2009
12.11.11,09:20
Kúpila som si krevety. Veľké očistené.. predvarené.. bez hlavičky s chvostíkom, zbavené žiliek a predvarené v kilovom balení. Boli naozaj drahé (14 EURO ale ja si vždy vravím stravné lístky dostávam na to aby som mohla experimentovať). 90% mäska grilujem ale tu som si nebola istá. Najprv som ich podusila na masle podotýkam naozajstnom masle od kravičky a potom som ich narýchlo nechala opražiť. Boli dobré ale chcem vyskúšať aj niečo iné. To balenie je naozaj veľké . Vystačí mi na 2 až 3 týždne lebo nik okrem mňa to nechce. . Nezaujímajú ma odkazy na recepty z netu. To si viem nájsť. Čo Vám chutilo a ako ste to pripravili?
Dáša_
12.11.11,08:37
krevety má veľmi rád synátor. teto týždeň som mu ich robila s cestovinami. Len tak na rýchlo. Najskôr somich dala na chvíľu do viracej vody - rovno sa aj rozmrazili. Potom som ich dala na olej, chviľú popražila, zaliala smotanou z mlieka s automatu, pridala trochu syra, rozmiešala a zmiešala s uvarenými mašličkami. Pochvaľoval si. Ale to je vlastne skoro to isté, čo si robila ty.
2009
12.11.11,09:18
Aj moja dcérka aj neterky teraz je to móda hm
2009
12.11.11,09:19
Ja vravím o krevetách čo sú naozaj veľké. S cestovinami by sa nedali variť. 5-10 cm. Sú ozaj veľké. Musí byť na to recept samostatne. Chutí mi to čo som dala vyššie. V pohode to zúžitkujem tak. Ale ja osobne to beriem ako , že je to drahé a chcela by som to vyskúšať aj inak
lujza.j
12.11.11,09:44
KEJKA
12.11.11,09:48
zadávateľka nechce odkaz na recepty, ale priamo vyskúšaný recept.
Dcére sa osvedčila stránka domácavarecha.sk, tam sú aj recenzie na jednotlivé recepty, predsa len skús tam, ved to je tiež taká ôporada"
lujza.j
12.11.11,09:55
ok, tak nech mi dá "neužitočné".... krevety sú v prvom rade o jednoduchosti, aby vynikla ich chuť!
trisestri
12.11.11,10:45
trisestri
12.11.11,10:53
teraz som vsimol ze su to kralovske krevety,co len tak narychlo osmazit na masle na panvici jemne osolit a podla chuti okorenit,daju sa ochutit dresingom
lujza.j
12.11.11,11:41
teraz som vsimol ze su to kralovske krevety,co len tak narychlo osmazit na masle na panvici jemne osolit a podla chuti okorenit,daju sa ochutit dresingom
cesnak alebo čili,popr. podľa chuti a podliať vínkom
Zdenka 0705
12.11.11,12:08
Dovolím si dať odvolávku na dobré recepty, - aj krevety nášho poraďáka Taika.
http://www.jedloakopriatel.sk/rubriky/recepty/
evuš
14.11.11,09:56
...na masle opražím na kolieska pokrájaný cesnak spolu s krevetami, osolím, okorením, prilejem sladkú smotanu - prehrejem, posypem posekanou petržlenovou vňaťou, k tomu bageta a pohár bieleho vínka /petržlenovou vňaťou a cesnakom nešetrím ;)..../