babicka1
26.11.11,00:05
Prosím potrebovala by som poradit, čo môžem urobit,, koho mám zavolat . Babka býva v rodinnom dome má svoju vodáren poslednú dobu jej voda prestala tiect tečie iba slabím prúdom už sa nemôže ani sprchovat tobôž kúpat ,neviem možno bude celé potrubie upchané ,ako by sa dalo prečistit celé potrubie alebo kto robí takéto veci mohli by ste mi poradit dakujem
220870
26.11.11,05:08
Ak má svoju vodu tak má asi aj nejaké čerpadlo alebo darling.Je pravdepodobné že budú zodraté zanesené lamely na čerpadle alebo upchatý sací kôš v studni.Robia to vodári-kurenári.Ale poradí si s tým aj trochu šikovnejší domáci majster.Skúste pozrieť aj sitká na batériach stačí ich vymontovať a na pol hodinku namočiť do octu.
babicka1
26.11.11,17:22
s vodárnou to bude v poriadku,zanesené budú iba trubky lebo tečie ale pomaly a z bojlera iba cícerkom a neviem či niekto aj čistí tieto trubky na vodu,či sa to dá
220870
26.11.11,17:24
Dajú sa čistiť aj trubky.Ale veľmi pochybujem že by bola chyba v trubkách.
marleau
26.11.11,17:30
Jednoducho - je málo vody.Ani našim,ani tete nejde voda.Nepršalo už ani nepamätám.
babicka1
26.11.11,22:34
my sme doma tiež museli vymenit všetky trubky ,lebo boli upchaté,museli sme vykopat aj novú studnu všetko lebo voda nám tiež prestala tiect.Lenže babke nemôžem vybúrat všetko preto som chcela či by sa to dalo aspon prečistit.lebo ked jej čistím ventilky je tam plno kamienkov a v pivnici som skúšala púštat či ide tam voda tam ide, ale len z polovice trubky,lebo druhá polka je zanesená