,

este nieco chapem ju ze si nie je ista buducnostou....a viem aj preco jednak pre moju vybusnu povahu jednak preto ze mam na krku pozicky a neviem sa ich zial zbavit a navyse teraz som aj bez prace....ona cele 3 roky pri mne stala a viem ze ma ma velmi rada...ja si musim vyriesit tieto moje problemy a dokazat jej ze jej za to stojim aby mi odpustila a vratila sa ku mne....je to tazko takto vsetko vysvetlovat....poznam ju velmi dobre aj jej rodinu a skvele si s jej rodinou rozumiem a uz som si na nich zvykol a oni na mna...a nemienim nieco skusat s nejakou kamoskou a hrat divadielko.....ona by aj tak zistila ze to nie je naozaj bo ma velmi dobre pozna a vie co k nej citim a vie aj to ze nie som prelietavy a ani nevybijam klin klinom....som jej verny....a vzdy som bol...a nielen jej..kazdej mojej byvalej som bol verny a nemienim na tom nic porusit.....pokial chapes ze ju lubim a co pre mna asi znamena...tak mi mozes len drzat palce aby sa ku mne vratila...znamena pre mna vsetko...je to to najlepsie dievca v mojom zivote....mam 31 rokov a dost som toho preskakal takze viem co hovorim.....
wadeholden78
13.05.09,12:56
Preco ked sa dvaja ludia maju radi si tak velmi dokazu ublizit? mimotemy
kvietocek,

neviem preco si ublizujeme....ja to neplanujem ze sa s nou pohadam...ani to ze jej nieco skarede poviem...proste bohuzial stava sa to....teraz musim vsetko napravit....ak sa to este vobec da...milujem ju a inu uz milovat nebudem...
Kvietocek
13.05.09,13:09
kvietocek,

neviem preco si ublizujeme....ja to neplanujem ze sa s nou pohadam...ani to ze jej nieco skarede poviem...proste bohuzial stava sa to....teraz musim vsetko napravit....ak sa to este vobec da...milujem ju a inu uz milovat nebudem...

drzim ti palce aby ste boli opat spolu a ak sa to podari nezabudni
- tolerancia voci druhemu
- niekedy je lepsie nechat si veci prejst hlavou ako hned vybuchnut
syrik
13.05.09,15:04
Ahoj syrik,

problem preco sa so mnou rozisla je v mojej povahe a v tom ze sme sa pohadali....a v nasom 3 rocnom vztahu bolo hadok az prilis...ja som dost vybusny ...a ona uz dalej nevladala....ze nema uz energiu na riesenie hadok so mnou ze potrebuje klud a nie stres...a ja ju chapem....uz raz sme sa rozisli spolu kvoli mojej ziarlivosti....cize uz raz som si to u nej prestrelil ale po mesiaci sme sa dali dokopy....to bolo v lete minuleho roka....teraz koncom aprila sme sa pohadali zase...a uz toho na nu bolo moc aj som jej povedal skarede slova..urazil som ju takze chapem ze i ked ma ma velmi rada a zalezi jej na mne...chce byt sama a zatial sancu u nej nemam mozno ani uz mat nebudem...a viem co jeden pre druheho znamename....ja sa musim zmenit...svoje zle vlastnosti a ukazat jej ze dokazem dodrzat slub a som chlap....asi tolko....lubim ju velmi a budem cely zivot tak mi drz palce aby sa ku mne vratila a odpustila mi....


No tak, prepáč, ale asi by som na jej mieste urobila to isté..mimochodom, trošku podobný vzťah som mala aj ja teraz...viackrát sme sa rozchádzali, schádzali, hádky boli veľmi časté...boli sme dokonca zasnúbení...no minulý týždeň v sobotu už pretiekla trpezlivosť...rozišli sme sa...vieš, povaha a najmä ak je tam žiarlivosť alebo agresivita, to sú príliš silné dôvody na to, aby si tá druhá osoba dobre rozmyslela, či to bude znášať v živote alebo nie...je to na nej...ale u mňa by si asi nepochodil..prepáč...
Paula
13.05.09,15:48
Ejha, náhodou som sa do témy zatúlala a tu také vážne veci. Jedno si súkromne myslím: Jedinec, ktorý túži po trvalom a láskyplnom partnerstve, má právo odmietnuť (a urobiť to má čím skôr) potenciálneho partnera - či už žiarlivého, agresívneho, so sklonom k alkoholizmu, atp. Pretože jedinec, ktorý túži po láske a pohladení, myslí do budúcnosti a keď si v tej budúcnosti predstavuje i svoje deti, potom sa právom obáva, že chorobne žiarlivý či agresívny spolurodič by týral svojim správaním i potomstvo. A že je to žiaľ na dennom poriadku, na to nemusíme sledovať TV, iste to má veľa ľudí v susedstve.
wadeholden78
14.05.09,04:16
drzim ti palce aby ste boli opat spolu a ak sa to podari nezabudni
- tolerancia voci druhemu
- niekedy je lepsie nechat si veci prejst hlavou ako hned vybuchnut
ajoj kvietocek,

dakujem a vezmem si tvoje rady k srdcu
wadeholden78
14.05.09,04:19
No tak, prepáč, ale asi by som na jej mieste urobila to isté..mimochodom, trošku podobný vzťah som mala aj ja teraz...viackrát sme sa rozchádzali, schádzali, hádky boli veľmi časté...boli sme dokonca zasnúbení...no minulý týždeň v sobotu už pretiekla trpezlivosť...rozišli sme sa...vieš, povaha a najmä ak je tam žiarlivosť alebo agresivita, to sú príliš silné dôvody na to, aby si tá druhá osoba dobre rozmyslela, či to bude znášať v živote alebo nie...je to na nej...ale u mňa by si asi nepochodil..prepáč...
ahoj syrik,

ale ja nie som tyran....len obcas ziarlim a som vybusny aj to obcas...ona dobre vie ze mam dost dobrych vlastnosti a ze mam dobre srdce a aj to ako som vychovavany ze som zo slusnej a poriadnej rodiny...ona dobre vie co k nej citim a vie aj to co ona citi ku mne...toto vsetko chce len cas...musi vidiet ze som sa naozaj zmenil....nikdy som nikomu fyzicky neublizil...nemam to v povahe...a mozno u nej nikdy uz nebudem mat sancu milovat a bojovat o nu budem cely zivot....ja ju najlepsie poznam a viem aka je...a co ku mne citi a co pre nu znamenam...vsetko chce len cas....
wadeholden78
14.05.09,04:24
Ejha, náhodou som sa do témy zatúlala a tu také vážne veci. Jedno si súkromne myslím: Jedinec, ktorý túži po trvalom a láskyplnom partnerstve, má právo odmietnuť (a urobiť to má čím skôr) potenciálneho partnera - či už žiarlivého, agresívneho, so sklonom k alkoholizmu, atp. Pretože jedinec, ktorý túži po láske a pohladení, myslí do budúcnosti a keď si v tej budúcnosti predstavuje i svoje deti, potom sa právom obáva, že chorobne žiarlivý či agresívny spolurodič by týral svojim správaním i potomstvo. A že je to žiaľ na dennom poriadku, na to nemusíme sledovať TV, iste to má veľa ľudí v susedstve.
Ahoj paula,

ale ja nie som chorobne ziarlivy....viem coho sa ona obava ze ak sa vezmeme ze hadky budu pokracovat dalej....len zial ona si nechce uvedomit ze hadky patria do bezneho zivota...nevie to pochopit a akceptovat...ona si mysli ze najde takeho s ktorym sa asi nikdy nebude hadat...a to sa strasne myli....a krom toho nas vztah mal tazku skusku ked som bol skoro 2 roky v zahranici a vydrzalo nam to...teraz som uz pol roka doma...a pokazil som to ja...viem co mam urobit aby som si ju ziskal a viem aj ako...no hlavne rozhodnutie je na nej...a neodsudzujte ani mna kvoli mojej povahe bo neviete o mne nic....len to ze som spomenul moje zle vlastnosti...ona ma pozna velmi dobre a vie aj to co vsetko som pre nu a pre jej rodinu urobil...a neodsudzujte ani ju...ja tu nehladam pohrdavost nado mnou....chcel som len kontakt na nejaku vesticu nic viac...
syrik
14.05.09,06:53
Ahoj paula,

ale ja nie som chorobne ziarlivy....viem coho sa ona obava ze ak sa vezmeme ze hadky budu pokracovat dalej....len zial ona si nechce uvedomit ze hadky patria do bezneho zivota...nevie to pochopit a akceptovat...ona si mysli ze najde takeho s ktorym sa asi nikdy nebude hadat...a to sa strasne myli....a krom toho nas vztah mal tazku skusku ked som bol skoro 2 roky v zahranici a vydrzalo nam to...teraz som uz pol roka doma...a pokazil som to ja...viem co mam urobit aby som si ju ziskal a viem aj ako...no hlavne rozhodnutie je na nej...a neodsudzujte ani mna kvoli mojej povahe bo neviete o mne nic....len to ze som spomenul moje zle vlastnosti...ona ma pozna velmi dobre a vie aj to co vsetko som pre nu a pre jej rodinu urobil...a neodsudzujte ani ju...ja tu nehladam pohrdavost nado mnou....chcel som len kontakt na nejaku vesticu nic viac...

Áno, hádky patria k životu..paradoxne preto som sa rozišla s priateľom..lebo je rozdiel hádka a hádka...Pokiaľ to už ide to úrážania a osočovania toho druhého, tak takého hádky už bežné nie sú...
wadeholden78
17.05.09,13:12
Áno, hádky patria k životu..paradoxne preto som sa rozišla s priateľom..lebo je rozdiel hádka a hádka...Pokiaľ to už ide to úrážania a osočovania toho druhého, tak takého hádky už bežné nie sú...
Ahoj syrik,

ano mas pravdu v hadkach kde uz ide o urazanie...to uz nie su bezne hadky....a u nas za posledny polrok boli celkovo len 2 hadky ale prave taketo kde sme jeden druhemu nieco vycitali a pourazali sme jeden druheho...teda v tej poslednej hadke som urazil ja ju...mozno z tohto vztahu uz nic nebude...neviem cas ukaze ako velmi ma ma ona rada a ako velmi sa ja dokazem zmenit v lepsieho...dakujem za nazory...drz mi palce aby vsetko dobre dopadlo...dakujem
zuzu23
20.05.09,17:43
dalida, mohla by si mi dat kontakt na tu vesticu?
šimka
01.06.09,11:03
volaj Drahomiru nema reklamu ale ma dobre srdce energiu velmi mi pomohla a to uz ju poznam aj 10rokovskus a spoznas uzasnu zenu c.t.0904038665
arizona
01.06.09,11:09
volaj Drahomiru nema reklamu ale ma dobre srdce energiu velmi mi pomohla a to uz ju poznam aj 10rokovskus a spoznas uzasnu zenu c.t.0904038665
možno by mnohých zaujímalo, odkiaľ Drahomíra je. Aby zbytočne nevolali cez celú republiku.
šimka
01.06.09,11:20
dobra vestica sa nepyta a nevycita ahlavne nevynasa rozsudky hovorit o terminoch je nebezpecne lebo mozu velmi cloveku ublizit dajte jej otazku kde viete spravnu odpoved a ak to potvrdi tak viete ze mozete dat doveru je ozaj tazke najst dobru vesticu ktora vie a chce pomoct.ja sa ozaj vzdy upokojim a najdem smer pri mojej Drahomire avelmi jej dakujem za vsetko co som pti nej pochopila nasla som ju nahodou a mozno mi ju osud poslal do cesty.komu som odporucila kazdy bol vdacny a spokojny lebo uz ona sama a jej hlas uz dodava pokoj najdes na cisle 0904038665
šimka
01.06.09,11:30
drahomira je z cachtic tam ju najdes
stenley2
04.09.09,10:02
niekolko vestic najdes na Moneo.sk, mozno niekto poradi, ktoru sa oplati kontaktovat
frederyka
05.09.09,10:42
volaj Drahomiru nema reklamu ale ma dobre srdce energiu velmi mi pomohla a to uz ju poznam aj 10rokovskus a spoznas uzasnu zenu c.t.0904038665
za dobrou vešticou sa oplatí cestovať:) pozná minulosť človeka? nie je drahá? ďakujem.
lorelei
05.09.09,13:12
za dobrou vešticou sa oplatí cestovať:) pozná minulosť človeka? nie je drahá? ďakujem.

aj minulost, aj buducnost, hlavne to, co clovek ani netusi, ze sa deje , a ono sa to deje......a draha? skor vzacna na tuto dobu ;), takze nie je draha
alla66
05.09.09,13:21
aj minulost, aj buducnost, hlavne to, co clovek ani netusi, ze sa deje , a ono sa to deje......a draha? skor vzacna na tuto dobu ;), takze nie je draha
Bola si u nej? Kamarátky cestujú k vešticiam , ktoré bývajú v okolí TN...asi o tejto pani nevedia;)
motacik
07.09.09,07:53
Ja som bola tiez u pani Drahomiry.Je fakt dobra a vzacna ako pise lorelei....vzdy mi pomohla. Odporucam, nebudete lutovat.
Watson
07.09.09,07:55
mimotemy Mám dve gule, ale neveštím :D
hanelie
07.09.09,10:10
hm, to by mohol povedať každý - len či naozaj :rolleyes:
dominika
07.09.09,11:08
Cítim povinnosť napísať k téme veštenia, že v Biblii je napísané:
Piata kniha Mojžišova - Deuteronomium, 18. kapitola

Výstraha pred čarovaním
a veštením

9 Keď vojdeš do krajiny, ktorú ti dáva Hospodin, tvoj Boh, neuč sa konať podľa ohavností tamojších národov. 10 Nech sa nenájde u teba taký, čo by syna alebo dcéru prevádzal ohňom, ani veštec, ani vykladač znamení, ani hádač, ani čarodejník, 11 ani zaklínač, ani vyvolávač duchov, ani jasnovidec, ani kto by sa vypytoval mŕtvych. 12 Lebo je Hospodinovi ohavný každý, kto robí tieto veci. Pre tieto ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh, spred teba. 13 Buď bezúhonný pred Hospodinom, svojím Bohom. 14 Lebo tieto národy, ktoré máš vyhnať, počúvajú vykladačov znamení a veštcov. Tebe to však Hospodin, tvoj Boh, nedovolil.
syrik
07.09.09,12:04
Cítim povinnosť napísať k téme veštenia, že v Biblii je napísané:
Piata kniha Mojžišova - Deuteronomium, 18. kapitola

Výstraha pred čarovaním
a veštením

9 Keď vojdeš do krajiny, ktorú ti dáva Hospodin, tvoj Boh, neuč sa konať podľa ohavností tamojších národov. 10 Nech sa nenájde u teba taký, čo by syna alebo dcéru prevádzal ohňom, ani veštec, ani vykladač znamení, ani hádač, ani čarodejník, 11 ani zaklínač, ani vyvolávač duchov, ani jasnovidec, ani kto by sa vypytoval mŕtvych. 12 Lebo je Hospodinovi ohavný každý, kto robí tieto veci. Pre tieto ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh, spred teba. 13 Buď bezúhonný pred Hospodinom, svojím Bohom. 14 Lebo tieto národy, ktoré máš vyhnať, počúvajú vykladačov znamení a veštcov. Tebe to však Hospodin, tvoj Boh, nedovolil.

Myslím si, že tento príspevok sem nepatrí...nie každý je totiž veriaci a je každého osobná vec, či sa na veštca obráti alebo nie....ja sama som si dala veštit a obanovala som to...týždeň som nespala...ale priznávam, že sú situácie, kedy by to človeku mohlo tak trošku pomôcť nájsť ten správny smer...momentálne som v takom období, kedy nad tým sama reálne uvažujem...
misomiso
07.09.09,12:26
ale priznávam, že sú situácie, kedy by to človeku mohlo tak trošku pomôcť nájsť ten správny smer...momentálne som v takom období, kedy nad tým sama reálne uvažujem...

Nikomu to nepomoze najst spravny smer (ani Smer :)).

Nedavno sme diskutovali nieco ohladne reklamy nasho znameho, ktoru daval do spolocenskych a ekonomickych casopisov (myslim, ze Profit Trend a Tyzden). Moje deti sa ma opytali, preco to nedal do Plus 7 dni, ze to cita vraj viac ludi. Tak som im trpezlivo vysvetloval, ze sice maju pravdu v tom, ze viac, no prenho ma vyznam oslovit iba podnikatelov - teda ludi, ktori prevzali zodpovednost za svoj zivot do vlastnych ruk.

Vysvetlili som im, ze ludia sa daju delit (okrem inych kriterii) podla vztahu k svojmu osudu na dve skupiny.

1. pocentnejsia skupina - ludia, ktori z nejakeho dovodu nemaju energiu, schopnosti ci odvahu zobrat zodpovednost za svoj zivot do svojich ruk. Mozno maju iba zbytocne obavy -kazdopadne maju sancu iba "nechat sa zamestnat" - (na com by nebolo nic zle, nemozu byt vsetci zamestnavatelia). No to tymto ludom casto to nebrani v tom, aby zavideli inym - uspesnym. Preto citaju napr. Plus sedem dni, kde sa dookola detailne rozoberaju napr. majetkove pomery uspesnych a bohatych. Obcas aj nejake to zakopnutie (rozvod, krach firmy), aby sa tato 1. skupina nad cim skodoradostne radovat. Vobec im nevadi, ze kupou casopisu podporuju vydavatela, ktory ovsem patri ku druhej skupine.

2. druha - menej pocetna skupina. Tito ludia vedia, ze nikto im neda nic zadarmo. Preto ani nevolia politikov, ktori to slubuju (kedze su ale menej pocetni, nedokazu napr, v sucasnosti ovplyvnit zlozenie vlady a parlamentu). Co ale dokazu ovplyvnit je ich zivot. Aktivne sa vzdelavaju a pracuju, davaju pracu casto aj inym. Citaju knihy a casopisy, ktore ich mozu v niecom posunut dopredu, snazia sa urdziavat si prehlad o dolezitych veciach, nie o tom, kolko zarobila Adela Banasova. Tito ludia maju osud z velkej casti vo svojich rukach, pripadne navsteva vestice pre nich vobec nepripada do uvahy.

Zato prva skupina sa nadeja, ze vyhra v loterii alebo navsteva vestice je prave to, co ich deli od velkeho stastia.

(Ja som to samozrejme zjednodusil, neplati samozrejme, ze medzi prvou skupinou nemozu byt aj zamestnanci a medzi druhou obcas aj podnikatelia. Je samozrejme trocha komplexnesie o chapani zivota, aby sme to zuzuli iba na podnikanie - to je jasne.)

Clovek nema nikym predurcene, do ktorej skupiny bude patrit. Dokonca sa to da zmenit este aj v priebehu zivota. Vela stastia v zivote zelam...
syrik
07.09.09,12:30
Nikomu to nepomoze najst spravny smer (ani Smer :)).

Nedavno sme diskutovali nieco ohladne reklamy nasho znameho, ktoru daval do spolocenskych a ekonomickych casopisov (myslim, ze Profit Trend a Tyzden). Moje deti sa ma opytali, preco to nedal do Plus 7 dni, ze to cita vraj viac ludi. Tak som im trpezlivo vysvetloval, ze sice maju pravdu v tom, ze viac, no prenho ma vyznam oslovit iba podnikatelov - teda ludi, ktori prevzali zodpovednost za svoj zivot do vlastnych ruk.

Vysvetlili som im, ze ludia sa daju delit (okrem inych kriterii) podla vztahu k svojmu osudu na dve skupiny.

1. pocentnejsia skupina - ludia, ktori z nejakeho dovodu nemaju energiu, schopnosti ci odvahu zobrat zodpovednost za svoj zivot do svojich ruk. Mozno maju iba zbytocne obavy -kazdopadne maju sancu iba "nechat sa zamestnat" - (na com by nebolo nic zle, nemozu byt vsetci zamestnavatelia). No to tymto ludom casto to nebrani v tom, aby zavideli inym - uspesnym. Preto citaju napr. Plus sedem dni, kde sa dookola detailne rozoberaju napr. majetkove pomery uspesnych a bohatych. Obcas aj nejake to zakopnutie (rozvod, krach firmy), aby sa tato 1. skupina nad cim skodoradostne radovat. Vobec im nevadi, ze kupou casopisu podporuju vydavatela, ktory ovsem patri ku druhej skupine.

2. druha - menej pocetna skupina. Tito ludia vedia, ze nikto im neda nic zadarmo. Preto ani nevolia politikov, ktori to slubuju (kedze su ale menej pocetni, nedokazu napr, v sucasnosti ovplyvnit zlozenie vlady a parlamentu). Co ale dokazu ovplyvnit je ich zivot. Aktivne sa vzdelavaju a pracuju, davaju pracu casto aj inym. Citaju knihy a casopisy, ktore ich mozu v niecom posunut dopredu, snazia sa urdziavat si prehlad o dolezitych veciach, nie o tom, kolko zarobila Adela Banasova. Tito ludia maju osud z velkej casti vo svojich rukach, pripadne navsteva vestice pre nich vobec nepripada do uvahy.

Zato prva skupina sa nadeja, ze vyhra v loterii alebo navsteva vestice je prave to, co ich deli od velkeho stastia.

(Ja som to samozrejme zjednodusil, neplati samozrejme, ze medzi prvou skupinou nemozu byt aj zamestnanci a medzi druhou obcas aj podnikatelia. Je samozrejme trocha komplexnesie o chapani zivota, aby sme to zuzuli iba na podnikanie - to je jasne.)

Clovek nema nikym predurcene, do ktorej skupiny bude patrit. Dokonca sa to da zmenit este aj v priebehu zivota. Vela stastia v zivote zelam...

trošku mimotemy, ale v pohode..
Ja1000
16.09.09,17:13
Cítim povinnosť napísať k téme veštenia, že v Biblii je napísané:
Piata kniha Mojžišova - Deuteronomium, 18. kapitola

Výstraha pred čarovaním
a veštením

9 Keď vojdeš do krajiny, ktorú ti dáva Hospodin, tvoj Boh, neuč sa konať podľa ohavností tamojších národov. 10 Nech sa nenájde u teba taký, čo by syna alebo dcéru prevádzal ohňom, ani veštec, ani vykladač znamení, ani hádač, ani čarodejník, 11 ani zaklínač, ani vyvolávač duchov, ani jasnovidec, ani kto by sa vypytoval mŕtvych. 12 Lebo je Hospodinovi ohavný každý, kto robí tieto veci. Pre tieto ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh, spred teba. 13 Buď bezúhonný pred Hospodinom, svojím Bohom. 14 Lebo tieto národy, ktoré máš vyhnať, počúvajú vykladačov znamení a veštcov. Tebe to však Hospodin, tvoj Boh, nedovolil.
Ak sa bavíme o vešticiach, jasnovidcoch,kartárkach ....atď. ktorí sa snažia ľuďom pomôcť nájsť východiskový smer z momentálneho bludiska, nemá to určite nič spoločné s výstrahou ktorú cituješ z Biblie. To isté si mohli v tom čase myslieť o mesiášoch, ktorí podľa vtedajších princípov robili nepovolené kázania a pomáhali ľudom v ťažkých situáciách. Boh chce aby medzi ľudmi bola láska, úcta a aby si navzájom pomáhali, preto to ber ako pomoc v núdzi. Nikto radu od veštíc nepríjma na silu. Človek v núdzi "obrazne" natiahne ruku a čaká pomoc. No a oni pomôžu, ak môžu. Píšem o tých serióznych. Striktne sa držať zákazov a predpisov mi pripomína praktiky inkvizície.
silviaz
17.09.09,07:59
plne suhlasim s prispevkami od JA1000 a Syrik.
Ostava mi len doplnit že som šťastná a vďačná že žijeme v 3 tisícroční a máme tu zákony, ktoré už nedovoľujú inkvizíciu alebo hon a upaľovanie čarodejníc.
Osobne si myslím že každý človek či už je veriaci alebo nie, by sa mal naučiť rešpektovať a nesúdiť slobodnú vôľu a hodnoty svojho okolia a to bez ohľadu na to akej literatúry sa vo svojom živote drží.
Don133
17.09.09,08:39
Samozrejme dnes žiadny hon na čarodejnice nie je a všetko treba braťt s rezervou(napr: keď pôjdeš do tej vojny zničíš velkú krajinu...a vieme ako to dopadlo...zabudla mu povedať, že svoju :). Dominika, ked sa ohanaš výkladom piatej knihy....neviem o tom žeby kráľ Šalamún a Sibyla boli zatratení ani ostatní proroci biblie.....
syrik
18.09.09,07:36
Ja som sa tiž ocitla na križovatke života, kedy som nevedela, či som sa rozhodla správne pre niečo a navyše som nemala istotu v určitej veci v blízkej dobe...nevedela som, ako sa zariadiť....pretože na ton treba pracovať už teraz...a veštica mi dosť pomohla tentoraz,,,
Netreba odsudzovať nikoho pre jeho názory...kto si chce dať vyveštiť, si dá, kto nie, si nedá...jeden verí v to, druhý v to...každý má svoje svedomie a žije si podľa neho...
31Jankal
18.09.09,08:05
Aj ja sa vyjadrím. Nikto nevie čo je pred bohom najväčší hriech. Sú to všetko len domienky a zákony, kt. ľudia vymysleli. Pekný den
silviaz
19.09.09,16:34
Aj ja sa vyjadrím. Nikto nevie čo je pred bohom najväčší hriech. Sú to všetko len domienky a zákony, kt. ľudia vymysleli. Pekný den

skoda ze sa toto neda ocenit, keby sa dalo poslala by som sto bodov.:)
Ludmila2306
12.10.09,07:32
Dobry den ano ja som vestica vestim s kavy aj z kariet.......da sa vyvestit aj po telefone s kariet








Poznámka moderátora: poprosím tel. kontakty poskytovať cez ss-ky . Príspevok bol nahlásený.
Ludmila2306
17.10.09,19:18
dobry den ja poznam velmi dobru vesticu da sa aj po telefone...




Poznámka moderátora: poprosím tel. kontakty poskytovať cez ss-ky . Príspevok bol nahlásený.
adi11
17.10.09,20:12
a tomu vešteniu z kávy aj niekto verí ?...to hádam len zo zábavy...veď nato treba len bujnú fantáziu..či nie ?:D
alla66
17.10.09,20:54
dobry den ja poznam velmi dobru vesticu da sa aj po telefone....tel kontakt vesti aj z kavy osobne...
mimotemyčo má z toho, ak niekto zavolá na TM číslo? :confused:veští zadarmo?
nepoužívajú veštice audiotextové čísla?
stanco007
18.10.09,05:47
dobry den ja poznam velmi dobru vesticu da sa aj po telefone
Ludmila nehnevaj sa ale z teba mam pocit, ze klames!!! Najprv napises, ze ty si vestica a hned pod to das prispevok, ze poznas vesticu... Nechces len ludi tahat za nos???!!!
Nachtigal
18.10.09,07:17
Ludmila nehnevaj sa ale z teba mam pocit, ze klames!!! Najprv napises, ze ty si vestica a hned pod to das prispevok, ze poznas vesticu... Nechces len ludi tahat za nos???!!!
možno je to jej vlastné číslo a naháňa si kšeft:D:rolleyes:
ksandor
23.10.09,07:50
Poznam vybornu vesticu,mam s nou naozaj dobre skusenosti,











poznámka : tel. čísla si poskytujte ss-kami
myshina
13.11.09,21:30
prosím ma niekto kontakt na vešticu zo Štiavnických Baní??
korela
14.11.09,20:35
Nikomu to nepomoze najst spravny smer (ani Smer :)).

Nedavno sme diskutovali nieco ohladne reklamy nasho znameho, ktoru daval do spolocenskych a ekonomickych casopisov (myslim, ze Profit Trend a Tyzden). Moje deti sa ma opytali, preco to nedal do Plus 7 dni, ze to cita vraj viac ludi. Tak som im trpezlivo vysvetloval, ze sice maju pravdu v tom, ze viac, no prenho ma vyznam oslovit iba podnikatelov - teda ludi, ktori prevzali zodpovednost za svoj zivot do vlastnych ruk.

Vysvetlili som im, ze ludia sa daju delit (okrem inych kriterii) podla vztahu k svojmu osudu na dve skupiny.

1. pocentnejsia skupina - ludia, ktori z nejakeho dovodu nemaju energiu, schopnosti ci odvahu zobrat zodpovednost za svoj zivot do svojich ruk. Mozno maju iba zbytocne obavy -kazdopadne maju sancu iba "nechat sa zamestnat" - (na com by nebolo nic zle, nemozu byt vsetci zamestnavatelia). No to tymto ludom casto to nebrani v tom, aby zavideli inym - uspesnym. Preto citaju napr. Plus sedem dni, kde sa dookola detailne rozoberaju napr. majetkove pomery uspesnych a bohatych. Obcas aj nejake to zakopnutie (rozvod, krach firmy), aby sa tato 1. skupina nad cim skodoradostne radovat. Vobec im nevadi, ze kupou casopisu podporuju vydavatela, ktory ovsem patri ku druhej skupine.

2. druha - menej pocetna skupina. Tito ludia vedia, ze nikto im neda nic zadarmo. Preto ani nevolia politikov, ktori to slubuju (kedze su ale menej pocetni, nedokazu napr, v sucasnosti ovplyvnit zlozenie vlady a parlamentu). Co ale dokazu ovplyvnit je ich zivot. Aktivne sa vzdelavaju a pracuju, davaju pracu casto aj inym. Citaju knihy a casopisy, ktore ich mozu v niecom posunut dopredu, snazia sa urdziavat si prehlad o dolezitych veciach, nie o tom, kolko zarobila Adela Banasova. Tito ludia maju osud z velkej casti vo svojich rukach, pripadne navsteva vestice pre nich vobec nepripada do uvahy.

Zato prva skupina sa nadeja, ze vyhra v loterii alebo navsteva vestice je prave to, co ich deli od velkeho stastia.

(Ja som to samozrejme zjednodusil, neplati samozrejme, ze medzi prvou skupinou nemozu byt aj zamestnanci a medzi druhou obcas aj podnikatelia. Je samozrejme trocha komplexnesie o chapani zivota, aby sme to zuzuli iba na podnikanie - to je jasne.)

Clovek nema nikym predurcene, do ktorej skupiny bude patrit. Dokonca sa to da zmenit este aj v priebehu zivota. Vela stastia v zivote zelam...

Za jednou pravdou je ďalšia pravda. Do nekonečna.
Ja1000
15.11.09,17:05
Za jednou pravdou je ďalšia pravda. Do nekonečna.
Tvoj príspevok mi pripadá ako keby si podnikal vo vydavateľstve a sám písal knihy tak, ako by to malo byť. Ale všetci vieme že to je pohľad cez veľmi, veľmi ružové okuliare. Takto to určite v tejto spoločnosti nechodí. V našej spoločnosti múdry podnikatelia, ktorí sú vzdelaní, sčítaní,ktorí sa iba svojim úsilím a čestnou snahou zaslúžili o to aby boli bohatí - to nemyslíš vážne. Ty si sa vrátil po 100 rokoch z emigrácie??? Veď väčšina zbohatlíkov v našej spoločnosti zbohatla nie svojou prácou ale ..... Píš niečo čo sa opiera aspoň z časti o skutočnosť. A ešte niečo o čom asi nevieš. Bol by si prekvapený koľko ľudí podľa Tvojej druhej skupiny navštevuje veštice a podobné babenky. A koľko sú ochotní za ich rady zaplatiť. Ak patríš medzi druhú skupinu, Tvoji súkmeňovci nie sú k Tebe úprimní, keď sa Ti nepriznajú. Dokonca viem o podnikateľoch zo susedného Rakúska ktorí si so sebou vodia k veštici aj tlmočníčku. Nad Tvojim príspevkom sa veštice určite tíško usmievajú.

Reakcia na príspevok od: misomiso
bonita
15.01.10,17:00
[QUOTE=Ja1000;1209886]Tvoj príspevok mi pripadá ako keby si podnikal vo vydavateľstve a sám písal knihy tak, ako by to malo byť. Ale všetci vieme že to je pohľad cez veľmi, veľmi ružové okuliare. Takto to určite v tejto spoločnosti nechodí. V našej spoločnosti múdry podnikatelia, ktorí sú vzdelaní, sčítaní,ktorí sa iba svojim úsilím a čestnou snahou zaslúžili o to aby boli bohatí - to nemyslíš vážne. Ty si sa vrátil po 100 rokoch z emigrácie??? Veď väčšina zbohatlíkov v našej spoločnosti zbohatla nie svojou prácou ale ..... Píš niečo čo sa opiera aspoň z časti o skutočnosť. A ešte niečo o čom asi nevieš. Bol by si prekvapený koľko ľudí podľa Tvojej druhej skupiny navštevuje veštice a podobné babenky. A koľko sú ochotní za ich rady zaplatiť. Ak patríš medzi druhú skupinu, Tvoji súkmeňovci nie sú k Tebe úprimní, keď sa Ti nepriznajú. Dokonca viem o podnikateľoch zo susedného Rakúska ktorí si so sebou vodia k veštici aj tlmočníčku. Nad Tvojim príspevkom sa veštice určite tíško usmievajú.



Suhlasim s castou o vestici. by si sa misomiso cudoval, kolko z druhej skupiny chodi k vesticiam. Percentualne mozno aj viac, nez z prvej.
misomiso
15.02.10,13:13
Tvoj príspevok mi pripadá ako keby si podnikal vo vydavateľstve a sám písal knihy tak, ako by to malo byť. Ale všetci vieme že to je pohľad cez veľmi, veľmi ružové okuliare. Takto to určite v tejto spoločnosti nechodí. V našej spoločnosti múdry podnikatelia, ktorí sú vzdelaní, sčítaní,ktorí sa iba svojim úsilím a čestnou snahou zaslúžili o to aby boli bohatí - to nemyslíš vážne. Ty si sa vrátil po 100 rokoch z emigrácie??? Veď väčšina zbohatlíkov v našej spoločnosti zbohatla nie svojou prácou ale ..... Píš niečo čo sa opiera aspoň z časti o skutočnosť. A ešte niečo o čom asi nevieš. Bol by si prekvapený koľko ľudí podľa Tvojej druhej skupiny navštevuje veštice a podobné babenky. A koľko sú ochotní za ich rady zaplatiť. Ak patríš medzi druhú skupinu, Tvoji súkmeňovci nie sú k Tebe úprimní, keď sa Ti nepriznajú. Dokonca viem o podnikateľoch zo susedného Rakúska ktorí si so sebou vodia k veštici aj tlmočníčku. Nad Tvojim príspevkom sa veštice určite tíško usmievajú.

Reakcia na príspevok od: misomiso

Vesticu moze navstevovat iba psychicky nevyrovany clovek, ktory to nema v hlave celkom v poriadku, trpi nejakymi fobiami, komplexami, neveri si a podobne.

Je celkom irelevantne, do ktorej socialnej skupiny potom takyto clovek patri, ci podnika, alebo kolko je potom za taketo sluzby ochotny platit.
j.a.r.ooo
28.02.10,12:04
zdravim vas pozna niekto telefonne cisla na nejake vestkyne???
betrix
28.02.10,13:14
Myslím, že škoda peňazí...
Dav
28.02.10,13:18
alaya1
28.02.10,13:25
Magik Teresa z nautiku:):):):):)
majka074
28.02.10,13:43
Zdravím,pozri stránku cez google numerológia.
Ludmial
17.06.10,06:38
dobrý deň,
armagedon74
17.06.10,07:00
Len si dajte pozor na podvodnice. Dobrú vešticu spoznáte podľa toho, že sa nevypytuje najskôr na problémy a potom určuje diagnózu. Dajte jej len dátum narodenia meno, a nič viac. Ak sa začnú zhodovať po týchto údajoch vaše problémy, tak ste u tej pravej. Mala by vedieť z mena a dátumu narodenie, že aké zdravotné problémy vás sprevádzajú, aké máte všeobecne problémy a počet súrodencov. Kedysi, zhruba pred 10timi rokmi som bol u jednej v hrozienkove, len už neviem ako sa volala. Na Slovensku bola asi jediná ktorá ma aspoň trošku presvedčila, že niečo vie. Potom je ešte jedna v Nových zámkoch, vraj jasnovidka. Volá sa Izabela Czabayiová, nebol som u nej osobne, ale poznám pár ľudí od nás čo boli u nej, a hovorili o nej samé dobré veci. Možno niečo vie, možno ďalšia čo len háda.
ada211
17.09.10,14:32
Ahojte, nema niekto kontakt na jednu vesticu z Nitry? Volakedy vestila na Muraniho ulici v Nitre. Bola aj ludova liecitelka. Neviem, ci este vesti na tejto ulici. Mobilne cislo, ktore som si na nu nasla na nete, asi nieje aktualne. Ak by mal niekto na nu cislo, prosim poslite mi ho na mail ada211@azet.sk
dakujem velice moc
ivantt
17.09.10,16:20
Vesticu moze navstevovat iba psychicky nevyrovany clovek, ktory to nema v hlave celkom v poriadku, trpi nejakymi fobiami, komplexami, neveri si a podobne.

Je celkom irelevantne, do ktorej socialnej skupiny potom takyto clovek patri, ci podnika, alebo kolko je potom za taketo sluzby ochotny platit.

*S tým ja nesúhlasím. Clovek nemusí trpieť žiadnou fóbiou a môže navštíviť vešticu či veštca. Niekedy sú to ľudia úplne bezradný a hľadajú stratených príbuzných. Niekedy je to zvedavosť, inokedy viera... hmmm.. ma tak napadlo, ak je človek veriaci, je zakomplexovaný, má fóbie ???
mamka Danka
20.09.10,09:06
Mám takúto skúsenosť. Moju bývalú kolegyňu tiež strašne lákalo ísť k nejakej veštici. Ďalšia kolegyňa jej poradila ku ktorej má ísť. Meno však nepoznám. Veštica povedala mojej bývalej kolegyni, že keď sa už konečne "zobudí a nebude sedieť na vavrínoch" a začne na sebe pracovať tak to môže dotiahnuť veľmi ďaleko. Kolegyňa podporovaná aj z mojej strany sa "zobudila" a začala na sebe makať. V priebehu jedného roka sa jej podarilo v BA kúpiť byt, urobiť si vodičský preukaz a získať doktorát. Dnes je už tretí rok sudkyňou. Nebola som s ňou dlhšiu dobu, ale počula som, že je veľmi rada, že navštívila vešticu a riadila sa podľa jej rady.

Doktorát za jeden rok, no to sa ani nedivým, že máme také súdnictvo aké máme.

Ak niečo dosiahla, určite by to dosiahla aj tak, keby nevihladala tú vešticu.
patotn
17.10.10,09:35
poznate dobre vestice z okolia trencina?
ak hej napiste bud sem alebo do spravy kontakt
napiste dobre aj zle.kde odporucate ist
a kde nie.
dakujem
bonita
18.10.10,16:34
Ja som pocula, ze v nitre je jasnovidec Thomas, vraj si ma clovek napisat na papier otazky, nic mu ale nevraviet a ze on zodpovie to, co ma clovek v otazkach. Cakaciu dobu ma asi pol roka, cez znamu som sa k nemu objednala, v polke novembra.

Pozna ho dakto? Ak ano, vas nazor?

Pre misa misa a podobne zmyslajucich -. rozhodujem sa akym smerom sa vydat co sa prace tyka. Mam jeden plan, len neviem ci nanho mam.
rado3105
18.10.10,16:46
Zivot je o tom ze nevieme co nas caka. Vzdy sa da ist nad svoje moznosti, vsetko zavisi od cloveka. Ci bude koniec sveta zajtra alebo zajtra zomrieme to nie je az take podstatne, s tym sa neda nic robit. Treba zit zivot kym sme zdravi. Robit dobre a nie zavidit a robit napriek druhym ako to robia nasi krasni a uzasni Slovaci(v tom sme specificki). Som nazoru ze ked clovek pomoze raz sa mu to vrati ci uz na Zemi alebo po smrti. Verim v hinduisticku teoriu, ze ti co robia dobre na Zemi sa dostanu do raja polobohov, ti co robia zle tu ostavaju stale. Cim ma clovek viac tym chce viac, stava sa otrokom svojich veci, boji sa ze sa mu poskrabe drahe auto na ktore setril 5 rokov. Keby si ho nekupoval a radsej podporil svoje uvolnenie - uzivanim si, nemal by v noci starosti, dobre sa mu spalo...Co z toho ze niekto ma karieru, je "uspesny", kupi si co chce, stale mu v zivote nieco chyba, chce stale viac, ide cez mrtvoly...A neviem ci vestkyna je riesenie, osobne by som nikdy za nijakou nesiel.

PS: k tej kariere na Slovensku(ale aj v EU), vsetko je to rodinkarstvo, lukrativne miesta su len pre pribuznych. Pre nas poddanych tu ostavaju ti menej lukrativne. S tym sa treba zmierit, vzdy boli pani aj poddani, len dnes to uz tak nie je vidiet. Dnes dobrovolne makame na panov, s cielom ze si potom nieco kupime:D. Vrcholne osobnosti Europy su jedna velka rodina, a aj majitelia velkych podnikov maju spolocnych predkov....Lahsie sa zacina z niecoho ako odznova, bez nejakej podpory. Dnes to co aj nie je dobre, ked niekto chce(ujo google, microsoft...) sa to presadi a naopak. K tomu doktorantskemu titulu, no asi mala dost penazi a bohatych a vplyvnych pribuznych:D, alebo sa s niekym vplyvnym vyspala:D.
patotn
19.10.10,03:21
jojo slovensko je jedna velka rodinka
pompidu
06.01.11,11:42
v Trnave - slečna Veronika..
bola som u nej viackrat,a veľa vecí sa už splnilo

Ahoj , chcela by som ta poprosit o kontakt na tuto vesticu , dakujem
stanco007
06.01.11,15:40
Nebol nahodou niekto aj v Spiskej Novej Vsi u p. Oracku? Bol o nom aj clanok nedavno v jednom tyzdeniku...
adam
06.01.11,16:45
Ja som pocula, ze v nitre je jasnovidec Thomas, vraj si ma clovek napisat na papier otazky, nic mu ale nevraviet a ze on zodpovie to, co ma clovek v otazkach. Cakaciu dobu ma asi pol roka, cez znamu som sa k nemu objednala, v polke novembra.

Pozna ho dakto? Ak ano, vas nazor?

Pre misa misa a podobne zmyslajucich -. rozhodujem sa akym smerom sa vydat co sa prace tyka. Mam jeden plan, len neviem ci nanho mam.
Mohla by napísať, ako u jasnovidca dopadla...:)
bonita
07.01.11,17:59
Isla som k nemu s otvorenou myslou / ted anie s pochybnostami a nedoverou / takze ak by bol jasnovidec neblokovala by som ho. A to rpeo, ze sestra tvrdila, ze on je naozaj jasnovidec / sestra je astrologicka Valika, ak niekto poznate z TV/ a pohybuje sa medzi takymito ludmi a ma prehlad, kto iba trepe a kto nie.
Pytala som sa hlavne na tri dcery a ich osudy - ved uvidim ci sa zacnu v polke februara prvej plnit.
Na seba som sa spytala / pred rokom povedal sestre ze jedna z nas styroch - se styri - zomrie na rakovinu, zomrel na nu nas otec a ja mam jeho krvnu skupinu/ - tak som chcela vediet ci som to ja. Z nech mi povie ak ano, pretoze potom budem venovat vela pozornosti preventivkam. Verim tomu, ze ak viete co vam hrozi , mozete svoj osud ovplyvnit.

Pozeral chvilu na mna a vravi, ze nie , rakovinu mat nebudem, ale ine tazke problemy, so srdcom, ale nebude to smrtelne.
Ked by som sa na seba pozrela aj ja - vidim obezna, citit z nej cigaretovy dym - tiez by som si tipla kardiologicke problemy. / teraz si lamu hlavu dalsie dve sestry, ze ktora z nich. Samozrejme, ze je to blbost/

To co ma presvedcilo, ze nie je jasnovidec je, ze mam utulok, uz 7 rokov, chlpy mam este aj na obleceni, teda uz aj to ma prezradza - a on mi to nepovedal sam od seba. To je moj najdolezitejsi rys, mojho zivota, mojej povahy a ked toto nevidel tak vdaka.

20 eur som lahko ozelela.

Tak lahko, ze ma az napadlo, ked bude dakto chciet robit vestca ci kartarku a len za taku nizsiu sumu, ma inak 50% moznost ze sa trafi vykladom a musi sa naucit vela hovorit o nicom, tak si moze kludne existovat azarabat a nik ho nebdue za par eur nahanat.

To dolezite, ze akym smerom sa vydat mi nezodpovedal. A pritom keby bol aspon trochu dobry spycholog, mohol. Kedze ludia zvonka vidia objektivnejsie nez clovek sam.
Nokerla
08.01.11,13:39
Sestru mas astrologicku Valiku a ty ides k jasnovidcovi? :D

Zeny radi uveria kartarkam, vesticiam a co ja viem kde komu este...... verit takym to veciam mi pride dost zcestne.

A ako pises, ze dve sestry teraz si lamu hlavu, ze ktora z nich to je, tak to cloveka ubija este viac a zbytocne sa stresuju.
bonita
09.01.11,09:01
Nemyslim si, ze tomu veria.

Ja sama robim numerku a aastrologiu a aj tak som isla. Co ak by to bol ozaj jasnovidec?

Na otazku preco si sama nevylozim, odpoved - nik si nevie sam sebe, lebo nie je objektivny.
durisovad
09.01.11,09:13
Myslim, ze k vesticiam a kratarkam zvyknu chodit ludia, ktori nechcu sami prebrat zodpovednost za svoj zivot a za svoju buducnost. Spoliehaju sa na to, co im takato osoba povie a nehladaju riesenia sami. Kazdy clovek by si mal, ak je to len trochu mozne, svoj zivot smerovat sam.
fatima
19.01.11,09:06
Kary vedia byt uzasnym spolocnikom pri hladani pravdy - ak mate uprimny zaujem ju poznat.

Je vyborne ich pouzit pri otazkach na co alebo koho si mam dat pozor. Aky vztah maju ku mne ostatny ludia, ale hlavne aky skutocny vztah mam k sebe samemu. Coho sa mam vyvarovat alebo na co sa mozem vo svojom zivote spolahnut.

Pri rozhodovani sa, vedia skutocne pomoct a ak ste naozaj k sebe uprimny, tak si ich mozete takymto sposobom vylozit aj sami pre seba. Samozrejme ak vam pri tom niekto pomaha, je to vyhoda, pretoze druhy vidi vasu situaciu inymi ocami (nie je do toho "namoceny").

A nejde len o vztahy, takto by ste karty mohli pouzivat pri akejkolvek prilezitosti, pri ktorej sa neviete rozhodnut. Napr. kam sa vybrat na dovolenku, ktora skola je lepsia pre moje dieta, ci len jednoducho - na co sa mam dnes naozaj zamerat. Je toho vela ...

Takze kto chce vidiet seba aj inymi ocami, su karty vinikajucim spolocnikom a pomocnikom ..
lorelei
19.01.11,14:14
Myslim, ze k vesticiam a kratarkam zvyknu chodit ludia, ktori nechcu sami prebrat zodpovednost za svoj zivot a za svoju buducnost. Spoliehaju sa na to, co im takato osoba povie a nehladaju riesenia sami. Kazdy clovek by si mal, ak je to len trochu mozne, svoj zivot smerovat sam.

Ja by som na toto tak razne neodpovedala, na vsetkych to neplati rovnako. Su ludia, ktori tam idu uz len s cielom vykecat sa niekomu, kto ich ani nepozna a mozno uz v zivote ani neuvidi, a ulavi sa mu - to je v podstate u kazdeho aj tak, a dalej, su ludia, ktori skutocne hladaju tie moznosti riesenia, len su uz tak zblbnuti z tej situacie, ze ako sa hovori "nevidia si na koniec nosa", a potrebuju niekoho nestranneho, aby im povedal nazor "z nadhladu". Ale je to moj nazor len teda, takze nechcem spochybnit to co si pisala, ber to tak, ze som ta doplnila :), ak mozem. Pretoze samozrejme, ze su aj taki, ako pises ty.
durisovad
19.01.11,15:37
Mas pravdu, Pan Boh ma vo svojom kosiari kadejake zvieratka a musime byt voci sebe navzajom tolerantni.
Evinka73
19.01.11,17:29
Ako zistiš, že je jasnovidka dobra?
Ak zazvoniš na zvonček a ona sa spýta: kto je tam?. Tak odíť. Mala by vedieť, kto si.
bonita
21.01.11,10:48
a ked otvori dvere beu opytania a povie: uz vas cakam

su dve moznosti: alebo si sa vopred objednal alebo je to jasnovidka :D
traxy007
22.03.11,20:27
Mám kontakt na vešticu v Štiavnických Baniach, ak máš záujem, ozvi sa!
Viem ze je to 4 roky stary prispevok ale ak sem este chodievas a vies o tej vestici nieco tak ja by som chcel ten kontakt,,,
devinbez
24.03.11,18:37
najlepšia veštica internet-všetko vie a nič nepíta
luana38
10.05.11,16:30
Poznate niekoho v Presove, co vie odrobit prekliatie?
viera777
02.06.11,12:38
Prosím Vás, vie niekto kontakt na vešticu URU (vraj vlastným menom Anna Karíčková) z Trenčianskych Teplíc. Podľa toho čo som o nej čítala, má dobre referencie. Ak niekto viete na ňu kontakt, mohli by ste mi ho poskytnúť? Ďakujem
viera777
02.06.11,12:38
prepáčte - vlastným meno je Anna Krajíčková
buchač
02.06.11,13:39
Prosím Vás, vie niekto kontakt na vešticu URU (vraj vlastným menom Anna Karíčková) z Trenčianskych Teplíc. Podľa toho čo som o nej čítala, má dobre referencie. Ak niekto viete na ňu kontakt, mohli by ste mi ho poskytnúť? Ďakujem


Kamaratka mi pisala ze v nejakom zenskom casopise bolo pisane o vestici, liecitelke Uru, alebo Ura z Trencianskych Teplic, co ma nejaky pripravok, co vie pomoct nastartovat oblicky vhodne uz len na dialyzu. Skusala som cez Google, ale nenasla som nic. Prosim, ak sa tu najde niekto kto by mi vedel dat kontakt, ci pomoct takyto kontakt ziskat, bola by som velmi velmi vdacna. Nepoznam nikoho z Trencianskych Teplic, ani rodinu ani kamaratky tam nemam, tak skusam takto cez vas. Moc dakujem za akukolvek informaciu
http://www.nanicmama.sk/ma-niekto-skusenost-ci-kontakt-na-vesticu-uru-z-trenciansky-teplic

...ajajáááj ...;):rolleyes:

Približný počet výsledkov: 18 500 (0,05 sekúnd)
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=Anna+Kraj%C3%AD%C4%8Dkov%C3%A1&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Krajíčková: S mágiou sa neradno zahrávať, má svoje pravidlá
http://trnava.sme.sk/c/5129032/krajickova-s-magiou-sa-neradno-zahravat-ma-svoje-pravidla.html
Anna Krajíčková (46) z Trenčianskych Teplíc je liečiteľka – veštkyňa Ura.
http://ozene.zoznam.sk/cl/10166/245502/Predstavujeme-vam-tri-vestkyne

Anna Krajíčková - Praktik STIL, 256
Veľké Bierovce
91331 Veľké Bierovce
http://www.ico.r3.sk/home/34942742-anna-krajickova---praktik-stil
pata3
07.06.11,10:33
mate niekto kontak alebo adresu na pani Zitu vešticu z KE?
piste na papa3
Polejovájanka
03.07.11,14:44
Ja som bola už asi u 5 veštíc, raz dokonca aj u muža, niekde vo Zlíne. To bol najvačší trapas, lebo som tam pricestovala asi po 5 hodinách som zistila, že má zamknuté a nikto ma nečakal ani nebral telefon. Teraz ked si neviem dat sama rady a potrebujem nasmerovat alebo si overit svoje rozhodnutia objednám sa u pani Alexandry z Prievidze........idem tam tak 1-2 x do roka. Je uprimná a nenaslubuje vám len to čo chcete počut, ale aj veci, ktoré vám nebudu sice v ten den príjemné ale pochopíte, že vám ich povedala preto aby vám pomohla. Potom mi napíšte, či máte na tutot pani rovnaký názor:)
MikiHalasko
03.07.11,14:59
Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
ahoj!
vôbec ti neodporucam vesticu, rozoberat preco nie je zbytocne. ak mas rada troska Boha, tak by si to nemela robit. on to totiz neznasa a hnevasa na tieto veci. ale vedz ze ludi stale miluje. :) skor sa naplnaj nim a hladaj odopved u neho nez u vestice. ak nepoznas boha skus pozriet tento letak . tu (http://mojeprachy.sk)
Zoltan Miklos
07.07.11,08:11
ahoj!
vôbec ti neodporucam vesticu, rozoberat preco nie je zbytocne. ak mas rada troska Boha, tak by si to nemela robit. on to totiz neznasa a hnevasa na tieto veci. ale vedz ze ludi stale miluje. :) skor sa naplnaj nim a hladaj odopved u neho nez u vestice. ak nepoznas boha skus pozriet tento letak . tu (http://mojeprachy.sk)

preco pripisujes bytosti tak dokonalej ako je Boh, ktory je ABSOLUTNA LASKA a DOKONALOST, take ludske vlastnosti ako su hnev a neznasanlivost? BOH je dokonale porozumenie - vidi nam do najhlbsej duse a pozna nas viac, ako my seba samych.... naozaj dokazes absolutne milujucej bytosti pripisat tieto vlastnosti? BOH sa nemusi hnevat a nemusi nikoho neznasat? preco by to preboha robil? No ja keby som bol bohom, urcite by som mal taketo primitivne ludske emocie v pazi....
Nokerla
07.07.11,08:54
Boh je vsemohuci, ale iba do tej miery, kde zacina ludska mysel.
MikiHalasko
08.07.11,14:24
preco pripisujes bytosti tak dokonalej ako je Boh, ktory je ABSOLUTNA LASKA a DOKONALOST, take ludske vlastnosti ako su hnev a neznasanlivost? BOH je dokonale porozumenie - vidi nam do najhlbsej duse a pozna nas viac, ako my seba samych.... naozaj dokazes absolutne milujucej bytosti pripisat tieto vlastnosti? BOH sa nemusi hnevat a nemusi nikoho neznasat? preco by to preboha robil? No ja keby som bol bohom, urcite by som mal taketo primitivne ludske emocie v pazi....
Pán Boh nema rad vestenie, modly, ludmi vytvorene božstvá, a predstav si nepaci sa mu, ked sa neklanemejemu, ale jeho vytvorom, zaujimave vsak? :) Ale samozrejme ludí miluje, aj nas stvoril na svoj obraz :) my sa len musíme nechať naplnat nim samím :)
Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného syna, Pána Ježiša :) amen
focalor
18.07.11,07:44
zdravim,

urcite zivotne okolnosti ma nutia skusit aj tuto moznost, a preto by som poprosil, ak ma niekto dobre skusenosti s vestenim alebo jasnovidectvom v KE, tak aby mi zaslal kontakt na focalor@azet.sk, kedze diskusia je prilis obsiahla a blizsie informacie som nenasiel.

Dakujem,
buchač
18.07.11,10:00
zdravim,

urcite zivotne okolnosti ma nutia skusit aj tuto moznost, a preto by som poprosil, ak ma niekto dobre skusenosti s vestenim alebo jasnovidectvom v KE, tak aby mi zaslal kontakt na focalor@azet.sk, kedze diskusia je prilis obsiahla a blizsie informacie som nenasiel.

Dakujem,

Si muž...máš 28 - 29 rokov

http://www.mojevideo.sk/uib/44933.jpg

Iniciálky Tvojho mena sú L. Vincent

...bývaš v Košickom kraji , Košice - Západ





...stačí ????...;)
elena.galova
27.07.11,10:57
Moje skusenosti s vestcami a vesticami su dost zle, mozem povedat, ze vyse 90% z nich su rozny samozvany sarlatani a vobec im nejde o to pomahat... Len tahaju peniaze. Vyskusala som ich uz vela, ale len jedna mi fakt pomohla. Je to pani z Bratislavy, okrem vestenia robi aj rozne kurzy a ma certifikat priamo z Mexickeho institutu parapsychologie. Fakt vie co robi, odporucam.
evilia1
07.11.11,11:39
Skuste mi prosim niekto poradiť, pred necelým mesiacom ma okradli o poriadne velku ciastku penazi, strasne tažko sa s tým vyrovnavam a to hlavne koli tomu ze neviem kto to bol. Zijem na dedine a bol to len niekto taký kto ma pozna.Skuste mi priatelia niekto poradit, nepoznate nejakeho cloveka hypnotizera, jasnovidca ale ozaj dobreho ktorý by mi pomohol vniest do veci trochu svetla. Dakujem Vam
gerinno2000
09.03.12,16:11
mohol by som poprosiť kontakt na p. Paulovičovú? Dakujem
elena11
29.03.12,18:21
tak tie časopisy určite vyhľadám, ďakujem veľmi pekne, ani som netušila, že niečo také existuje. Aj ja súhlasím so Saharou, ale na druhej strane je tiež pravda, že kontakt na dobrú vešticu sa zháňa dosť ťažko ak niekto v našom blízkom okolí nemá skúsenosti s vešticou a nedokáže odporučiť

Ja som na veštice neverila, ale raz som zo zvedavosti zavolala do TV8 a povedala mi, že mi niekto zomrie a budem dediť. A že budem mať kvôli tomu neprijemnosti. Všetko do bodky sa mi splnilo.
arizona
06.05.12,11:03
Džudi
22.05.12,10:47
Ahojte, obraciam sa na Vás s prosbou či nemáte kontakt na parapsychologičku Magdalénu Šimkovú z Košíc ? Ak by sa našiel niekto budem veľmi vďačná. Možno ak s ňou máte aj nejaké skúsenosti , rada si prečítam každý názor . Čítala som o nej len v novinách. Pekný deň .
podhygmin:-)
22.05.12,10:51
To aj tymto,s prepacenim chujovinam,aj niekto veri a este si aj za to zaplati?Chore!!!
buchač
22.05.12,11:03
Ahojte, obraciam sa na Vás s prosbou či nemáte kontakt na parapsychologičku Magdalénu Šimkovú z Košíc ? Ak by sa našiel niekto budem veľmi vďačná. Možno ak s ňou máte aj nejaké skúsenosti , rada si prečítam každý názor . Čítala som o nej len v novinách. Pekný deň .

...napíš jej ...

Magdaléna Šimková
Letná 16
04001 Košice

Číslo telefónu ale nedávaj .....keď je taká čája ...zistí si aj ona sama ....paraspojením ...:---
veronikasad
22.05.12,11:20
alaya1
22.05.12,11:32
Vestenie je manipulacia s vedomim cloveka, s jeho psychikou.
Clovek takej vestici povie aj to, co nechce a ani si to neuvedomi. Najradsej mam tie v telke, co liecia rakovinu cez obrazovku,Odhanaju zlych duchov a ine somariny.

Mne je len divne, ze tomu naozaj ludia veria a ze do toho investuju peniaze.
mala som zazitok, nie s vesticou, ale clovekom, co sa zaobera"kynezologiou."
Bola to predavacka v obchode. Ja mam na to svoj nazor, ona nevedela, ze viem o tom, ze toto robi a takto vraj pomaha dyslektikom, zajakavym a pod.
Ked mi o tom hovorila, ako pomaha, pytala som,ze preco to vlastne robi za peniaze. ze keby som ja mala taku moc a vedela pomoct dietatu od zajakavosti,a pod..., tak to robim zadarmo,...na toto mi uz neodpovedala.

Toto iste je aj s tzv. VESTICAMi.
Spolieham sa na seba.
komando
10.09.12,08:24
NAJLEPŠIA VEŠTICA JE SOFA!Čitala som tu všetko a práve tu som získala čislo na skvelú jasnovidku zo skutočným darom a naozaj treba pochváliť toho kto ten kontakt sem dal Vola sa SOFA 0900511020 preistotu aby sa vedelo o akú ide.Teda vyskušala som kade čo ako každa zvedavá žena ,ale táto žena ma ohromila je presne o tom že keď má niekto dar hodia ho aj tak do vreca s podvodníkmi sa mi nepáči,,,ale keď som spokojna zaslúži si ten človek pochvalu.Povedala mi skutočnu pravdu omne a veci ktore sa mali udiat sa udiali-urobila ma štastnou,Ďakujem
beba13
10.09.12,08:57
Hmm ako ta mohla urobit veštica šťastnou:confused:, ked to čo ti povedala si už prežila,hadam si to šťastie nepostrehla aj bez nej??? A aku pravdu o tebe,to ti mohli povedat aj tvoji blízky,rodina a priatelia čo ta poznaju najlepšie.
Tweety
10.09.12,08:59
fakt ku šťastiu stačí tak málo?
Nokerla
10.09.12,09:43
Komando je evidentne ta vestica ....nick zalozeny dnes a vychvalovanie do nebies :D
Matis 13
10.09.12,09:54
Na tuto su vyborne referencie + ja sam s nou mam dobru skusenost. Pani Edit: 0908 710 772 (BA, Liscie Nivy, cislo si napamatam).
Zuzka05
13.11.12,08:35
Ahoj,

nedalo mi a musím reaovať aj ja. Mám svoju skúsenost síce ešte veľmi čerstvú, ale aj na dnešnú dobu možem vyzdvyhnúť do všetkých superpozitívov. Nechala som si vyložit kartičky cez e-mailík a možem povedat že super. žiadny hnusný telemarketing za 3 eurá na minutu alebo aj viac. Ale pekne všetko krásne nafotené popisané uplne jasne aj pre mna :-) zdravíčko, práca, dcérky, mnžel, penižky, bývanie a dokonca aj ten moj :-) všetko som mala za 3 hodinky v mailiku a zaplatila som 10 euro a som maximálne spokojná. Pani je vlemi milá a ochotná :-) A všetko mi sadlo ako sa hovorí ako riťka na šerbel :-) kontakt je andrea@kartarka-vestkyne.cz
enad
28.01.13,18:37
Nepoznáme náhodou niekoho, kto vie veštiť z kávy v Trnave? Niekoho, koho máte overeného?

Ďakujem
margaretka233
09.02.13,23:56
Hladam informacie alebo nejak email na dobry vesticu, som v zahranici a rada by som si buducnost citala .Nepozna niekto nejake vestice na predpovede na email?

Prosim kontaktujte na na: ivka233@yahoo.com

Dakujem

iva
777anna777
09.02.14,06:25
Dobry den


Ak ma niekto kontakt na p. Majku Hronsku, prosim poslite mi ho na mail: 555abebea555@gmail.com. Velmi by som potreboval jej pomoc. Vopred za to dakujem!


Anna
misomiso
30.09.15,18:01
Ako si takto mozete kazit zivot? Nikdy by som neveril, ze aj tu na Porade je take pocetne stado, ktore nevie zit svoj vlastny zivot a prebrat zan zodpovednost.
viki19911991
12.06.16,12:22
Som mamina na materskej a pred rokom a pol som natrafila na veľmi dobrú vešticu. Vyveštila mi, že otehotniem a budem mať cerku aj mi povedala kedy, čo sa aj splnilo. Vyveštila mi, že môj ocino bude mať žalúdočné problémy čo sa tieť splnilo. Vtej dobe som mala nejaké finančné problémy s čim mi tiež veľmi dobre poradila. Môžem len odporučiť (kontakt naňu: stastna.buducnost@gmail.com
Ing. Ľubomír Janoška
12.06.16,12:50
Som mamina na materskej a pred rokom a pol som natrafila na veľmi dobrú vešticu. Vyveštila mi, že otehotniem a budem mať cerku aj mi povedala kedy, čo sa aj splnilo. Vyveštila mi, že môj ocino bude mať žalúdočné problémy čo sa tieť splnilo. Vtej dobe som mala nejaké finančné problémy s čim mi tiež veľmi dobre poradila. Môžem len odporučiť (kontakt naňu: [EMAIL=[/EMAIL]

Prvý deň na porade, prvý príspevok - a už spamuje... aké originálne.
Nahlasujem SPAM.
buchač
12.06.16,14:10
Som mamina na materskej a pred rokom a pol som natrafila na veľmi dobrú vešticu. Vyveštila mi, že otehotniem a budem mať cerku aj mi povedala kedy, čo sa aj splnilo. Vyveštila mi, že môj ocino bude mať žalúdočné problémy čo sa tieť splnilo. Vtej dobe som mala nejaké finančné problémy s čim mi tiež veľmi dobre poradila. Môžem len odporučiť (kontakt naňu: [EMAIL=[/EMAIL]

Prvý deň na porade, prvý príspevok - a už spamuje... aké originálne.
Nahlasujem SPAM.
Daná veštica veští dokonca na diaľku...;)
Presnejšie je to inak...Ona neveští, skôr vidí vo veštení budúcnosť (hlavne finančnú a na svojom účte).
arizona
12.06.16,18:21
Som mamina na materskej a pred rokom a pol som natrafila na veľmi dobrú vešticu. Vyveštila mi, že otehotniem a budem mať cerku aj mi povedala kedy, čo sa aj splnilo. Vyveštila mi, že môj ocino bude mať žalúdočné problémy čo sa tieť splnilo. Vtej dobe som mala nejaké finančné problémy s čim mi tiež veľmi dobre poradila. Môžem len odporučiť (kontakt naňu: stastna.buducnost@gmail.com
Tiez by som chcela cerku,asi jej zavolam .
Kolko stoja tie jej sluzby?
buchač
12.06.16,18:25
;
Tiez by som chcela cerku,asi jej zavolam .
Kolko stoja tie jej sluzby?
Hm....a nebolo by lepšie zavolať manžela do postele ???
Ale šak môžem dôjsť aj ja...a zadarmo...;) :D :D :D
arizona
12.06.16,19:00
;
Tiez by som chcela cerku,asi jej zavolam .
Kolko stoja tie jej sluzby?
Hm....a nebolo by lepšie zavolať manžela do postele ???
Ale šak môžem dôjsť aj ja...a zadarmo...;) :D :D :D
Buchy, nekaz ksefty vestici :D
lujza.j
19.01.18,17:36
Dobra vestica nie je odkazana a "vykrik" - reklamu tohto druhu na inernete....
Janko284562
15.03.18,11:02
Bol som u dobrej veštice ona ani neni ,že vestica je to niekto kto sa Vám pozrie do oči a akoby tá poznal a poradí ti to čo je pre teba najlepsie.Ja som v tom čase mál veľa problémov s podnikaním a ešte aj priateľka ,ktorá má mala podporiť má klamala.Nevedel by som to ,ale Veronika mi to povedala poradila mi čo je pre mna dobre a ja som to zistil presne to čo povedala bolo to.Teras už moja bývala to hrala za peniaze keďže som mal firmu.Dnes jej ďakujem za všetko ,že sa mi dari v peniazoch v podnikaní a aj v láske.Niekedy nám kazí s rastie a neprajeho práve ten na koho by sme to nepovedali a boli by sme ochotný pre neho skočiť do kaluže.Ak ste v problémoch obráťte sa na ňu je veľmi milá a seriózna.Ma v sebe veľa toho čo človek potrebuje keď sa ocitnete na svojom dne priblemov.Vrelo odporúčam a ďakujem jej Posielam Vám kontakt xxxxxxxxxxx
misomiso
15.03.18,11:18
Joj, taketo dristy... Este to nezakazali? Ludi, ktori potrebuju vesticu na to, aby sa zorientovali vo svojom vlastnom zivote by mali pozatvarat do detskych domovov.
babka - ježibabka
15.03.18,14:11
Janko, robíš jej reklamu? Veď si dala včera inzerát:
arizona
16.03.18,05:26
Janko, robíš jej reklamu? Veď si dala včera inzerát
Podla textu inzeratu a chyb mi to pripada,ze to pisal ziak maximalne 2.triedy ZS.Aj ten mozno lepsie ovlada gramatiku...horor!!!
kopretinka
16.03.18,08:32
Janko, robíš jej reklamu? Veď si dala včera inzerát
Podla textu inzeratu a chyb mi to pripada,ze to pisal ziak maximalne 2.triedy ZS.Aj ten mozno lepsie ovlada gramatiku...horor!!!
Maďar
Oliwa
16.03.18,08:37
roschoduje harakter...
vicktor
16.03.18,09:06
hmmm ... naco sa vysetrovatelia trapia s vrazdou?
Nech sa opytaju nejakej vestice.
Ing. Ľubomír Janoška
16.03.18,09:28
hmmm ... naco sa vysetrovatelia trapia s vrazdou?
Nech sa opytaju nejakej vestice.
veštice riešia iba budúce vraždy
reincarnate
14.08.22,05:36
moja sestra bola kedysi v Banskej Bystrici pri jasnovidke, ktorá jej povedala veci z minulosti o ktorých vedela len sestra a vyveštila jej aj budúcnosť, všetko sa splnilo do bodky, dokonca sa vtedy sestra pýtala aj na mňa a všetko čo ta jasnovidka povedala sa splnilo aj mne aj bez toho aby som pri nej bol. Bohužiaľ takýchto ľudí je veľmi málo a z pomedzi šarlatánov a podvodníkov je skoro nemožné nájsť niekoho kto to reálne vie robiť.
buchač
14.08.22,08:36
Predpovedám budúcnosť z platobných kariet..
Stačí, aby ste mi poslali číslo karty, PIN a CW s platnosťou karty a ja Vám predpoviem vašu finančnú budúcnosť v najbližšom období....
:D :D :D :D :D
romana147
14.08.22,12:39
takýchto ľudí je veľmi málo



čo dajú príspevok po TROCH :D rokoch