mandyla
26.11.11,10:58
Možno vás moja otázka rozosmeje ale predsa sa opýtam(najmä žien): ako skladáte napínaciu posteľnú plachtu aby v skrini vyzerala pekne? Aby nenarušila "komínky"? Ja ich dávam dozadu aby ju nebolo vidieť ale aj tak mi vadí že nie je pekne poskladaná. Možno si poviete: mať moje starosti.... Pekný víkend všetkým.
marleau
26.11.11,10:06
Tento problém som vyriešil tak,že ju dávam tiež do zadu v skrini a navyše sa už netrápim tým,že to nie je podľa mojho vkusu,keďže sa na to na takejto plachte nedá.A to som muž.
buchač
26.11.11,10:07
Možno vás moja otázka rozosmeje ale predsa sa opýtam(najmä žien): ako skladáte napínaciu posteľnú plachtu aby v skrini vyzerala pekne? Aby nenarušila "komínky"? Ja ich dávam dozadu aby ju nebolo vidieť ale aj tak mi vadí že nie je pekne poskladaná. Možno si poviete: mať moje starosti.... Pekný víkend všetkým.

...za mužov .....hlavne tých , ktorí sú teraz v najlepších rokoch ....tak za tých poviem ....;)

Myslím si , že dva roky vojenčiny úplne postačia ....stačilo ......:rolleyes:

Alebo choď do Izraela .....tam aj ženy krútia 3 roky vojnu - povinne....naučíš sa ...:---:D
Marína
26.11.11,10:10
buchač
26.11.11,10:14
http://www.youtube.com/watch?v=qfBRS8NTDJ0&feature=player_embedded#!


.....he ....tak to je " iný " člen .......puntičkár .....:---
mandyla
27.11.11,15:51
Ďakujem Marína, už som všetky poskladala podľa videa, posledné kusy pomaly nerozlíšim od nenapíncích. V jednoduchosti je genialita.
lujza.j
27.11.11,16:23