informatik
06.11.11,11:21
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či je možné v rámci facebooku, keď nie som členom nejakej UZAVRETEJ SKUPINY, aby som do nej buď nahliadla, alebo ju nejakým spôsobom otvorila. Ak áno, ako sa to dá urobiť?
Ďakujem
Gina Er
06.11.11,10:50
šak keď je uzavretá,tak je uzavretá.
video1983
06.11.11,11:00
skus nahliadnut zo zadu PC mozno tam zabudli zamknut :D :D
Gina Er
06.11.11,11:13
skus nahliadnut zo zadu PC mozno tam zabudli zamknut :D :D
si zabil :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D
arizona
06.11.11,11:22
Informatik dava takuto laicku otazku? :eek::---

Skupiny su prave preto uzavrete,aby nik cudzi nemal k nej pristup.
Citat mozu jedine clenovia ;)
janka1710
06.11.11,11:31
nahliadnúť sa nedá.... ale dá sa požiadať o pridanie do skupiny... pozrieť si ak ťa pridajú.... a následne opustiť skupinu...
Gina Er
06.11.11,11:41
nahliadnúť sa nedá.... ale dá sa požiadať o pridanie do skupiny... pozrieť si ak ťa pridajú.... a následne opustiť skupinu...
podľa mňa on vie,že sa dá požiadať o pridanie,ale on chce vedieť,čo sa v tej skupine deje,ale tak,aby to ostatní členovia nevedeli,preto hľadá nejakú okľuku....dotyční asi vedia,prečo si skupinu uzavreli
misoft
06.11.11,11:43
Jednoducho povedané - chce byť FB-spy (fasabúkový špión) :cool:
informatik
06.11.11,11:49
No, ja som si tiež pôvodne myslela, že keď je nejaká skupina uzavretá, vidieť skupinu-teda jej názov a jej členov môže hocikto, ale čítať príspevku vo vnútri skupiny môžu len členovia. Lenže som bola dnes upozornená, aby som do skupiny na nástenku nepísala hocičo, pretože skupinu možno odomknúť a príspevky si môže čítať každý. Tak som zostala na pochybách a preto sa pýtam na váš názor príp. skúsenosti.
Gina Er
06.11.11,11:54
jáááj,takže Ty si v tej skupine? keď admin zmení skupinu na verejnú,tak bude všetko verejné.ale inak sa to nedá,admin to musí upraviť v nastaveniach.
informatik
06.11.11,11:57
Takže, ináč sa to nedá? Len keď admin zmení nastavenie?Naozaj nie je žiadna iná okľuka? Tak to je super,díky.
avalik
06.11.11,11:58
No, ja som si tiež pôvodne myslela, že keď je nejaká skupina uzavretá, vidieť skupinu-teda jej názov a jej členov môže hocikto, ale čítať príspevku vo vnútri skupiny môžu len členovia. Lenže som bola dnes upozornená, aby som do skupiny na nástenku nepísala hocičo, pretože skupinu možno odomknúť a príspevky si môže čítať každý. Tak som zostala na pochybách a preto sa pýtam na váš názor príp. skúsenosti.

vsetko co napises moze byt raz pouzite proti tebe ... takze velmi dobre zvaz, co kde pises ... a je jedno ci je to na facebooku, sms, ....

pozri aj tento odkaz: http://www.facebookreklama.com/tag/stiahnutie-obsahu-facebooku/
Gina Er
06.11.11,11:59
no ja dúfam,že sa nikto do toho nenabúra :D
a na FB by som absolútne nezverejňovala nič,čo by mohlo byť niekedy použité voči mne,aj keď je to skupina uzatvorená.Nikde nemáš istotu,že to odtiaľ nejaká dobrá duša neokopíruje.....