srska
20.11.11,10:50
má niekto skúsenosti s tv lg 47lv570s (42lv570s) hlavne čo sa týka satelitného príjmu?
Fero11
20.11.11,10:54
Na oficialnom webe http://www.lg.com/sk/tv-audio-video/televizory/LG-led-lcd-televizory-47LV570S.jsp sa uvdza, ze ma to tuner DVB-S
Teda je potrebne overit ci to ma skutocne len DVB-S, alebo ma to standard DVB-S2 (stretol som sa s tym, ze to uvadzaju blbo napr. pri tomto TV http://www.lg.com/sk/tv-audio-video/televizory/LG-3d-tv-47LW980S.jsp je uvedene v popise DVB-S2 HD ale v specifikacii pisu DVB-S, takze clovek potom nevie ... a kupovat v nesnej dobe DVB-S uz asi neni moc vhodne)
Inak by problem s DVB-S vysielanim nemal byt. Samozrejme TV ma aj CI, cize s prislusnym CAM a kartou mozes sledovat aj kodovane kanaly
srska
24.11.11,21:01
tak som ho kúpil - 42lv570s. vyzerá to celkom slušne aj keď neni 3d. ale cena dobrá - 595 eur
srska
27.11.11,16:59
prvá skúsenosť:

aj keď na strane 79 slovenského manuálu sa píše, že funkcia dvr - nahrávanie a prehrávanie pomocou externého hd pripojeného na usb port je možný len v týchto krajinách: "funkcia dvr (Táto funkcia je dostupná iba vo Fínsku, Švédsku, Nórsku, Dánsku, Španielsku, Rusku, na Ukrajine, v Kazachstane, Litve, Estónsku, Lotyšsku a v Českej republike.)"

nie je to celkom tak - funguje to aj v sk :-)
kergulaan
28.11.11,05:32
prvá skúsenosť:

aj keď na strane 79 slovenského manuálu sa píše, že funkcia dvr - nahrávanie a prehrávanie pomocou externého hd pripojeného na usb port je možný len v týchto krajinách: "funkcia dvr (Táto funkcia je dostupná iba vo Fínsku, Švédsku, Nórsku, Dánsku, Španielsku, Rusku, na Ukrajine, v Kazachstane, Litve, Estónsku, Lotyšsku a v Českej republike.)"

nie je to celkom tak - funguje to aj v sk :-)

To fakt ???
To ako by chceli kontrolovat, ten TV ma GPS? :>D
pivko
28.11.11,05:54
Za tu cenu si už mohol mať plazmu Panasonic , LG nieje televízor.
srska
28.11.11,06:40
To fakt ???
To ako by chceli kontrolovat, ten TV ma GPS? :>Dv servisnom menu tv pre jednotlivé krajiny sa sa nastavuje dvr=0/1
srska
28.11.11,06:42
Za tu cenu si už mohol mať plazmu Panasonic , LG nieje televízor.panasonic nelúbim a plazmu tiež nie :)
Fero11
28.11.11,11:11
ja mam panasonic plazmu uz 3 roky a bez problemov. Sice niesom taky fanda, ze by som potreboval na tom tv: net, youtube, skype, prehravanie mkv atd .... uplne mi staci to co sa vysiela .... tie spominane sluzby mozem vyuzit na DVB-S2 boxe, ale nemam chut si na telke prehliadat web, skypovat atd .... na to mi sluzi PC
a btw ... jak si spokojny s DVB-S, vie to aj DVB-S2 ?
srska
28.11.11,14:11
ja mam panasonic plazmu uz 3 roky a bez problemov. Sice niesom taky fanda, ze by som potreboval na tom tv: net, youtube, skype, prehravanie mkv atd .... uplne mi staci to co sa vysiela .... tie spominane sluzby mozem vyuzit na DVB-S2 boxe, ale nemam chut si na telke prehliadat web, skypovat atd .... na to mi sluzi PC
a btw ... jak si spokojny s DVB-S, vie to aj DVB-S2 ?ešte nemám parabolu a konvertor.
srska
28.11.11,14:15
odskúšal som domáce wifi. ale dám to na kábel.
srska
09.12.11,12:14
dokúpil som diaľkový ovládač an-mr200 magic motion. 7 tlačidiel namiesto 47
Fero11
09.12.11,19:16
ale to je zle ne ?
Lebo ked si chces prepnut napr na kanal 8, tak musis stlacit min. 2 gombiky a viac (vtedy ti stacil 1 :) )