babicka1
08.11.11,15:39
dobrý den potrebovala by som pomoc nejde mi microfon na skype ja ich počujem ale oni mna nie ,už som skúšala odinštlovat skyp a znova nainštalovat nepomohlo to ,tak som sa hrala s nastaveniami a spustil sa ,ale vypla som notebook znova zapala a znova nefunguje čo je stým ved mi to išlo môžete mi poradit dakujem
misoft
08.11.11,17:48
Holka a uložila si si tie funkčné nastavenia (Uložiť) ? Ak nevieš, či to funguje, skús zavolať echo123 - je to služba, ktorá umožňuje kontrolu spojenia. Najskôr niečo nahovoríš a o chvíľu ti echo123 to isté pošle späť.
babicka1
08.11.11,19:52
to už som skúšala microfon nefungoval ,potom som niečo porobila a išlo to ,ale ako reštartujem ,alebo vypnem počítač tak zase to nejde,uložit ale tam nie je nikde písané uložit tak neviem ako
Vlado40
08.11.11,20:45
Vyskúšaj zrušiť fajku na automatický nastaviť mikrofón v nastaveniach skype a nastav si vlastnú hlasitosť.Občas sa stáva ,že sa mikrofón sám stlmí v nastaveniach windows pri XP.
babicka1
09.11.11,20:08
dakujem za rady zatial mi to funguje
kezeso
10.11.11,07:34
Mal som podobný problém, nakoniec som zistil, že sa mi prerušil káblik, ktorý sa asi zlomil pri kĺbe na otváranie. :D