martin-nik
21.11.11,22:57
dobrý deň chcem sa opýtať čo hovoríte na test smrti co je na internete dá sa podla neho zistiť že ak by som sa aj naďalej takto stravoval dožijem sa len takého veku aký my tam vi píše alebo je to len nejaký klam ako zarobiť na sms dakujem
Gina Er
21.11.11,22:06
na ľudskej blbosti sa najlepšie zarába....asi tak :rolleyes:
SamuelSK
21.11.11,22:09
Je to relativne. Kolko krat sa odsudil nevinny clovek? Je spravne odsudit 1 nevynneho a 99 vynnych? Ale zase vo vazani sa nema o nic lepsie, no aspon ma nadej, ze sa odtial dostane.
martin-nik
21.11.11,22:12
ale to ako len tak môžu zarábať nemusia mať nato nejakú licenciu alebo niečo to si potom aj ja môžem niečo také ako stránku založiť a oblbovať ľudí? či môžem ich potom žalovať er mal som napríklad podla testu umrieť zajtra a ja som tu už týždeň
Gina Er
21.11.11,22:41
chceš ich žalovať,že si neumrel?? :D:D:D:D:D
Valcake
21.11.11,22:58
...chýýýýýýba záááábavné tlačítko!!!!
katalóg
21.11.11,23:09
Áno, áno. :)
pandorasbox
21.11.11,23:17
som sa nasmiala, kde je to tlačítko "zábavné"
danushka
21.11.11,23:33
Tak Ti poviem zadávateľ, ľudská naivita je nesmrteľná...
Ale platiť za túto vlastnosť už nazývam ďaľšou vlastnosťou a tou je hlúposť :).
pepsikova
22.11.11,04:07
...keby blbosť kvitla, táto téma je ružová záhrada...som sa dobre zasmiala...
luja5
22.11.11,05:43
chceš ich žalovať,že si neumrel?? :D:D:D:D:D
budeš ich chcieť zažalovať, keby si umrel skôr, ako by Ti vyšlo :D:D:D:D:D
Stanislav 1975
22.11.11,05:56
ja síce niesom bohvieaký strašný kresťan, do kostola chodím, tak raz za 2 roky, ale ja čo som v živote zažil a videl-mám ten názor, že každý má zhruba určené kedy umrie...-či v 20-tke, či v 50-tke, či v 90-tke...-podla mňa to má každý v sebe dané...
heja3
22.11.11,06:00
Sa mu tak moc nesmejte. Mladí dnes majú všelijaké technické vedomosti, ale strašne málo reálnych životných skúseností. Takto sa musí učiť, že sa nemá všetkému veriť. Martin-nik, pre takéto sklamanie si nikdy nerobím testy, nečítam horoskopy (ľudia chcú zarobiť na všeličom), a som šťastnejšia (nemusím sa sledovať, či sa to na mne spĺňa a báť sa keď sa splní) a ešte mám dobrý pocit, že som nepremárnila čas venovaním takýmto zbytočnostiam.
Tweety
22.11.11,06:03
ja síce niesom bohvieaký strašný kresťan, do kostola chodím, tak raz za 2 roky, ale ja čo som v živote zažil a videl-mám ten názor, že každý má zhruba určené kedy umrie...-či v 20-tke, či v 50-tke, či v 90-tke...-podla mňa to má každý v sebe dané... Stanko, musím Ťa trochu poopraviť, že každý to nemá len tak, zhruba určené, dokedy tu bude svietiť, ale má to určené veľmi presne. Takže netreba ako sa hovorí dráždiť kobru bosou nohou a nerobiť si žiadne testy smrti, či života. Ten je už dávno urobený tam hore. Prajem pekný dník. Maja
plavčík
22.11.11,06:09
Až sa čudujem, že niekto tomu aj verí. Je to zderstvo ľudí. Chceš príklad na dodržiavanie zdravého životného štýlu??? Napr. Ja... nefajčiarka, nepijem, kávu len občas od 10 rokov aktívna športovkyňa so zdravým stravovaním z domácej záhrady bez hnojív, vychovaná na domácich zajacoch, divine, vajciach...v kľudnej nefajčiarskej rodine, dlhodobo vydatá za super muža, 2 milé deti................zamestnaná.............a rakovina v 45 rokoch??? Tlak mám OK, cholesterol OK, váhu si držím už 20 rokov +/- dáke kg.............Tak ako sa mám ešte stavovať??? A ozaj som v znamení strelca a tam je takmer vždy písané ako sú strelci zdraví a že jedine trpia na bedrá blá blá blá.

Toto je totálna somarina...nedaj sa nachytať a radšej si užívaj život s tým čo prinesie a netráp sa nad tým čo bude lebo ak to má prísť tak to príde .:)
Stanislav 1975
22.11.11,06:13
Stanko, musím Ťa trochu poopraviť, že každý to nemá len tak, zhruba určené, dokedy tu bude svietiť, ale má to určené veľmi presne. Takže netreba ako sa hovorí dráždiť kobru bosou nohou a nerobiť si žiadne testy smrti, či života. Ten je už dávno urobený tam hore. Prajem pekný dník. Maja
Ale Majka predpokladám, že nejaká tolerancia 1-3 dni je aj tam- tak som to myslel...:D
Moj osobný "cieľ" je zatiaľ 60-tka, ale neviem teda- vela šancí si nedávam...:)
Tweety
22.11.11,06:17
Ale Majka predpokladám, že nejaká tolerancia 1-3 dni je aj tam- tak som to myslel...:D
Moj osobný "cieľ" je zatiaľ 60-tka, ale neviem teda- vela šancí si nedávam...:)
Musíš sa polepšiť. :---
Stanislav 1975
22.11.11,06:18
Až sa čudujem, že niekto tomu aj verí. Je to zderstvo ľudí. Chceš príklad na dodržiavanie zdravého životného štýlu??? Napr. Ja... nefajčiarka, nepijem, kávu len občas od 10 rokov aktívna športovkyňa so zdravým stravovaním z domácej záhrady bez hnojív, vychovaná na domácich zajacoch, divine, vajciach...v kľudnej nefajčiarskej rodine, dlhodobo vydatá za super muža, 2 milé deti................zamestnaná.............a rakovina v 45 rokoch??? Tlak mám OK, cholesterol OK, váhu si držím už 20 rokov +/- dáke kg.............Tak ako sa mám ešte stavovať??? A ozaj som v znamení strelca a tam je takmer vždy písané ako sú strelci zdraví a že jedine trpia na bedrá blá blá blá.

Toto je totálna somarina...nedaj sa nachytať a radšej si užívaj život s tým čo prinesie a netráp sa nad tým čo bude lebo ak to má prísť tak to príde .:)
Vieš, presne toto som si vravel, v čase keď moja sesterka robila na onkologii- dostali sa tam ľudia, čo v živote nefajčili, zdravo sa stravovali a pod.A to nehovorím o chudiatkach malých deťoch...:mee:
Neviem, nechcem si zastávať cigarety, určite niečo škodia,ale neviem, zasa ked niekto fajčí neznamená to, že umrie v 30-tke a ten čo nefajčí sa dožije 100-vky-to určite nie...
Stanislav 1975
22.11.11,06:20
Musíš sa polepšiť. :---
keď si predstavím že moja prababka umrela keď mala 98 rokov a každé ráno si hrkla poldecko...:),a to umrela tak, že kosila trávu s kosou,behala jak srnka...
pafendorf
22.11.11,06:30
Nato aby si sa dozil dlheho veku sa musis stat alkoholikom ten prezije aj zrazku s vlakom nad nimi stoja vsetci svati :D
Tweety
22.11.11,07:31
Nato aby si sa dozil dlheho veku sa musis stat alkoholikom ten prezije aj zrazku s vlakom nad nimi stoja vsetci svati :D To nie je pravda, že nad ním stoja svätí, to je len o tom, že ani tam hore ho nechcú.
Pikoška
22.11.11,08:59
To nie je pravda, že nad ním stoja svätí, to je len o tom, že ani tam hore ho nechcú.Skoro som odpadla nad týmto konštatovaním. Ja som rovnako veriaca, ale verím len sama sebe:) Pokiaľ však čítam aj Bibliu, Písmo sväté a všetko, čo súvisí s Bohom, tak viem, že všetci sme jeho dietky. A všetkých má rovnako rád. No a ak má rád všetkých klamárov, defrandantov, mafiáncov, zlodejov, tunelárov, vrahov, podpaľačov, tak má rad aj alkoholikov, gamblerov, narkomanov, prostitútky, homosexuálov, toť výplod každej doby. Verím, že som sa neodvolala na meno Božie nadarmo.
alabut
22.11.11,10:53
Aj mna? :-)
plavčík
22.11.11,11:12
Boh nás má rád všetkých a preto nám dal rozum a možnosť rozhodnúť sa! Tak ako matka miluje svoje deti a niekedy sa stane , že ju jej dieťa podreže...ale to je užmimotemy...
marjankaj
22.11.11,11:18
alabut (http://www.porada.sk/member.php?u=71179) Dnes, 12:53
Aj mna? :-)





Aj teba. Ale to ešte treba preveriť.:---:D
alaya1
22.11.11,11:30
Tak ja som to citala tiez Trest smrti:)
Tweety
22.11.11,11:34
Je pravda, že Pánbožko nás miluje všetkých, ale radšej má polepšených hriešnikov. To len tak pre Alabutka.:---