sanny237
22.11.11,18:39
Chcem poprosiť o informáciu, som úplný laik. V PC mám nainštalovaný originál antivírový program, ktorý momentálne nefunguje a ani ho už nechcem používať. Chcela by som ale preniesť do notebooku antivirák, ktorý je v danom PC. Je to možné???? ďakujem..
Gapo
22.11.11,18:01
Ak máš originálny antivir,tak máš inštalačné CD a z toho si to môžeš nainštalovať.
Preniesť nainštalovaný program podľa mňa sa nedá.
buchač
22.11.11,18:10
Chcem poprosiť o informáciu, som úplný laik. V PC mám nainštalovaný originál antivírový program, ktorý momentálne nefunguje a ani ho už nechcem používať. Chcela by som ale preniesť do notebooku antivirák, ktorý je v danom PC. Je to možné???? ďakujem..

add. 1. - ..keby som nečítal názov témy , tak by som bol v tom , že antivírak nefunguje....;)...a ani používať ho nechceš ...:)

add. 2. - ..keď predsa nefunguje PC , tak ako ???...
...možno by sa aj dalo , možno ...no HDD by musel byť funkčný a externe sa naň pripoji a poprípade prekopírovať samotnú inštalačku a potom inštaláciu zrobiť ..
...ale len možno ....
...možno ani to nie ....ale za pokus ....hm ???
Stefan2005
22.11.11,18:13
... väčšina AV programov sa dá stiahnuť z webu výrobcu - podstatné sú buď prístupové údaje (k aktualizácii), alebo licenčný kľúč
superoman
22.11.11,18:21
Chcem poprosiť o informáciu, som úplný laik. V PC mám nainštalovaný originál antivírový program, ktorý momentálne nefunguje a ani ho už nechcem používať. Chcela by som ale preniesť do notebooku antivirák, ktorý je v danom PC. Je to možné???? ďakujem..

nie nebude sa to datm ani nad tym neuvazuj
chod na stranku vyrobcu a stiahni si nejaky antivirak, niektore su zadara, pripadne si nejaky stiahni a kup
KoxXxo
22.11.11,18:21
Prezraď o aký AV sa jedná.
sanny237
22.11.11,18:38
Norton 360 verzia 4.0 pre 3 PC. , nainštalovaný vo februári.
arizona
22.11.11,18:59
Mas k nemu key-kluc, a prip. CD?
sanny237
22.11.11,19:07
Áno, kľúč a CD
arizona
22.11.11,19:21
Tak si ho skus odinstalovat z povodneho,precisti PC napr. CCleanerom a nainstaluj na novy PC
Stefan2005
22.11.11,19:24
Norton 360 ... pre 3 PC....


... skus odinstalovat z povodneho... a nainstaluj na novy PC

zo zadania vyplýva, že licenciu má na 3 počítače, takže súčasne ich môže mať nainštalované na 3 PC bez odinštalácie...
arizona
22.11.11,19:40
zo zadania vyplýva, že licenciu má na 3 počítače, takže súčasne ich môže mať nainštalované na 3 PC bez odinštalácie...
ok,prehliadla som,ale zbyok plati.
Takze nie je problem nainstalovat .-)
sthruska
23.11.11,06:23
Pri produktoch od norton-u je dôležité mať založený účet na ich webe.
Dôvod - ak sa zosype OS a už máš vyčerpané všetky licencie, tak jediná možnosť oživiť licenciu je cez účet.
Gapo
23.11.11,07:13
Tak neviem sanny237, ja som písal po hotentotsky?
Čo sa tu vypisuješ, už si ho mohla mať nainštalovaný. :D
sanny237
23.11.11,08:44
Tak neviem sanny237, ja som písal po hotentotsky?
Čo sa tu vypisuješ, už si ho mohla mať nainštalovaný. :D

Veľmi pekne ďakujem všetkým za odpovede, hlavne Tebe sthruska, účet nemám, ale to je asi jediná možnosť, akoby sa to dalo. A Tebe Gapo, ja som napísala, že som laik, ale nie ......, všetky 3 licencie sú použité, prečo by som ich inak kupovala, keby som nepotrebovala 3 ks??????????? má to logiku, že??????Jednu má manžel, jednu syn a jednu ja!!!!!!
Stefan2005
23.11.11,09:04
......, všetky 3 licencie sú použité....!!!!!!

... no potom to už môže byť problém, treba si prečítať licenčné podmienky, či dovoľujú deaktiváciu použitej licencie a jej aktivácie na inom PC; skús vytvoriť si ten účet na webe nortona...
buchač
23.11.11,09:18
Veľmi pekne ďakujem všetkým za odpovede, hlavne Tebe sthruska, účet nemám, ale to je asi jediná možnosť, akoby sa to dalo. A Tebe Gapo, ja som napísala, že som laik, ale nie ......, všetky 3 licencie sú použité, prečo by som ich inak kupovala, keby som nepotrebovala 3 ks??????????? má to logiku, že??????Jednu má manžel, jednu syn a jednu ja!!!!!!

...možnostíííí je habadej ....


...ani licenciu nie je potrebné mať ...

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=antivir+free&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
Gapo
23.11.11,16:18
Veľmi pekne ďakujem všetkým za odpovede, hlavne Tebe sthruska, účet nemám, ale to je asi jediná možnosť, akoby sa to dalo. A Tebe Gapo, ja som napísala, že som laik, ale nie ......, všetky 3 licencie sú použité, prečo by som ich inak kupovala, keby som nepotrebovala 3 ks??????????? má to logiku, že??????Jednu má manžel, jednu syn a jednu ja!!!!!!
Samozrejme, logika je dobrá vec, ale možností je viac, mohla si kúpiť akciu, tri za cenu jednej, stáva sa, nie??? Treba prezradiť všetko a nie nechávať na logiku, keď chceš poradiť. ;)