mackakoll
16.11.11,10:41
Ahojte,
prosím o radu pri prezeraní videa z anglickej stránky. Vyhadzuje mi tam že video nie je možné pozerať v tejto krajine alebo lokalite. Dá sa s tým niečo robiť?
Ďakujem
Fero11
16.11.11,09:47
musis system oje**t a tvarit sa, ze si v anglicku, cize potrebujes IP adresu patriacu providerovy z anglicka. Mozes ist cez proxy, ale cez proxy to bude velmi pomale, alebo poziadaj kamarata v eng. nech si vytvori proxy a mozes ist cez neho a pokial ma rychly net, tak ti to pojde OK
Internetový marketing
16.11.11,09:51
Vyriešiť sa to dá, ale treba mať šťastie. Riešením je použitie proxy serveru v prehliadači, proxy musí byť umiestnená najlepšie v krajine, kde Vám blokujú video. (v tomto prípade anglicko) Na google.com si skúste pohľadať free proxy server, free proxy list apod., tam sa dá nájsť takýto proxy server, šťastie spočíva v tom, či funguje, treba ich skúsiť niekoľko, kým prídete na taký, ktorý je aktuálne (ešte) v prevádzke.
mackakoll
16.11.11,09:59
keď sa pripojím cez iný proxy server nebudem mať potom problémy s prezeraním iných stránok?Budem potom opäť musieť zmeniť proxy? Som amatér a toto mi teda moc nehovorí...
Internetový marketing
16.11.11,10:05
Proxy by som použil iba na predmetné video a potom to zase zrušil, zbytočne by to spomaľovalo...
Fero11
16.11.11,10:43
inak proxy su strasne pomale, takze to bude moc dlho trvat kym si to video budes mohol pozriet