SamuelG
17.11.11,08:49
Mám HTC HD2 a nainštalovanú operu mobile 10. Operačný systém windows mobile 6.5

Mobil používam len na internet po byte prostredníctvom wifi pretože keď niečo vyhľadávam na nete radšej sa pri tom prechádzam ako niekoľko hodín sedieť za compom.

Bohužial väčšinou vyhľadávam v anglickom jazyku a používam sem tam online slovníky ktoré majú výslovnosť písanú tými špeciálnymi znakmi. Bohužiaľ moja opera 10 to neviem zobraziť a miesto výslovnosti tam mám len štvorčeky.


Chcem sa spýtať nie je nejaký spôsob (nejaký addon do opery alebo niečo do operačného systému) aby mi vedelo tie znaky zobraziť ?
buchač
17.11.11,08:41
Mám HTC HD2 a nainštalovanú operu mobile 10. Operačný systém windows mobile 6.5
....detto .......ale , že je to fasa mašina ...čo ???? ;)

Mobil používam len na internet po byte prostredníctvom wifi pretože keď niečo vyhľadávam na nete radšej sa pri tom prechádzam ako niekoľko hodín sedieť za compom.
...no ja skôr opačne......nemienim si oči namáhať ...
Bohužial väčšinou vyhľadávam v anglickom jazyku a používam sem tam online slovníky ktoré majú výslovnosť písanú tými špeciálnymi znakmi. Bohužiaľ moja opera 10 to neviem zobraziť a miesto výslovnosti tam mám len štvorčeky.
...hm .....ale vyhladávač asi pozná len tie spisovné slová ...

Chcem sa spýtať nie je nejaký spôsob (nejaký addon do opery alebo niečo do operačného systému)
...daj do googla addon by htc hd 2.....skús niečo pohľadať :rolleyes:
http://www.google.sk/search?sclient=psy-ab&hl=sk&client=opera&rls=cs&channel=suggest&source=hp&q=addon+by+htc+hd+2&psj=1&oq=addon+by+htc+hd+2&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=120664l120664l0l124213l1l1l0l0l0l0l1053l105 3l7-1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1332&bih=621&emsg=NCSR&noj=1&ei=QMLEToLzA-nk4QSny4yYDQ

aby mi vedelo tie znaky zobraziť ?
...
SamuelG
17.11.11,09:06
Buchač

Vieš ako mašinka to nie je zle ale bohužiaľ ako mobilny telefon to osobne nepouzivam kvoli vydrzi baterie ... tieto smartfony maju na moj vkus velmi malu vydrz baterie a ja som jednoducho cely den potom nervozny ked nahodou nieco kukam na nete ze ci mi vydrzi bateria aby sa mi vecer este niekto dovolal kym stihnem dat mobil na nabijacku. Preto som zostal verny mojmu SE C510 :)

dalsia vec co mi na nom vadila bolo to ze ja ho pouzivam ako tablet a nie ako mobil ... bohuzial aj ked som povypinal funckie telefonu stale operacny system HD2 ky zabera obrovsku cast pamate a este k tomu HD2 ma softwarovo blokovanu cast pamata okolo 130 MB pre graficky akcelerator takze pre programy ostava velmi malo pamate volnej a teda opera ktora tam bola original stala za hovn... pretoze dokazala otvorit tri okna a to bolo vsetko ... aj ked som jej softwarovo povolil aby mohla mat otvorenych 9 okien tak bohuzial to nezvladala.

Nastastie som tento problem vyriesil operov mobile 10 ktora ma turbo mode a zvlada mrte vela okien otvorenych :) .. takze na vyhladavanie na nete je to uplne ze super :)

No a k tomu googlu ... ako bohuzial ja som sice vo vyhladavani na nete celko zdatny ale bohuzial neviem ako nazvat tento moj problem aby som ho dokazal zadat do vyhladavaca .. proste chybaju mi klucove slova
buchač
17.11.11,09:23
Samo

Mašinku ja používam na 99 % ako mobil a spol ...to 1 % na net občasný ...
No hej , ale Ty máš svoje a ja zasa moje dôvody.

Aj moja skúsenosť s Operou v mobile je nulová , oproti PC , kde len na nej fungujem ..

A k tomu gogoľovi ......ak vydržíš , tak sa neskôr pozriem na to , nakoľko som teraz len na modeme pripojený ( nie som doma ) a tá rýchlosť spojenia je ubíjajúca ...
SamuelG
17.11.11,09:24
Oka bol by som povdacny :) .. ja sa to snazim teraz vygooglit ale zatial bezuspesne
buchač
17.11.11,19:50