pivecko
10.11.11,10:19
Ahojte otec lezi tyzden v nemocnici.Spadol na hlavu ma zakrvacani mozog,strata pamate dostava na to lieky..kazdy den chodim za nim po3dnoch uz bolo lepsie prechadzali sme sa pochodbe komunikoval so mnou boli tam male vypadky pamate ale myslel som,ze uz bude len lepsie...vcera bol zase na pristrojoch ked som prisiel za nim tak ma ani nespoznal...a bojim sa,ze sa uz s toho nedostane...mate neake skusenosti????
pasuliatko
10.11.11,09:47
Ahoj, nemyslím si,že by to bolo pomliaždenie mozdu... mohol to byť aj otras mozgu a následné zakrvácanie... Čo ti na jeho zhoršený stav povedali lekári?
Ono je to tak,že mzog je citlivý na všetky zemny čo sa tam dejú...Ak nemal okysličený mozog 3 minúty mohlo dôjsť k jeho poškodeniu... Neviem... Treba sa na to poradiť s lekárom a hľavne nepodliehať panike... Veľa zdaru!
pivecko
10.11.11,10:18
ked ostal v nemocnici lekar nam povedal,ze mozog je pomliazdeni a zakrvacani neda sa to riesit zakrokom...iba cakat kym sa to vstrebe.. teraz ked sa mu pohorsilo tak nam povedal,ze netreba sa bat vsetko je v poriatku lebo bol na CTT...ale aj tak mame byt pripraveny na najhorsie...nechce jest ani pit a to nas trapi...dostava infuziu.....neskam ideme za nim tak uvidime ako bude....bojime sa toho,ze sa nam uz domo nevrati..
pasuliatko
10.11.11,15:40
to,že neje a nepije neni až taký problém... lebo ak dostáva infúzie tak tam sú všetky živiny a aj voda... takže toho by som sa bála najmenej.
netreba sa báť a nemať zlé myšlienky, lebo otec to vycíti...
pivecko
11.11.11,11:35
no vcera uz to bolo lepsie....ale stale mam obavi s jeho pamatou lebo on ani nevie kde je stale na rozprava o robote...a bojim sa,ze sa mu pamat uz nevrati...ako dlo moze trvat kym sa mu vrati pamat??...
2009
11.11.11,11:57
no vcera uz to bolo lepsie....ale stale mam obavi s jeho pamatou lebo on ani nevie kde je stale na rozprava o robote...a bojim sa,ze sa mu pamat uz nevrati...ako dlo moze trvat kym sa mu vrati pamat??...

Ahoj.
Moja mama mala pred 20 rokmi porážku. Neoperovali ju vstrebalo sa to samo. Tiež to bolo pár mesiacov všelijaké. Potom chodila k logopédovi ktorý ju učil rozprávať a aj sa učila čítať zo šlabikára. Daj oteckovi čas. Je naozaj vážne chorý a tým že sa budeš stresovať mu nepomôžeš. Po týždni... dvoch zistíte ako je to rozsiahle a podľa toho sa zariadite. Držím palce nech to dobre dopadne a prajem otcovi skoré uzdravenie
2009
11.11.11,11:59
Ešte som nepočula, že by človek pri krvácaní do mozgu stratil trvalo pamäť. Toto mu určite nehrozí neboj sa.
pivecko
11.11.11,12:50
dakujem za odpoved prave idem za nim...dost ludi mi povedalo,ze sa mu pamat vrati...uvidim ako bude dnes..
pasuliatko
11.11.11,13:57
to je individuálne
2009
12.11.11,04:45
dakujem za odpoved prave idem za nim...dost ludi mi povedalo,ze sa mu pamat vrati...uvidim ako bude dnes..

Nečakaj zázraky. Na to je skoro. Treba strašne veľa trpezlivosti teraz. On sám môže byť zmätený a hlavne je mu asi strašne zle. Ale to, že ho denne navštevuješ mu naozaj veľmi pomáha. Si dobrý syn :).
P.s. Neboj sa jeho trvalej straty pamäti. Tá asi nehrozí. Musí sa mu vstrebať tá krvná podliatina a mozog je zázračná vec nakoniec si nájde cestičky. A ak je tam aj podpora rodiny. Bude to dobré uvidíš. Evika
pivecko
13.11.11,07:46
ja viem ved sme trpezlivi..krv este neni celkom vstrebana este pojde raz na CCT ale lepsi sa to....ked bude vsetko ok tak pojde domov lebo tak vobec nechce jest a to je dost velky problem primar povedal,ze doma mu bude lepsie to si aj mi myslime...lebo je len ovocie alebo sunku ked sme pri nom ale ked mu dava sestra obet vobec nechce...ale ked som videl co tam dostavaju aj mna presla chut do jedla....dufame,ze doma sa to zmeni...evika dakujem..:-)