lucia4978
30.11.11,12:32
Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosti s výrobkami od tejto firmy. Či nejde len o podvod a vyťahovanie peňazí od luďí.Ďakujem za info a pekný deň všetkým :-)
Valcake
30.11.11,11:45
Akými výrobkami???
...široký pojem:confused:...tam je od tlakomerov po invalidný vozík všetko možné:rolleyes:
lucia4978
30.11.11,11:53
Ja som skôr myslela taký všeobecný názor. Ale napríklad lampa Active Bio+ Light za 1300 €
alebo 18/10 Profesionálny kuchyňský set za 1299 €
evuš
30.11.11,12:14
...ja takéto firmy obchádzam oblúkom.... všetky najnaj veci sú vždy podozrivé, a takýchto firiem je tu ako maku !

A Profesionálny kuchynský set = stačí, ak niekto vie variť, krájať, sekať tak ho ani nepotrebuje....;):D
Valcake
30.11.11,20:24
...biolampa je dobrá, aj keď život nezachráni ..taká prevencia OK, ale ak máš na to. Majú to v kúpeľoch aj rehab. centrách. Tie výrobky sú tak predražené, že si to ľudia kupujú na dlh...tak o čom to je ...:rolleyes:
janakar
25.01.12,15:42
Pozor na tuto firmu, je to podvod ako vyšitý!!!!! Momentálne pôsobia v Petržalke balamutia dôchodcov.
silviaskvarkova
17.02.12,08:07
My už máme od nich v rodine dve výrobky, a máme s tým len dobré skúsenosti. Sú korrektný, predávajú kvalitu aj ceny sú primerané, napr. Biolampa + svetelná terapia + stojan by stálo u Zeptera oveľa drahšie... Ja odporúčam.
Prof.VojtechHradský
17.02.12,08:25
Poznám tú firmu. Predávajú zdravotnícke výrobky, medzi ktorými sú aj také, ktoré využívajú na súkromných klinikách na liečbu chorých. Čo sa týka cien, každý sa musí rozhodnúť sám. Súhlasím s tým, že kvalitu treba zaplatiť.
xfreemem
25.02.13,16:06
Pozor na nich!!! Jedna sa o firmu, ktora podvadza ludi za neskutocne sumy!!! Mame osobnu skusenost. Neposkytnu pravdive informacie o vyrobkoch, ktore maju zdraviu skodlive ucinky a ked to clovek zisti a chce vyrobok vratit spat v zakonnej lehote 7dni, nedvihaju telefonaty, nepreberaju postu!! Ten kto si to kupi na pozicku a tovar nemoze pouzivat je v pasci a kazdy mesiac mu naskakuju neskutoce uroky a je po usi zadlzeny! SOI treba na nich poslat!