Eva11
24.01.06,08:13
Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
zuhl
24.01.06,07:27
Ja poznam jednu veľmi dobrú. Volá sa Paulovičová a robí asi v Trnave.
kacena
13.02.06,14:56
Ja by som tiež bola rada , keby mi niekto dal tip a kontakt na dobrú a overenú vešticu. vopred ďakujem
Zita5
13.02.06,15:06
Dievčence kašlite na veštice , bude Vám lepšie .:)
kacena
13.02.06,15:09
nemôžem kašlať , hrozne ma to láka už niekoľko rokov ...... a mňa keď niečo láka , tak to musím vyskúšať. raz darmo , som už taká !
rada
13.02.06,15:31
Mám takúto skúsenosť. Moju bývalú kolegyňu tiež strašne lákalo ísť k nejakej veštici. Ďalšia kolegyňa jej poradila ku ktorej má ísť. Meno však nepoznám. Veštica povedala mojej bývalej kolegyni, že keď sa už konečne "zobudí a nebude sedieť na vavrínoch" a začne na sebe pracovať tak to môže dotiahnuť veľmi ďaleko. Kolegyňa podporovaná aj z mojej strany sa "zobudila" a začala na sebe makať. V priebehu jedného roka sa jej podarilo v BA kúpiť byt, urobiť si vodičský preukaz a získať doktorát. Dnes je už tretí rok sudkyňou. Nebola som s ňou dlhšiu dobu, ale počula som, že je veľmi rada, že navštívila vešticu a riadila sa podľa jej rady.
Zita5
13.02.06,19:13
Mám takúto skúsenosť. Moju bývalú kolegyňu tiež strašne lákalo ísť k nejakej veštici. Ďalšia kolegyňa jej poradila ku ktorej má ísť. Meno však nepoznám. Veštica povedala mojej bývalej kolegyni, že keď sa už konečne "zobudí a nebude sedieť na vavrínoch" a začne na sebe pracovať tak to môže dotiahnuť veľmi ďaleko. Kolegyňa podporovaná aj z mojej strany sa "zobudila" a začala na sebe makať. V priebehu jedného roka sa jej podarilo v BA kúpiť byt, urobiť si vodičský preukaz a získať doktorát. Dnes je už tretí rok sudkyňou. Nebola som s ňou dlhšiu dobu, ale počula som, že je veľmi rada, že navštívila vešticu a riadila sa podľa jej rady.

To je ten lepší prípad rada :) , ale sú aj horšie a potom človek nevie ako má konať . Bola som u veštkyni neverila som tomu , čo mi povedala , a bohužial sa aj niečo už udialo podľa jej slov a ešte to čo má sa stať sa nestalo .;) Takže preto moje doporučenie , aby dali pokoj veštkyni .;) Zbytočne sa budú trápiť , možno to nebude tak , ale vždy to veštenie dobre nemusí vyjsť .;)
kacena
14.02.06,07:21
To je ten lepší prípad rada :) , ale sú aj horšie a potom človek nevie ako má konať . Bola som u veštkyni neverila som tomu , čo mi povedala , a bohužial sa aj niečo už udialo podľa jej slov a ešte to čo má sa stať sa nestalo .;) Takže preto moje doporučenie , aby dali pokoj veštkyni .;) Zbytočne sa budú trápiť , možno to nebude tak , ale vždy to veštenie dobre nemusí vyjsť .;)

Ale vidíš Zitka, aj Ty si mala pokušenie tam ísť a neodolala si. Viem , že je to riziko , ale ja by som to skôr brala ako zábavu ....
Raz som už bola u jednej na vykladanie kariet a nič z toho čo mi narozprávala sa mi nesplnilo. Preto by som rada nejakú overenú a oskúšanú. Pošli mi kontakt na tú čo si bola u nej ty , ak ho máš. prosím
kacena
14.02.06,11:40
Ďakujem určite sa ozvi ako si dopadla a pošli mi kontakt. budem Ti vďačná.Tiež mám v hlave hrozný chaos a potrebovala by som na veľa otázok odpoveď.
Milan Benka
14.02.06,11:47
Kým vám veštica nepovie čísla športky je slabá. A preto dobré veštice neexistujú. Iba dobré psychoanalytičky.
kacena
14.02.06,12:05
Kým vám veštica nepovie čísla športky je slabá. A preto dobré veštice neexistujú. Iba dobré psychoanalytičky.

S tým súhlasím na 95%. Ale tých 5% je niečo medzi nebom a zemou , čo nedokážeme vysvetliť. Stal sa mi taký prípad , že sa so mnou skontaktovala moja kamarátka / ktorá tragicky zahynula / cez moju druhú kamarátku , ktorá bola na seanse vo Veľkej Británií. Podotýkam , že tieto dve kamarátky sa navzájom nepoznali. Z toho čo tej kamarátke opísal ten špiritista z mojej minulosti mi naskakovali zimomriavky. Takže odvtedy verím aj na niečo iné ako je psychológia.
tamara
14.02.06,12:08
no kooonecne tu vidim aj niekoho z topolcian :-)))) ahoj kacenka
kacena
14.02.06,12:12
Ahooooj , tiež z TO ?
rosemary
14.02.06,12:48
Nebrala by som veštice na ľahkú váhu. Sama som vyskúšala, tiež iba zo zábavy. Ale moja známa bola u veštice, ktorá jej povedala, že ju muž klame. Myslela, že je to hovadina, chlapa mala zlatého, preto doma na neho vyjela zo srandy že ju klame, no a ten sa priznal, že už 10 rokov má druhú babu, dnes sú už rozvedení a handrkujú sa o barák
kacena
14.02.06,12:52
Nebrala by som veštice na ľahkú váhu. Sama som vyskúšala, tiež iba zo zábavy. Ale moja známa bola u veštice, ktorá jej povedala, že ju muž klame. Myslela, že je to hovadina, chlapa mala zlatého, preto doma na neho vyjela zo srandy že ju klame, no a ten sa priznal, že už 10 rokov má druhú babu, dnes sú už rozvedení a handrkujú sa o barák

Však to môže byť veštici vďačná ..... žiť s chlapom čo ma klame by som veru nechcela ! Radšej nech to viem , ako byť klamaná v nevedomosti !
renča1
14.02.06,12:53
Ja som u veštici ešte nebola, ale zaujímalo by ma ako to u nich prebieha, môhli by ste celý postup opísať? Hovoríte im vopred niečo alebo aspoň z časti o svojej rodine?
tamara
14.02.06,13:21
Ahooooj , tiež z TO ?

anoooo, ja tiez....
kacena
14.02.06,14:03
anoooo, ja tiez....


Ozvem sa Ti cez SS a uvidíme .... možno sa aj poznáme.
tamara
15.02.06,09:42
Ozvem sa Ti cez SS a uvidíme .... možno sa aj poznáme.

ok Kati, ozvi sa
kacena
15.02.06,13:08
ešte mi prosím napíš , odkiaľ tá veštica je a koľko sa jej dáva peňazí.
povedala ti aj nieco z buducnosti , ci len o minulosti ? a akou formou to prebiehalo , ty si sa jej pytala na to co chces vediet , alebo ona rozpravala sama od seba ?
Lubica50
21.02.06,16:21
Ahoj, mohla by som ti dat cislo aj na numerologicku-ta je lepsia-alebo na vesticu. U numerologicky som bola pred mesiacom, je fajn.
Ak mas seriozny zaujem o kontakt, napis mi mail a poslem ti jej cislo.
pa
Lubica50
21.02.06,16:22
Este raz ja- numerologicka stoji 300 sk , a si tam dve hodinky.
bonita
21.02.06,18:12
Bohuzial numerologia nepovie nic vela. Povie ti v akom si roku, co mozes ocakavat a plno dobrych rad, ak je ta numerologicka dobra, ale nepovie ti nic konkretne. Viem o com hovorim, sama som kedysi robila strologiu, a ciastocne aj numerologiu - moze sa to naucit kazdy, ale hladala som jasnovidku, ktora je ozaj napojena na duchovno.
Dnes su u nej dalsie zname, dalsia skuska - ci je ozaj taka dobra.
sklenkova
21.02.06,18:38
chcete sa len zabaviť,alebo máte nejaký " problém"? a neviete ho riešiť? Je z DNV
tinusa
21.02.06,18:55
ahojte.. hlavne si treba dat pozor, ku komu idete... k akej jasnovidke...alebo s jasnovidcovi... velmi velky pozor... a este raz velmi velky pozor... z mojej kamaratky si takto jedna pani jasnovidka urobila "kanal"...kamoska mala nehorazne sny, vidiny...zostala na liekoch.. a nie a nie sa z toho spamatat... nakoniec sa jej to podarilo za pomoci jednej milej pani v Pov. Bystrici, takze je z nej zase moja "stara" kamoska.. ale prezila si svoje..
kacena
22.02.06,07:47
chcete sa len zabaviť,alebo máte nejaký " problém"? a neviete ho riešiť? Je z DNV

Ja to najma beriem ako istú formu zábavy , pravda je však , že pokiaľ zbadám a uverím tomu , že je fakt dobrá a do vecí vidí .... tak v tom prípade mám prichystaných hneď niekoľko otázok , ktoré potrebujem vyriešiť. Čo je to DNV ?
Bionda
22.02.06,09:36
Ludia ktori sa zaoberaju takymi okultnymi vedami ako je vestenie, by to nikdy (ak to robia s tym, ako maju a dostali ten DAR vidiet a pomahat tym inym) nerobit pre peniaze .. ked pocujem ze to robia za 500,- .. no hroza.. tito ludia by to mali robit za to co kto uzna za vhodne a hodne a to ako pomohla... co ked je niekto v tiesni a pod.... take by mali byt pravidla. A rovnako vam ziadna vestica -seriozna nepovie cisla do sportky a pod... ludia uvazujte.. ved ona by si prva podala tie cisla, aby vyhrala ...
Je to fakt treba si davat pozor a ludske podvedomie je naozaj neprebadane a lahko sa moze stat, ze vam cosi ublizi... co take potrebujete vediet, ze musite chodit k vestcom ?? ved kazdi sme si strojcom svojho osudu a len od nas zalezi ako nas zivot pojde dalej.. len tomu musime verit.
Zuzka
23.02.06,08:27
Kto včera pozeral náhodou šport na jednej nemenovanej televízii, tak tam uvidel a vypočul si slávnu vešticu Ginu, ktorá tipovala včerajší výsledok hokejového zápasu v náš prospech. Ukázala dve karty, ktoré jej to potvrdili. No a výsledok bol diametrálne odlišný a to mi len potvrdilo, že vešticiam netreba veriť a nechať ich tak, nech si veštia pre seba.
Hlinkovx
23.02.06,08:32
Zuzka....asi si veštica zabudla vyčistiť totú guľu vešteckú:D:D:D
Zuzka
23.02.06,08:35
Silvi, v telke mala so sebou len karty .... guľa sa jej asi rozbila pri ceste do štúdia a takto to dopadlo. :D:D:D
Podľa mňa by mala by vrátiť licenciu. ;) :p :D
kklaudia
23.02.06,08:36
Poznám ich viac ale záleži čo chceš veštiť jenda je na vzťahy, zdravie, minulosť, budúsnosť .
Ja som u nej nebola ale dcéra a tá bola spokojná.
Zuzka
23.02.06,08:39
Poznám ich viac ale záleži čo chceš veštiť jenda je na vzťahy, zdravie, minulosť, budúsnosť .
Ja som u nej nebola ale dcéra a tá bola spokojná.

Priznám sa, že ja na veštice neverím ani ich nemusím.
Iba taká perlička, v inej televízii Gina tvrdila, že má úspech 90 %-ný ... takže tých 10 % je tento zlý tip na víťazstvo našich hokejistov.
... nikto nie je dokonalý ... ;) :)
Hlinkovx
23.02.06,08:41
a neboli tie karty vyrobené v čechách, to by som pochopila..že by jej ukázalo, že domáci vyhrajú..:p..asi zabudla, komu veštila
Hlinkovx
23.02.06,08:42
aj ja mám 90% úspešnosť...len neviem..prečo mi vždy podľa tých 10 % výjde :D:D
Zuzka
23.02.06,08:44
... no to je asi medzi nebom a zemou .... ;) :D
kklaudia
23.02.06,09:06
ono je to tak skús a uvidíš, ja som bola u veštice ktorá vie predpovedať budúsnosť a minulosť a presne sa trafila a videla ma 1x v živote
Hlinkovx
23.02.06,09:16
neviem komu to bolo...ale myslím, že odpoviem aj za Zuzku ;)
taký poprask ešte veštica nevidela..ako by videla....keby sme tam my dve nabehli :D:D:D
kklaudia
23.02.06,09:35
ono aj vešticu treba brať s rezervou
Hlinkovx
23.02.06,09:38
presne tak...
kto tomu verí...nech tam ide...kto nie...tak nejde....
DanielaSL
23.02.06,10:18
Nemusím veštice , nechcem vedieť čo ma čaká.
kklaudia
23.02.06,11:17
viete prečo vlasne sa chodí veštici ?
kklaudia
23.02.06,11:17
viete prečo vlasne sa chodí veštici ?
kklaudia
23.02.06,11:21
viete vlasne prečo sú dobre veštice ?
Hlinkovx
23.02.06,12:24
aby na tom dobre zarobili:D:D
kklaudia
23.02.06,12:31
platila som 100Sk a venovala sa mi 45 minút to je moc?
pyton
23.02.06,13:34
V nejakom rozhovore s Helenou Vondráčkovou ona hovorí, že "moja kartárka mi povedala".....
.....kto všetko nechodí ku kartárom, asi je to dobrý job :cool:
Tweety
23.02.06,13:39
V nejakom rozhovore s Helenou Vondráčkovou ona hovorí, že "moja kartárka mi povedala".....
.....kto všetko nechodí ku kartárom, asi je to dobrý job :cool: Stále lepšie, ako k psychiatrovi, nie? Lepšie znie: mám svoju kartárku, ako mám svoju psychiatričku.:p:cool:
sybila3
20.03.06,17:39
Ahojte,
pripojím sa aj ja k vašej téme, tiež ma lákajú veštice, nebola som u žiadnej, ale vyskúšala som metódu reiki, ktorá mi pomohla, taktiež aj regres-návrat do minulých životov, išla som tam s tým, že to vyskúšam, ale neverila som, bola som veľmi šokovaná, čo som videla a pomohlo mi to v mojich zdravotných problémoch.
kukučka
26.03.06,09:26
Môžeš, prosím, napísať, z ktorého mesta je? Stojím pred dosť závažným rozhodnutím a veru by mi dobrá rada bodla, pretože ja osobne tápem. Neviem, či si mám trúfnuť na dosť veľké sústo, či to zvládnem. Ďakujem.

V kútiku duše ti drieme tvoje vlastné rozhodnutie, nato nepotrebuješ vešticu. Stačí odpoveď na jedinú otázku, chceš to? Ak áno, tak to urob.
Naďa
27.03.06,14:57
Súhlasím s kukučkou. Občas stojíme pred rozhodnutím, vieme ako by malo vyzerať, ale, a to mi asi dáte za pravdu, iný je pohľad rozumový a iný citový. A asi v tom je problém. Mnohí z nás by v čase konečného rozhodnutia radi pootvorili dvere do budúcnosti a videli dôsledky svojho rozhodnutia. Niekto je silnejša osobnosť a rozhoduje ráznejšie, iný je váhavejší, a pretože mu iné riešenie nenapadá, požiada veštkyňu o pootvorenie dverí.
Ja som sa kedysi dívala na ľudí, ktorí navštívili veštkyne ako na čudákov. A zrazu som bola v situácii, keď som sa rozhodla pre túto návštevu aj ja. 95 % jej vyšlo.
A na dôvažok ešte jeden zážitok mojej dcéry. Bola so svojou dcérou na pieskovisku. Malá sa hrala s dievčatkom, ktoré tam doprevádzala babička. Dospeláci sa pustili do reči a babička, ktorá moju dcéru videla prvý a asi aj poslednýkrát jej povedala o mojich problémoch, i o tom, ako ich vyriešim a o mojej budúcnosti. Povedaja jej informácie, ktoré nemala ako vedieť a boli správne. Len na dôvažok. Ja žijem v Košiciach, dcéra v Bratislave. http://www.porada.sk/images/icons/icon5.gif
Nikina7
31.03.06,18:50
Ja som tiez bola uz u dvoch vestic a neviem niesom si uplne ista ci mi vobec nieco povedala do buducnosti, vlastne skoro nic, jedine co mi vedela povedat, bolo aka som a aky je moj priatel a ze ma bude v manzelstve ak by som si ho raz zobrala podvadzat a podobne veci, ale my s priatelom este niesme na tom tak ze by sme zrovna sa isli brat alebo co a ja tomu mozno nechcem verit ale zasa clovek nikdy nevie ze. ked som sa jej pytala na zmenu zamestnania povedala ze ho mam zmenit ked to budem tak citit a ze nikdy mi nikto nepovie datum alebo cas, som z toho skor zmatena, mozno este viac akokeby som tam nesla. U tej druhej to bolo podobne.:confused:
enad
05.04.06,06:14
pre Bonitu:
ja som sa k nej objednala na zajtra o 16,00h. máme sa stretnúť na Mlynských Nivách. Vobec neviem, ako sa spoznáme. Ako dlho trvá ten samotný pokec? Nikto z rodiny nevie, kam idem, pretože nie sú takýmto veciam priaznivo naklonený. Ale mna to veľmi zaujíma.Baby,mám tak trochu strach ale zároveň sa veľmi teším.
Pa
bv_alexandra
08.04.06,06:35
Prosím Vás dajtem mi na tu vešticu kontakt, tiež by som ju chcela navštíviť.
liba2
08.04.06,07:12
Prosím Vás dajtem mi na tu vešticu kontakt, tiež by som ju chcela navštíviť.


http://www.porada.sk/showpost.php?p=213958&postcount=54
ala13
08.04.06,07:34
Babulky, setrite penazenky!

8 rokov som sa zaoberala numerologiu, vsetko je tam len o matike a vsetko o tom je s kompletnymi horoskopmi na

www.wwwbrno.cz (http://www.wwwbrno.cz)

na lavej liste si date zelany typ horoskopu. Zial numerologicky sedi, lebo neviem preco sedi, co ma stve, neda sa to zdovodnit.

A rady typu: "moja pekna popracuj na sebe" a "cica nezer" si tu mozeme davat i navzajom. A uvidite, ak sa tymito dvoma radami budeme riadit, aky uspech za rok dosiahneme! :) :) :)
Nikitenko
08.06.06,18:30
Neviem či dobý, ale nejaký adresár veštíc som našiel na www.vestica.sk (http://www.vestica.sk) Má to tuším aj diskusné fórum.
Pussybaby
19.06.06,08:42
zartujes? chces za to platit že si vymysli zopár smiesnych viet? neverím vesticiam
kukučka
19.06.06,09:34
zartujes? chces za to platit že si vymysli zopár smiesnych viet? neverím vesticiam

veriť nemusíš, keby si však navštívila ozaj dobrú vešticu, chcela by som ťa vidieť, ako by ti spadla sánka :D
sahara80
24.07.06,15:02
A čo keď Ti povie veci, ktoré sa nemá ako dozvedieť a pritom Ťa vidí prvýkrát v živote? Nemusíš veriť, je to vec osobného presvedčenia ale aj osobnej skúsenosti....

teraz som objavila túto tému, ktorá mi je veľmi blízka. Som rada, že máte na pani Maju toľko pozitívnych ohlasov. Ja k nej chodím už 4 roky a musím sa priznať, že keby pýtala aj oveľa viac, aj tak by som za ňou išla. Ona mi za toto dlhé obdobie pomohla toľko, že sa to nedá peniazmi ani ohodnotiť. Môžem povedať, že sa mi doteraz všetko postupne splnilo čo povedala. O minulosti samozrejme tiež povedala kopu vecí, ktoré úplne súhlasili a to konkrétne veci, žiadne bájky. Od tej doby veľa mojich známych sa k nej opätovne vracia presne ako aj ja. Keby len tak vymýšlala, určite by k nej človek išiel iba raz a nevracal sa nikdy viac. Ja môžem len potvrdiť, že EULALIA aj BONIKA majú pravdu, že pani Maja je hotový zázrak, akých určite na svete nie je veľa.:) :) Čoskoro sa s ňou chcem stretnúť zas, už ani neviem koľký raz, ale mne to za to stojí !!!!!!!
sahara80
24.07.06,15:05
opravujem: BONITA
Eulalia
25.07.06,07:30
Som rada, že si potvrdila môj dobrý pocit. Okrem toho si myslím, že je to veľmi príjemná pani a dobrák.
Labut
25.07.06,18:41
Pre BONITU prosim Ta ak mas este ten kontakt na jasnovidku Maju, hladame jedneho nezvestneho ak by nam pomohla.Dakujem
Melnick
25.07.06,19:12
Pre BONITU prosim Ta ak mas este ten kontakt na jasnovidku Maju, hladame jedneho nezvestneho ak by nam pomohla.DakujemDlho si tu nebola Labut,len škoda ,že sa ozývaš s takým smutným príspevkom.Veľa šťastia pri hľadaní nezvestného.
Nikitenko
25.07.06,20:11
Pre BONITU prosim Ta ak mas este ten kontakt na jasnovidku Maju, hladame jedneho nezvestneho ak by nam pomohla.DakujemMrskni si zápis aj na www.patranie.sk (http://www.patranie.sk) !? Je to tam síce platené, ale... veď ty vieš.
sahara80
29.07.06,11:16
mám prosbu a odkaz od pani Maji - jasnovidky, prosí všetkých, aby nevolali na jej číslo, ktoré bolo uverejnené bez jej vedomia a súhlasu viackrát na tomto webe. Za pochopenie ďakujem
Elena Navrátilová
29.07.06,19:40
No asi si našťastie vybral inú za nevestu. Ale čo sa tejto témy týka, pokukám počítam. Samozrejme aj ja to nazvem "rešpekt". Klobúk dole pred tými čo to robia ako majú, aby to bolo na osoh. Ľudskej bolesti je na môj vkus priveľa. Ale pokušení a potrieb bolo a je stále dosť. Takže človek nikdy nevie. Ale aspoň viem, ako sa nakontaktovať na tú správnu.
kaja1
11.08.06,13:04
Ahojte,
BONITA, EVA11 boli ste v kontakte s nejakou vešticou, odporúčanou tu na porade ? Ako to dopadlo ?
stela5
27.08.06,08:59
Tiez navstevujem vestice a poviem vam dobru som este nenasla a byvam v michalovciach.Ak k jednej chodite dlho vie už o vas vsetko, to som si vsimla na jednej vestici. Ani neviete kedy z vas vytiahnu aj to co neviete.Tak som si kupila karty vykladove a vestim si sama (zo zabavy a nestoji ma to no .....no v humennom 2OO,-Sk a v michalovcich 300,-Sk a to len za 20 min.) Inak asi som v ich vesteni isla inou osudovou liniou lebo netrafili sa do nicoho.
Danila
27.08.06,09:11
Tiez navstevujem vestice a poviem vam dobru som este nenasla a byvam v michalovciach.Ak k jednej chodite dlho vie už o vas vsetko, to som si vsimla na jednej vestici. Ani neviete kedy z vas vytiahnu aj to co neviete.Tak som si kupila karty vykladove a vestim si sama (zo zabavy a nestoji ma to no .....no v humennom 2OO,-Sk a v michalovcich 300,-Sk a to len za 20 min.) Inak asi som v ich vesteni isla inou osudovou liniou lebo netrafili sa do nicoho.Myslíš, že sa netrafili? A veľmi presne. Do peňaženiek.
macenko
13.12.06,21:01
v blave dúbravke je veľmi vychytená veštkyňa a volá sa gerta. mobil má 0911 167 906, musíš sa dopredu u nej objednať, ale stokí za to. veští z tarotových kariet a aj na konkrétne otázky. poznám veľa ľudí čo u nej bolo, alebo k necj chodievajú a sú fakt spokojný a niektorí z nich hovoria, že potom ako začali k nej chodiť sa im "lepšie dýcha na svete". K tejto chodí veľa ĺudí, tak je asi dobrá, ale aj tak si myslím, že to musí mať človek dané, že len tak sa nikto veštiť nenaučí.
macenko
13.12.06,21:02
ja poznám.v blave dúbravke je veľmi vychytená veštkyňa a volá sa gerta. mobil má 0911 167 906, musíš sa dopredu u nej objednať, ale stokí za to. veští z tarotových kariet a aj na konkrétne otázky. poznám veľa ľudí čo u nej bolo, alebo k necj chodievajú a sú fakt spokojný a niektorí z nich hovoria, že potom ako začali k nej chodiť sa im "lepšie dýcha na svete". K tejto chodí veľa ĺudí, tak je asi dobrá, ale aj tak si myslím, že to musí mať človek dané, že len tak sa nikto veštiť nenaučí.
mariro
14.12.06,06:54
Ja poznam jednu co vesti z tarotovych kariet.Je fakt dobra.Je z okolia Noveho Mesta nad Vahom.Pani Dasa 0904 038 665.Viem ze uz vela ludom pomohla.Ja si myslim ze tieto vestenia ludom otvaraju oci a srdiecka a prirovnala by som to k psychologickym sedeniam,lebo ludia tam vypustia i to co by hocikomu nepovedali a potom im je lahsie.Treba vyskusat.
Mackovka
27.12.06,10:54
Vešticu som vyskúšala raz, ale som si istá, že naposledy. Menila som vtedy miesto, tak ma zaujímalo ako to dopadne. "Vedela" také podrobnosti o mojej rodine, že ma až mrazilo, napríklad, že jeden člen rodiny si práve robí vodičský preukaz - stačilo jej vidieť fotku. Nakoniec mi povedala, že otec neprežije moju ťažko chorú mamku, ktorá už mala dni spočítané. Videla, že jej neverím, tak mi povedala, že aj keď matka má len málo života pred sebou, ocko zomrie skôr.
Otec našťastie stále žije, ale trvalo mi strašne dlho a stálo ma veľa úsilia, kým som sa prestala o neho neprimerane báť, chovať sa normálne. Stačilo mi na celý život. Som si istá, že viac k veštici nepôjdem.
Suee
19.01.07,15:24
janka.janka ako mozno kontaktovat pani Majku? viem,ze tu je telefonne cislo,ale aj prosba aby sme ju cez neho nekontaktovali. ak mi mozes ty poradit,ako sa k nem objenat, alebo niekto z vas, velmi mi pomozete.
melli120
30.01.07,01:46
ahoj Suee,chcela by som ta poprosit,ak si ziskala kontakt na tu p.Maju z Dubravky,mohla by si mi ho nejako poslat?moc by som ti bola vdacna.
Maňuša
01.02.07,17:15
nevie niekto kontakt na vešticu,ktorá veští z ruky ?
zuhl
28.03.07,11:32
Ahojte, získala som kontakt na tú Ginu, čo chodí aj do telky. Vyskúšam, potom dám vedieť.
Querk
28.03.07,16:36
ale viete co... tuto mate vesticu zadara / sice je to len stranka../
http://www.vestiaren.sk/www/vestba/index.php

a vedzte ze kazdy vestec neni vestec v pravom slova zmysle... niektory sa iba hraju na vestca.
claude
29.03.07,06:53
Všimnite si, že veštice sú len ženy. Pretože káždá žena má v sebe tzv.tretí zmysel. Ak ho vieme správne použiť vyveštíme si tú najbližšiu budúcnosť aj sami. Treba myslieť p o z i t í v n e, radujme sa každé ráno keď vstaneme, tešme sa že vidíme zelené stromy atď. Keby sme viacej žili s prírodou ani nás nenapadne myslieť na vešticu. Viete u nás sa hovorí -"Čo sa babe chcelo to sa jej prisnilo". A nakoniec veštica je tiež len daňový poplatník zadarmo dnes ani kura nehrabe a potom - je veľmi dobrý psychológ.
Elena Navrátilová
29.03.07,06:55
Napísala si to krásne. ;)
MYJUSKA
08.04.07,11:11
PRE BONITU :
Bonita, prosim ta,,vidim, ze sa v tom vyznas, nemohla by si mi dat dajaky kontakt na fakt dobru vestkynu ktoru mas vyskusanu a ozaj vies ze je dobra??? dakujem moc!
misomiso
08.04.07,11:34
Pre Alu: ja som robila astrologiu, tiez neviem preco, ale sedi, ale tak ako aj numerologia nesedi na 100 % a dokonca na velmi malo ludi vobec. Myslim, ze k jasnovidke sa nejde nikto spytat ako ma schudnut. Ani ju kazdy samozrejme nepotrebuje. Ale ak sa niekto ocitne na krizovatke a nevie sa rozhodnut ako dalej, tak navstivit jasnovidku a poradit sa, usteri cloveku vela zbytocnej enrgie inym smerom. Napr. ja ked chcem ist s detmi na dovolenku do Bulharska v lete, musela by som si uz teraz rezervovat listky na vlak a mala by som pevny termin prichodu aj odchode. Preto chcem ist autom, a ked mi povedala, ze sa mi este do leta podari vziat auto na lizing, tak sa netrapim ziadnou rezervaciou. Ani numerka, ani astrologia nesedia tak presne a nepovedia tolko ako jasnovidka. Vyznam sa aj v numerologii.

Ak ches auto na leasing, odporucam kontaktovat leasingovu spolocnost alebo priamo kazdeho predajcu vozidiel.
Anna1974
08.04.07,15:47
Nehladajte ani veštcov, ani planetárov, nevystavujte sa okultizmu. Je to velmi nebezpečné....
lubica_02
09.04.07,04:02
Dobrá veštica neublíži. Ja som bola jeden krát,sestra bola smrteľne chorá, kedže žila mimo SR ,chcela som vedieť,či sa jej stav zlepší. Na počudovanie jej výklad z kariet / robila mi aj na deti / sedel na 100 %. O sestre mi nepovedal,že zomrie,len to zaobalila. Po jej smrti som nad tým uvažovala ako je možné takto všetko vyložiť. Odvtedy som nebola u žiadnej,ale bolo to zaujímavé a možno raz ...
Anulique
09.04.07,13:20
Prosim Vás vie mi niekto poradit dobrú vešticu v Ba??dakujeeeeeem moc
Suee
10.04.07,21:53
Ahojte, viaceri my pisete ci sa mi podarilo zohnat kontakt na vesticu Majku, nepodarilo. Ale ja to uz ani nechcem vediet, medzi tym som zistila ake to je velmi nebezpecne navsetvovat takeho osoby, rada by som aj vas upozornila ze je to kontakt z magiou a akakolvek magia ma vedlajsie ucinky,zle vyvava zlo - ci ste uz veriaci alebo neveriaci.
Par postrehov, dost som sa tym zaoberala:

1) tieto osoby vyvolavaju chtiac nechitac zavislost (zacnete sa spoliehat na to co vam povedia a prestanete si verit)
2) povedia aj pravdu, ale aj klam, ktory zavadza (jednak nie vzda spravna interpretuju, dalej ak 90% je pravda a vy uverite aj tym zvysnym 10%, co moze byt osudnym)
3) pozor na zdravotne problemy!!! (psychika sa zakonite premieta do chorob)

Verte mi, najlepsia je komunikacia, priatelmi,znamymi, urcite vam radi pomozu a bezplatne:) A kludne sa mozete obrati aj na mna, prajem krasny den papa
cislo17
12.04.07,08:15
Ja poznam jednu veľmi dobrú. Volá sa Paulovičová a robí asi v Trnave.
Ahoj prosim posles mi to cisielko na Ginu vesticu ,teda ked ho este mas dik mail : cislo17@azet.sk pa pekny den
KatkaNN
08.05.07,08:56
zdravim
prosim Vas pisali ste tu o nejakej jasnovidke Maji,kt. sa vam presne trafila do osudu, mohli by ste mi dat na nu kontakt

velmi pekne dakujem
wagner
17.05.07,16:06
Kúp si časopis Jasnovidka, Jasnovidka špeciál a Veštiareň, tam máš kontaktov dosť. Redakcia umožňuje stretnutie s týmito ľuďmi tak, že zavoláš do redakcie a tam Ti zabezpečia stretnutie s ktorou chceš. Ja som to nevyskúšala, ale časopisy si kupujem. Je to zaujímavé čítanie, len niekedy musíš vedieť čítať aj medzi riadkami.
jan555
19.05.07,16:45
Prosím administrátora systému,
aby láskave vymazal telefónne číslo na pani MAJU
nakoľko bolo uvedené bez jej súhlasu

a neželá si to

z príspevku:

Bonita z 15-02-06, 12:52 PM ... veštenie

Veľmi pekne
Ďakujeme za vymazanie

S pozdravom
J
Paula
19.05.07,16:57
Na porade je 451.700 príspevkov v túto chvíľu....admin iste nečíta každý...ak chceš na niečo nepríslušné upozorniť, urob to v konkrétnom príspevku cez "nahlás" :)
bonita
20.05.07,12:44
kontakt na pani maju som vymazala sama, keby som bola vedela, ze je to take jednoduche, spravila som to davno. Mimochodom, myslim, ze kazda vestica, ktora zije z vestenia, by mala uvitat, ze ma klientov a reklamu zdarma.
Mimoto som si odvtedy poopravila svoj nazor.
sahara80
21.05.07,11:10
ja si zas myslím, že dobrá veštica a jasnovidka vôbec nepotrebuje žiadnu reklamu nikde v médiách, tak ako to bolo aj v minulosti, keď neexistovali žiadne médiá.Má vlastnú klientelu a ľudia sa k nej neustále vracajú tak ako niekoľko rokov aj ja sama a taktiež veľa mojich známych. Sú samozrejme aj ľudia, ktorí si myslia, že ak sa okamžite nesplnia dané predpovede, tak je to o ničom. Tí by si ale podľa mňa vôbec nemali dávať veštiť.
zenskazmarsu
21.07.07,11:34
Ja poznam jednu veľmi dobrú. Volá sa Paulovičová a robí asi v Trnave.
prajem pekný den, zaujal ma Vás príspevok, že by ste vyskúšali vešticu Ginu, rada by som ju vyskúšala aj ja, som momentálne v zaujímavej situácii a chcela by som vedieť, ako to vidí veštica, ak by to bolo možné kontakt na ňu by ma veľmi potešil
zuhl
21.07.07,14:32
Kontakt na Ginu môžem dať, ale ju nedoporučujem. Vyskúšala som ju a zo všetkých 13.tich u ktorých som bola je najhoršia a najdrahšia. Presne ako píše Sahara, dobrá veštkyna nepotrebuje reklamy a Gina má reklám neúrekom.
wagner
21.07.07,14:51
Pozri si časopisy Jasnovidka, Jasnovidka špeciál a Veštiareň. Tam máš veštice na výber a keď zavoláš do redakcie, tak Ti s nimi sprostredkujú stretnutie. Za pokus to stojí.
zenskazmarsu
21.07.07,15:34
tak tie časopisy určite vyhľadám, ďakujem veľmi pekne, ani som netušila, že niečo také existuje. Aj ja súhlasím so Saharou, ale na druhej strane je tiež pravda, že kontakt na dobrú vešticu sa zháňa dosť ťažko ak niekto v našom blízkom okolí nemá skúsenosti s vešticou a nedokáže odporučiť
Koby
24.07.07,12:21
Ak ta nieco suzuje, tak sa niekomu zdover, mozno pomoze.Pokial si neni uplne na dne,tak vesticu neodporucam,lebo ako tu uz bolo spomenute, nemusi to dopadnut dobre.
Vela stastia
mrmp
25.07.07,14:35
ahoj, prosim ta mohla by si mi poslat kontakt na pani paulovicovu z trnavy a ginu ak mas?velmi pekne ti vopred dakujem. pripadne mi napis ake mas s nimi skusenosti.
mrmp
26.07.07,06:14
Mozem niekoho poprosit o kontakt na pani Paulovicovu z Trnavy, ktora vesti? vopred velmi pekne dakujem. pekny den
yaro
26.07.07,07:00
pohlad z inej strany: exorcisti maju prakticke skusenosti s tym ze u vacsiny ludi posadnutych diablom bola navsteva u vestici prave tym starterom.
žabiatko
15.08.07,14:29
Sahara80
Aj teba chcem veľmi pekne poprosiť ,aby si mi napísala tvoje skúsenosti s veštením a skúsenosti s pani Majou ak si u nej bola ,lebo si písala že už dlhšie chodíš si davať veštiť Ja tiež navštevujem veštice .Najpr to bolo len zo zvedavosti a vyskúšala som rôzne,ale teraz som bola u pani Maji a bola som riadne šokovaná,ale v dobrom.Niečo sa mi už splnilo a ďalej uvidím.
Pa žabiatko
žabiatko
22.08.07,17:36
Bonita prosím ťa ozvi sa.
žabiatko
22.08.07,17:36
Bonita chcem sa s tebou spojiť .
žabiatko
22.08.07,17:37
Sahara ako si pochodila?
žabiatko
22.08.07,17:38
To tu nikto už nie je?
spring
23.08.07,08:51
zdravím všetkých a prajem krásny slnečný dník.
s manželom si staviame domček, lenže v podlednom čase sa len hádame a nič nám nejde tak ako si želám. pred mesiacom som našla vejce v dome na uzkej doske bolo položene. myslím si že ide o porobenie ale neviem to na istotu.
Vie mi niekto poradiť ako ďalej na koho by som sa mohla obrátiť. som z východu

Ďakujem za všetky rady
wagner
23.08.07,15:16
Kúp si časopisy Jasnovidka, Jasnovidka špeciál a Veštiareň. Tam sa o takýchto veciach píše a možno tam získaš aj kontakt na niekoho, kto Ti pomôže. Nové - teda septembrové čísla by mali byť v predaji už od soboty alebo v budúcom týždni.
habibi
17.09.07,10:27
Ahojte, prosim moze mi niekto pomoct. Potrebovala by som kontakt na dobru vesticu. Kklaudia spominala, ze pozna viacej, ale neda sa mi s nou spojit. Dakujem, ak niekto pozna a posle mi kontakt. Moj mail je habibi999@azet.sk
Lenka R
03.10.07,09:24
Pokiaľ je ešte zájem a chceš to vyskúšať, posielam kontakt. Poznám ju osobne. Je fakt dobrá . Hela 0905485211. Keď tak sa ozvi, či si bola spokojná.;)
kotaska
06.10.07,11:34
Prosím Vás pomôžte mi, kto má kontakt na pani Maju veľa ľudí si ju tu chváli chcela by som vedieť odkiaľ je, koľko berie a tak. Sahara písala o nej aj viacerí že je veľmi dobrá. Ak je z daleka tak mi potom odporučte neakú z východu ale fakt dobrú som zúfalá potrebujem vešticu. Ale rada by som tú pani Maju ked si ju tak chválite. Napíšte mi prosím na www.kotaska@post.sk alebo ak máte orange napíšte číslo a zavolám mám do šiestej zadarmo. S pozdravom kotaska.
kotaska
12.10.07,12:41
Nepozná niekto neakú velmi dobrú vešticu na východnom slovenksu? Pomôžte mi prosím napíšte na www.kotaska@post.sk
KatkaNN
16.10.07,09:45
prosim vie niekto kontakt na tu uz spominanu pani Maju?
velmi by ste mi pomohli dakujem
adika1326
19.10.07,19:02
ahojte babenky, veru aj ja by som rada nejakú dobrú pani navštívila, keď je dobrá nikdy to nie je na škodu..dobrá rada nad zlato aspoň trochu usmerní aj to niekedy stačí..
adika1326
19.10.07,19:03
Pokiaľ je ešte zájem a chceš to vyskúšať, posielam kontakt. Poznám ju osobne. Je fakt dobrá . Hela 0905485211. Keď tak sa ozvi, či si bola spokojná.;)
ahoj, tá pani Hela je odkiaľ? dik
Eulalia
20.10.07,05:18
Pozrite si stránku www.vedomie.sk, tam nájdete viacerých liečiteľov a veštcov. A keď budete hľadať cez google, nájdete ich ešte viac.
Olivia6
21.10.07,10:56
Ahoj. Chcem sa zapojiť do diskusie a povedať svoj názor. Bola som u 4 veštíc a žiadna nepovedala nič konkrétne alebo niečo, čo by ma posunulo vpred. Tá posledná mi z kariet predpovedala rozchod s priateľom, s ktorým plánujeme spoločný život s tým, že s tým nič neurobím. Bola som z toho spolu s ním veľmi zarazená. A vtedy som si povedala STOP. Život človeka je určite viac ako vopred "nalajnovaný" osudom. Máme svoju slobodnú vôľu, my predsa najlepšie vieme, čo chceme a ako to dosiahneme. Spoliehajte sa len na svoj zdravý úsudok, nepotrebujete predsa žiadne odobrenia alebo odporúčania od cudzích. Svoj život najlepšie poznáme a najlepšie v ňom rozhodujeme len a len my samy. Tak si verte a prestaňte sa báť žiť podľa seba!!
tetrisss
21.10.07,11:19
ak mozem povedat svoj nazor, tak si myslim, ze k vestici by sa mala odobrat len osoba, ktora to vie vziat trochu s nadhladom, ktora si vie vybrat sama cestu zivotom a ta to nakoniec nepotrebuje. Poznam pribeh dievcata, ktorej vestica povedala neprijemne veci, ako napr. ze nikdy nebude mat deti, potom zo zufalstva nad touto spravou prestala rozmyslat a podarilo sa jej otehotniet a z roznych inych pricin si celkom znicila zivot a co je este horsie, ze aj tomuto dietatu. Dnes len tak mimochodom ma deti dve. No a teraz sa odoberte k vestici.:mad: :eek:
gabi9
03.11.07,20:10
Mne sa veľmi pozdáva Alenka Beranová, aké máte vy skúsenosti?
stamion
05.11.07,12:08
Ahojte,ja by som sa chcela opýtať kotasky,či bola u tej veštici Maji,ako pochodila.Ja som z Popradu a mám kontakt na jednu super kartárku.Ja mám veľmi dobré skúsenosti s vešticami.Doposiaľ mi všetko vyšlo.:):):)
kotaska
12.11.07,09:12
Staimon či ako to bolo. Odpisujem na ten inzerát z Popradu to som ja kotaska. Nebola som pri tej pani Maji lebo je od Bratislavy to je daleko iba ak by som mala cestu do Blavy tak by som tam šla. Môžeš mi dať meno a číslo tej kartárky ktorú si chváliš odkial je kolko berie a tak? Viac info môžeš napísať na moju stránku www.kotaska@post.sk diky budem čakať kedy sa ozveš.
kotaska
12.11.07,09:15
Stamion. Odpisujem na ten inzerát z Popradu to som ja kotaska. Nebola som pri tej pani Maji lebo je od Bratislavy to je daleko iba ak by som mala cestu do Blavy tak by som tam šla. Môžeš mi dať meno a číslo tej kartárky ktorú si chváliš odkial je kolko berie a tak? Viac info môžeš napísať na moju stránku www.kotaska@post.sk diky budem čakať kedy sa ozveš.
misomiso
12.11.07,09:42
Ahojte,ja by som sa chcela opýtať kotasky,či bola u tej veštici Maji,ako pochodila.Ja som z Popradu a mám kontakt na jednu super kartárku.Ja mám veľmi dobré skúsenosti s vešticami.Doposiaľ mi všetko vyšlo.:):):)

A to je dobre? Ja si tym nie som celkom isty. Aj keby si mala pravdu a islo by o osobu, ktora vidi do buducnosti, tak to, ze ti povie, co ta caka moze byt len na skodu.

Napr. ja som sa pred piatimi rokmi rozhodol zanechat stabilne miesto statneho zamestnanca a vybudovat firmu. Mal som vtedy "malu dusicku", ci sa to podari. Naozaj som si nebol 100% isty tym, ze robil dobre. Aby som zvysil svoje sance, predovsetkym v zaciatkoch som "potiahol" radsej viac, ako menej, robil som niekedy aj 16 hodin, a "s odretymi usami" sa to nakoniec podarilo.

Co by sa stalo, ak by som sa pred tym poradil s "kartarkou"?

1.) Povedala by mi, ze sa to nepodari. Tym padom by som sa zameru vopred vzdal.
2.) Povedala by, ze sa to podari. Na zaklade toho by som spoliehal na vyvesteny "stastny osud" a nevyvilaj by som ziadne zvlastne usilie, v podstate by som asi cakal, kedy sa to "samo" podari.

Co by sa stalo potom? No - nepodarilo by sa to. Alebo si myslite, ze ak by mi to uz raz nejaka bosorka vyvestila, tak by sa to uz muselo stat aj keby som sedel pred telkou s balickom chipsov v ruke?
tiny77
12.11.07,12:15
Podla "jednej vybornej" vestice malo moju kolegynu pred 4.rokmi zrazit auto, podla druhej v 27. rokoch mala mat pravnika s modrymi ocami a 2 deti. Nestalo sa ani jedno, ani druhe. Presne tak ako predchvilou pisal misomiso - clovek sa naprogramuje podla osnov nejakeho blbca a tak si zbytocne do..... zivot, a ten pravy pretecie pomedzi prsty...
Katka91
16.11.07,09:23
Priznám sa, že aj ja som bola párkrát u kartárky, dosť ma to zaujímalo. Bolo neuveriteľné, čo všetko o mne v kartách vyčítala, hlavne z minulosti. Ale čo sa týka budúcnosti, neviem... Po čase som nadobudla názor, že budúcnosť nemáme celkom presne nalinajkovanú. Možno skôr také životné križovatky, ale na tých máme možnosť rozhodnúť sa, akým smerom sa uberieme. A nech to už dopadne akokoľvek, o tom je život, o výhrach aj prehrách. Občas sa sekneme, ale aj to je skúsenosť, ktorá nás posunie niekde ďalej.
Eulalia
17.11.07,06:38
Ak Vás zaujímajú veštice a liečitelia, na www. vedomie.sk je zoznam liečiteľov a veštcov. Nájdete ich tam z každého kraja.
belanka
20.11.07,19:56
Keby som sa držala veštice po rozchode s bývalým,tak neviem kde by som dnes bola.Podľa nej som mala doliezať a sokyňu(akože bývalú naj kamarátku nakopať do riti).Našťastie som to nespravila a teraz mám to,čo som chcela.Krásne,zdravé dieťa,manžela,vlastný byt a som spokojná.Takže sú veci,do ktorých sa neoplatí rýpať.Zbytočne niekedy ovplyvňujú.
zita7
12.12.07,15:48
Chcela by som sa vrátiť k téme veštice. Sahara 80 prosím ťa nemohla by si sa mi ozvať, rada by som sa nakontaktovala s pani Majkou. Ďakujem
wagner
12.12.07,16:18
Zita7 pozri si aj stránku www.nautik.sk . Tam sú tie veštice, ktoré vystupujú v priamom prenose v TV Nautik. Tá pani Tereza veští len podľa hlasu, je to zaujímavé. Môžeš si to vypočuť aj cez internet.
anklar
12.12.07,16:25
Zita7 pozri si aj stránku www.nautik.sk (http://www.nautik.sk) . Tam sú tie veštice, ktoré vystupujú v priamom prenose v TV Nautik. Tá pani Tereza veští len podľa hlasu, je to zaujímavé. Môžeš si to vypočuť aj cez internet.
A za koľko?;)
wagner
12.12.07,16:37
Len za to, čo zaplatíš za telefón. Cena je 36 Sk/min. Tá istá cena platí aj z MT - aspoň Orange tak účtuje. Zisťovala som to, ale som nevolala. Najprv vypočuj,potom hodnoť.
tiny77
14.12.07,09:27
nenic si zivot, never vestcom, nechci vediet svoju buducnost, zver ju Bohu a jemu ver.
zita7
14.12.07,14:36
Sahara80- Lydka ďakujem ti za tvoju odpoveď. Musím ju napísať takto, lebo ešte nemám povolené posielať späť správu. Ozvem sa ako som dopadla. Ďakujem Zita
britta
15.12.07,15:02
Ahoj Zita,

tak presne tento pocit som mala aj ja. Uz 3 krat. Vestica zmapovala bravurne moju minulost aj pritomnost - veci, o ktorych som uvazovala, ale nikomu som ich nepovedala. Bolo to uzasne. Ale o buducnosti nic konkretne. Preto si aj ja myslim, ze ide o nejake napojenie sa na nase informacne pole. My (bez tohto talentu) sme z toho potom uneseni a ani si neuvedomime, ze sme sa nic nedozvedeli. Alebo som mozno nemala stastie na tych dobrych vestcov.

Ale v podstate ma Tiny pravdu. Nicime si zivot, lebo to, co nam niekto povie (a casto to nie su dobre veci), moze v nasom podvedomi zarezonovat zak silno, ze si to v nom cele roky nosime a podvedome robime veci, ktorymi sa k tomu naozaj dopracujeme. Cize manipulacia.

Prajem Ti vela sil a zdaru na vsetkych frontoch.
romikhk
04.01.08,18:07
Tak ja by som rád šiel k nejakej veštici neviete niekto kontakt na vešticu ale z Prievidze. Dík.
wagner
04.01.08,20:44
Keď si kúpiš časopisy Jasnovidka, Jasnovidka špeciál a Veštiareň, tak tam nájdeš aj kontakt na vešticu aj veštca z okolia Prievidze. O jednej sa tam píše a pokiaľ mám informácie, tak býva buď v Prievidzi alebo v Bojniciach. Veštec býva v Nevidzanoch. Pokiaľ chceš kartárky, tých je tu v okolí viac.
katamama
03.02.08,20:37
A čo Košice,dáku spol'ahlivú vešticu z KE alebo z okololia nepoznáte?
Silvato
04.02.08,16:33
Zlatko,
ľudská zvedavosť je obrovská, ale radím Ti, hneď na to zabudni. Okrem iného sa Ti môže stať to, že sa podvedome budeš správať presne podľa toho, čo Ti veštica povie, nie je to normálne, ver mi. Orientuj sa na reálne veci, nechci si pošpiniť dušičku takýmito vecami.
Želám Ti všetko dobré.
danushka
04.02.08,16:55
A čo Košice,dáku spol'ahlivú vešticu z KE alebo z okololia nepoznáte?
Katamama, vo svojej čarovnej guli vidím, že na tomto fóre si nováčikom, ale čím viac budeš Poradu navštevovať, tým viac budeš na nej závislá...Dopadneš tak, ako väčšina jej členov a nebudeš sa jej môcť zbaviť, pretože nebudeš chcieť. Predpovedám Ti, že s akýmkoľvek problémom prídeš na tieto stránky, vždy sa nájde nejaká dobrá duša, čo Ti tu pomôže. Ďalej v čarovnej guli vidím, že máš veriť v seba samú a nedovoliť zlým silám, aby sa Ťa zmocnili. Zdravou stravou a pozitívnym myslením v kruhu dobrých ľudí máš šancu kľudne a pekne prežiť svoj jedinečný život.

:):):):):):):):):):)
Veštica Danushka z KE;)
Kristína_B
05.02.08,12:01
Mám takúto skúsenosť. Moju bývalú kolegyňu tiež strašne lákalo ísť k nejakej veštici. Ďalšia kolegyňa jej poradila ku ktorej má ísť. Meno však nepoznám. Veštica povedala mojej bývalej kolegyni, že keď sa už konečne "zobudí a nebude sedieť na vavrínoch" a začne na sebe pracovať tak to môže dotiahnuť veľmi ďaleko. Kolegyňa podporovaná aj z mojej strany sa "zobudila" a začala na sebe makať. V priebehu jedného roka sa jej podarilo v BA kúpiť byt, urobiť si vodičský preukaz a získať doktorát. Dnes je už tretí rok sudkyňou. Nebola som s ňou dlhšiu dobu, ale počula som, že je veľmi rada, že navštívila vešticu a riadila sa podľa jej rady.
A nemyslis si, ze keby jej to povedal niekto iny, vysledok by mohol byt presne ten isty? Ved vsetko je o jej snazeni, nie o tom, ze z nej vestica urobila sudkynu.. kazdy jeden z nas by mohol byt dalej, keby sa viac snazil, kazdy jeden.. takze si myslim, ze ta vestica jej povedala nieco, cim nic nemohla pokazit..
Kristína_B
05.02.08,12:06
Len za to, čo zaplatíš za telefón. Cena je 36 Sk/min. Tá istá cena platí aj z MT - aspoň Orange tak účtuje. Zisťovala som to, ale som nevolala. Najprv vypočuj,potom hodnoť.
Na toto by som povedala asi tolko - ta zena asi neozaj ma nejake schopnosti (ak nie si prinuteny prezradit svoj problem pred tym, nez ides do vysielania), ale skus tam zavolat.. ja som to raz sledovala s maminou a hovorim jej - ja to skusim, je sranda, ak niekto podla hlasu vie, kto si. Volal som asi 8x. Vzdy mi povedali, ze ma prepajaju do studia. Ticho... a potom mi s lutostou oznamili, ze prepojenie sa nepodarilo, hoci nikto nebola na linke. Vysledok? Lahsia o 900,- Sk a vedomost, ze ak aj ta zena ma schopnosti, tu ide o marketing, nie o nas osud..
Chobot
05.02.08,12:08
A nemyslis si, ze keby jej to povedal niekto iny, vysledok by mohol byt presne ten isty? Ved vsetko je o jej snazeni, nie o tom, ze z nej vestica urobila sudkynu.. kazdy jeden z nas by mohol byt dalej, keby sa viac snazil, kazdy jeden.. takze si myslim, ze ta vestica jej povedala nieco, cim nic nemohla pokazit..

Chlapík končí sedenie u veštice a pýta sa jej, či si môže dohodnúť termín znovu v piatok.

Veštica na neho pozrie jedným okom a ledabolo odpovie: "Nie, lebo v stredu vás zrazí auto."

:D:D:D:D:D
hanelie
05.02.08,12:11
danushka,

Katamama, vo svojej čarovnej guli vidím, že na tomto fóre si nováčikom, ale čím viac budeš Poradu navštevovať, tým viac budeš na nej závislá...Dopadneš tak, ako väčšina jej členov a nebudeš sa jej môcť zbaviť, pretože nebudeš chcieť. Predpovedám Ti, že s akýmkoľvek problémom prídeš na tieto stránky, vždy sa nájde nejaká dobrá duša, čo Ti tu pomôže. Ďalej v čarovnej guli vidím, že máš veriť v seba samú a nedovoliť zlým silám, aby sa Ťa zmocnili. Zdravou stravou a pozitívnym myslením v kruhu dobrých ľudí máš šancu kľudne a pekne prežiť svoj jedinečný život.

kukni do tej čarovnej guľky či sa mám dnes pustiť do varenia:D
jež
05.02.08,12:18
Tiež pridám skúsenosť, priateľ v roku 2004 navštivil vešticu , ktorá mu okrem iného predpovedala že náš vzťah sa ukončí v roku 2007. A viete ako to skončilo ? Skutočne posledné decembrové dni roku 2007 sa náš vzťah ukončil, ja som prišla o vzťah ale aj o prácu , pretože som bola u priateľa zamestnaná. Do posledných dni som si mysela že sa to nenaplní, a predsa . Splnilo sa do písmena.
Robila som účtovníčku a práve PORADA mi veľmi pomohla. Veľmi. Teraz som bez práce, ale chodím sem pravidelne.
Srdečne všetkých pozdravujem.
MIMKA2406
05.02.08,13:10
Ja som tiež navštívila vešticu,odporučila mi ju kolegyna a možem povedat,že ani jedno z toho čo mi povedala mi nič nevyšlo.Mala som problémy vo vztahu riadila som sa podla nej a vobec to nevyšlo.A ešte zobrala odomna peniaze.Podla mna veštica ktorá sa pýta peniaze je čo za človek.Ja nechávam všetko na náhodu.
danushka
05.02.08,13:21
danushka,

kukni do tej čarovnej guľky či sa mám dnes pustiť do varenia:D

Hanelie, rozhodne sa do toho varenia pusť, lebo nedeľný obed bol v pondelok dojedený a dnes je už utorok...čarovná guľka neklame;)
Kristína_B
05.02.08,14:13
Tiež pridám skúsenosť, priateľ v roku 2004 navštivil vešticu , ktorá mu okrem iného predpovedala že náš vzťah sa ukončí v roku 2007. A viete ako to skončilo ? Skutočne posledné decembrové dni roku 2007 sa náš vzťah ukončil, ja som prišla o vzťah ale aj o prácu , pretože som bola u priateľa zamestnaná. Do posledných dni som si mysela že sa to nenaplní, a predsa . Splnilo sa do písmena.
Robila som účtovníčku a práve PORADA mi veľmi pomohla. Veľmi. Teraz som bez práce, ale chodím sem pravidelne.
Srdečne všetkých pozdravujem.
Nebolo to preto, lebo vedel, ze sa "mate" rozist? Lebo ste to cakali? Lebo v podvedomi ste to riesili? Vies, vela kvazi-vestic vychadza z toho, ze tam chodia vacsinou ludia nerozhodni, ti, ktori radi nechaju svoj zivot tak trochu riadit niekym inym. Niekto preto, lebo je to pohodlne, niekto preto, lebo je velmi nerozhodny. A tak vestica vobec nevesti..skor ta vedie. Rozumies trosku, co som tym chcela povedat? Nesmieme niekoho nechat riadit svoj zivot, ked ten niekto potom nenesie nasledky za nase rozhodnutia..
jež
05.02.08,14:30
od roku 2004 sme sa ani raz o tom čo vyveštila veštica nerozprávali, ani neviem či priateľ na to myslelel, stalo sa. Ja som tiež na to úplne zabudla len tak asi v novembri keď už bolo skoro jasné že sa vzťah ukončí ma to napadlo. Priateľ veľmi rád a často niečo takéto navštevoval. Navštevoval aj štyroch ľudových liečiteľov, ale tak že išiel ku každému a chcel vedieť čo mu povedia na jeho problém. Možno vzťahu bolo súdene že musí dopadnuť tak ako dopadol, ale zostalo veľa nedopovedaného.
Kristína_B
05.02.08,14:40
od roku 2004 sme sa ani raz o tom čo vyveštila veštica nerozprávali, ani neviem či priateľ na to myslelel, stalo sa. Ja som tiež na to úplne zabudla len tak asi v novembri keď už bolo skoro jasné že sa vzťah ukončí ma to napadlo. Priateľ veľmi rád a často niečo takéto navštevoval. Navštevoval aj štyroch ľudových liečiteľov, ale tak že išiel ku každému a chcel vedieť čo mu povedia na jeho problém. Možno vzťahu bolo súdene že musí dopadnuť tak ako dopadol, ale zostalo veľa nedopovedaného.
Vies, naozaj nemozem s istotou tvrdit, ze je to len tak a nijak inak. Ale sama pises, ze priatel vestice navstevoval velmi rad a casto. Mozno je ich nazor pre neho natolko dolezity, ze sa tym ci uz podvedome alebo vedome riadi. Mozno to vzal za svoje. Mozno osud. Neviem.. mozno na nieco prides, ak si tak spatne zrekapitulujes, kto stoji za tym, ze vas vztah sa zacal rozpadavat, resp. ak ste mali nejaky problem, ci mal zaujem ho riesit alebo ci to proste neriesil, pretoze "aj tak sa to ma skoncit"..
jež
05.02.08,14:43
nemal záujem nič a nikdy riešiť, ani ničim sa zaťažovať....
Kristína_B
05.02.08,14:45
nemal záujem nič a nikdy riešiť, ani ničim sa zaťažovať....
Vidis, a o tom pisem. Keby mu povedala nejaka vestica, ze si jeho sudena, ze sa vezmete, ze budete stastni, az kym nepomriete, mozno by sa snazil stale a vo vsetkom.
Ale to uz asi nezistis..
lorelei
05.02.08,15:47
Pozrite sa na vec aj z druhej strany veci.
Je mozne, ze nejaka vestica skutocne "viedla", ale to potom nebola vestica. V skutocnosti som toho nazoru, ze ked aj clovek ide k nejakemu takemu cloveku ako je vestica atd., mal by vediet, ze vsetko sa stat "moze, ale nemusi". To,ze vieme vopred, co nas caka, je na nas, ako to ponimame, ci si to zafixujeme do hlavy a verime tomu, ze to inak uz nebude, hlavne, ak je to negativne, alebo sa poucime a budeme sa snazit vyhnut takej situacii, ktoru by sme neradi. To je moj nazor. Ak je osoba, ktora vesti ozaj "vestica", vyciti toho cloveka,ci je nerozhodny alebo vobec aka osobnost to je a vazi slova, pretoze psychicky labilnejsiemu by mohla veru riadne uskodit, ako pomoct, takisto nemoze dat riadne rozhodnutia v nasich zivotoch, ale vyvarovat nas toho, co by sa mohlo stat, aby sme sa zariadili. My sami vzdy volime cestu v zivote, takze....
dalida
05.02.08,15:53
Ja som bola u jednej veštice už dvakrát a povedala mi veci, ktoré sa neskôr splnili. Boli to veci, ktoré som ja nemala ako ovplyvniť a splnili sa, takže verím, že na tom niečo je:D
katamama
05.02.08,17:39
Danushka,d'akujem ti za odpoved',dobre hádaš,na porade som nováčikom,mám však vyhranené názory a nie som ovplyvnitel'ný typ,ved' už by bolo pri mojom do'chodkovom veku veru aj načase.Chcela by som odpovedat' aj pisatel'ovi pred tebou ale už sa mi to nezobrazuje na monitore,asi zaúradoval admin,ale prečo?Som rada že som na tomto fo're, ako badám l'udia sú tu k sebe milší ako na Lívingu,kde sa majú tendenciu často navzájom urážat'. C'arodejnú gul'u mat' veštica nemusí,k poodhaleniu rúška budúcnosti jej stačia znalosti astrologie,numerologie,má to v dobrom počítačovom programe,je empatická so znalost'ou obecnej psychologie,takto mo'že dobre pomo'ct' klientom,záleží na tom,ako to podá.Dobry' vestec teda astrolog,či numerolog nikdy nepovie nepriaznivé veci pýtajúcemu sa,pretože jeho podvedomie by zapracovalo tak,aby sa tieto veci naozaj stali.Musí svoju reč takpovediac zaobalit'.Mizivé percento l'udí dozreje behom života k jasnozrivosti ale to už presahuje rámec tejto diskusie.Ale bolo by to dobrodružstvo spoznat' niekoho z nich.
Bionda
05.02.08,18:24
Stále mám obsedantnejší pocit, že ľudia hľadajú vešticu ako náhradu niekoho, kto ićh pochopí. Treba sa dobre zamyslieť nad tým, že väčšina má to šťastie a má vo svojom okolí partnera alebo partnerku, ktorý ho pochopí a poradí. To predsa každí chce od veštice. Ak niekto čaká, že sa tam dozvie niečo čo mu akože zmení život.... nech nečaká. Vždy treba pozitívne myslieť a napriek tak zlému svetu- ako okolo nás často je- treba nájsť svoju "oázu pokoja " a oddychu, kde načerpáte sily.
Bastian
05.02.08,18:39
Stále mám obsedantnejší pocit, že ľudia hľadajú vešticu ako náhradu niekoho, kto ićh pochopí. Treba sa dobre zamyslieť nad tým, že väčšina má to šťastie a má vo svojom okolí partnera alebo partnerku, ktorý ho pochopí a poradí. To predsa každí chce od veštice. Ak niekto čaká, že sa tam dozvie niečo čo mu akože zmení život.... nech nečaká. Vždy treba pozitívne myslieť a napriek tak zlému svetu- ako okolo nás často je- treba nájsť svoju "oázu pokoja " a oddychu, kde načerpáte sily.
Bionda, to čo si napísala s tou oázou pokoja je veľmi dôležité.

Ľudia majú často pocit, že sa niečo v budúcnosti zmení. Ale sa to nezmení.
Každý si svojimi myšlienkami a činmi vytvára vlastný osud. Nie je dobré začínať si s takýmto niečím. Umelo nechcime vedieť to, čo vedieť nemáme. Áno možno vám aj povie niečo, čo sa stane... ale vraj sa to aj tak nedá obísť. A možno vám natrepe do hlavy hovadiny a slabšia povaha sa podvedome bude tak aj správať aby sa to stalo. Sila myšlienky a podvedomia je veľmi silná.
danushka
05.02.08,18:53
Súhlasím s Biondou aj Bastianom. Myslím si, že keď je človek spokojný - ani mu nenapadne hľadať nejaké východisko z čohosi, nápravu alebo zmenu vo svojej budúcnosti. Vyhľadávanie veštcov svedčí o nespokojnosti so svojim životom a ťažko nám môže pomôcť práve niekto, kto číta budúcnosť. Zas si len musíme pomôcť sami, hľadať príčinu svojej nespokojnosti a odstrániť ju, aby sme v konečnom dôsledku našli pokoj. Vnútorný kľud je základom všetkého a vedieť ho udržať nám zväčša dáva sakramentsky zabrať...
Bionda
06.02.08,11:50
Ľudská psychika je naozaj krehká vec, veď preto sme každí zraniteľní a vedia nám aj často niektoré reči ublížiť. Na zasmiatie určite si treba prečítať knihu odLuigi-ho Pirandella Uno, nessuno e centomila- neviem či vyšiel aj v slov.event. českom jazyku, ale podstatné je to, že tam jedna žena povie mužovi, že sa jej zdá že on má krivý nos a napriek tomu, že to tak nie je , toľko sa pozerá do toho zrkadla, až sa mu naozaj zdá, že ho má krivý" a to je aj o nás ľuďoch vo všeobecnosti ak začneme počúvať reči iných a negatívne myslieť, nakoniec si nás ten "červíček" nespokojnosti nájde a to pre niektorých môže byť začiatok konca a nikdy sa už z toho nespamätajú.
Čo je však vždy dôležité musíme mať radi sami seba a ako to bolo povedané v jednej rozprávke : pred nikým sa neponižuj a nad nikoho sa nevyvyšuj :).
Gabi03
06.02.08,12:01
Z tohto posledného príspevku ma napadla jedna myšlienka, ktorú som niekde raz počula :rolleyes: Parafrázujem: realita okolo nás je vytváraná našimi myšlienkami, ktoré sú abstratkné a subjektívne.
(Alebo niečo v tom zmysle. :D)
Bastian
06.02.08,13:13
Ľudská psychika je naozaj krehká vec, veď preto sme každí zraniteľní a vedia nám aj často niektoré reči ublížiť. Na zasmiatie určite si treba prečítať knihu odLuigi-ho Pirandella Uno, nessuno e centomila- neviem či vyšiel aj v slov.event. českom jazyku, ale podstatné je to, že tam jedna žena povie mužovi, že sa jej zdá že on má krivý nos a napriek tomu, že to tak nie je , toľko sa pozerá do toho zrkadla, až sa mu naozaj zdá, že ho má krivý" a to je aj o nás ľuďoch vo všeobecnosti ak začneme počúvať reči iných a negatívne myslieť, nakoniec si nás ten "červíček" nespokojnosti nájde a to pre niektorých môže byť začiatok konca a nikdy sa už z toho nespamätajú.
Čo je však vždy dôležité musíme mať radi sami seba a ako to bolo povedané v jednej rozprávke : pred nikým sa neponižuj a nad nikoho sa nevyvyšuj :).
Čítal som jednu knižku, kde autor (plastický chirurg) opisoval svoje zážitky. Písal, že väčšina ľudí po operácii príde za ním ako nový človek. Jednoducho sa cítia a majú za iného človeka po vydarenej operácii. Vraj, nielenže inak vyzerajú, ale zrazu aj inak hovoria, chodia a pôsobia naozaj ako vymenení.
Ale že mal aj také prípady, keď sa všetko vydarilo, ale napriek tomu ten človek lamentoval pred zrkadlom že „Ten môj nos je otrasný, vyzerám ako strašidlo, je to možno ešte aj horšie...“ a on to nechápal. Až neskôr pochopil, že je to o vnútornom obraze vlastného ja.
Každý z nás si zo sebou nosí obraz svojho ja. Ten obraz sa podvedome vytvára našimi skúsenosťami, úspechmi, neúspechmi a tým ako sa k nám chovajú druhý ľudia. Človek sa cíti a a aj jedná ako človek za akého sa považuje.

Na záver len toľko, že je nemožné myslieť pozitívne, keď má niekto negatívnu predstavu o sebe.
Nika
06.02.08,17:54
Ľudská psychika je naozaj krehká vec, veď preto sme každí zraniteľní a vedia nám aj často niektoré reči ublížiť. Na zasmiatie určite si treba prečítať knihu odLuigi-ho Pirandella Uno, nessuno e centomila- neviem či vyšiel aj v slov.event. českom jazyku, ale podstatné je to, že tam jedna žena povie mužovi, že sa jej zdá že on má krivý nos a napriek tomu, že to tak nie je , toľko sa pozerá do toho zrkadla, až sa mu naozaj zdá, že ho má krivý" a to je aj o nás ľuďoch vo všeobecnosti ak začneme počúvať reči iných a negatívne myslieť, nakoniec si nás ten "červíček" nespokojnosti nájde a to pre niektorých môže byť začiatok konca a nikdy sa už z toho nespamätajú.
Čo je však vždy dôležité musíme mať radi sami seba a ako to bolo povedané v jednej rozprávke : pred nikým sa neponižuj a nad nikoho sa nevyvyšuj :).

....Ja som sa raz len tak zo zvedavosti vybrala k liečiteľke - ona vlastne neliečila ale diagnostikovala. Pozrela sa na mňa a videla aké mám choroby a aké budem mať. Ale toto nie je podstatné. Mnou sa ani veľmi nezaoberala, ale začala mi rozprávať o mojom synovi..... že sa nemusím mať o neho strach, že sa dožije vysokého veku. A ja sa odvtedy ani nebojím, nech je kdekoľvek, kedykoľvek, som pokojná.... Neviem či je to dobre alebo zle, nezaoberám sa takýmito vecami, ale mám v podvedomí, že nemusím mať strach.......
kkkatka
08.04.08,06:35
kklaudia a môžeš mi prosím napísať, kde sa tá veštkyňa nachádza? Je tu niekto, kto mi môže dať kontakt na veštkyňu v Prievidzi?
dalida
15.04.08,13:19
kklaudia a môžeš mi prosím napísať, kde sa tá veštkyňa nachádza? Je tu niekto, kto mi môže dať kontakt na veštkyňu v Prievidzi?
Mám kontakt na vešticu v Štiavnických Baniach, ak máš záujem, ozvi sa!
zuhl
15.04.08,13:23
Čítal som jednu knižku, kde autor (plastický chirurg) opisoval svoje zážitky. Písal, že väčšina ľudí po operácii príde za ním ako nový človek. Jednoducho sa cítia a majú za iného človeka po vydarenej operácii. Vraj, nielenže inak vyzerajú, ale zrazu aj inak hovoria, chodia a pôsobia naozaj ako vymenení.
Ale že mal aj také prípady, keď sa všetko vydarilo, ale napriek tomu ten človek lamentoval pred zrkadlom že „Ten môj nos je otrasný, vyzerám ako strašidlo, je to možno ešte aj horšie...“ a on to nechápal. Až neskôr pochopil, že je to o vnútornom obraze vlastného ja.
Každý z nás si zo sebou nosí obraz svojho ja. Ten obraz sa podvedome vytvára našimi skúsenosťami, úspechmi, neúspechmi a tým ako sa k nám chovajú druhý ľudia. Človek sa cíti a a aj jedná ako človek za akého sa považuje.

Na záver len toľko, že je nemožné myslieť pozitívne, keď má niekto negatívnu predstavu o sebe.
Bastian, to je asi aj môj prípad a ako to mám odstrániť?
ludo_centrum
15.04.08,16:19
osobne mám radšej pojem "osobná psychoanalýza" než "veštenie".
Používam k tomu tarotové karty a je to veľmi poučné môcť z nich čítať...

Rovnako aj liečim vlastnou energiou prikladaním ruky na "BOĽAČKY".

Dúfam, že nebudem vyhodený z diskusie ako "SPAM-er" lebo píšem čo robím :D
Janinkaaa
16.04.08,06:11
osobne mám radšej pojem "osobná psychoanalýza" než "veštenie".
Používam k tomu tarotové karty a je to veľmi poučné môcť z nich čítať...

Rovnako aj liečim vlastnou energiou prikladaním ruky na "BOĽAČKY".

Dúfam, že nebudem vyhodený z diskusie ako "SPAM-er" lebo píšem čo robím :D

A vieš to robiť aj na diaľku ?
Gabi03
16.04.08,06:12
osobne mám radšej pojem "osobná psychoanalýza" než "veštenie".
Používam k tomu tarotové karty a je to veľmi poučné môcť z nich čítať...


To myslíš vážne, že čítanie z kariet nazývaš osobnou psychoanalýzou?! :eek::D Nie že by som sa hoci i v jednom odbore (veštenie, či psychológia) nejako vyznala, ale myslím, že sú to dosť odlišné veci. :o
ludo_centrum
16.04.08,07:20
To myslíš vážne, že čítanie z kariet nazývaš osobnou psychoanalýzou?! :eek::D Nie že by som sa hoci i v jednom odbore (veštenie, či psychológia) nejako vyznala, ale myslím, že sú to dosť odlišné veci. :o

Nebudem to tu rozoberat, lebo máš zjavne buď žiadne, alebo malé znalosti toho, o čom sú napríklad Tarotové karty.
Áno, psychoanalýza je celkom dobrý výraz, nie však úplne výstižný. Ale cez karty sa dá vyčítať dosť z vnútorného života človeka. Pokiaľ týmto veciam neveríš, tak nekritizuj, neohováraj atď... Lebo keď kritizuješ, ohováraš atď.. dávaš vlastne najavo tvoj záujem o danú vec.
Aj nenávisť je forma lásky.
Ako je to možné? Jednoduchá odpoveď na krásnom príklade.
Aj teplomer má stupnicu s mínusovými hodnotami a plusovými hodnotami. Aj keď mrzne, tak povieme "TEPLOTA" je mínus X stupňov. A pritom sme použili slovo TEPLOTA aj keď sa jedná o MÍNUSOVÚ hodnotu. ;)
Gabi03
16.04.08,07:24
Nebudem to tu rozoberat, lebo máš zjavne buď žiadne, alebo malé znalosti toho, o čom sú napríklad Tarotové karty.
Áno, psychoanalýza je celkom dobrý výraz, nie však úplne výstižný. Ale cez karty sa dá vyčítať dosť z vnútorného života človeka. Pokiaľ týmto veciam neveríš, tak nekritizuj, neohováraj atď... Lebo keď kritizuješ, ohováraš atď.. dávaš vlastne najavo tvoj záujem o danú vec.


Máš pravdu, nemám takmer žiadne znalosti z oblasti tarotových kariet. Mne stačilo k predošlému príspevku doplniť iba výraz, že psychoanalýza nie je výstižný názov. Ďakujem. ;)
ludo_centrum
16.04.08,07:25
A vieš to robiť aj na diaľku ?

áno, ale myslím, že ten prvý kontakt je veľmi dôležitý, ale dá sa vykladať aj na diaľku.
Pri liečení je lepšia osobná účasť vždy. Ale záleží od diagnózy atď... Nebudem to tu rozoberať. Ďakujem za pochopenie. Píš súkromnú správu prosím.
Simonab
16.04.08,07:48
osobne mám radšej pojem "osobná psychoanalýza" než "veštenie".
Používam k tomu tarotové karty a je to veľmi poučné môcť z nich čítať...

Rovnako aj liečim vlastnou energiou prikladaním ruky na "BOĽAČKY".

Dúfam, že nebudem vyhodený z diskusie ako "SPAM-er" lebo píšem čo robím :D

Ja som sa už stretla aj s výrazom regresná diagnostika.
ludo_centrum
16.04.08,18:20
Ja som sa už stretla aj s výrazom regresná diagnostika.

To je o niečom inom mimotemy
BKJURAJ
16.04.08,20:07
NEVERIM, PO CASE SI CLOVEK VSETKO VSUGERUJE A ZACNE SA PRISPOSOBOVAT TOM CO BOLO TAKZVANE VYVESTENE:):):):):)
ludo_centrum
17.04.08,07:12
NEVERIM, PO CASE SI CLOVEK VSETKO VSUGERUJE A ZACNE SA PRISPOSOBOVAT TOM CO BOLO TAKZVANE VYVESTENE:):):):):)

Áno, máš pravdu, že neveríš. Ani ti neodporúčam aby si sa tým zapodieval. Zbytočne by si len odhalil svet nepoznaných možností a odpovedí. Mohlo by ťa to priviesť do zúfalstva nad sebou samým ak by si príliš rýchlo vhupol do takýchto spôsobov hľadania odpovedí. Mne osobne to trvalo viac než 10 rokov, keď z absolútneho materialistu, zaujatého len majetkami, pravidlami atď... som sa stretol reálne s takým človekom, ktorý mi nenásilne predviedol čo to je takýto svet. Bolo to ťažké uvedomiť si niekoľko skutočností, ktoré som vnímal úplne inak.
No a dnes používam Tarotové karty a vidím veci trochu inak.

Takže sa rozhodne nepúšťaj touto cestou, pretože je ťažké si priznať, že to, čo je dnes pravda, tak zajtra sa môže ukázať ako absolútna lož.
Stráň sa preto VEŠTCOV, VEŠTKÝŇ atď... ;)
Simonab
17.04.08,07:16
Sorry chcela som povedať progresná ( progres-vývoj). Regres je návrat do minulosti.
R.evita
18.04.08,06:27
Dobré ránko,

nechcem otvárať novú tému a prezerala som si túto vašu - a chcela by som sa opýtať či mi niekto nevie niečo povedať o veštení - lebo dnes ráno ma zobudili skutočné príbehy na jojke - a tak som zvedavá - mám vela problémov s ktorými si neviem radu a tak by som chcela vedieť či nevie mi nejaká veškyňa trošku napovedať akou cestou ísť? alebo je to strata času????
Dav
18.04.08,06:53
Dobré ránko,

nechcem otvárať novú tému a prezerala som si túto vašu - a chcela by som sa opýtať či mi niekto nevie niečo povedať o veštení - lebo dnes ráno ma zobudili skutočné príbehy na jojke - a tak som zvedavá - mám vela problémov s ktorými si neviem radu a tak by som chcela vedieť či nevie mi nejaká veškyňa trošku napovedať akou cestou ísť? alebo je to strata času????
Ak potrebuješ, aby si si utriedila myšlienky, získala odstup,viac sebapoznania, trochu pocitu, že vidíš aj za roh, skús. Ale ak to budeš brať ako prísny návod do budúcnosti, tak sa vešticiam oblúkom vyhni.
Poriadne nadsadím príklad : ak ti veštica povie, že si máš dávať pozor na elektrinu, tak si do vane neber fén, alebo si zavolaj odborníka na revíziu elektroinštalácie. Ale ak ti povie, že do týždňa vyhráš peknú sumu, nedávaj v práci výpoveď. Poprezeraj internetové stránky, či ťa neosloví niečo z nich - numerológia, snáre.
Veľmi zaujímavá je aj dispozičná prognostika.
R.evita
18.04.08,07:02
No to som už pozerala a čítala - a všade mi vychádza aký úžastný ja budem mať život - len stále mám v sebe nejasno - čo chcem a tak - a stále mám pocit smútku a stiesnenia. Preto by som chcela len tak vedieť co by mi povedala? a neviete - nieje nejaká taká na nete čo by vedela mi poradiť - alebo nejaká v Košiciach a okolí,???
Simonab
18.04.08,09:34
No to som už pozerala a čítala - a všade mi vychádza aký úžastný ja budem mať život - len stále mám v sebe nejasno - čo chcem a tak - a stále mám pocit smútku a stiesnenia. Preto by som chcela len tak vedieť co by mi povedala? a neviete - nieje nejaká taká na nete čo by vedela mi poradiť - alebo nejaká v Košiciach a okolí,???

Budeš mať úžasný život ak ty sama budeš chcieť. Prečítaj si dáku motivačnú literatúru nap. Hayovú. Ak budeš stále myslieť na to že máš pocit smútku, prípadne strach pred rôznymi činnosťami, či strach z pocitu byť šťastná tak to tak bude, ako si myslíš. Je to všetko v tebe.
maca10
02.05.08,13:27
ahoj..chcela by som kontakt na pani Maju..
maca10
02.05.08,13:39
Prosím Vás chcela by som aj ja kontak na pani Maju a tiež by som chcela vediet odkial je, kolľko to stojí a tak..mam vážny záujem, lebo mám problem a neviem ako sa mám rozhodnuť. Veľmi pekne prosím..ĎAKUJEM
kalkulka
13.05.08,08:23
Milá Maca 10, možno aj tak sa nebudeš vedieť rozhodnúť. A počítaj s tým, že sa možno dozvieš niečo, čo vôbec nechceš vedieť. Niekedy je lepšie nevedieť.
SERVIS
13.05.08,08:37
Veru, radšej nebuďme zvedavé, ja som išla k poslednej s tým že mi povie dobrú správu, ale bohužial povedala práve to čo som nechcela počuť a veľmi ma to zobralo. Takže ak nemáte dobré nervy, tak radšej pokoj s nimi.
zita7
14.05.08,14:26
Ahoj Maca 10,
pani Majka má číslo 0902/354769. Už som s ňou bola a rozprávali sme sa aj o tejto našej téme. Hovorila som jej, že niekto na fórum napísal, že si neželá aby bol jej kontakt zverejnený. Nie je to pravda. Nemá s tým problém. Skôr jej vadí, že nebolo vysvetlené, že je z okolia Bratislavy a nemôže sa preto stretnúť s niekým napr. z okolia Košíc. Ďalej si nehovorí že je veštica, neveští z kariet alebo z niečo takého. Ináč ona je tá, ktorá odpovedá na otázky v časopise markíza /na konci časopisu, myslím odpovedá veštica/. Skús jej zavolať a sama si potom môžeš zrovnať svoje myšlienky. Snáď ti to pôže.;)
zita7
14.05.08,14:38
Píšeme tu o vešticiach a čo tak bosorky. Pozerala som si jednu webovú stránku, kde sú všelijaké kúzla. Celkom pekné čítanie, len keby to bolo naozaj všetko pravda. Veštkyne nám hovoria budúcnosť a bosorky nám pričarujú trebárs našu životnú lásku. Keď si to tak človek číta, niekedy má pocit, že by to aj mohlo niekedy fungovať. Myslíte si, že naozaj môže niečo také existovať. Dokáže niekto svojou silou vôle niečo také dosiahnuť. Napríklad rozišli sme sa s priateľom a nejakým kúzlom, silou vôle že na to intenzívne myslím, zvrátime osud. Zoberme si aj také kamene. Hovorí sa, že majú na nás vplyv. Sú kamene na lásku, šťastie, zdravie atď., respektíve by to mali ovplyvniť. Alebo je to tým, že sme to len my, slabí ľudkovia /slabé nátury/, ktorí sa dáme ovplyvniť? Čo ty na to damian
Jara
15.05.08,06:40
Neviete niekto čo znamená keď sa mi snívalo že som šla vlakom a videla som všade myš? Tak som sa zľakla až som sa zobudila a musela sa vopchať k manželovi....:eek::D
ivetab14
15.05.08,07:56
Určite vešticu nevyhľadávaj. Možno v jednej oblasti sa ti bude dariť, ale má to určite aj negatívne dôsledky. Poznám ľudí, ktorí doteraz trpia, pretože sa na veštice spoliehali. Netreba sa s týmito vecami zahrávať. Nie vždy, čo nás veľmi láka je to správne. Aj deti, keď niečo nepoznajú, láka ich to. A môže to byť nebezpečné.

Myslím to naozaj vážne. Je to veľmi nebezpečné.
lorelei
15.05.08,08:29
Určite vešticu nevyhľadávaj. Možno v jednej oblasti sa ti bude dariť, ale má to určite aj negatívne dôsledky. Poznám ľudí, ktorí doteraz trpia, pretože sa na veštice spoliehali. Netreba sa s týmito vecami zahrávať. Nie vždy, čo nás veľmi láka je to správne. Aj deti, keď niečo nepoznajú, láka ich to. A môže to byť nebezpečné.

Myslím to naozaj vážne. Je to veľmi nebezpečné.

Dovolim si nesuhlasit a vyjadrit svoj nazor.

V prvom rade my si riadime svoj zivot a oyplyvnujeme sa sami roznymi faktormi. Niekedy su to pocity, city, spolocnost, rodina atd.....myslim,ze toho tu uz bolo dost popisane. A samozrejme su aj ine vplyvy,ktore my neovplyvnime....

Možno v jednej oblasti sa ti bude dariť, ale má to určite aj negatívne dôsledky.
Dualita sa to vola. Treba poznat aj negativa, aby sme si ovela viac vazili pozitiva a vedeli rozpoznat dobre od zleho. Kto chce ist k vestici,mal by o tych veciach aj nieco vediet, co mozno ocakavat, o com to vobec je, a verit predovsetkym sam sebe.

Poznám ľudí, ktorí doteraz trpia, pretože sa na veštice spoliehali. Netreba sa s týmito vecami zahrávať.
To moze byt aj pravda,ak su ti ludia na vyrokoch inych zavisli, pripadne trosku labilnejsi, ale predovsetkym ovplyvnitlenejsi. Vacsinou hra ulohu zufala situacia, kde potrebujeme nejake riesenie a hladame ho u cudzej osoby. Vlozime sa s maximalnou doverou.To by nebolo take zle, lebo cest ludom - vesticiam, ktore maju skutocne dane, aby to co robia, robili. Su vsak aj osoby, ktore si len myslia,ze su vestice, a zarabaju si takymto sposobom. Trpiet mozeme, ked sa poddame situacii. Vzdy je nejake riesenie, a nic nie je len tak. Treba prehodnocovat doterajsi zivot a to aj bez vestenia, a porozmyslat,preco sa nam to a to stalo, poucit sa z toho, lebo nas to zasa moze dobehnut - to su ti smoliari vecni - tak si hovoria, ale nepochopili, kde robia , a ze vobec robia niekde chybu aj oni. Nemozeme sa vsak riadit niekym, bez vlastneho zvazenia a posudenia svojej vlastnej situacie, v akej sa nachadzame. Takze je pravda - nezahravajme sa s vlastnym zivotom.
Nie vždy, čo nás veľmi láka je to správne. Aj deti, keď niečo nepoznajú, láka ich to. A môže to byť nebezpečné.
Myslím to naozaj vážne. Je to veľmi nebezpečné.
Ale dospely clovek je skusenejsi, ako dieta. Vie lepsie, aj ked nie vsetko rozpoznat nebezpecenstvo od bezpecneho. A nakoniec, kto vie vzdy dopredu,ze koname spravne? To je na dlhu debatu. Pokial clovek neskusi, nemoze povedat,ze vie o com hovori. Iba pocul a moze predpokladat. Alebo vie - z pocutia, ale nespoznal - na vlastnej kozi.Tym nemyslim teraz nejake extremy - na ktore nemame, ani fyzicky ani psychicky.


Neobhajujem tu vestice, ale ani nechcem odsudzovat tie, ktore skutocne vedia povedat o cloveku dost, a o jeho buducnosti a minulosti. Nieco na tom je, treba si len dat do kopy real s nadprirodzenym, a nasimi moznostami a schopnostami.
ivetab14
16.05.08,07:03
Ja som myslela skôr na to, odkiaľ berú veštice informácie a čo je v pozadí veštenia - preto je to nebezpečné.
ludo_centrum
16.05.08,08:50
Ja som myslela skôr na to, odkiaľ berú veštice informácie a čo je v pozadí veštenia - preto je to nebezpečné.

Hmm, otázku si položila príliš technicky.
Odpoviem ti teda technicky (veľmi stručne), aby si tomu aspoň trochu porozumela.
Na svete existuje veľa rôznych databáz v počítačoch na uskladňovanie informácii. Keď chceš z nej čerpať nejakú informáciu, tak sa zvyčajne musíš nejako prihlásiť. Čim je informácia dôvernejšia, zvyčajne býva ťažšie sa k nej dostať (napríklad bankové účty a pod...). Je to forma ochrany, aby každý nemohol vidieť či narábať s danou informáciou. Len ten, kto má od nej kľúče (môžeme ho nazvať sprostredkovateľ). (Viď MATRIX 3 kľúčiar napríklad.).:)

Rovnako existuje teda forma všeobecného vedomia, ku ktorému máme absolútne všetci rovnakú možnosť prístupu, ale nie cez PC. Tento prístup je možný prostredníctvom našej schopnosti vnímať tieto informácie a čerpať z nich podľa možnosti rôzne skutočnosti.
Veľa ľudí sa ma spýtalo tiež podobnú otázku, že :"AKO TO ROBÍM"? Každý z nás používa iný spôsob ako "veštiť". Aj keď nemám rád slovo veštenie, je to všeobecne známe čo to znamená. Radšej používam TAROT-ové karty k vnútornej analýze človeka než na predpoveď jeho budúcnosti.
Takže poviem technicky, že používam TAROT-ové karty k čerpaniu týchto informácii z toho všeobecného vedomia a intuícia mi napovie podľa vytiahnutej karty v súvislosti s otázkou správnu odpoveď.

Vysvetliť sa to dá milión spôsobmi :). Každý máme svoje slová a spôsoby a sme schopní chápať veci nejakým spôsobom atď... Niekomu vyhovuje na veštenie viac žena, niekomu radšej muž. Je to uhol pohľadu.
Na veštenie sa nepozeraj cez filter materiálneho sveta. Skús sa na to pozrieť cez svoje vnútro (srdce :-))
ivetab14
16.05.08,11:08
Odkiaľ sa vzalo to všeobecné vedomie?
Ja som veriaca a preto verím tomu, že existujú nadprirodzené veci a verím tomu, že existuje Pán Boh a on v Biblii odporúča nezaoberať sa veštením a podobnými vecami, lebo existujú aj zlé mocnosti, ktoré to veľmi dobre zneužívajú.

To len na vysvetlenie môjho postoja.
ludo_centrum
16.05.08,12:19
Odkiaľ sa vzalo to všeobecné vedomie?
Ja som veriaca a preto verím tomu, že existujú nadprirodzené veci a verím tomu, že existuje Pán Boh a on v Biblii odporúča nezaoberať sa veštením a podobnými vecami, lebo existujú aj zlé mocnosti, ktoré to veľmi dobre zneužívajú.

To len na vysvetlenie môjho postoja.


Pokúsim sa znovu nejako zjednodušene.
Biblia ako taká je úžasná kniha. Človek tam nájde veľa právd ako aj princípov atď... Je však písaná v obrazoch (obrazne), čiže nesmieme ju brať vždy úplne doslovne. Tam sa deje veľa ťažkých omylov ak si doslovne vysvetľujeme všetky texty v Biblii. Cirkev z toho ťaží. Človek, ktorý sa bojí, je ľahšie ovládateľný než ten, kto sa nebojí. A cirkev je krásny príklad takejto manipulácie. A pritom pravda je niekde inde.
Všeobecné vedomie sa nikde nevzalo. Je proste tu, všade medzi nami, rovnako ako boh. Všeobecné vedomie používaš aj ty aj všetci ľudia na zemi. Predstav si napríklad, že niekto dlho niečo rieši a nemôže to vyriešiť. A ty sa zjavíš tam, pozrieš na vec a v zlomku sekundy mu dáš riešenie. A pritom nevieš odkiaľ, lebo sa napríklad vo veci nevyznáš. Dostala si vnuknutie na základe tvojej uvoľnenosti a požiadavky okolia na riešenie. No a akurát si ty poskytla nezahltený voľný kanál pre prenos dát a tak bol použitý. Píšem to zjednodušene.

Že v biblii sa niečo píše o veštení je pravda. Je to nástroj, ktorý sa dá zneužiť, to je tiež pravda. Takí sa však dajú rýchlo odhaliť. Zlé sily sú všade a vo veľkej presile v aktuálnom čase a ich vplyv stále rastie. Ale to je na inú debatu.
Veštenie je teda forma schopnosti čítania informácie zo všeobecného vedomia a následne schopnosti ňou naložiť. Potom záleží na tom, aký je to veštec (kyňa), že akým spôsobom narába s tou informáciou.
Osobne neznášam ak odomňa chce niekto odpoveď že čo je lepšie to či ono. Skôr sa snažím s človekom dospieť k tomu, čo ho dovedie k vlastným rozhodnutiam. Pomáham odhaľovať len informácie ktoré mu boli utajené, alebo ich nedostal, alebo si ich nevšimol či im neprikladal dôležitosť. A nájdeme potom spoločne odpovede.
Je nevhodné zavádzať ľudí rôznymi predpoveďami atď... Osobne to nerobím, lebo tam prichádza k ovplyvňovaniu človeka.
Ale k ovplyvňovaniu dochádza aj pri čítaní bulváru, či pozerania televízora či iných zdrojov informácii. Akurát je pravda, že veštcom zvyknú ľudia veriť trošku viac (ak k nim už išli), pretože je to zahalené rúškom tajuplnosti.

Znovu, berte vy skúsení tieto info ako len veľmi stručné a podané mojim, mne blízkym jazykom tak, aby bol zrozumiteľný text.
Vy neskúsení, ak Vám príde nejaká otázka, spýtajte sa kľudne, bez emócii atď... Každému z nás vyhovuje niečo iné. ;)
hanelie
16.05.08,12:31
ludo oceňujem tvoj príspevok a úplne s ním súhlasím
Roberta 9
16.05.08,16:04
chcem vas upozornit je mi jedno ku komu si pojdete dat vyvestit ale v ziadnom pripade si nedajte vestit u kaitana kosiciach. vestit som si u neho nebola ale je to podvodnik. pise ze ma dlhorocne skusenosti a to ma len asi 24 rokov. pyta si nehorazne peniaze, obnovuje stare vztahy, lieci zlate zily a podobne bludy. neverte mu a nenalette.
Sandy353
20.05.08,07:49
mam s tym tiez skusenosti
volala som viacerim vesticiam a viac nez polovica mi povedali to iste
az na jednu ktora mi hovorila nieco ine ako tie ostatne co mi nejde do hlavy pretoze ako moze jeden povedat nieco a druhy nieco ine ved len jednu buducnost mam nie? :)
zuhl
20.05.08,08:22
Ako som tu už niekde písala, len nechoďte k Gine - mediálnej hviezde.
ludo_centrum
20.05.08,08:33
mam s tym tiez skusenosti
volala som viacerim vesticiam a viac nez polovica mi povedali to iste
az na jednu ktora mi hovorila nieco ine ako tie ostatne co mi nejde do hlavy pretoze ako moze jeden povedat nieco a druhy nieco ine ved len jednu buducnost mam nie? :)

Áno, máš pravdu a nie, nemáš pravdu. Rovnako ťažko položená otázko-odpoveď...
Ťažko sa dá odpovedať v písmenkách na takýto pohľad ako tu píšeš ty. Nie si však sama, kto sa takto pýta, že prečo ten povedal tak a iný inak. Hmm.. na toto som si vymyslel takého príklady:
- pohár má objem napríklad 1L. Nachádza sa v ňom 0,5L tekutiny. Otázka znie, je pohár z poly prázdny, alebo do polovice plný?
Tak napríklad pesimista povie že je z poly prázdny a optimista, že je do poly plný (takto nejako by asi reagovali psychológovia).
Nech ale je už odpoveď akákoľvek, obidve sú správne. Takže len ty si musíš vybrať tú tvoju.
Takto nejako je to asi aj s budúcnosťou každého z nás. Niečo je určené, nemenné a dotvárame si to my sami našim pohľadom na svet, život atď... a samozrejme našimi skutkami, prácou atď...
Ovplyvňuje nás rovnako každá jedna informácia či z TV, rádia bulváru, alebo od veštca či kamarátky, ako aj od neznámych ľudí. Rovnako sme ovplyvnení aj prostredím (ľudským, prírodným/geografickým).... Jednoducho všetko má na nás vplyv. Základný smer sme si však vždy vybrali a tu ho už len dotvárame podľa našich možností, túžob ...;)

Ale opakujem, toto je príliš ťažká téma na písanie možného vysvetlenia v pár riadkoch. Možno ti to však pomohlo. Ak nie, skús položiť ďalšiu otázku.
mariro
20.05.08,08:39
Najlepsie je neposudzovat.Neodsudzovat ludi veriacich, ani tych ktori navstivia vesticu.Je to nasa volba co si vyberieme, a ked neskusime, tak nevieme.Vsetko ma svoje caro.i ked sa urcite najdu i neferove vestice, ale zatial som sa s takou nestretla.Ja mam svoju oblubenu, ktoru z casu na cas navstivim,ked to uz potrebujem.
Mne vzdy dobre vyvestila vestica Drahomira z Cachtic,teraz byva aj v telke,vela mi aj pomohla, a vobec nebolo jej vestenie "nebezpecne".A hoci viackrat rozkladala karty , stale sa opakovali tie iste karty, takze nieco na tom je, ze su osoby, ktore maju zrejme nejaku danost aby vestili.Potvrdilo sa mi vzdy, co mi vestila.Je to na kazdom z nas co si vyberieme a comu verime.Pracuje i s energiou , vzdy idem od nej nabita a plna elanu.
Dakujem pani Drahomira....
Sandy353
20.05.08,09:21
podla mna existuju ludia, ktory len ked na cloveka pozru tak vidia napriklad ci je chory alebo co ho caka (takymto ludom viac doverujem)
a potom su ludia ktori maju mozno nejake vestecke kurzy a robia to takym sposobom ze clovek im zavola a oni mu polozia vela otazok na ktore odpovedaju so samymi omackami :) ved podla mna to nie je problem naucit sa co znamenaju jednotlive karty a to ako sa rozhadzu je proste nahoda

ja to nejak tak rozdelujem ze su ludia ktori maju naozaj take schopnosti ze to vedia vycitit alebo to nejako vidia a su take spolocnosti kde patri niekolko vestic ktore chodia do prace tak ako my ostatni na 8cky a 12tky :)
kitky
20.05.08,16:11
Odkiaľ sa vzalo to všeobecné vedomie?
Ja som veriaca a preto verím tomu, že existujú nadprirodzené veci a verím tomu, že existuje Pán Boh a on v Biblii odporúča nezaoberať sa veštením a podobnými vecami, lebo existujú aj zlé mocnosti, ktoré to veľmi dobre zneužívajú.

To len na vysvetlenie môjho postoja.

Ja chapem vseobecne vedomie ako energiu nabitu informaciami, ktora tu po nas zostava, aj ked uz my nie sme.
Hovorim tomu INFORMACNE POLE.
V tej energii je uplne vsetko z kazdeho jedneho z nas, predovsetkym myslienky. Sila myslienky by mal byt samostatny vedny odbor.:)
Nasa dusa, to je vlastne ta energia, ktora nas opusta v momente smrti, ale zostava tu po nas.
Energia je nesmrtelna.
Troska zjednodusene ale snad zrozumitelne.:)
wagner
20.05.08,16:23
Dostala som srdiečko s textom( v češtine):
"Jdi za svým srdcem. Až budeš odchádzet z tohoto světa, vezmeš s sebou jen svou duši." Som toho názoru, že duša tu zostane do pohrebu a po pohrebe opúšťa túto zem. To je môj názor.
miuska223
20.05.08,17:59
tak j by som takého niečo neodporučala.. lebo neverím v takého niečo
wagner
20.05.08,20:13
Nemusíš veriť, nikomu svoj názor nikdy nevnucujem. Mnoho kníh s takouto tématikou som už prečítala a mnoho vecí som aj zažila.;) Môžem len potvrdiť, že duša neodíde hneď, ale najskôr na tretí deň. Vtedy, keď opúšťa telo, príde sa rozlúčiť s tým, s kým uzná za vhodné. Akým spôsobom, to tu už nebudem rozpisovať, treba to iba zažiť. Také veci zažívajú iba vnímaví a citliví ľudia.
cukorkava
30.05.08,14:52
Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
bibula-odporucam blizsie info mailom,prip.ss
misomiso
30.05.08,15:09
bibula-odporucam blizsie info mailom,prip.ss

Spamujes jedna radost, stale to iste vo viacerych temach. Ked nabuduce prides na nove forum ako novacik, tak sa aspon snaz vyvolat pocit, ze chces nezistne poradit - vhodne je naprv hodit par vseobecnych prispevkov, a nie hned v prvom prispevku po registracii tlacit vlastny biznis. Niekedy sa neoplati tlacit na pilu a menej znamena viac.
Karas Milan
01.06.08,05:25
ono je to tak skús a uvidíš, ja som bola u veštice ktorá vie predpovedať budúsnosť a minulosť a presne sa trafila a videla ma 1x v živote


Tieto sú najlepšie.

Ka Mil
Karas Milan
01.06.08,17:21
Ludo_centrum v 166 okrem iného písal , že lieči "boľačky" prikladaním ruky.



A vieš to robiť aj na diaľku ?


Asi by to nešlo.
Ka Mil
Karas Milan
01.06.08,17:44
..Áno, máš pravdu a nie, nemáš pravdu ... položená otázko-odpoveď...
Hmm.. na toto som si vymyslel takého príklady:
- pohár má objem napríklad 1L. Nachádza sa v ňom 0,5L tekutiny. Otázka znie, je pohár z poly prázdny, alebo do polovice plný?


Ahoj Ľudo Centrum.

To už takto musíš vymýšľať aspoň 33 rokov (už vtedy som toto počul).

Ahoj
Ka Mil
P.S.
A keď to už tak prízemne = technicky vysvetľuješ , ako sa volá tá technická jednotka "L".
ewika222
21.10.08,15:24
prosím vás mate kontakt na tú vešticu zo Štiavnických baní???Ak áno tak mi ho pošlite na ewika222
motylik7
21.10.08,18:03
Ludo_centrum v 166 okrem iného písal , že lieči "boľačky" prikladaním ruky.



Asi by to nešlo.
Ka Mil
Energia sa dá posielať a liečiť ňou sa dá aj na diaľku. Existuje na to kurz Reiky, má 3 stupne (ja mám tretí), kde už v druhom stupni sa dá liečivá energia posielať.
pasuliatko
21.10.08,18:28
šarlatánstvo
motylik7
21.10.08,18:56
Pasuliatko prečo si myslíš, že ide o šarlatánstvo? Pretože to nepoznáš a nevieš ako to funguje?
pasuliatko
21.10.08,20:31
Pasuliatko prečo si myslíš, že ide o šarlatánstvo? Pretože to nepoznáš a nevieš ako to funguje?

viem poznam mame jednu znamu čo sa tomu venuje, neviem....nejak tomu neverim nikto ma zatial nepresvedčil o tom,že to funguje.preto:)
alexia13
30.10.08,13:28
ahojte baby nemáte nejaky dobry kontakt na nejaku vešticu?,ale overenu?? dakujem
alexia13
30.10.08,13:29
a máš na nu kontakt?
matal
06.11.08,11:49
Vešticu??
Vzdy keď vidím niečo z takouto tématikou, tak mi je veľmi smutno. Ľudia sa zahrávajú s vlastným životom. A hlavne s tým čo je potom. Mala som skúsenosti s vešticami....radšej to nerozvádzam...veľmi mi to uberalo zo slobody a aj keď si človek povie to nemá žiadny vplyv na mna...MÁ...človek to stále nosí vo svojom podvedomí. Bolo to hrôzostrašné obdobie ako náhle som vstúpila do týchto kruhov takýchto ľudí....Nezáleží či hovoria krásne veci pozitívne alebo negatívne. Týto ľudia sa priamo spájajú so zlými duchmy. Človeku sa potom stávajú nevisvetliteľné nešťastné náhody. Ktoré niesú od začiatku...Ide to pomaly ale isto...Prosím Vás nech ste kto koľvek ak chcete byť sťastný a slobodný...treba myslieť na dobré zo všetkého negatívneho si treba zobrať ponaučenie a netreba sa báť...Človek veľa vidrží...Len mi si málo veríme...Treba rozvíjať talenty..a pod... A keď sa človek nevie pre niečo rozhodnúť? treba si pozrieť normálne logicky či to je správne alebo menej správne a podľa toho sa rozhodnuť... A hlavne treba odpúšťať potom je sloboda... A žije sa FANTASTICKY... Človek dokáže žiť šťastne...len si nesmie život sám komplikovať...Veľa stasta...MATA
katamama
08.11.08,09:26
Takže matal, ty už proste máš v tomto jasno,-všetkých ktorí sa čomusi podobnému venujú sú odsúdeniahodní, hádžeš to všetko do jedného vreca. J si myslím že každý človek je svojimi danosťami jedinečným exemplárom sám o sebe.Rozlišovala by som z akým úmyslom pristupuje a potom aj koná v tej ktorej situácii. A že ľudia vyhľadávajú schopnosti istých osôb, nuž už dávno je známe že múdreho osud vedie a zanovitého povláči proti jeho vôli.
karas9milan
09.11.08,04:38
Takže matal, ty už proste máš v tomto jasno,-všetkých ktorí sa čomusi podobnému venujú sú odsúdeniahodní, hádžeš to všetko do jedného vreca. J si myslím že každý človek je svojimi danosťami jedinečným exemplárom sám o sebe.Rozlišovala by som z akým úmyslom pristupuje a potom aj koná v tej ktorej situácii.

A že ľudia vyhľadávajú schopnosti istých osôb, nuž už dávno je známe že múdreho osud vedie a zanovitého povláči proti jeho vôli.



Určite to máš aj štatisticky doložené.

Ka Mil
( 2x si bol zanovitý = 2 dni ťa bude osud vláčiť ????? )
katamama
09.11.08,20:15
Prídeš na to sám!
gabi33
18.11.08,20:53
máte niekto kontakt na nejakú dobrú vešticu??
Maňuša
12.12.08,19:44
Bola by som rada keby sa mi ozval niekto kto navštívil veštkyňu a liečiteľku p. Sáru Bachovú z Borcovej, o ktorej som sa dočítala v Plus 7 dní. Ďakujem.
Mr.Plow
13.12.08,11:23
heh,mna to tiez velmi lákalo a ked som sa odhodlal bol som velmi sklamaný.......same hlúposti ,nič konkrétne no uplný prepadák.........nechodte k veštkyni do podunajských biskupíc......
BredLee
28.12.08,10:21
Mám kontakt na vešticu v Štiavnických Baniach, ak máš záujem, ozvi sa!
mal by som záujem o ten kontakt na vešticu z ŠB.ďakujem!
BredLee
28.12.08,13:17
ďakujem ,za kontakt,dám vedieť ako to dopadlo.
16lukasko
28.12.08,13:59
Ja som ťiež dobrý veštec ale potrebujem pred veštbou pol litra tvrdého aby som mal jasnejšiu myseľ:DD
Ja1000
03.01.09,17:32
Ja osobne mám dobrú skúsenosť s jednou takouto mladou paňou. Keď sa nevieš sám v sebe zorientovať, tak určite ťa nasmeruje. Je len na tebe ako sa rozhodneš. Musím povedať, že som pozerala na ňu ako trúba keď mi začala rozprávať z čoho môj chaos pramení. A keď mi povedala kde máme čo doma a opísala mi konkrétne situácie ktoré ma ťažia, nebolo mi všetko jedno. Poslúchla som jej rady a dnes som v pohodke. Všetko zvládam v kľude s rozvahou a som jej vďačná. Myslím však že netreba si dávať veštiť budúcnosť -ja som si nedala, stačí ak ťa dokáže zbaviť blokov, ktoré ti znepríjemnujú život. Bez nich to zvládne každý sám.
buchač
03.01.09,17:55
Ja som ťiež dobrý veštec ale potrebujem pred veštbou pol litra tvrdého aby som mal jasnejšiu myseľ:DD


Ja ani to !!!!!;)

Minule som objavil malý letáčik prilepený na stojane MHD , kde bol kontakt . Tak som zavolal . :cool:

V telefóne sa mi ozvalo : " haló , haló , kto je tam ? "
Moja odpoveď znela : " ale veď Vy ste veštica , mali by ste vedieť ? " ;):D
arizona
03.01.09,19:11
...riadne starý vtip;)
vendy.sk
09.01.09,00:13
Dá mi niekto číslo na nejakú vešticu v blave? ale ktorá je fakt dobrá a osvedčená, ďakujem.
zuzanka00
26.01.09,10:11
Ahojte,
pozna niekto vešticu z Lučenca - pripadne jej meno, kontakt?
inajana
26.01.09,12:08
Z Lučenca nepoznám. Do ZV chodí jedna pravidelne. V BS je "kamenná" veštiareň - tvrdia, že BS má v tomto smere dobrú zemepisnú polohu ...
Neskúšala si webstránky (astrológia numerológia katalók AZET)? Ja som už niekoľkokrát u veštici bola, a odpovede z tých stránok sa celkom zhodujú s tými zo sedenia.
Minulosť už nezmeníš, súčastnosť nepočká. Budúcnosť musíš aj tak vyriešiť sama. Tie seansy sú dobré na to, aby človeku pripomenuli čo bolo, ozrejmili možné smery, ktorými isť.
Ja som si užila to, že som sa mohla úprimne vyvravieť, dotyčná sa venovala iba mne. Verila som v jej diskrétnosť. Veštice možno nahradia priateľov ...?
Ale teraz je najnovší boom s numerológiou - je vraj osobnejšia a výstižnejšia. Kto vyskúšal, si pochvaľuje, že pri rozbore zbytočne nerozptyľujú strašielné obrázky napr. kariet.
Kvietocek
26.01.09,12:49
Zaujal ma tento clanok a aj ja by som rada isla k vestici len ziadnu nepoznam. Nemate nejaky dobry kontakt na nejaku? Dakujem
zuzka34
26.01.09,13:34
Ja mám zlý zážitok z vešteni: veštiť si dala moja švagriná, po ukončení sa spýtala na brata, a nech si dáva pozor lebo ho niekto chce oklamať o veľké peniaze, a všetko len zlé a negatívne. Ako sa vrátila, hneď sa mu prestalo dariť: vykradli auto, neplatia sa fa, takže je ohrozené jeho podnikanie,prepúšťanie a pod. Riadne saso sestrou posekali, že čo sa stará do neho a nemá právo sa pýtať na jeho život,keď ju o to nežiadal.Spustila sa lavínu nešťastia na neho a nevieme ako ju teraz zastaviť.Švagrinej predpovedala všetko dobré, dostatok všetkého a tak je spokojná.Takže neviem či je vôbec dobré chodiť k takýmto ľuďom.
inajana
26.01.09,13:55
Či môžeme k veštici ísť a pýtať sa na svoju budúcnosť nevieme.
Ale profesionálka by mala rozoznať, čo klientovi povedať, ako bude reagovať. Hovoriť o nepriamych príslušníkoch rodiny - teda o tých mimo nášho každodenného rodinného krbu tiež nieje vždy vhodné - asi by si veštice mali preštudovať zákon o ochrane osobných údajov ...
Známa sa po takejto návšteve už rok trápi o bezpečnosť a zdravie svojho muža, lebo ju na to "karty" upozornili. Situáciu zhoršilo, že ďalšia jasnovydka jej to nepriamo potvrdila - alebo si už vsugerovala sama odpoveď. A aby toho nebolo málo, nastala reťazová reakcia: mnohopočetná rodina súrodencov vymetá najbližšie kluby sibýl. Medzi riadkami sa vždy dá domyslieť, že niečo nebude v poriadku atď.
Prípad rozhádaných súrodencov určite nezavinila veštica. Závisť, či niečo podobné tam určite "viselo vo vzduchu". Brat si mohol povzdychnúť: škoda, že to sestra nevedela skôr.
arizona
26.01.09,14:59
To sa mi zdá smiešne-navštíviť vešticu a potom ju viniť za všetko možné...:rolleyes:
Každý ide za vešticou preto,lebo očakáva čo mu povie.Veď keby nepovedala nič,nik by k nej nechodil,nie?
Veď to iba cigánky na púťach veštili samé veľké peňáááze,dóbreho muža,či samééé zdrávie až do smrti.:D

Ja osobne si myslím,že klasické ,staré ,dobré veštice nám vymierajú.
Tie novodobé na rôznych webstránkach či audiotextových číslach , s vyveseným cenníkom -to už je biznis a nie nejaký dar.

Osobne mám dve skúsenosti s vešticami. Jednu výbornú s babenkou z BS. Jej predpoveď mi vyšla na 99%. Nepýtala sa ma absolútne na nič,hovorila len ona. Samé fakty, žiadne tápanie,či hádanie na slepo.
Druhá bola typická liečiteľka-veštica -biznisbabka. Síce povedala dosť zaujímavého a dobrého,na záver ma dorazila tým, že na všetky zdr. problémy ponúkala výrobky istej (dosť drahej)firmy.:rolleyes::mad:

Takže,ak chcete navštíviť nejakú liečiteľku,alebo vešticu,najskôr sa na ňu poinformujte u niekoho,kto ju navštívil.
simonatt
27.01.09,10:08
v Trnave - slečna Veronika..
bola som u nej viackrat,a veľa vecí sa už splnilo
simonatt
27.01.09,10:09
v Trnave - slečna Veronika..
bola som u nej viackrat,a veľa vecí sa už splnilo
simonatt
27.01.09,10:12
ja chodim do trnavy-slečna veronika,,veľa vecí od nej sa mi už splnilo
simonatt
27.01.09,10:13
slečna veronika-trnava
Jara
27.01.09,10:24
Simonatt, stačilo raz, nie 4x... :eek::D
Ja1000
27.01.09,14:57
Vešticiam by mal ísť len ten, kto si sám nevie nájsť vhodné východisko so zapeklitej situácie. No a hlavne by mal k nej ísť s tým, že jej dôveruje. Je fakt, že treba si najprv preveriť tú - ktorú "vešticu". Každá solídna baba by mala doporučiť ďalší smer, ktorým sa treba uberať. No a potom je iba na jednotlivcovi či si dal poradiť. Ja osobne som vždy dala na vlastú intuícii, ktorá ma zatiaľ pri výbere nesklamala. Ak hladáte v okolí Senca, môžem vrele odporučiť. Povie Vám všetko až do období detstva, resp. ďalej, kde vznikla príčina Vášho terajšieho problému.
syrik
28.01.09,06:28
Súhlasím s tým,že človek by mal ísť k veštici len vtedy,keď nevie,akým smerom ísť....ale to musí byť fest situácia...ja osm bola u 3 veštíc a každa hovoril ao niečom inom...no poviem Vám,po tej poslednej som sa zaprisahala,že už to nikdy neurobím...vyzerala jak diabol a to doslova,človek mal normálne strach s ňou sedieť v jedej miestnosti a povedala mi také veci,že som týžden nespala...a to nepreháňam...naštastie a pane Bože daj,aby sa to NIKDY nesplnilo,sa nenaplnilo nič...klopem na drevo...moja kamarátka chodila k jednému veštcovi a do bodky sa jej to splnilo...ale povedal jej aj tie zle veci...a chodila dovtedy ako živá mŕtvola...vedela,čo sa stane...musí to byť strašný pocit....
syrik
28.01.09,06:29
Človek sa zbytočne stresuje...o tom to celé je...
Tadeas
17.02.09,17:01
S prekvapením som zistil, že tu jestvuje takato tema. Moja sestra sa už dlhšie zaobera myšlienkou ist k veštici, keďže sa v jednej zásadnej veci nevie rozhodnúť. Dal by mi niekto kontakt na dobrú vešticu v Blave alebo okolí?
Ja1000
18.02.09,18:13
S prekvapením som zistil, že tu jestvuje takato tema. Moja sestra sa už dlhšie zaobera myšlienkou ist k veštici, keďže sa v jednej zásadnej veci nevie rozhodnúť. Dal by mi niekto kontakt na dobrú vešticu v Blave alebo okolí?
Pre Tadesa: link na super babu:je to webová stránka vestiaren.estranky.cz/(musím to napísať takto, lebo ma nepustil web vytvoriť klasický odkaz) je zo Senca, treba sa telefonicky objednať. Na stránke najdeš mobil. Ale bacha, je fakt dobrá!!! A hlavne vie poradiť, resp. naznačiť kam by si sa mal uberať. Potom je už len na Tebe čo urobíš. Nemusíš sa strachovať, ani Tvoja sestra, ona je natoľko inteligentná, že nehovorí žiadne katastrofické scenáre a pod. Prajem Ti príjemný zážitok - ja som ho mala veľmi dlho. Thumbs up
Olivia6
21.02.09,11:35
Téma veštíc ma vždy nadvihne zo stoličky. :mad: Prevažná väčšina mojich kamarátok takýchto ľudí vyhľadáva a myslia si, že sú o krok vpred. Omyl. Nedozvedia sa nič. Štatisticky som zistila, že každý veštec je len osoba s lepšími pozorovacími schopnosťami (pretože musí, inak nezarobí) a na konkrétne otázky dávajú obyčajné všeobecné odpovede. Ak Vám časom aj dajú konkrétnejšiu odpoveď, to len preto, že z Vás nebadane vytiahli to, čo potrebovali vedieť, aby sformulovali predmetnejšiu vetu. A tak sa každá žena dozvie, že má gynekologické problémy (no ktorá ich nemá??), dozviete sa, že Vám slabne zrak, máte problémy s trávením (kto ich nemá, keď každý z nás najmenej 1x týždenne poruší stravovací režim), že Vás bolí chrbát (mimochodom, každá vnútorná fyzická potiaž sa väčšinou zrkadlí aj navonok), že nemáte práve najideálnejší vzťah a že sa neobklopujete len ľuďmi, ktorým môžete veriť, že Váš šéf má na Vás negatívne vplyvy a že Vám na psychickom pokoji nepridávajú ani Vaše deti . Toto všetko Vám povie aj „obyčajný“ človek. Po skúške zo psychiatrie mám ja osobne všetkých veštcov v kategórii „disociatívna a konverzná porucha“ – celé im to prináša jeden obrovský zisk – schopnosť manipulovať ľuďmi (a zarábať na tom nemalé peniaze), obhajujú sa slovami, že pomáhajú. A absolútne súhlasím so všetkými, ktorí písali o tom, že takýchto „mudrcov“ vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí.
A za ďalšie, nechápem, prečo ľudí v pokoji ukolíše pocit, že život je vopred daný, veď ak by to bolo tak, bola by to katastrofa! Existovali by veci, ktoré by ste ani najväčším úsilím nedokázali zmeniť, hoci by ste nekonečne túžili po tom, aby sa niečo stalo alebo nestalo. To sa Vám páči? Všetko, všetko bude také aké si to urobíte. Samozrejme, že žijeme medzi ľuďmi a preto sa ich akcie premiešavajú s tými našimi, niečo je presne tak ako chceme my, niečo o štipku ovplyvnené skutkami iných, no povedzte, čo neviete na Vašom zmeniť? Keď si poviete, že nechcete byť s partnerom, tak s ním zajtra nebudete a 100 veštíc môže povedať, že budete spolu navždy alebo naopak, 100 veštíc môže povedať, že zmeníte zamestnanie, ak vy viete, že nechcete a že urobíte niečo pre to, aby ste ostali na pôvodnom mieste. Celé je to príčina : dôsledok, manipulácia : sugescia. Všetci, ktorých láka vidina vedenej budúcnosti by sa mali zamyslieť nad tým, čo od toho očakávajú a snažiť sa zmeniť to vlastnou vôľou a vlastnými činmi.
wagner
21.02.09,13:54
Olivia6 - je to Tvoj názor. Ale ja s ním nesúhlasím. Nie že by som vyhľadávala veštice, ale mám na takého veci iný pohľad. Ja tvrdím, že je niečo medzi nebom a zemou. Nie každý tomu verí, ale možno príde čas, že sa o tom presvedčíš. Nezhadzuj veštice a kartárky, niektoré sú veľmi dobré a povedia Ti aj to, čo ukrývaš pred svetom na dne duše strašne dávno. Neviem síce odkiaľ si, ale v apríli bude v BA festival -Dni zdravia, v máji bude v Pezinku a v Martine. Možno keby si sa tam išla pozrieť, prišla by si na iné myšlienky.
Olivia6
21.02.09,14:10
Ja nikoho neodsudzujem, netrvám na tom, aby 6 miliárd ľudí na tejto planéte zdieľalo môj názor. Mám ho na základe vlastných skúseností, sama som sa tvrdo presvedčila o tom, čo dokáže sugescia urobiť so životom a aj preto si myslím to, čo si myslím. Ak to niekomu pomáha, ok. Ak niekto vidí svoj komplikovaný život vo farebných dvojrozmerných obrázkoch vytlačených na papieri alebo sa spolieha na veštecké slová iných, je to v poriadku, ja som si len ukradla trochu priestoru v tejto diskusii aj na protinázor.
motylik7
21.02.09,14:48
Pravda je asi niekde uprostred. Sú ľudia, ktorí vedia a vidia viac ako iní ľudia a sú aj tzv. veštci, ktorí chcú na ľuďoch iba zarobiť.
Nečítala som celý tento blog, ale mám tiež svoje skúsenosti. Kedysi dávno (keď som bola mladá :---) som bola dvakrát u veštice a to čo mi predpovedala, sa mi aj splnilo, hoci som tomu ani trochu neverila. Mojej mame napr. predpovedali dve veštice nezávisle od seba tie isté veci, čo je minimálne zaujímavý jav. Tie predpovede sa zatiaľ naplnili asi na 70 %, viac nie.
Dobrá veštica sa dá spoznať ľahko: vie nielen o veciach, ktoré sa nám ešte len stanú, ale vie povedať aj veci z našej minulosti a prítomnosti :)
kalkulka
21.02.09,15:21
Bola som pri jednej takej veštici. Skôr by som ju nazvala dobrá žena. Fakt vedela veľa z minulosti a nielen z minulosti. Videla som na nej, že mi niektoré zlé veci ani nechcela povedať. Ale to, čo ma čakalo podľa nej, sa fakt hneď začalo plniť. Povedzte mi odkiaľ to mohla vedieť, keď sa ma napr. o synovi nespýtala ani slovíčko a iba mi hovorila. A povedala aj pravdu o manželovi a to sa ma vôbec na také niečo ani nepýtala. Toto fakt nemohla vedieť od nikoho. A nebola to iba taká bežná vec. A ináč pomohla aj môjmu vnúčikovi. Takže neúshlasím s názorom, že všetci si iba zarábajú. U tejto dobrej žienky to tak určite nebolo. Peniaze nepýtala žiadne. Kto chce, ten jej dá. A každý dá koľko uzná za vhodné. Ona pritom nepovedala ani pol slova na to kto jej koľko dal.