220870
01.11.11,07:26
Viem že je tu x tém o mozile.Poprosím o prepáčenie že otváram novú.Mám nenormálne málo času sa v tom vŕtať. Môj problém mozilla mi rozhadzuje stránky ,zobrazuje ich v nejakom základnom rozlíšení trvá to cca posledný mesiac..Skúsil som obnoviť systém podľa bodu obnovenia reštartovať systémy aj odynštaloval všetko z počítača čo bolo nainštalované za posledný mesiac.mám win 7.Neviem čo mám ešte urobiť.windovs mi píše že mám nekompaktibilnú verziu mozilly. Najradšej by som ju odynštaloval na ninštaloval znova ale mám veľké množstvo záložiek o ktoré by som nerád prišiel ,a neviem to skopírovať a niekam prilepiť. Píše mi tototu. Neviem ako to opraviť.. Stránka XML sa nedá zobraziť Použitím šablóny štýlov XSL sa vstup XML nedá zobraziť. Opravte chybu a kliknite na tlačidlo Obnoviť alebo skúste neskôr znova. -------------------------------------------------------------------------------- Neznáma chyba
Indeed
01.11.11,06:31
Skus nainštalovať prehliadač Opera.

Chyba nie je v Mozilii, ale prave vo Win 7,

Win 7 je niečo podobné, ako keď v automobilke vymysleli 7-ičku skrutku, aby si tu skrutku nemohol nahradiť , ale aby si išiel do obchodu a musel si tu skrutku zakúpiť.
Indeed
01.11.11,06:49
Som laik a bežný uživateľ, no jedno viem, a síce,že programy v PC nie su navzájom kompatibilné, jeden može narušať, či blokovať druhy, preto vznikajú také problémy .

Ja sa čudujem , že nie je na to schválená nejaká norma aby bezohĺadu na to koľko máš v PC roznych programov aby všetky spoľahlivo fungovali a jeden nerušil druhý,

keď zapneš rádio, tak tam tiež počúvaš len jednu stanicu a nenaskakuje Ti každú chvíľu nejaká iná.
220870
01.11.11,07:09
Čo je to 7-mička skrutka?
Stefan2005
01.11.11,07:20
1)...windovs mi píše že mám nekompaktibilnú verziu mozilly..... 2) Najradšej by som ju odynštaloval na ninštaloval znova ale mám veľké množstvo záložiek o ktoré by som nerád prišiel ,a neviem to skopírovať a niekam prilepiť....

1) pod Mozilla máš na mysli Firefox ?
2) existuje pre Mozillu rozšírenie, ktoré ti umožní zazálohovať komplet konfiguráciu, bookmarks, rozšírenia, .... a v prípade potreby ich obnoviť - volá sa FEBE backup, pred experimentovaním nainštaluj, zálohuj, odlož na bezpečné miesto...
arizona
01.11.11,07:25
Stiahni si tento program, je to zalohovanie Mozilly /aj zaloziek ;)/.
http://www.mozilla.sk/doplnky/mozbackup/

Tu je aj navod http://mozbackup.jasnapaka.com/cesky-manual.php



Aj ked mozilla normalne funguje,je dobre obcas si dat spravit zalohu,ked sa nieco pokazi,das si obnovit.

Pozor! mozilu pocas zalohovania zatvor
KoxXxo
01.11.11,07:28
Používame Mozzilu na 7 a žiadne problémy.
220870
01.11.11,08:30
ja som ich tiež doteraz nemal.ale niečo sa doondilo a neviem prísť na to čo.
misoft
01.11.11,11:27
Možno blbosť, ale - aktualizoval si si FF? (Pomocník>O prehliadač Mozilla = tam je informácia o verzii. Pokiaľ je aktualizácia, objaví sa link na aktualizáciu).
Indeed
01.11.11,16:38
Čo je to 7-mička skrutka?

7-ička skrutka je skrutka so závitom M 7, ktorá sa nikde inde nepoužíva len v automobiloch, drží závesy dverí na karoserii.
220870
01.11.11,18:24
To nieje pravda.na príklad na tých skrutkách do pántov dverí je iné len stúpanie metického závitu.M7/1,25.Inak je M-m 7 bežný priemer závitu.

7-ička skrutka je skrutka so závitom M 7, ktorá sa nikde inde nepoužíva len v automobiloch, drží závesy dverí na karoserii.
viktorviktor
01.11.11,19:55
z pôvodnej mozily zálohuj - zložku "Firefox" (je v nej Profiles - potom niečo takéto "7dijbn6j.default" v nej "bookmarkbackups" kde je súbor s príponou .json a tam sú záložky, v podstate stačí to posledné, ale keď stiahneš všetko nemusíš to hľadať a rovno nakopíruješ do novej mozily
LubosP
02.11.11,08:54
podla chyby ktoru si napisal otvaras stranku xml - co je len laicky povedane strukturovany text, prehliadace zobrazuju html+css format
cize chyba nie je v mozille, xml ti ziaden prehliadac nezobrazi ako stranku
aku stranku otvaras?
220870
02.11.11,18:31
Napr sme.sk mi otvorí len v základnom rolíšení ale pravda.sk ide úplne v pohode.Porada blbne nenačíta ju celú ťažko sa odosielajú príspevky nedá sa pridať bod alebo odsúhlasiť .
srska
02.11.11,18:46
Čo je to 7-mička skrutka?7-mička s.r.o. je nová česká firma z brna a na predvianočný trh v lídli dodáva nový model umývačky riadu pod označením "7-mička"
kezeso
03.11.11,10:42
Nerob si ilúzie o Mozille, odinštaluj ju a daj si Google Chrom. Tiež som tak vyriešil problémy, keď sa mi každú chvílu vnucovali nové a nové verzie Mozilly /Firefoxu/ a stále nefungovali správne.