miloslav13
22.11.11,15:51
poradte co kupit rodicom pod stromcek, kupil som im domacu pekaren a medzi recou som sa ich na to pytal a oni mi povedali ze ten chleba im nechuti :D. no a ja ju uz mam doma tak teraz rychlo treba kupit nieco ine. maju tak 45r. :)
Tweety
22.11.11,15:23
Napr. tyčový vysávač, alebo kuchynský robot, alebo kávovar.... Záleží od financií.
luja5
22.11.11,15:26
A má/musí to byť spoločný darček do domácnosti? Neuvažoval si o tom každému niečo iné, podľa toho, aké majú napríklad záľuby?
marjankaj
22.11.11,15:30
poradte co kupit rodicom pod stromcek, kupil som im domacu pekaren a medzi recou som sa ich na to pytal a oni mi povedali ze ten chleba im nechuti :D. no a ja ju uz mam doma tak teraz rychlo treba kupit nieco ine. maju tak 45r. :)

Že by zase niečo, čo nebudú chcieť, a ty si to potom vezmeš?:---
avalik
22.11.11,15:41
co tak poukaz do kupelov ... nejaky predlzeny vikend?
DanielaSL
22.11.11,15:45
No ako sa hovorí..darovanému koňovi sa na zuby nepozerá..... Čo tak predĺžený víkend niekde, poukaz na kozmetiku, masáže, vstupenky do divadla..alebo hoci aj let balónom...V tomto veku už ľudia obvykle všetko majú a tak tie zážitkové darčeky majú väčšie čaro ako hrnce do kuchyne.... My sme napríklad tento rok povedali deťom, že by sme chceli robotický vysávač a deti sa mne skladajú naň....a zase muž raz na jarmoku obzeral kotlíky, zať o tom vedel a už je darček na ceste....
Anna123
22.11.11,15:46
Napr. darčekovú poukážku na nákup napr. kozmetiky, oblečenia...
marleau
22.11.11,15:53
Čo pod stromček? STOJAN.

---

Mne kedysi dávno naši povedali.že nepotrebujú nič,že stačí,keď budem celý rok poslúchať.
No a ja som nikdy neposlúchal.
zk24
22.11.11,16:02
Ja sa v posledných rokoch vždy dohodnem s rodičmi, čo by sa im hodilo, čo by si kupili aj sami. Prípadne dávam darčekové poukážky do nákupných centier.

Nemám vkus na kupovanie darčekov a viem že je to neosobné darovať poukážku, ale ja osobne tiež nenávidím prekvapenia tipu čínskej keramickej súpravy do vitríny, ktorú mimochodom v byte ani nemám.

Ja už roky dostávam od mamy prací prášok ktorý mi vydrží do najbližších vianoc vždy :D

Ja som taká asi nie veľmi romatincká duša na toto. Nerada kupujem darčeky a nerada ich dostávam. Flaša, bonboniera, poukážka, prípadne čo si kto povie...

Rodičom aj tak najviac urobí radosť to, ked sa 24.decembra s bratmi dohrabeme :) a je jedno či s darčekom alebo bez :)
luja5
22.11.11,16:14
Miloslav, neviem, či si dieťa-študent, alebo už zarábaš a ako si teda na tom finančne. Podstatné však je, že poznáš svojich rodičov a nech by som Ti navrhla čokoľvek, svojím rodičom by si nemusel tým urobiť takú radosť, akú určite chceš.
Môžem Ti dať ale príklady z tých záľub. Ak napríklad Tvoja mama rada pečie a má už starú váhu (ja som v jej veku už mala x-ročnú), vhodným darčekom by mohla byť nová digitálna váha. Možno niečo iné rada a často používa (prípadne aj otec) a už to má svoje rôčky... Ak rodičia radi čítajú, majú obľúbenú hudbu, ktorú počúvajú aj z CD-čiek, myslím si, že nič by si nepokazil darčekovými poukážkami z Panta Rhei. Ak radi chodia na výlety, lyžovačky či v lete k vode, tak niečo na doplnenie z tejto oblasti. Atď.
Dáša_
22.11.11,17:10
my sme tento rok kúpili mame lístky na cirque du soleil do bratislavy. A zároveň sme si kúpili tieto lístky aj pre seba, aby mama nešla sama :)
osky
22.11.11,17:32
ja som kupila mamine 6 knih-same romany,ona rada cita len v poslednej dobe nema moc casu,ale verim ze si ho najde....
okrem toho este pre nas obe chcem zorganizovat taku babsku jazdu,dakde do wellnes alebo do nejakych viedenskych muzei,pripadne do opery....;)

no a kedze toto ani moj muz ani otec az tak bezpodmienecne absolvovat nemusia,rozhodla som sa,ze ich poslem na daky dobry zapas na Slovan.
a pravdepodobne to kupime aj obom svagrom,nech si uziju,chlapi chvilu bez nas.....:---
petmar
22.11.11,17:45
Neviem, koľko chceš investovať. Napíšem, o čom sa uvažuje u nás.
Mlynček-mixér na zeleninu = treba ju jesť, aj keď sú zuby slabšie
Menší televízor do kuchyne (so zapojením)= nech je tam starká dlhšie a pritom niečo dobré navarí
DanielaSL
22.11.11,17:47
Skús sa pozrieť aj na tejto stránke.....ja som napríklad zabezpečila jeden darček pod stromček tam....
http://www.aventuria.sk/
Nella_2
22.11.11,18:07
Neviem, koľko chceš investovať. Napíšem, o čom sa uvažuje u nás.
Mlynček-mixér na zeleninu = treba ju jesť, aj keď sú zuby slabšie
Menší televízor do kuchyne (so zapojením)= nech je tam starká dlhšie a pritom niečo dobré navarí
mimotemy Starká a 45 ročná? :eek::confused:
petmar
22.11.11,18:09
No myslel som na našu, cez60, ale aj trošku s dobrosrdečným humorom :)
Nella_2
22.11.11,18:10
ešte že tak... ja som sa zľakla, že považuješ 45 ročnú mamu miloslava13 za starkú ;)
Indeed
22.11.11,18:12
J

Ja už roky dostávam od mamy prací prášok ktorý mi vydrží do najbližších vianoc vždy :D



Toho prášku musí byť aspoň 50 kg , či ??
ivustek
22.11.11,19:05
Ja tento rok pre rodičov plánujem balíčky z lekárne - vitamíny, výživové doplnky, čaje-také, čo by si oni bežne nekúpili.
Vlani sa celkom potešili predplatnému denníka SME a infra lampe.
terezamaria
22.11.11,20:41
Ak má mama rada pekné prestieranie, sviečky..........prípadne pre obidvoch servírovací stolík. Predĺžený víkend v Tatrách určite poteší každého, prípadne pobyt v Piešťanoch i z procedúrami.
tom_i
23.11.11,15:51
Ja som rodičom kúpila resp. postupne dokupujem taký darčekový koš so zdravou výživou - čaje, olivový olej, olivy, sušené ovocie, koreniny, vitamíny a podobné serepetičky a keď to tak zrátam tak sa ani nezdá koľko sa do toho investuje - ale nakupujem to postupne od októbra.
katrine
23.11.11,18:31
my sme pred par rokmi dali nasim urobit do tej sklenenej kocky 2D fotku - svadobnu...po vyse 30tich rokoch manzelstva to bol darcek, ktory ich dojal k slzam :) samozrejme dali sme to aj s tym podsvietenym podstavcom a nevedeli sa na seba vynadivat :)
Chokma
23.11.11,19:09
my sme pred par rokmi dali nasim urobit do tej sklenenej kocky 2D fotku - svadobnu...po vyse 30tich rokoch manzelstva to bol darcek, ktory ich dojal k slzam :) samozrejme dali sme to aj s tym podsvietenym podstavcom a nevedeli sa na seba vynadivat :)

Kde to robia?
adi11
23.11.11,19:14
Ja by som mile rada prijala ako vianocny darcek zajazd do stovezatej Prahy a navstevu muzikalu Quasimoda
katrine
23.11.11,19:27
bolo to asi pred piatimi rokmi a vtedy to robili v avione v BA, ani to dlho netrvalo a stalo to asi 3000 sk, nie najmenej, ale stalo za to :)
BIZAL
23.11.11,19:34
Kvalitné drevaky zo zdravotníckych potrieb.
buchač
23.11.11,19:53
.....mňa by aj takýto " smiešny " kľúčik potešil ....



http://i54.tinypic.com/3163hoh.jpg
tomcop
23.11.11,20:54
ja u mojich vsadzam na zdravie - poukazka na masaz, nejake lieky/vitaminy...
Konicekk
15.11.15,14:36
my sme pred par rokmi dali nasim urobit do tej sklenenej kocky 2D fotku - svadobnu...po vyse 30tich rokoch manzelstva to bol darcek, ktory ich dojal k slzam :) samozrejme dali sme to aj s tym podsvietenym podstavcom a nevedeli sa na seba vynadivat :)
Koľko to stojí € a kde sa to dá kúpiť niekde v Trenčíne?
ivka70
15.11.15,14:48
my sme pred par rokmi dali nasim urobit do tej sklenenej kocky 2D fotku - svadobnu...po vyse 30tich rokoch manzelstva to bol darcek, ktory ich dojal k slzam :) samozrejme dali sme to aj s tym podsvietenym podstavcom a nevedeli sa na seba vynadivat :)
Koľko to stojí € a kde sa to dá kúpiť niekde v Trenčíne?

Robia to vo fotolaboch, urcite nejaky v TN najdes, popytaj sa
Terezia13
15.11.15,15:02
teraz je široká ponuka zážitkových darčekov - podľa ich záujmov, alebo relaxačný víkendový pobyt