tanusik
12.11.11,18:05
Ahojte,
neviete niekto poradiť....včera z ničoho nič som začala cítiť takú zvláštnu bolesť - hlavne tak 2-3 cm na pravo od pupka ...mala som problém nastúpiť-vystúpiť z auta a aj normálne sadnúť na wc, alebo ledva som zakašľala...navonok tak necítim nič, nezvíjam sa v kŕčoch, nevraciam, nemala som zatiaľ ani horúčku...ale keď si v tej oblasti potlačím, tak cítim bolesť...už som čítala všelijaké články...tak neviem, mohlo by to byť nejakým spôsobom podráždené slepé črevo, alebo to môže mať spoločné niečo s prechladením?
Dakujem
lujza.j
12.11.11,17:20
môže aj nemusí byť slepák, môže to byť aj vaječník, môžeš mať aj ovuláciu. ked si nie si istá treba ísť k lekárovi
pasuliatko
12.11.11,21:10
1. slepák sa tak môže i nemusí prejavovať
2. vaječníky
3. môže i nemusí to byť prechladnutie
4. vyhľadať lekára...
buchač
13.11.11,08:58
Ahojte,
neviete niekto poradiť....včera z ničoho nič som začala cítiť takú zvláštnu bolesť - hlavne tak 2-3 cm na pravo od pupka
...cca až do 10 cm ...a aj trochu nižšie , zo tých 2 - 3 cmm...
...mala som problém nastúpiť-vystúpiť z auta a aj normálne sadnúť na wc, alebo ledva som zakašľala...navonok tak necítim nič, nezvíjam sa v kŕčoch, nevraciam, nemala som zatiaľ ani horúčku
...presne určí v podstate odber krvičky ...zvýšené leukocyty potom ukážu zápal ...
...ale keď si v tej oblasti potlačím, tak cítim bolesť
...zatlač poriadne a následne pusť ...ak sa potom z plafóna dostaneš dole , tak choď radšej na chirurgiu ...
...už som čítala všelijaké články...tak neviem, mohlo by to byť nejakým spôsobom podráždené slepé črevo, alebo to môže mať spoločné niečo s prechladením?
Dakujem
...to zvýraznené je podľa mojich skúseností ...po prebedenej noci s ľadom na bruchu som ráno ako prvý šiel pod skalpel ...:rolleyes:


...vaječníky ma ešte neboleli ;).....
...to iné už hej - strašná bolesť , no táto prešla , keď mi do päty nakopali ...:---