sthruska
02.12.11,10:06
Ripujem hudbu z CD a potrebujem len jednu vec. Po skopírovaní mi vyskočí okn (samozrejme niekde na pozadí) s oznamom, že nemôže prebrať informácie z CD. Ako sa toho okna zbaviť - chcem aby okamžite vysunul CD. Ďakujem.
Juraj Tlach
02.12.11,11:33
A v čom je problém? Neskopíruje? A prečo cez WMP?
sthruska
02.12.11,12:26
Problém je len v tom okne. Nevysunie mi CD a ja neviem či skončil. To ma dosť ruší pri práci. Po odklepnutí OK už CD vysunie.
A prečo cez WMP? Nič iné nemám a ani mi nechýba.
Juraj Tlach
02.12.11,14:57
Nie si náhodou odpojený od internetu? Vyzerá to, že WMP nie je pripojený na net.Keď je počítač pripojený na Internet, prehrávač sa pokúsi načítať mediálne informácie pre kopírované a konvertované skladby z databázy online. Prehrávač potom počas kopírovania a konvertovania pridá tieto informácie do súborov.Obsah disku CD sa dá kopírovať a konvertovať aj vtedy, keď počítač nie je pripojený na Internet. Prehrávač však nebude môcť identifikovať názov disku CD, príslušného interpreta ani názvy skladieb, kým nebude počítač online. V niektorých prípadoch sa môže po dokončení kopírovania a konvertovania zobraziť výzva na manuálne pridanie chýbajúcich mediálnych informácií. Skús v možnostiach WMP skontrolovať knižnicu a tam "automatická aktualizácia súborov pomocou informácii o médiách - Pridať chýbajúce informácie " ak si na nete. Ak nie, tak to odškrtni, alebo skús druhú voľbu "prepísať všetky informácie o médiách".
Juraj Tlach
02.12.11,15:02
A je to originál cd?
sthruska
02.12.11,15:03
Odpojený niesom, ale komplet som mu zakázal prístup. Žiadne informácie nepotrebujem. Ani len názvy súborov.
Skúsim tie veci na konci.
sthruska
02.12.11,15:05
Drvivá väčšina nie sú originály.
Juraj Tlach
02.12.11,15:07
Môže to byť aj tým, WMP to nedokáťže identifikovať, aby mohol získať info z netu.
KoxXxo
02.12.11,15:26
Juraj Tlach
02.12.11,15:29
Skúšal som to, nechce :)
sthruska
03.12.11,09:33
Netvrdil som, že nechcem. Ibaže mi nechýba. Asi sa rozhodnem, že mi chýba ;) Už som ho inštaloval.