korienko
13.11.11,20:29
Dobry den,
chel by som sa poradit, chcem do celeho domu bungalow dat palubovu podlahu chcel by som ju davat na drevene hranoly chcem sa opytat kolko izolacie a aku mal dat medzi hranoly ako husto mam hranoly ukladat a aku hrubu palubovku mam kupit, dalej ci pouzit medzi hranol a vrchnu dosku parozabranu a ako kotvit hranoly na beton kedze chcem dat na plotnu hydroizolaciu. Este by som sa rad opztal kolko asi stoju m2 palubovky a aky material je najvhodnejsi. Ak by niekto poznal firmu ktora palubovku predava v okolici Bardejova alebo Presova pomohol by mi.
Vemli pekne dakujem
lujza.j
13.11.11,20:01
nedupľuj tu témy...
korienko
14.11.11,18:22
Prepacte ale hladam tu temu na palubovu podlahu ale nic som nenasiel ak vies kde hladat poradte prosim
220870
14.11.11,18:30
Izolácia nieje nutná ale ak sa dá nič sa tým nepokazí.Ja mám hranoly 50 x50 mm a mám ich od seba 42 cm.parozábrana len v tom prípade ak by bola ako izolácia požitá sklenná vata,a to preto aby sa z vyty neprášilo do interiéru.Hranoly som kotvil na plastové hmoždinky každých 50 cm od seba .Dosky mám smrekové kupoval som 40 mm po ohoblovaní a zbrúsení zostalo cca 30 mm.Podľa mňa je to najlepšia podlaha s akou som sa kedy stretol a to som toho už videl habadej.
korienko
16.11.11,15:55
Nebolo naroce ju montovat? aku povrchovu upravu ste zvolili? Ak mozem kolko cca stoji m2 komplet aj s povrchovou upravou?
nebude to o dost drahsie ako poter a laminatova podlaha? Ako dlho ju mate a nerobi sa vam spara?
Dakujem