severson
12.11.11,10:43
Zdravím,
mám problém s inštaláciou ovládačov k multifunkčnému zariadeniu na win7. Počas inštalácie sa mi objaví chybová hláška windowsu že "argumenty nejsou platné" a inštalácia sa nedokončí- ale len k tlačiarni, scaner funguje normálne. Čo sa s tým dá urobiť??
Ďakujem
misoft
12.11.11,12:55
Ako si postupoval pri inštalácii? Zásada je, najskôr sa nainštalujú ovládače, na výzvu sa potom pripája zariadenie (väčšina je už USB, ktoré je možné pripojiť za chodu PC). Nikdy nie naopak, pretože OS po zistení zariadenia hľadá patričné ovládače, pokiaľ nie sú nahodí default. Potom už inštalácia ovládačov nemusí dopadnúť dobre - zariadenie už má pridelený ovládač (často nefunkčný) a zodpovedajúci jednoducho nepríjme (vyhodí chybové hlásenie).
Odpoj zariadenie, odinštaluj všetky jeho ovládače prečisti registre (CCleaner), nainštaluj najskôr ovládače a na výzvu pripoj zariadenie!
severson
12.11.11,13:42
urobila som to tak, skúšala som už pripájať a spúšťať v rôznom poradí, aj ked to urobím tak, ako píšeš, OS aj tak hľadá ovládače a vypíše, že sa žiadne nenašli, inštalácia z cd pokračuje ale potom vypíše tú chybu a tlačiareň nenainštaluje, pokračuje to dalej a scaner nainštaluje....hľadala som cez google nejakú pomoc, niekde bolo, že by som mala otvoriť tlačiarne v ovládacom paneli a pridať tlačiareň, ked to však skúsim, tak mi vypíše chybu: systém windows nemuže spustit Pruvodce přidáním tiskárny. Místní  služba zařízování tisku není spuštěna. Restartujte službu nebo počítač.
A tlačiareň som nainštalovala na 2 PC s win xp bez problémov, na notebooku s win 7 neviem..
KoxXxo
12.11.11,15:05
Aký tlačiareň?
brodozz
12.11.11,16:20
Na stranke suportu si najdi nove ovladace pre tvoj operacny syst. ak 64 bit,tak tie,na CD zrejme niesu.
Vlado40
12.11.11,17:50
Väčšinou sa stačí iba preklikať k správnym ovládačom.Nainštaluj si to cez správcu zariadení ako aktualizovať ovládač a preklikaj sa na CD ,ak ho máš k správnemu ovládaču.