martin-nik
02.11.11,09:08
dobrý deň chcem sa opýtať či sa nedá urobiť tak že si originál hru napríklad požičiam od kamoša na ps3 a stiahnem akože uložím do pamäti a začnem hrať bez dvd lebo neviem nato prísť
noel.g
03.11.11,06:47
nie - to ti urcite nepojde - na to sa spolahni, hra sa do PS3 nainstaluje a pocas hrania vyzaduje BDVD v mechanike - podotykam original.
mr2
03.11.11,20:07
da sa to ale musis si hacknut konzolu a to je potom vlastne kradnutie hier.. ale sharovat dvd sa neda ako na psp to islo s umd diskami
newmi
03.11.11,21:54
neda sa to a ani hackom by som to nerobil. Zablokuju ti PSN ucet (ak ho mas, uzitocna vecicka) a tym padom sa tvoja PS3 znehodnoti.
martin-nik
04.11.11,08:21
tak my aspoň poradte nejaký dobrý čistiaci prostriedok na bluray dvd aby sa my za par mesiacov neporisalo načisto a a či aspoň filmy v hd kvalite sa dajú naťahať do pamäte cez externý disc alebo usb
newmi
04.11.11,16:44
mam ps3 uz rok a zatial nebolo treba nic cistit. Co sa tyka HD filmov. Ak mas na mysli HD ripy, asi ta sklamem, neprehras to a divx idu ale nie vsetky a skor na dvd musia byt, cez usb to nie vzdy ide.
martin-nik
05.11.11,09:53
tak potom my pevec načo my je 320 gb hd keď tam nič nemôžem uložiť a čo to je vlastne ten psn učet
noel.g
05.11.11,16:35
nuz ten HDD v PS3 sluzi na instalaciu originalnych hier. vzdy ked do PS3 vlozis original hru, prebieha instalacia, az potom mozes hrat. PSN je PLAY STATION NETWORK a bez PSN si nikdy nezahras online multiplayer, ci neodomknes niektore levely v specialnych ediciach..to je vsetko. Ako si uz cital vyssie, ulozit si na HDD mozes filmy - ale len niektore, podla toho aky kodek podporuje konzola, pripadne si tam mozes ulozit fotografie, ci hudbu..
newmi
05.11.11,20:41
na HDD si ukladas plne hry alebo dema. Cez PSN sa daju hry stahovat/kupovat podobne ako cez steam. Nedavno davala Sony kazdemu pouzivatelovi PSN 2 hry zdarma ako nahradu za vypadky co mali. Na vyber bolo cca z 5 hier.
martin-nik
06.11.11,19:37
tak ja sa len toľko opýtam či je lepšia ps3 alebo xbox či som nekúpil somarinu lebo kamoš ma xbox a môže tam si nainštalovať originál hru a hrať bez použitia dvd tak že stačí si mu len pôžičiať od kamoša čo ma orignalku nainštalovať a môže hrať lebo mňa nebový stále strkať to dvd do mechaniky a vyberať ako náhle chcem inú hru. A tak isto v nejakých hrach zbiera body za ktoré si môže sťahovať hry z internetu zadarmo
mr2
06.11.11,20:17
urcite nemusi byt dvd v mechanike? nezda sa mi tO!

M$ ti NIČ neda zadarmo.. tam sa plati live hranie a tie hry co potom mas za body to nieje ziadne COD ale uplna Beta produkcia takze nieje co zavidiet.. ps3 ma network zdarma, neplatis nic a hrajes online zadarmo..

tazko povedat co je lepsie, mal som Xbox aj PS3 niekolko krat, na xboxe mam rad ovladac, na ps3 ze je online hranie zdarma, vsetko ma svoje plus a minus...
martin-nik
08.11.11,09:19
cavte poradaci potreboval by som zisťiť nejaku stránku na lacné tašky,brašne na ps3