derek191919
18.11.11,15:51
Caute,
poprosil by som Vás o pomoc. Stala sa mi taká vec, ze sa mi zablokoval facebook, je to dolezité, lebo mam na tom profile vytvorenú stránku kde spravujem aj firmu. Zablokoval sa mi týmto spôsobom. Mal som pre vyššiu bezpečnosť nastavené, že vždy pri prihlasovaní na FB sa mi po zadaní hesla doručil na mobil kod, ktory som ešte nasledne zadal a až potom som sa dostal na FB. Lenže už dlhšiu dobu do blblo a kody chodili neskoro, tak som v účte zrušil číslo na doručovanie toho kodu v domnení, ze sa automaticky zruší aj funkcia overovania kodom pri prihlaseni, ale omyl. Teraz ked sa prihlasujem, normalne zadam heslo a v tom mi vybehne ze nemam nastaveny mobil, ze mam vstupit na účet cez rozpoznane zariadenie (pritom žiadne nemam nastavene) alebo kontaktovať mojho operatora a je tam aj taky formular (na ten som uz pisal ale pochybujem ze mi pomozu). Skušal som aj zmeniť nejako heslo a dalšie veci ale nič nepomaha, pritom heslo viem, emailovu adresu viem, všetko proste mam akurat ta sms nema kam prist, mal niekto takuto skusenost? Ako ste to vyriešili prosim Vas?
mpca
18.11.11,16:13
A ked napises to toho pola rozpoznane zariadenie nieco a das pokracovat prihlasi ta?
derek191919
18.11.11,16:21
A ked napises to toho pola rozpoznane zariadenie nieco a das pokracovat prihlasi ta?

Praveže tam nieje žiadne pole, dole prikladam foto obrazovky ako mi to pise.
mpca
18.11.11,16:28
kokso tak to je fakt patová situácia,, zial neviem pomoct....
video1983
18.11.11,16:48
skusal si sa prihlasit z mobilu? nemas to nastavene na mobile?
derek191919
18.11.11,16:51
skusal si sa prihlasit z mobilu? nemas to nastavene na mobile?
ano skušal som sa prihlasit aj z mobilu, aj ine prehliadače som skusil a nič.
misoft
18.11.11,17:08
Skús ešte "Zabudli ste heslo?" Mali by ti vygenerovať nové, zaslať na e-mail a stým skúsiť vstúpiť. Za pokus to stojí. E-mail zálohovať!
derek191919
18.11.11,17:18
Skús ešte "Zabudli ste heslo?" Mali by ti vygenerovať nové, zaslať na e-mail a stým skúsiť vstúpiť. Za pokus to stojí. E-mail zálohovať!


Skusal som aj to, poslali mi odkaz pomocou ktoreho som si mohol nastavit nove heslo, ale zasa ked som uz daval nove heslo pri prihlasovani, znova to chcelo posielat ten kod, cize nepomohlo to :(
misoft
18.11.11,17:42
No tak si v p*deli! (Sorry!) Posielajú kód na neexistujúci telefón, bez ktorého ten kód nezistíš. Ale mal by si si aj ty sypať popol na hlavu: dal si zrušiť číslo, ale v nastaveniach si už nezrušil funkciu. Nič sa automaticky neruší - pokiaľ niečo nenastavíš, nezmeníš (len zmažeš) a nepotvrdíš - zostáva pôvodné.
Zostáva jedine urobiť nový profil a cez neho sa dostať k starému, prebrať (ak sa dá) všetko dostupné.
video1983
18.11.11,19:19
misoft ako si preberie z ineho profilu vsetky info?
kinqa144
18.11.11,19:44
potrebujem aj ja mensiu pomoc ohlasom skype
maam taky menší problém neviem čo to znamená ked mám vedla dakoho pri konakte otáznik ..to že si ma odobral z kontaktov?
snažím sa to zistiť ale nikto mi to nevedel povedat na 100% prosím Vás vedeli by ste mi dakto poradiť?
arizona
18.11.11,19:49
mimotemyzlezaradil
potrebujem aj ja mensiu pomoc ohlasom skype
maam taky menší problém neviem čo to znamená ked mám vedla dakoho pri konakte otáznik ..to že si ma odobral z kontaktov?
snažím sa to zistiť ale nikto mi to nevedel povedat na 100% prosím Vás vedeli by ste mi dakto poradiť?
A co ma tvoj prispevok spolocne s facebookom :eek::eek::confused:
video1983
18.11.11,19:53
potrebujem aj ja mensiu pomoc ohlasom skype
maam taky menší problém neviem čo to znamená ked mám vedla dakoho pri konakte otáznik ..to že si ma odobral z kontaktov?
snažím sa to zistiť ale nikto mi to nevedel povedat na 100% prosím Vás vedeli by ste mi dakto poradiť?

ano odobral(a) si ta z kontaktov
misoft
19.11.11,15:44
misoft ako si preberie z ineho profilu vsetky info? - veď preto tam je poznámočka ak sa dá - ja na FB nie som (nepotrebujem :D), ale určite niektoré veci sú aj na FB "zdieľané".
alla66
19.11.11,17:34
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=105033&d=1321636857Z obrázka vidieť, že nemáš problém s prihlásením....doplň názov nastavenie zabezpečena..... Při přihlášení z těchto zařízení vám nebudou zasílána upozornění na nutnost potvrzení totožnosti:
https://www.facebook.com/settings?tab=security§ion=devices&t




https://www.facebook.com/settings?tab=security§ion=approvals&t
Schválení přihlášení = zruš fajku

Vyžadovat zadání bezpečnostního kódu vždy, když se k mému účtu pokusí přihlásit nerozpoznaný počítač či zařízení
derek191919
20.11.11,09:36
alla s tym s tebou suhlasim, ale aby som doplnil názov "nastavenia zabezpečenia" tak sa musím prihlásit na FB a tam to zmenit (zrušiť fajku), ale ja sa nemozem prihlásiť na ten FB kvôly tomu, ze to nemám nastavené tak ako mi radíš, či ako si to myslela?
kergulaan
20.11.11,11:04
alla66
21.11.11,19:06
tomcop
23.11.11,20:20
no blba situacia...a neskusal si napisat priamo do fb?
derek191919
26.11.11,06:13
no blba situacia...a neskusal si napisat priamo do fb?

Skušal, ale nič :/