kupony
14.11.11,22:08
Ahojte, tak som dnes cely den studoval a vyslo mi to tak, ze si chcem zalozit stavebne sporenie v cielovej sume 50tis EUR - s tym, ze chcem za 2 roky a par mesiacov zacat cerpat stavebny uver @ 2.9%.

Plan je nasledovny:
- nabehnem niekedy v decembri do PSS (prvej stavebnej sporitelne) a poviem, ze chcem sporenie s cielovou sumou 50tis EUR
- na sporenie hned prevediem 25tis EUR - co pokryje 50% cielovej sumy
- dalsie dva roky budem pridavat len tolko kolko bude treba aby som splnil podmienky (nejake to %) sporenia + podmienky na statnu premiu
- za priblizne 31? mesiacov dosiahnem dostatocne vysoke hodnotiace cislo na to, aby mi bol poskytnuty uver v hodnote <25tis EUR do zvysku mojej cielovej sumy

No a teraz k tomu usetreniu. Za uzavretie zmluvy si bude PSS chciet odo mna zinkasovat 500 eur (1%) rovno pri podpise. To sa mi zda extremne vela!

Rad by som sa teda spytal, ci tu niekto nemate skusenosti s nejakymi akciami, ktore by tento poplatok znizili, resp. ci sa da s nejakym sprostredkovatelom dohodnut na nizsom poplatku - alebo rovno priamo v pobocke. Predsalen je to nehorazny poplatok za tych 15 minut roboty co so mnou ten bankovy clovek bude mat - lebo za vedenie uctu si banka bude aj tak strhavat potom 18 eur rocne na dalsom poplatku.

Ak ste nahodou nieco take riesili alebo poznate niekoho kto take nieco riesil - budem vdacny za kazdy tip. Predpokladam, ze ti ludia co su sprostredkovatelmi takychto sporeni dostavaju za podpis zmluvy dost velku cast toho poplatku co ja zaplatim - mozno by sa vedeli podelit. Proste za kazdy napad budem povdacny!
deli.
15.11.11,09:09
udajne CSOB ma stavebne sporenie, ale s nizsimi poplatkami. Skus zistit a porovnaj.
Braňo
15.11.11,09:29
www.wustenrot.sk
Micheallin2003
15.11.11,12:13
Ahojte, tak som dnes cely den studoval a vyslo mi to tak, ze si chcem zalozit stavebne sporenie v cielovej sume 50tis EUR - s tym, ze chcem za 2 roky a par mesiacov zacat cerpat stavebny uver @ 2.9%.

Plan je nasledovny:
- nabehnem niekedy v decembri do PSS (prvej stavebnej sporitelne) a poviem, ze chcem sporenie s cielovou sumou 50tis EUR
- na sporenie hned prevediem 25tis EUR - co pokryje 50% cielovej sumy
- dalsie dva roky budem pridavat len tolko kolko bude treba aby som splnil podmienky (nejake to %) sporenia + podmienky na statnu premiu
- za priblizne 31? mesiacov dosiahnem dostatocne vysoke hodnotiace cislo na to, aby mi bol poskytnuty uver v hodnote <25tis EUR do zvysku mojej cielovej sumy

No a teraz k tomu usetreniu. Za uzavretie zmluvy si bude PSS chciet odo mna zinkasovat 500 eur (1%) rovno pri podpise. To sa mi zda extremne vela!

Rad by som sa teda spytal, ci tu niekto nemate skusenosti s nejakymi akciami, ktore by tento poplatok znizili, resp. ci sa da s nejakym sprostredkovatelom dohodnut na nizsom poplatku - alebo rovno priamo v pobocke. Predsalen je to nehorazny poplatok za tych 15 minut roboty co so mnou ten bankovy clovek bude mat - lebo za vedenie uctu si banka bude aj tak strhavat potom 18 eur rocne na dalsom poplatku.

Ak ste nahodou nieco take riesili alebo poznate niekoho kto take nieco riesil - budem vdacny za kazdy tip. Predpokladam, ze ti ludia co su sprostredkovatelmi takychto sporeni dostavaju za podpis zmluvy dost velku cast toho poplatku co ja zaplatim - mozno by sa vedeli podelit. Proste za kazdy napad budem povdacny!


Pozdravujem,

CSOB investicny rodinny balik SS

uzatvorenie zmluvy o SS 15Eur osoba-50% zlava
vedenie uctu 12Eur
vypoved po 2 rokoch zdarma (skratena doba viazanosti)
zhodnotenie vkladou za 2roky 8,49%
moznost zapojit 8 prislusnikov rodiny
pociatocny vklad min 700Eur
bonus podla vysky CS

michal
pokial ste z BA mozme sa stretnut a pomozem Vam s tym.
Chobot
15.11.11,15:36
Ahojte, tak som dnes cely den studoval a vyslo mi to tak, ze si chcem zalozit stavebne sporenie v cielovej sume 50tis EUR - s tym, ze chcem za 2 roky a par mesiacov zacat cerpat stavebny uver @ 2.9%.

Plan je nasledovny:
- nabehnem niekedy v decembri do PSS (prvej stavebnej sporitelne) a poviem, ze chcem sporenie s cielovou sumou 50tis EUR
- na sporenie hned prevediem 25tis EUR - co pokryje 50% cielovej sumy
- dalsie dva roky budem pridavat len tolko kolko bude treba aby som splnil podmienky (nejake to %) sporenia + podmienky na statnu premiu
- za priblizne 31? mesiacov dosiahnem dostatocne vysoke hodnotiace cislo na to, aby mi bol poskytnuty uver v hodnote <25tis EUR do zvysku mojej cielovej sumy

No a teraz k tomu usetreniu. Za uzavretie zmluvy si bude PSS chciet odo mna zinkasovat 500 eur (1%) rovno pri podpise. To sa mi zda extremne vela!

Rad by som sa teda spytal, ci tu niekto nemate skusenosti s nejakymi akciami, ktore by tento poplatok znizili, resp. ci sa da s nejakym sprostredkovatelom dohodnut na nizsom poplatku - alebo rovno priamo v pobocke. Predsalen je to nehorazny poplatok za tych 15 minut roboty co so mnou ten bankovy clovek bude mat - lebo za vedenie uctu si banka bude aj tak strhavat potom 18 eur rocne na dalsom poplatku.

Ak ste nahodou nieco take riesili alebo poznate niekoho kto take nieco riesil - budem vdacny za kazdy tip. Predpokladam, ze ti ludia co su sprostredkovatelmi takychto sporeni dostavaju za podpis zmluvy dost velku cast toho poplatku co ja zaplatim - mozno by sa vedeli podelit. Proste za kazdy napad budem povdacny!

Použi na uzatvorenie zmluvy zľavu dňa:

http://www.zlavadna.sk/Bratislava/Zlava_3419_pss-sporenie

J (http://www.zlavadna.sk/Bratislava/Zlava_3419_pss-sporenie)e to síce na cieľovú sumu 10.000 EUR, ale keď to uzatvoríš na viacerých rodinných príslušníkov na následne zmluvu pospájaš, tak niečo ušetríš.

Alebo si to najprv uzatvor na 10.000 EUR a potom navýš. Za navýšenie ale zaplatíš 400 EUR, ale ušetríš tým 81 EUR.
buchač
15.11.11,16:11
Pozdravujem,

CSOB investicny rodinny balik SS

uzatvorenie zmluvy o SS 15Eur osoba-50% zlava
vedenie uctu 12Eur
vypoved po 2 rokoch zdarma (skratena doba viazanosti)
zhodnotenie vkladou za 2roky 8,49%
moznost zapojit 8 prislusnikov rodiny
pociatocny vklad min 700Eur
bonus podla vysky CS

michal
pokial ste z BA mozme sa stretnut a pomozem Vam s tym.

....ale to najdôležitejšie tu nie je spomenuté .....

ÚROKY pri úvere ....????

.....s tým nepomôžeš veru ....oj nie ....Ty teda nie ....;)

.....a sú teda statočné....cca 2 krát vyššie ako v PSS .... 5,70 - 6,40 % a to je už iná káva pri koncoročnej rekapitulácii účtu ...kýchať na ten poplatok za uzatvorenie zmluvy v PSS , to je len akože na kávu oproti ČSOB...
kupony
15.11.11,21:30
Ahojte - a dakujem za rady.

CSOB - aj ked maju super cenu za uzavretie zmluvy - mne ide skor o ten nasledovny uver po urcitom case a tam si uz pekne uctuju 1%. Kedze moj uver bude v rozmedzi tych 25tis eur - to je 250 eur poplatok extra + teda poplatky za to sporenie ktore su 40 eur.

Pan co spomina CSOB investicny balik - mozte mi napisat presne kolko by cela ta sranda stala len pre mna a pre moj pripad (rodinu nemam som single)? Vsetko info je v original prvom poste. Ide tu o najlepsi urok na uver, co najkratsi cas dosiahnutia hodnotiaceho cisla na dosiahnutie uveru a co najmensie poplatky.

Co sa tyka toho kuponu na zlave dna - super akcia a mozno to bude najschodnejsia cesta - aj ked pospajat 5 zmluv bude stat 5x 18 eur za kupony, potom oni hned nauctuju 5x18 eur za poplatky za vedenie v 1. rok, a potom asi 5x 6.6 eur poplatok za spojenie 5tich zmluv. Cize dokopy konecnych 213 eur za 50tis zmluvu. Aj ked je to stale dost - je to asi najlepsia momentalna ponuka na to co ja chcem.

Link na wustenrot je sice super - ale z mojho pohladu su najdrahsi - prave preto sa pytam na konkretne skusenosti a ponuky a kludne ak su tu aj nejaki ludia z branze a podpisuju zmluvy - ak mi viete ponuknut nejaku zlavu - rad s Vami zmluvu podpisem. Som v BA.

Takze zatial to asi vyhravaju tie kupony...
Micheallin2003
16.11.11,15:39
Ahojte - a dakujem za rady.

CSOB - aj ked maju super cenu za uzavretie zmluvy - mne ide skor o ten nasledovny uver po urcitom case a tam si uz pekne uctuju 1%. Kedze moj uver bude v rozmedzi tych 25tis eur - to je 250 eur poplatok extra + teda poplatky za to sporenie ktore su 40 eur.

Pan co spomina CSOB investicny balik - mozte mi napisat presne kolko by cela ta sranda stala len pre mna a pre moj pripad (rodinu nemam som single)? Vsetko info je v original prvom poste. Ide tu o najlepsi urok na uver, co najkratsi cas dosiahnutia hodnotiaceho cisla na dosiahnutie uveru a co najmensie poplatky.

Co sa tyka toho kuponu na zlave dna - super akcia a mozno to bude najschodnejsia cesta - aj ked pospajat 5 zmluv bude stat 5x 18 eur za kupony, potom oni hned nauctuju 5x18 eur za poplatky za vedenie v 1. rok, a potom asi 5x 6.6 eur poplatok za spojenie 5tich zmluv. Cize dokopy konecnych 213 eur za 50tis zmluvu. Aj ked je to stale dost - je to asi najlepsia momentalna ponuka na to co ja chcem.

Link na wustenrot je sice super - ale z mojho pohladu su najdrahsi - prave preto sa pytam na konkretne skusenosti a ponuky a kludne ak su tu aj nejaki ludia z branze a podpisuju zmluvy - ak mi viete ponuknut nejaku zlavu - rad s Vami zmluvu podpisem. Som v BA.

Takze zatial to asi vyhravaju tie kupony...



CSOB orientacna modulacia:
zalozenie 40Eur CS 50tis (poc. vklad 25tis)

vedenie uctu 16Eur/r za roky spolu obdobie sporenie+obdobie stav.uveru
nutne vklady 56Eur/m na ST premiu po dobu sporenia tj. 2r
zhodnotenie (1%-dan)p.a.

po 2 rokoch stavebny uver 23 600tis 2,9% p.a. (2 rucitelia alebo nehnutelnost) splatka 378Eur/m po dobu 5,7roka , preplatenie (2482Eur)

mam celu modelaciu aj zo STpremiamy a zhodnoteniami - strenutie alebo mail
michal
kupony
16.11.11,16:01
CSOB orientacna modulacia:
zalozenie 40Eur CS 50tis (poc. vklad 25tis)

vedenie uctu 16Eur/r za roky spolu obdobie sporenie+obdobie stav.uveru
nutne vklady 56Eur/m na ST premiu po dobu sporenia tj. 2r
zhodnotenie (1%-dan)p.a.

po 2 rokoch stavebny uver 23 600tis 2,9% p.a. (2 rucitelia alebo nehnutelnost) splatka 378Eur/m po dobu 5,7roka , preplatenie (2482Eur)

mam celu modelaciu aj zo STpremiamy a zhodnoteniami - strenutie alebo mail
michalMichal - neviem kde ten mail dat - tak ho supnem tu: kupony zavinac yahoo bodka com. Stale ale co som pozeral cennik csob, za vybavenie toho 23600 uroku zaplatim potom 1% co je 236 eur k tomu pripocitam tych 40 za to zaciatocne sporenie a hned je to viac nez co zaplatim teraz s tymi kuponmi v PSS a tam potom nebudem potrebovat ani rucitelov ani nehnutelnost. Ale budem rad ked sa ozves.