nnikka1
18.11.11,21:22
potrebujem sa prihlásit na svoj učet z rozpoznaného zariadenia... ale ja neviem co to je... :-((
Gina Er
18.11.11,20:31
to je počítač alebo mobil,z ktorého si sa tam prihlasovala
nnikka1
18.11.11,20:37
http://www.porada.sk/t180651-facebook-a-sposob-prihlasenia.html je to pocitac... v linku je uz raz kladena otazka ale nikto na nu nedal adekvatnu odpoved kt. by mi nejako pomohla :-(
video1983
18.11.11,20:53
a myslis ze teraz ti niekto na to odpovie?
ingak
18.11.11,21:04
a myslis ze teraz ti niekto na to odpovie?

Kazdy kto ma problem, alebo potrebuje radu moze tu napisat a veri, ze ludia v porade mu poradia.
avalik
18.11.11,21:09
ja so si to uz zrusila, lebo ma tie otazky rozculovali

tusim som tam davala hocijake pismeno - ved stale som sa prihlasovala z toho isteho pc
(telefonne cislo nemam nikde na FB zadane - tak neviem ako sa to sprava s nim)
nnikka1
18.11.11,21:14
no asi naco by som to pisala, ak by som necakala odpoved...
avalik
18.11.11,21:17
nnikka1, toto nie je platena nonstop hot linka ... ak niekto vie odpovie, ale nemozes mat nikomu za zle ak nedostanes odpoved hned
arizona
19.11.11,05:26
potrebujem sa prihlásit na svoj učet z rozpoznaného zariadenia... ale ja neviem co to je... :-((
Nepises ake mas pripojenie.
Ja sa pripajam cez routrer z Tcomu.
Pri prvotnej instalacii pytalo odo mna otazku,ako nazvat moje zariadenie.Nazvala som si ho napr. "PC doma". Skus si spomenut...
Ak si si vo FB nastavila sukromie aby vyzadovalo overenie, tak tam napis ten nazov./inak, vo FB sa to da aj zrusit,ak ta to otravuje/

Alebo klikni v PC dolu v liste na ikonku "televizora" /kde ti ukazuje pristup k internetu/ a pozri sa tam - centrum sietovych pripojeni. Tam by si to mala mat napisane,ako sa tvoje zariadenie vola.
Ked sa budes pripajat aj z ineho miesta,napis rovnaky nazov ako na domacom zariadeni.
220870
19.11.11,05:43
Ak otvoríte FB.Tak vpravo hore máte svoje meno -nájsť priateľov -domov a hneď vedľ je taká malá šipka smerujúca dolu kliknite na ňu a nastavte si FB podľa svojich predstáv.
buchač
19.11.11,06:51
som zúfalá (kto sa vyzná vo ( z ) facebooku)

....he .......a kto nie je .....????? :rolleyes:

...povedz , tak......... " sa Ti to páči "....či....." sa Ti to nepáči " ......;)




....a ozaj .......prečo nie som v Tvojom profile - medzi priateľmi na tej " facke "....:confused: