rastidlo1
31.10.11,20:41
Dobrý potreboval by som poradiť ohľadom aproximatívneho prepočtu.Potrebujem to na SFRB a neviem sa k tomu momentálne prepracovať.Za bližšie info alebo radu veľmi pekne ďakujem.
marjankaj
31.10.11,19:55
Dobrý potreboval by som poradiť ohľadom aproximatívneho prepočtu.Potrebujem to na SFRB a neviem sa k tomu momentálne prepracovať.Za bližšie info alebo radu veľmi pekne ďakujem.

Aproximatívny prepočet je približný prepočet. Ostatnému akosi veľmi nerozumiem.:confused: Čo to vlastne chceš prepočítavať?:eek:
rastidlo1
31.10.11,21:05
Musím to doložiť k Štátnemu fondu rozvoja bývania a potrebujem tam aproximativny prepočet skutočne vykonaných prác a sú na to nejaké presne tabuľky podľa ktorých sa to počíta.
day
01.11.11,17:39
v pripade, ze potrebuju priblizny = aproximatívny prepocet tak urcite nemusis pouzit presne tabulky
janaGT
01.11.11,17:55
my sme to tiež potrebovali pre šfrb, robila nám to pani, ktorá bola naším stavebným dozorom, ale je to už 7 rokov dozadu
tommi_d
02.11.11,05:25
Dobrý potreboval by som poradiť ohľadom aproximatívneho prepočtu.Potrebujem to na SFRB a neviem sa k tomu momentálne prepracovať.Za bližšie info alebo radu veľmi pekne ďakujem.
nemáš skôr na mysli rozpočet a nie prepočet ?
Ferdosondo
02.11.11,05:33
Aproximatívny rozpočet som mal aj ja od svojho stavebneho dozora. Keď to mám zhodnotiť, tak sú to rukou napísané dve A4, v ktorých sú len veľmi približne napísané "približné" položky. Stálo to 50Eur. V cene bolo aj podpisovanie faktúr na úhradu nákupu materiálu.