Žabinka
24.11.11,13:33
Ak by mi vedel niekto poradiť, budem veľmi vďačná. Kúpila som si "nový" počítač, a potrebujem naištalovať scaner. Mám multifunkčnú tlačiareň Canon LaserBase MF3110 so scanerom. Z orginálneho CD som nainštalovala tlačiareň aj OmniPage, tlačiareň pracuje normálne, ale scaner začne pracovať, no po chvíli zastane a zasekne sa. Pri starom počítači som si to inštalovala sama, a bez problémov. Už sa mi na to pozrelo viac ľudí, ale nepodarilo sa im scaner spojazdniť. V čom by mohla byť chyba?
protector
24.11.11,12:44
aky mate operacny system ?
Žabinka
24.11.11,12:46
Win XP, pred tým som mala Win 2000
protector
24.11.11,12:54
skuste ovladace komplet odinstalovat, z tejto stranky Canonu postahovat toto : http://software.canon-europe.com/products/0010078.asp

a potom postupne nainstalovat ako nakoniec nainstalujte ten Canon MF Update Tool

je to zial v anglictine, cestina a ani slovencina podporovane nie su, potom este skusajte v nastaveniach scanera zmenit hodnotu dpi postupne na nejaku nizsiu a skusajte scanovat, osobne mam scaner HP 8200 a ak ma nastavenu vysoku hodnotu dpi tiez sa zasekne, pritom v papieroch udava ze je schopny tak scanovat.. vyskusajte a dajte vediet ci pomohlo
Žabinka
24.11.11,12:57
Zatiaľ ďakujem, to je na mňa moc :), musím poprosiť známeho. Vďaka za radu.