angelkika
22.11.11,21:00
Ahojte poradaci,
urcite mnohi z vas poznate moka kavovar (kotogo). Chcela by som si taky kupit a niekedy davno som niekde nasla presne taky, aky by mi vyhovoval. Vtedy ked som ho nasla som nemyslela nato, ulozit si tu stranku a teraz marne hladam a nic :( . A teraz nieco ku tomu kavovaru:
1, musi byt vhodny na indukcnu ruru
2, nech sa v nom da urobit aj polovicna davka (ked si budem robit sama pre seba, nebudem si predsa robit 3 dcl kavy, ale ked pride navsteva tak sa zasa zide ked sa da tej kavy urobit viac.)
Ak niekto viete o takom moka kavovare dajte mi prosim vediet, poslite link, velmi ma potesite.:)
Dakujem
buchač
22.11.11,20:05
Ahojte poradaci,
urcite mnohi z vas poznate moka kavovar (kotogo). Chcela by som si taky kupit a niekedy davno som niekde nasla presne taky, aky by mi vyhovoval. Vtedy ked som ho nasla som nemyslela nato, ulozit si tu stranku a teraz marne hladam a nic :( . A teraz nieco ku tomu kavovaru:
1, musi byt vhodny na indukcnu ruru
2, nech sa v nom da urobit aj polovicna davka (ked si budem robit sama pre seba, nebudem si predsa robit 3 dcl kavy, ale ked pride navsteva tak sa zasa zide ked sa da tej kavy urobit viac.)
Ak niekto viete o takom moka kavovare dajte mi prosim vediet, poslite link, velmi ma potesite.:)
Dakujem
...klikaj na jednotlivé obrázky a otvoria sa Ti linky , kde nájdeš to alebo ono ....ten svoj ..." koťogóóó.."


http://www.google.sk/search?q=kotogo&hl=sk&client=opera&hs=fsd&rls=cs&channel=suggest&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=OQ7MTq2IMI2eOq6WyYsP&ved=0CHYQsAQ&biw=1332&bih=621
lujza.j
22.11.11,20:39
kuk tu majú tam prekrásne koťogá:)
http://www.cafepoint.sk/kavovary?&page=4
angelkika
23.11.11,10:44
Dakujem za odpovede. Zial tieto stranky som uz nasla aj ja, ale nenasla som tam ten konkretny, ktory by mal splnat obe podmienky. Ale aj tak dakujem, snad mi este niekto poradi. :)
lujza.j
25.11.11,22:05
Dakujem za odpovede. Zial tieto stranky som uz nasla aj ja, ale nenasla som tam ten konkretny, ktory by mal splnat obe podmienky. Ale aj tak dakujem, snad mi este niekto poradi. :)

tak zájdi do cafepointu,/alebo cenkni/ poradia a možno aj obj. čisto pre teba.
angelkika
28.11.11,16:29
Dakujem za radu, volala som tam, ale bohuzial tam na indukcnu ruru moka kavovar vobec nemaju :mee:
buchač
28.11.11,17:03
Dakujem za radu, volala som tam, ale bohuzial tam na indukcnu ruru moka kavovar vobec nemaju :mee:


Ahojte poradaci,
urcite mnohi z vas poznate moka kavovar (kotogo). Chcela by som si taky kupit a niekedy davno som niekde nasla presne taky, aky by mi vyhovoval. Vtedy ked som ho nasla som nemyslela nato, ulozit si tu stranku a teraz marne hladam a nic . A teraz nieco ku tomu kavovaru:
1, musi byt vhodny na indukcnu ruru
....predpokladám , že sa skôr jedná o indukčnú dosku .....neviem si totiž predstaviť v rúre presso pripravovať ...;)
Na indukčnej doske sa v dnešnej dobe veľa predsa dá - akceptuje skoro všetky materiály , v ktorých sa pripravuje jedlo strava alebo nápoje ...
2, nech sa v nom da urobit aj polovicna davka (ked si budem robit sama pre seba, nebudem si predsa robit 3 dcl kavy, ale ked pride navsteva tak sa zasa zide ked sa da tej kavy urobit viac.)
....kurnik .......a čo bráni nadávkovať si do kávovaru len takú dávku , akú chcem .....??????????? :eek::confused:
NIČ ...
Ak niekto viete o takom moka kavovare dajte mi prosim vediet, poslite link, velmi ma potesite.
....najlepší je kávovar s nerezovým spodkom http://www.coffeein.sk/kava/kavovary-sety-a-mlynceky/#main ........ale do rúry ho nedávaj .....:---:D
Dakujem


....takže ešte raz .....pomaly a zreteľne ...po slovensky ...........................aj keď doteraz som takto písal a aj iní ....

Odpovede v texte .....


Irónia by bola na mieste , no odpustím si ju ......aby som neurazil nebodaj....ale nazval by som to všetko - poznatok o neschopnosti ??????
jacekova
28.11.11,21:10
Kotogo sa predava v niekolkych velkostiach. Kup si c.1, to je na 1 kavu. Take mame doma a mame aj "kotogo trojku",ked pride navsteva....
Len neviem ci je to aj na tu indukcnu...
angelkika
09.12.11,18:47
Pre buchaca,
dakujem za odpoved, ale ironia na mieste vobec nieje, pretoze ako vidno asi sa v tom nevyznas.

Ahojte poradaci,
urcite mnohi z vas poznate moka kavovar (kotogo). Chcela by som si taky kupit a niekedy davno som niekde nasla presne taky, aky by mi vyhovoval. Vtedy ked som ho nasla som nemyslela nato, ulozit si tu stranku a teraz marne hladam a nic . A teraz nieco ku tomu kavovaru:
1, musi byt vhodny na indukcnu ruru
....predpokladám , že sa skôr jedná o indukčnú dosku .....neviem si totiž predstaviť v rúre presso pripravovať ...;)
Na indukčnej doske sa v dnešnej dobe veľa predsa dá - akceptuje skoro všetky materiály , v ktorých sa pripravuje jedlo strava alebo nápoje ...
Ked uz tak uplne spravne sa povie indukcna varna doska a myslim, ze kazdy pochopil, ze co som tym myslela.
Ano na indukcnej rure sa toho vela da, ale musim mat nato specialne hrnce a nie z hocijakeho materialu (neviem ci si si to nahodou nepomylil so sklokeramickou varnou doskou :confused:)
2, nech sa v nom da urobit aj polovicna davka (ked si budem robit sama pre seba, nebudem si predsa robit 3 dcl kavy, ale ked pride navsteva tak sa zasa zide ked sa da tej kavy urobit viac.)
....kurnik .......a čo bráni nadávkovať si do kávovaru len takú dávku , akú chcem .....??????????? :eek::confused:
NIČ ...
Dalsia vec, ktora ti asi nic nehovori: preto existuje viacero druhou kavovarou, co sa tyka velkosti, pretoze kava sa vzdy musi plnit do plna, ked nie, kava je o nicom,to si ju mozem rovno aj zaliat alebo pit nescu
Ak niekto viete o takom moka kavovare dajte mi prosim vediet, poslite link, velmi ma potesite.
....najlepší je kávovar s nerezovým spodkom http://www.coffeein.sk/kava/kavovary...mlynceky/#main (http://www.coffeein.sk/kava/kavovary-sety-a-mlynceky/#main) ........ale do rúry ho nedávaj .....:---:D
A ktory kavovar z tejto stranky je vhodny na indukcnu varnu dosku ???? Ja som tam taky nenasla. A este jedno: ani nerez nieje ako nerez (nie kazdy riad z nerezu je vhodny na indukcnu varnu dosku)

Nechcem byt zla a nevdacna za odpovede, ale ked mi niekto odpovie tak, ze ja vyzeram ako uplny blbec a pritom mi nic nove a uzitocne neporadi, tak to ma uraza ;)
buchač
09.12.11,19:15
Pre buchaca,
dakujem za odpoved, ale ironia na mieste vobec nieje, pretoze ako vidno asi sa v tom nevyznas.
...moja , hm ...tak Ti poviem ........to čo som ja už zabudol , to sa TY nikdy nenaučíš ..........

Ahojte poradaci,

Nechcem byt zla a nevdacna za odpovede, ale ked mi niekto odpovie tak, ze ja vyzeram ako uplny blbec a pritom mi nic nove a uzitocne neporadi, tak to ma uraza ;)

...keď budeš mať za sebou toľko šálok kávy s koťoga ......ozvi sa , pokecáme ....


...a ozaj , nik netvrdí niečo o blbcovi .......
...ja som spomínal neschopnosť ...........
...a každý je predsa svojím spôsobom neschopák ( aj JA :rolleyes: ) , no blbec nemusí byť ( JA už tobôž nie ;) )....či máš iný názor ...??? :confused:
angelkika
09.12.11,19:33
Dakujem pan najmudrejsi :) . Zasa raz sa niekto vyvysuje. Vsak ked je niekto mladsi, tak urcite "nemoze mat pravdu" . :--- (a kolko ludi uz po tom za mnou prislo a povedalo mi a predsa si mala pravdu), ale ked si niekto mysli, ze roky robia ludi mudrejsimi a schopnejsimi, tak ta v tom necham, nech mas lepsi pocit zo seba :) .Ja som si uz aj tak poradila a bez tvojej pomoci, akurat som tu chcel len podakovat vsetkym za odpovede, ale nedalo mi nezareagovat na teba.
buchač
09.12.11,19:38
Dakujem pan najmudrejsi :) . Zasa raz sa niekto vyvysuje. Vsak ked je niekto mladsi, tak urcite "nemoze mat pravdu" . :--- (a kolko ludi uz po tom za mnou prislo a povedalo mi a predsa si mala pravdu), ale ked si niekto mysli, ze roky robia ludi mudrejsimi a schopnejsimi, tak ta v tom necham, nech mas lepsi pocit zo seba :) .Ja som si uz aj tak poradila a bez tvojej pomoci, akurat som tu chcel len podakovat vsetkym za odpovede, ale nedalo mi nezareagovat na teba.

http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-39-bow.gifhttp://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-39-bow.gifhttp://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-39-bow.gif
buchač
09.12.11,20:00
Ahojte poradaci,
urcite mnohi z vas poznate moka kavovar (kotogo). Chcela by som si taky kupit a niekedy davno som niekde nasla presne taky, aky by mi vyhovoval. Vtedy ked som ho nasla som nemyslela nato, ulozit si tu stranku a teraz marne hladam a nic :( . A teraz nieco ku tomu kavovaru:
1, musi byt vhodny na indukcnu ruru
2, nech sa v nom da urobit aj polovicna davka (ked si budem robit sama pre seba, nebudem si predsa robit 3 dcl kavy, ale ked pride navsteva tak sa zasa zide ked sa da tej kavy urobit viac.)
Ak niekto viete o takom moka kavovare dajte mi prosim vediet, poslite link, velmi ma potesite.:)
Dakujem

...nech nie som pes .......ale keď už tento nebude vyhovovať ....tak potom fakt neviem ......žeby som za blbca bol....????


Kávovar MONTE CARLO, 4 šálky

Informácie o produkte:

- elegantný kávovar z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele vynikajúci pre prípravu kávy espresso
- zabezpečené ergonomickými úchytkami zo žiaruvzdorného plastu, ktoré nepália a silikónovým tesnením
- vhodné pre použitie na plynových, elektrických, sklokeramických a indukčných sporákoch, vhodné do umývačky

http://www.kvk.sk/tescoma/detail/2135/kavovar-monte-carlo-4-salky/cat/2085


....len tak mimochodom ...


Približný počet výsledkov: 218 (0,19 sekúnd)
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=MOKA+KAVOVAR+na+indukcnu+ruru&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#sclient=psy-ab&hl=sk&client=opera&rls=cs&channel=suggest&source=hp&q=mokka+kavovar+na+indukcnu+ruru&pbx=1&oq=mokka+kavovar+na+indukcnu+ruru&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=8888l17536l0l18461l27l24l2l0l0l4l241l3536l8 .12.4l26l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=2b52bc173c177891&biw=1332&bih=621
tincaa
14.03.16,09:12
Ahoj angekika, prosim aky si nakoniec nasla? Riesim rovnaku dilemu. Vdaka