Sylvinka08
17.11.11,17:24
Našli mi polyp (1,5 cm) na prínosovej dutiny. Musím isť na operáciu. Dosť sa jej obávam. Máte niekto skúsenosti s niečím podobným?
lujza.j
17.11.11,20:45
pasuliatko
18.11.11,17:14
nie ale je to rutina čiže sa netreba obávať... v dnešnej dobe sa to robí ako jednodňová chirurgia...
Sylvinka08
18.11.11,17:38
je to operácie v narkoze, tak toho sa trocha obávam, ešte som narkozu nikdy nemala a strach mám veľký.
pasuliatko
18.11.11,17:44
je to operácie v narkoze, tak toho sa trocha obávam, ešte som narkozu nikdy nemala a strach mám veľký.

pravdepodobne áno, vieš aj vysvetliť prečo sa toho bojíš?myslím narkózy...
Sylvinka08
21.11.11,06:47
Mám taký prirodzený strach z narkózy a tiež z výsledkov histológie.
pasuliatko
21.11.11,12:27
narkózy sa bát netreba nie je prečo.... a histológie tiež nie...
netreba mať zbytočný strach... lebo to iba škodí
marleau
21.11.11,12:55
Mne to operovali pred rokom a pol,ja som nemohol nosom ani dýchať,ako zabetónovaný som ho mal.Teraz?To sa nedá porovnávať,dokonca ani prechladnutie ma tak netrápi ako vtedy,hlavne zápaly hrdla sú o takých 80% smerom k lepšiemu.
Tiež ma prvýkrát uspávali,no všetko je v pohode,akurát po prebudení je človek smädný ako po trojdňovej opici.Ten pocit voľného dýchania sa však nedá odmietnuť.Jediná bolesť po operácii je,keď vám vyberajú tampóny z nosných dierok,každý aspoň tridsať centimetrov dlhý,kým ich lekár vytiahne,je to bolesť ako hrom,ale akonáhle opustí nos,je dobre.Tých 5-7 sekúnd vydrží aj decko.Mne vraj vybrali skoro 2 deci "sajrajtu",vraj ho bolo požehnane.No tá úľava to len potvrdila.Anesteziológ si odo mňa vypýtal kontakt,lebo mal záujem o dom a hneď som bol k.o.
Moja mama bola uspávaná už 17-krát,netreba sa báť.