mishell888
25.11.11,20:40
Nevie niekto, ako mozem zrusit internet v mobile? mam easy kartu na kredit, a uz si nepametam ako som si aktivovala wnw, sice to tahalo dost penazi ale obcas ked som nieco potrebovala rychlo zistit tak to velmi dobre posluzilo.:) ale teraz mam novy dotykovy mobil a tam sa na internet pripaja automaticky, a v starom mobile sa ma vzdy opytalo ci som si ista ze sa chcem pripojit. Stahuje mi to kredit aj ked vobec na ineternete nie som. Nevedel by mi niekto pomoct ako takyto ineternet deaktivovat alebo aspon ako nastavit aby ma pripajalo na ineternet iba ked je dostupne wifi alebo vobec...? Dakujem.
mishell888
25.11.11,19:46
ešte som zabudla dodat ze ide o Lg Optimus Net(P690)...skusala som v nom najst nejake nastavenia ohladom internetu ale nic na deaktivovanie tejto sluzby som nenasla
MarcoM
25.11.11,19:47
Pri dotykových telefónoch by mala byť možnosť v Nastaveniach - Prenos údajov (poprípade môže byť názov aj bezdrôtové siete), kde je určite možnosť aj zablokovať (vypnúť) prenos dát. A v prípade, že bude potreba tak sa jednoducho dá tento prenos znova zapnúť. Taktiež by tam mala byť možnosť, že sa pripájať len na dostupné voľné wifi siete.
zk24
25.11.11,19:48
Nevie niekto, ako mozem zrusit internet v mobile? mam easy kartu na kredit, a uz si nepametam ako som si aktivovala wnw, sice to tahalo dost penazi ale obcas ked som nieco potrebovala rychlo zistit tak to velmi dobre posluzilo.:) ale teraz mam novy dotykovy mobil a tam sa na internet pripaja automaticky, a v starom mobile sa ma vzdy opytalo ci som si ista ze sa chcem pripojit. Stahuje mi to kredit aj ked vobec na ineternete nie som. Nevedel by mi niekto pomoct ako takyto ineternet deaktivovat alebo aspon ako nastavit aby ma pripajalo na ineternet iba ked je dostupne wifi alebo vobec...? Dakujem.

Aký máš telefon? Malo by sa dať v každom nastaviť či sa chceš pripájať na net automaticky alebo nie. Ja napríklad zapínam a vypínam "paketové dáta".*
zk24
25.11.11,19:50
ešte som zabudla dodat ze ide o Lg Optimus Net(P690)...skusala som v nom najst nejake nastavenia ohladom internetu ale nic na deaktivovanie tejto sluzby som nenasla

V nastaveniach by si mala mať niečo typu Wifi a siete a vrámci toho Mobilné siete. Tam to treba odchecknut.*
mishell888
25.11.11,20:10
Dakujem za pomoc, v nastaveniach som to zrusila a uz sa mi internet automaticky nezapina. No este by som sa chcela opytat: Aky preferovany rezim siete by mal byt nastaveny:GSM/3G automaticky, len WCDMA, len GSM...?(neviem co znamenaju tie skratky) a co je siet 2G? mam aktivovane jej pouzivanie...mam to nechat tak, alebo deaktivovat?