Meichan
16.11.11,11:44
Dobrý deň, pred nedávnom som si stiahla a inštalovala do PC -Jabber. Počula som, že je to skvelý komunikačný prostriedok, ale práve ten sa stal osudný môjmu notebooku. Po úspešnom nainštalovaní a pár minútovom bezproblémovom chode mi začal sekať a tým aj celý notebook. Chcela som ho odinštalovať, aby sa umúdril ale v zozname nainštalovaných programov nebol a pár krát mi kvôli tomu sekol PC tak, že som ho musela iba natvrdo vypnúť. Teraz sa mi pri každom zapnutí notebooku čosi ukazuje v angličtine, nemôžem defragmentovať C disk. Všetko čo súviselo s Jabber/Jabbim programom som vymazala, ale program stále v mojom notebooku je. Prosím poraďte. ďakujem
Juraj Tlach
26.11.11,17:47
Ako prvé by si sa mala pozrieť do "Program files" a do inštalačného adresára programu, či tam nie je niečo ako "uninstal.exe". Ak nie, potom to ovládacích panelov "Pridať alebo odobrať programy" a tam to skúsiť odinštalovať. Ak sa tam program nenachádza, ručne zmazať jeho súčasti v "Document and settings\"tvoje meno"\Application data\" tam nájsť program a zmazať ho. Potom "štart\spustiť - regedit a do vyhľadávania zadať názov toho programu a zmazať všetko čo sa pod tým názvom zobazí, ale zásah do registry je ako posledná možnosť. Vyskúšaj nejaký program , napr.uninstalltool alebo tento je zadara celkom dobrý Revo uninstaller http://downloads.zoznam.sk/program/revo-uninstaller-85, pomôže ti aj s registrom a dočasnými súbormi.