janber
15.11.11,15:29
Dobrý deň,

u jedného zákazníka máme zamestnancov, kt. zamestnávateľ od mája 2011 neposkytuje stravné lístky. K 31.10.2011 rozviazal zamestnávateľ pracovný pomer podľa § 62 ods. 3 pís. b) a zároveň sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodli, že zamestnávateľ v mzde za október 2011 preplatí náhradu za stravné lístky na ktoré mal zamestnanec od mája nárok.

1) Ako vypočítam uvedenú náhradu?

Môj názor: zamestnávateľ má podľa smernice poskytovať gastrolístky v hodnote 3 €, z toho si zamestnanec platí 1€/lístok...zamestnanec mal nárok na 120 lístkov...náhrada bude 120 x 2 = 240€

2) Vstupuje uvedená náhrada do VZ pre SP a ZP?

Môj názor: Áno

3) Je uvedená náhrada daňovým výdavkom zamestnávateľa?

Môj názor: Nie
janber
24.11.11,09:26
K bodu 2 a 3 mám vyjadrenie audítora v znení, že uvedená náhrada je daňovým výdavkom a vstupuje do VZ pre SP a ZP.

Ešte by som môj dotaz doplnila o ďalšiu otázku:

4) V prípade, že zamestnávateľ prispieva na stravu aj zo SF, má zamestnanec nárok na uvedený príspevok aj v prípade, že mu bude vyplatená náhrada za neposkytnuté stravné lístky?


Budem vďačná za každý názor, vopred ďakujem
KEJKA
24.11.11,09:41
ja si tiež myslím, že uvedená náhrada je daňovým výdavkom a vstupuje do VZ pre SP a ZP.
náhrada podľa mňa nezávisí od spôsobu rozúčtovania SL u zamestnávateľa, teda nezávisí od výšky príspevku zo SF.
3, EUR je SL, nárok je 120 SL
nakoľko zam-ec by prispieval vo výške 1 EUR, tak celkový príspevok je 2, EUR a na toto má zam-ec nárok.
Ešte zostáva otázka, či by nemal dostať viac, nakoľko uvedená náhrada podlieha odvodom a dani, teda v čistom nedostane toľko, koľko by dostal vo forme realne poskytnutého SL.......ale to už je o dohode medzi zam-com a zam-ľom.
tictac7
24.11.11,10:19
ja mám opačný názor k bodu 2 - nakoľko sa jedná o stravné, toto nevstupuje do VZ pre SP a ZP, ani do základu dane. Veď sa predsa nepovyšuje VZ a základ dane o výšku príspevku zamestnávateľa ani v prípade, ak si zamestnanec fyzicky zakúpi SL od zamestnávateľa....
...a môj príklad z praxe - máme 3 druhy poskytovania stravného - na jednom stredisku sa obedy dodávajú z externej firmy, na troch sa riešia pomocou SL a obchodníci dostávajú stravné vo výške príspevku zamestnávateľa do výplaty - a nepovyšuje im to VZ ani ZD.
KEJKA
24.11.11,10:25
žeby zmena od r.2011?
niečo mi ušlo?
tictac7
24.11.11,10:58
žeby zmena od r.2011?
niečo mi ušlo?

neviem, ale týka sa to stravného, ktoré poskytuje zamestnávateľ zamestnancovi v zmysle ZP alebo som dnes opäť mimo? :confused: Dnes je divný deň. Bol tu auditor - nepohodol sa so šéfstvom a odišiel. Ja už fakt dnes nič neriešim.... A ja končím, nemám komu odovzdať agendu, vyzerá to, že ani audit sa do môjho odchodu neuzavrie mimotemy
Stefan2005
24.11.11,11:58
v roku 2011 by malo platiť toto:

Ak sa zamestnancovi poskytuje finančný príspevok na stravovanie podľa § 152 ZP ako aj zo sociálneho fondu tak v prípade, ak zamestnanec na základe potvrdenia od špecializovaného lekára nemôže využiť žiadny zo spôsobov stravovania zamestnancov zabezpečených zamestnávateľom, tento príspevok je oslobodený od dane a odvodov.

V tomto prípade je evidentné, že zamestnávateľ nezabezpečil zamestnancovi žiadny zo zákonných spôsobov stravovania, zamestnanec pokiaľ nemá potvrdenie od lekára, dľa môjho názoru nemá nárok na úľavu na dani a odvodoch. Asi platí, že neeplnenie zákonnej povinnosti jednou stranou nedáva dôvod na neplnenie zákonných povinnosti u druhej strany...
tictac7
24.11.11,12:01
aha, tak ďakujem za radu, u mňa sú to dvaja ľudia....No, asi budem musieť zavolať dodávateľovi SW nech tú položku stravné rozdelí na s potvrdením a bez potvrdenia a prerobiť mzdy,odvody,prehľady....no, čo už.
zuzanar
28.11.11,08:05
Dobrý deň,
poprosím o radu. Na základe kontroly z inšpekcie práce dostal zamestnávateľ povinnosť doplatiť bývalému zamestnancovi náhradu za neposkytnuté stravné. Ako postupovať?
Ďakujem.
Mila123
28.11.11,08:07
Dobrý deň,
poprosím o radu. Na základe kontroly z inšpekcie práce dostal zamestnávateľ povinnosť doplatiť bývalému zamestnancovi náhradu za neposkytnuté stravné. Ako postupovať?
Ďakujem.
Môj názor ....Prepočítaj náhradu a musíš mu ju zdaniť a aj odvodovo zaťažiť......keby ste mu poskytli podľa ZP, tým, že by sa stravoval, nemal by to ani zdanené a ani odvodovo zaťažené....
zuzanar
28.11.11,08:33
Ďakujem.
Takže vyrátam dni x finančná náhrada 2,09 (55% z 3,80). Z tejto sumy vyrátam odvody za zamestnanca aj zamestnávateľa a daň? Už nie je zamestnancom tak ho znovu prihlásim na zdravotnú a sociálnu? A čo daň?
Ada9
28.11.11,08:46
Ako by to bolo v prípade, keby som mu nevyplatila náhradu za neposkytnutú stravu, ale dala by som mu príslušný počet stravných poukážok. Aj vtedy by to musel zdaňovať? Ja myslím, že nie.
KEJKA
28.11.11,08:47
poskytnutie stravných lístkov - netreba zdaňovať.
zuzanar
28.11.11,09:31
Ďakujem.
Takže vyrátam dni x finančná náhrada 2,09 (55% z 3,80). Z tejto sumy vyrátam odvody za zamestnanca aj zamestnávateľa a daň? Už nie je zamestnancom tak ho znovu prihlásim na zdravotnú a sociálnu? A čo daň?

Vypočítam mzdu - náhradu za neposkytnutú stravu po ukončení pracovného pomeru ako nepravidelný príjem!? A teraz:
1. Prihlásim a odhlásim ho RL na SP ako nepravidelný príjem? S akým dátumom? Pravdepodobne budem musieť urobiť nový ELDP.
2. Prihlásim a odhlásim na ZP ako začiatok a koniec zamestnanca? Keďže v tejto ZP už nemá iných zamestnancov tak aj prihlásiť a odhlásiť zamestnávateľa. Dúfam, že kvôli tomu nemusím vybavovať elektronickú komunikáciu so ZP, lebo tých zamestnancov má spolu viac ako 3.
3. Na DU zaplatím daň a vystavím nové potvrdenie o príjme pre zamestnanca!?
Mila123
28.11.11,09:51
Vypočítam mzdu - náhradu za neposkytnutú stravu po ukončení pracovného pomeru ako nepravidelný príjem!? A teraz:
1. Prihlásim a odhlásim ho RL na SP ako nepravidelný príjem? S akým dátumom? Pravdepodobne budem musieť urobiť nový ELDP.
2. Prihlásim a odhlásim na ZP ako začiatok a koniec zamestnanca? Keďže v tejto ZP už nemá iných zamestnancov tak aj prihlásiť a odhlásiť zamestnávateľa. Dúfam, že kvôli tomu nemusím vybavovať elektronickú komunikáciu so ZP, lebo tých zamestnancov má spolu viac ako 3.
3. Na DU zaplatím daň a vystavím nové potvrdenie o príjme pre zamestnanca!?

1. neprihlasuješ zamestnanca do SP , cez Výkaz sa poriešia doplatky miezd po ukončení PPV....
2. v ZP poriešiš ZC tým, že ho nahlásiš (začiatok a koniec v ten istý deň) na posledný deň v mesiaci, kedy doplácaš mzdu s kódom Y
3 je správne, poznámka by bola vhodná....
4 ELDP urobíš opravu.....
zuzanar
28.11.11,10:10
Ďakujem veľmi ste mi pomohli.
zuzanar
28.11.11,10:21
Skúsim ešte jednu otázku:) Ak by bývalému zamestnancovi namiesto finančnej náhrady za neposkytnutie stravovania dal spätne stravné lístky vyhol by sa všetkým tým papierovačkám?
KEJKA
28.11.11,10:24
tá otázka tu už bola, a aj som odpovedala - nečítaš príspevky?
áno, vyhneš sa papierovačkám, akurát treba doriešiť príspevok býv.zam-ca za SL.
Ostatné už bude len účtovná záležitosč.

Ako by to bolo v prípade, keby som mu nevyplatila náhradu za neposkytnutú stravu, ale dala by som mu príslušný počet stravných poukážok. Aj vtedy by to musel zdaňovať? Ja myslím, že nie.


poskytnutie stravných lístkov - netreba zdaňovať.
janber
29.11.11,11:58
Podľa telefonického rozhovoru s kompetentnou osobou z DÚ mi bolo povedané, že aj keby sme zamestnancovi alebo bývalému zamestnancovi poskytli stravné lístky tak aj tak by to bol zdaniteľný príjem zamestnanca nakoľko zamestnávateľ nevie preukázať, že mal splnenú povinnosť zabezpečenia stravy v danom období...dala som ificiálny dopyt na drsr, keď mi príde prilepím ho sem...ešte chcem doplniť, že na DÚ mi bolo povedané, že takto poskytnutá náhrada alebo stravné lístky sú NENI daňovým výdavkom zamestnávateľa...ale počkáme na usmernenie z DÚ.
Viiila76
18.12.11,23:01
.
Viiila76
20.03.12,20:18
Dobry den, potrebujem poradit ohladom odvodov. Zamestnancovi sme preplatili stravne listky po skonceni PP v 12/2011. Celkova suma bola 455,84 euro. Na jeden den som ho prihlasila do SP i ZP, zrazila som mu dan. Do SP som poslala Vykaz poistneho a prispevkov za tohto zamestnanca.

Teraz mi vratili ELDP, vraj mam zle vypocitane poistne. Vraj som to mala vypocitat: max VZ za 12/2011 bol 2978,00 Euro.

2978/31=96,06

AK je to pravda, mohol by mi niekto napisat ako vlastne mala vyzerat jeho vyplatna paska?

Dakujem pekne.
Viiila76
22.03.12,03:45
Naozaj mi nikto neporadi???
Pepa
22.03.12,06:35
Odvody do SP - nesprávne.
Plnenie vyplatené po ukončení PP sa uvádza do výkazu poistného a príspevkov tak, že sa rozpočíta pomernou časťou na mesiace trvania poistného vzťahu v roku 2011 (nepresné údaje - koľko trval PP v roku 2011, resp. kedy ukončil poistný vzťah .....?) s rešpektovaním inštitútu maximálneho mesačného vymeriavacieho základu. Do SP sa vôbec nemal prihlasovať. Odporúčam stornovať tento poistný vzťah a podať opravný výkaz poistného a príspevkov.
Viiila76
22.03.12,08:49
Dakujem pekne za reakciu.

PP skoncil 31.12.2010.

Ak Vas to nebude obtazovat, mohli by Ste mi jeho vyplatu vypisat? Nerada by som nieco spravila opat zle.

Dakujem
veronikasad
22.03.12,08:53
Dakujem pekne za reakciu.

PP skoncil 31.12.2010.

Ak Vas to nebude obtazovat, mohli by Ste mi jeho vyplatu vypisat? Nerada by som nieco spravila opat zle.

Dakujem
v akom mzdovom SW robíš mzdy ?
Viiila76
22.03.12,09:13
v MRP dosovom, momentalne vsak firma nema peniaze, takze k 1.1.2012 som si nemohla spravit aktualizaciu programu

zamestnancovi som prihlasku v SP stornovala

na VP mam odvody takto:

uhrn 455,84
NP z 6,38
NP org 6,38
SP z 18,23
SP org 63,81
IP z 13,67
IP z 13,67
RFS org 21,65
PvN z 4,55
PvN org 4,55
UP org 3,64
GP org 1,13
ZdravP z 18,23
ZdravP org 45,58

ZM 394,78
dan 75
cista mzda 319,78
Pepa
22.03.12,10:44
Treba upresniť ukončenie PP. Ak ukončil v roku 2010 postup úpravy vymeriavacieho základu podľa 139 b zákona o sociálnom poistení sa neuplatní tzn. že neplatí čo som uviedla vyššie.
Viiila76
23.03.12,01:51
Prepacte, nebola som dostatocne konkretna.
Takze ukoncenie PP 31.12.2010 dohodou, preplatenie SL dna 22.12.2011.
Mozem to teda chapat tak, ze to mam spravne, problem bol len v tom prihlaseni do SPna jeden den?
Pepa
23.03.12,06:26
Ide o príjem zamestnanca po skončení povinného sociálneho poistenia. Posledným rokom trvania povinného poistenia zamestnanca je rok 2010. Tento príjem NIE JE vymeriavací základ zamestnanca ani podľa § 138 zákona v znení účinnom do 31.12.2010 a ani podľa 139b zákona účinnom od 1. januára 2011 (rozpočítanie príjmu pomernou časťou na obdobie trvania poistenia ....) Tento príjem sa nevykazuje ani na mesačnom výkaze ani na výkaze poistného a príspevkov. Prihlásenie na jeden deň do SP je chyba.
Viiila76
25.03.12,20:03
No super.....
Tzn. ze vyplata mala vyzerat takto?:

uhrn 455,84

ZdravP z 18,23
ZdravP org 45,58

ZM 437,61
dan 83,15
cista mzda 354,46
Viiila76
26.03.12,14:18
Odsuhlasi alebo opravi mi to niekto, prosim?