abcd.kates
11.11.11,13:21
Ahojte, manžel chce dať všade na steny kamenný obklad alebo riadne kachličky, to kvôli deťom aby nedochytali a nemali sme stále špinavé steny. Mne to ale príde veľmi studené. Okrem toho máme už dva druhy kachličiek v kuchyni (murovaná ), a ja som za prírodné materiály napr. aj drevo. Nemáte nejaké inšpirácie , nápady, pr. fotky ako by to bolo vhodné aj pekné zároveň ??? Dikes
220870
12.11.11,07:49
Umývateľné farby.Aj my sme mali deti a ešte máme a steny sme špinavé nemali.
Indeed
12.11.11,08:24
Umyvateľné farby je NAJHORŠIE riešenie pre sokel , lebo je to riešenie definitívne,

veľmi ťažko, ak vobec sa dá premaľovať,

v prípade,že Vás takýto náter omrzí, tak len prekryť dreveným obkladom , alebo osekať a naniesť novú omietku.

Doporučoval by som nie kamenný obklad, ale obklad vyrobený zo sadry s imitaciou kameň, či bridlice

neviem sem priložiť link, no maju to v ponuke všetky stavebné markety

je to veĺmi efektné, hlavne ak je to dobre nasvietené
lujza.j
12.11.11,08:51
220870
12.11.11,10:51
Umyvateľné farby je NAJHORŠIE riešenie pre sokel , lebo je to riešenie definitívne,

veľmi ťažko, ak vobec sa dá premaľovať,

v prípade,že Vás takýto náter omrzí, tak len prekryť dreveným obkladom , alebo osekať a naniesť novú omietku.

Doporučoval by som nie kamenný obklad, ale obklad vyrobený zo sadry s imitaciou kameň, či bridlice

neviem sem priložiť link, no maju to v ponuke všetky stavebné markety

je to veĺmi efektné, hlavne ak je to dobre nasvietené
Nič v zlom ale nemali by ste písať do tém ,ktorým nerozumiete.Mám umývateľnými farbami vymaľovaný celý dom a za ten čas som nemal s tou farbou jediný problémik,a to z titulu svojej profesie viem o čom píšem.Zrovna minulý týždeň som maľoval nanovo tiež žiadny problém.Zrejme si mýlite latexové farby s akrylovými .
https://picasaweb.google.com/107564108512268292937/Komin#5674071781661733810
lujza.j
12.11.11,11:53
tiež máme umývateľnou farbou vymaľovanú chodbu no nie už kôly deťom ale kôly psovi, pri dverách má taký kúsok kde čaká po vychádzke kým sa mu utrú paciny, teraz je to v poho ak je stena ufúľaná utrie sa handrou a hotovo.minule dcére ocápala stenu farbou zo špirály, tiež sa krásne utrela handrou. tiež by som asi vymalovala celý byt. len neviem ako je to keby som ju dala do kuchyne a oprská sa od oleja, Tonko nevieš ako sa chová tá farba? dík
220870
12.11.11,12:21
Olej z nej neumyješ vsiakne do hlbky a potom už len oškriabať.Chová sa ako obyčajná farba len sa dá umyť..
lujza.j
12.11.11,12:35
dík, myslela som si.