neviem.ako
22.11.11,19:41
Dobrý deň.

Trápim sa dnes celý deň a pomaly to vzdávam.
Našiel by sa niekto, kto by mi nejakým spôsobom urobil asi 20 sekundové video z online vysielania?
Stiahla som si program, cez ktorý sa mi to ako-tak podarilo, ale nahralo mi to aj lišty, myšku, všetko...
Neviem si rady.

Ak niekto, prosím ozvite sa cez správu, pošlem bližšie info.

Pre mňa je to celý deň práce, pre niekoho možno pársekundová záležitosť.

Ďakujem za pochopenie.
buchač
22.11.11,19:06
Dobrý deň.

Trápim sa dnes celý deň a pomaly to vzdávam.
Našiel by sa niekto, kto by mi nejakým spôsobom urobil asi 20 sekundové video z online vysielania?
Stiahla som si program, cez ktorý sa mi to ako-tak podarilo, ale nahralo mi to aj lišty, myšku, všetko...
Neviem si rady.

Ak niekto, prosím ozvite sa cez správu, pošlem bližšie info.

Pre mňa je to celý deň práce, pre niekoho možno pársekundová záležitosť.

Ďakujem za pochopenie.

...a prečo ss....???

...šak zadri rovno sem ....alebo je to až také osobné ???.....tak daj aspoň podobné niečo ...
neviem.ako
22.11.11,19:33
Áno, osobné.. Ide o respublica.sk, tam v archíve je kratučký rozhovor uprostred vysielania
a ja by som ho chcela stiahnuť...
viera_j
23.11.11,10:32
ja sa teda z prace pozriet nemozem co to tam je aky format, ale nedavno som stahovala z regionalnej tv nieco, a po 4 hodinach bloumani som zistila a uspela touto cestou. .. skus,

Body Stiahni si program URL Snooper tu
http://www.donationcoder.com/Software/Mouser/urlsnooper/index.html (http://www.donationcoder.com/Software/Mouser/urlsnooper/index.html)

Keď ho spustíš, na záložke "General Options" si pozri "Network Adapter" či máš dobrý nastavený... my napríklad máme tam dve siete a nastavená bola tá zlá... wireless nemame :-)
Potom prepni na záložku "Search"... "Protocol Filter" daj na "Multimedia URLs" a stlač "Sniff Network"...

Následne choď na tú webstránku s videom... uvidíš, že v programe sa ti zobrazí niekoľko adries (URL)... a teraz musíš vybrať z nich práve to video, vo formáte .flv

Skopíruješ tú adresu a hodíš ju normálne do prehliadača a ono sa ti to stiahne :). That's all!