lucinka253
23.11.11,11:39
Potrebovala by som poradiť, viem, že to tu už bolo veľakrát ale neviem čo robiť. Raz som sa registrovala na jednej stránke, už ani neviem ako sa volá, bola som tam len raz a registrovala som sa lebo tam bola možná nejaká výhra. Bola som sprostá. Hneď na druhý deň mi poslali faktúru nejakých 70 či 80 eur za ich poskytnuté služby, ktoré som ale vôbec nevyužívala. Bola som na tej stránke len raz. Písali mi toľko mailov, že som si ten mail zrušila a teraz už mi prišlo aj domov VYDANIE PLATOBNÉHO ROZKAZU vraj z nášho okresného súdu. Píšu mi toto:

Konáme v zastúpení nášho Mandanta, spoločnosti
Online Investment Group Ldt., Seychelles
Mandátne číslo zmluvy: OIG-5132-4225
Pohľadávka: 107,95€; úrok 53,80€; poplatky 0,00 Spisová značka: 10/OIG/0126-EX-2010
Uhradené: 0,00€; zmeny: 0,00 €

Celkový dlh spoločnosti: 161,75€
Splatnosť do: ....
Bankové spojenie ....
.....
.....
.....
Vážený klient!
Vo veci Vašej dlžoby voči spoločnosti Online Investment Group Ltd. sme do dnešného dňa neprijali Vašu platbu za využívanie služieb na online portáloch. Chceme Vás upozorniť na fakt, že sa s platbou nachádzate v omeškaní a Vaša pohľadávka sa každým dňom zvyšuje o úrok z omeškania.
Spoločnosť BIB Services s.r.o. trvá naďalej na úhrade danej pohľadávky a začala podávať návrhy na vydanie platobných rozkazov na príslušný miestny súd Vášho trvalého bydliska. Vezmite prosím na vedomie, že súdne poplatky, ako aj úrok z omeškania a celkovú dlžobu ste pri vydaní platobného rozkazu povinný uhradiť do 15 dní od doručenia platobného rozkazu súdom. V prípade, že dlžoba v týchto 15 dňoch nebude uhradená, bude spoločnosť BIB Services s.r.o. nútená podať návrh na vykonanie exekúcie.
V prílohe nájdete kópiu vydaného platobného rozkazu Okresného súdu Bratislava III. voči dlžníkovi spoločnosti BIB Services s.r.o.. Vezmite na vedomie, že neuhradením dlhu sa Vaša situácia len skomplikuje a dlžoba sa niekoľkonásobne navýši. V prípade, že sa zámerne vyhýbate povinnosti uhradiť poplatky za využívanie služieb na internetových portáloch alebo si myslíte, že danú pohľadávku nie je nutné uhradiť, chceme Vám oznámiť, že spoločnosť BIB Services s.r.o. vykoná všetky právne kroky k tomu, aby bola dlžoba voči nášmu klientovi uhradená.
Ďalej Vás chceme upozorniť na uznesenie Okresnej prokuratúry Spišská Nová Ves zo dňa 22.10.2010 ohľadom právoplatnosti zmluvy uzatvorenej na diaľku prostredníctvom elektronických médií a taktiež potvrdenie právoplatnosti daného právneho aktu. Stanovisko si môžete prečítať na www.bib-services.sk/tlac.html


Poraďte mi prosím, neviem čo robiť. Ako môžu vedieť, že som to naozaj ja a nevymyslela som si to? Spravila som chybu, ale som študentka, študujem externe a ešte nemám prácu. Nemám to z čoho zaplatiť a od rodičov pýtať nemôžem. Mám napísať odvolanie alebo čo?
kvalitar
23.11.11,11:19
Nic neplatit, pozriet lamparnu na zaciatku novembra tam je to vsetko vysvetlene. Pozri si sudny prikaz na ake meno odporcu to je.(a je to vyciernene) mne to tiez doslo, neriesim, caka sa na nejaky sud, ale nase sudnictvo ma cas... Hlavne nestresovat je to podvod a hlavne neplatit...
bodliak
23.11.11,11:43
video1983
23.11.11,11:55