Benderjebuh
24.11.11,14:09
Mám trošku problém sa tu zorientovať, takže ak to sem nepatrí, ospravedlňujem sa a prosím o preloženie.

Od Mája do Septembra som pracoval aj s mojimi bratmi na dohodu o vykonaní práce (celý rok sme evidovaný ako nezamestnaný na UPSVaR). Vykonávali sme pomocné stavebné práce -čo bolo napísané aj v dohode.
Žiadnu hmotnú zodpovednosť sme nepodpísali.
Po ukončení prác a skončení dohôd, majiteľ stavby reklamoval časť stavby. Náš, teraz už bývalý zamestnávateľ nám každému zaslal list- "VEC: Reklamácia", kde teda vypísal jednotlivé reklamácie a:
"Tieto reklamácie vznikli Vašou nezodpovednou prácou. Po skutočnom vyčíslení škôd bude táto čiastka vymáhaná prostredníctvom súdu alebo exekútora".
Samozrejme že sa necítime byť zodpovedný za vzniknutú situáciu, pretože sme reálne vykonávali len pomocné stavebné práce. Na stavbe nebol žiaden stavebný ani bezpečnostný dozor ani stavbyvedúci s osvedčením.
Má vôbec právo zamestnávateľ previesť "váhu reklamácie" na pomocných stavebných robotníkov pracujúcich na dohodu o vykonaní práce ?
Na stavbe pracovali murári ktorí však taktiež mali na dohodách "pomocné stavebné práce" -môžu niesť nejakú zodpovednosť ?
Jedná sa o veľkú hospodársku stavbu na družstve.
220870
24.11.11,16:08
Nemôže.Pomocná pracovná sila na stavbe nieje zodpovedná za nič odborné.Aj keby sa vyhováral že ste zle zarobili maltu (mal si to skontrolovať majster) alebo krivo vykopali jamu(mal si to skontrolovať stevbyvedúci).Po Slovensky ,byť vami jednoducho ho pošlem do p....
lapejko
24.11.11,20:07
Tak jak hutoriš!!!
Benderjebuh
27.11.11,11:43
Ďakujem za odpoveď. Ja som si aj myslel že to tak bude. Avšak, trošku mám starosť o murárov ktorý stavbu stavali a taktiež mali v dohode napísané "pomocné stavebné práce", sú to totiž to moji dobrý známi a viem že reklamácia nevznikla kvôli ich práci, ale kvôli odfláknutej práci projektanta. Existovalo totižto viac plánov, pričom ani jeden nebol v poriadku a i napriek tomu sa stavalo podla toho najlacnejšieho a najdo.....šieho plánu a tak to aj dopadlo a rozdrapilo múry...
Mária27
27.11.11,12:39
Pánu zamestnávateľovi môžete odkázať, že porušil základné ľudské práva, keď odborné činnosti pri výplate kvalifikuje ako pomocné práce, ale pri reklamácii berie tých istých zamestnancov ako zodpovedných pracovníkov.

Ústava SR
Čl.36
Zamestnanci majú právo na spravodlivé a uspokojujúce pracovné podmienky. Zákon im zabezpečuje najmä

a) právo na odmenu za vykonanú prácu, dostatočnú na to, aby im umožnila dôstojnú životnú úroveň ...