najag
31.10.11,17:20
Zistil som, ze mi chyba v pocitaci historia webovych stranok, pri nezmenenom nastaveni. Operacny system je VISTA. V AppData/Local/Microsoft/Windows/ ale nie je zlozka Temporary Internet Files, aj ked by tam mala byt, aby sa mohli ukladat udaje na zaklade nastavenej cesty. Ked ju dam vyhladat, pocitac najde zaznamy,ktore su ulozene v zlozke Temporary Internet Files, ale nie je mozne zistit, kde je zlozka umiestnena. Ked chcem vytvorit v zlozke Windows novu zlozku Temporary Internet Files, tak mi PC oznami, ze zlozka uz existuje, ci ju chcem zlucit s novou zlozkou. Ako by som ju mal najst, ako by som mal postupovat pri rieseni tohto problemu, pretoze historiu potrebujem, potrebujem sa casto vratit k niektorym webovym strankam, ked nieco hladam. Dakujem za Vase rady.
kergulaan
31.10.11,16:47
Len tak MMCH - aky pouzivas prehliadac a v com to pozeras, teda v akom programe "hladas" TIS podadresar - Windows explorer? - mas v nom nastavene aby ti ukazoval systemove a skryte subory?
Nella_2
31.10.11,16:48
A máš v Možnostiach priečinku zaškrtnutú možnosť Zobrazenie skrytých súborov a priečinkov?
najag
31.10.11,19:12
Pouzivam Internet Explorer 9, ukazuje mi skryte subory, inak by som sa do AppData nedostal. Na nastaveni som nic nemenil, historia fungovala bez problemov doteraz. V tom tyzdni, od ktoreho chyba historia, som nainstaloval iba program Auslogics Software - Registry Defrag.