lukaseva
16.11.11,09:24
Dobrý deň!
Kúpil som si hru Call of Duty Modern warfare 3, vytvoril som účet na Steame nainštaloval hru a všetko fungovalo.O pár dní som sa prihlásil a keď sa pripája k účtu tak mi vyhodí hlášku: Could not connect to Steam network.This Could be due to a problem with your internet connection, or with the Steam network.Please visit www.steampowered.com for more info.Moc po anglicky neviem ale tomuto rozumiem že sa nemože pripojiť na Steam sieť, problém je v internetovom pripojení alebo so Steam sieťou.S internetom problém nemám, lebo normálne ide, vo firewale je steam povolený-skúšal som aj vypnúť firewall a nepomohlo to.Keď som dal zmeniť heslo tak mi to cez ten overovací proces normálne zmenilo.Skúsil som aj odinštalovať klienta Steam a nanovo nainštalovať, ale aj po update stále tá istá hláška.Keď som odinštaloval Steam tak mi to odinštalovalo aj hru.Nevie mi niekto poradiť čo s tým?Mám origo hru a nemožem si ju zahrať.Na Steam support je všetko po anglicky a nevedel by som im opýsať moj problém.Poraďte prosím.
kergulaan
16.11.11,09:19