zuzana6852
26.11.11,18:22
Prosím o radu-mala som starsiu verziu antivír.progr.od ESET ,tam mi platnost skončila,ked som si chcela stiahnut nový,kedže už mám nan i meno i heslo,vybala som program a napisalo mi,ze všetky antivirove pogramy,čo mám v PC musim odinštalovat,lebo brania v stiahnuti noveho-odinštalovala som cely ESET a teraz som nanovo sla stiahnut ten novy,na ktory mam meno a heslo a ked si ho chcem stiahnut,vyhodi mi Internet explorel nemoze zobrazit tuto webovu stranku-kde som urobila chybu-ako dalej?fnuk
misoft
26.11.11,17:27
Holka zlatá. Najskôr si si mala stiahnuť tzv. inštalačku - inštalačný súbor, uložiť na disk, odinštalovať starú verziu, nainštalovať novú verziu.
Ale je možné, že teraz ti firewall nepovolí pripojenie na túto stránku. Skús preto>
Štart>Ovládací panel>Možnosti siete internet>Zabezpečenie>vyhľadaj Dôveryhodné lokality >Lokality a do riadku vedľa Pridať napíš www.eset.com, potom pridať>Zavrieť>OK. Odteraz by firewall mal vedieť, že to má povoliť.
KoxXxo
26.11.11,17:39
zuzana6852
26.11.11,20:21
strasne moc ti dakujeeeeem si poklad velmi si mi pomohol uz som stiahla instalacku a nasledne uz fiči do PC antivir tak jedna vec vyiesena este musim poriesit ten problem s stratenymi fotkami z tel.ale to budem vladat iesit az zajtra krasne snicky
premiko
27.11.11,11:47
ak si chcela ten isty antivirak, naco odinstalovat?, ak si mala teda prihlasovacie nove udaje, stacilo jednoducho zadat, vymazat stare heslo a meno, zadat nove a aktualizacia prebehne sama, doteraz mi to tak ide, ziadna zbytocna reinstalacia, mozno az teraz bude treba, chystam sa prejst na 5 verziu, mam licenciu, je to zadara, tak uvidim
kergulaan
28.11.11,04:30
ak si chcela ten isty antivirak, naco odinstalovat?, ak si mala teda prihlasovacie nove udaje, stacilo jednoducho zadat, vymazat stare heslo a meno, zadat nove a aktualizacia prebehne sama, doteraz mi to tak ide, ziadna zbytocna reinstalacia, mozno az teraz bude treba, chystam sa prejst na 5 verziu, mam licenciu, je to zadara, tak uvidim
Neviem o akom antivire pises, ale pri eset SS to mas takto:
- meno a heslo ti stale ostava to iste
- pri prechode na vyssiu verziu musis najprv stiahnut novy instalator, nasledne odinstalovat ESS (niekedy s tym byva problem) a spustit instalator - pri instalovani si program viziada meno a heslo, zadas to iste co mas, kedze mas platnu platenu licenciu.
premiko
28.11.11,10:34
he, to ja neviem o com pises, vcera v noci som prechadzal z ESS4 na ESS5, mam dve licencie, takze som len stiahol instalator ako pises a pustil, samo si to stiahlo co potrebovalo, samo odinstalovalo, samo nainstalovalo, trikrat som myslim potvrdil ok, tot vsjo

predtym ked mi skoncila na ESS4 rocna licencia, objednal som dalsiu, poslali nove prihlasovacie meno a heslo, jedine co som urobil bolo, ze v starej verzii som dal zmenu prihlasovacich udajov, zadal nove, samo zaktualizovalo a bolo

na tretom PC pouzivam rovnako eset ale free, doteraz som to robil rovnako, len som menil prihlasovacie udaje, samozrejme zakazdym na novy vymysleny mail :), aby som mal plne funkcny tych 30dni, sice neviem ako to bude teraz, ale uvazujem kuipit i tretiu licenciu
misoft
28.11.11,15:03
Niekde inde som písal, že dnešné antivíraky sú tak "múdre" :D, že jediné, čo musíš urobiť, je len stiahnuť aktualizáciu. Ostatné urobia všetko samé - vypnú starú verziu, odinštalujú starú verziu, nainštalujú novú verziu, spustia novú verziu a ani znova prihlasovať sa nemusíš - overujú licenciu - ak platila na starom, platí aj na novom.