Ultima
03.12.11,22:42
Dobry den, rada by som poprosila niekoho z vas, kto ma Adobe Photoshop alebo nejaky podobny program, v ktorom by dokazal zmenit pozadie na fotke za nieco ine... Hladala som rozne instalacky na nete, ale kedze su vsetko shareware (aspon co som ja nasla), tak ak je tu niekto taky ochotny a upravi mi len jednu fotku, budem vdacna...Ide o vianocny darcek...Dakujem pekne, ozvite sa prosim. :)
KoxXxo
03.12.11,21:58
Prilož obrázok a vyberieš si krajšiu úpravu.
Ultima
03.12.11,22:11
Hm, a ako prilozim obrazok?
alla66
03.12.11,22:18
Ultima
03.12.11,22:25
Aha, ano rozumiem, a neda sa to nejako poslat tak, aby to nevidel kazdy? Je na nej kamaratka, viete, nerada by som ju sem davala...Vdaka
alla66
03.12.11,22:41
Dobry den, rada by som poprosila niekoho z vas, kto ma Adobe Photoshop alebo nejaky podobny program, v ktorom by dokazal zmenit pozadie na fotke za nieco ine... Hladala som rozne instalacky na nete, ale kedze su vsetko shareware (aspon co som ja nasla), tak ak je tu niekto taky ochotny a upravi mi len jednu fotku, budem vdacna...Ide o vianocny darcek...Dakujem pekne, ozvite sa prosim. :)

nepomôže Ti tento link?.... http://www.........com/photo-frames_Christmas.htm (http://www.frametoy.com/photo-frames_Christmas.htm) (pozadie si zvoľ sama)
Marína
03.12.11,23:08
Ultima, nechceš skúsiť aj sama? V tejto téme http://www.porada.sk/t181315-ako-upravim-zmenim-pozadie-na-fotkeaby-bolo-biele.html#post1905290 som napísala postup, viď prísp. 3 a 8.
Ak nie, upravím ti ju. Napíš ako si sa rozhodla. Ak pre mňa, následne ti napíšem cez ss kontakt.
Zajtra tu nakuknem.;)
Ultima
04.12.11,08:21
Dakujem Alla, pekne ramceky, dobra inspiracia...Len ja by som skor potrebovala upravit to pozadie tak, aby tam bolo vidno len tu osobu a nie, co je za nou, ked tam vidno radiator a stenu...Je to len z toho dovodu, ze tuto fotku chcem dat zaramovat pre kamosku, tak nech je to nejake jednotne. :) A Marína, ja som ten tvoj navod nasla, celkom sa aj podarilo, len ako si tam pisala, ostalo to take transparentne a nie celkom take, ako bolo na obrazku s tou ruzou, nieco tam robim zle a neviem prist na to, co, tak preto sa skusam opytat, ci by niekto s tym nepomohol :)
Marína
04.12.11,09:06
Dakujem Alla, pekne ramceky, dobra inspiracia...Len ja by som skor potrebovala upravit to pozadie tak, aby tam bolo vidno len tu osobu a nie, co je za nou, ked tam vidno radiator a stenu...Je to len z toho dovodu, ze tuto fotku chcem dat zaramovat pre kamosku, tak nech je to nejake jednotne. :) A Marína, ja som ten tvoj navod nasla, celkom sa aj podarilo, len ako si tam pisala, ostalo to take transparentne a nie celkom take, ako bolo na obrazku s tou ruzou, nieco tam robim zle a neviem prist na to, co, tak preto sa skusam opytat, ci by niekto s tym nepomohol :)
Ultima, veď som sa ponúkla, že ti to urobím. Pozadie však nejaké musí byť, také, aké si ty vyberieš. T. z., že najprv sa okolie okolo osoby stransparentní a pod túto vrstvu sa dá ďalšia vrstva, ktorá sa ti tam hodí. Napr. ... viď obrázky(1. je pôvodný). Nie je to kvalitne urobené, len tak nahrubo, musela by som sa však dosť dlho s hrivou "babrať", pre názorný príklad to však stačí.
Pozri si súkromné správy.
Eva
Ultima
04.12.11,09:15
Velmi pekne urobene, netusila som, ze sa to da az takto urobit, vidim, ze vela toho este neviem :) Ak by som ti potom mohla poslat tu foto, ktoru potrebujem, dufam, ze s tym nebude az tak vela prace, bola by som vdacna...Lebo myslim, ze toto by som tak skoro sama nespravila :) Krasne.
Marína
04.12.11,09:36
Pozri si súkromné správy, už som ti písala.
Ďakujem, ale pekne urobené to ozaj nie je, len tak narýchlo, pre názorný príklad.
Veľa práce je s tým vtedy, keď sú na fotke drobné detaily, napr. veľmi rozlietané vlasy, ako napr. na tomto http://obrazky.4ever.sk/pozadie-na-mobil/lifestyle/dievca-149317 obrázku.
Ultima
04.12.11,09:42
Odpovedala som ti na spravu, dufam, ze prislo, posielala som to prvykrat, tak snad :D Pisala som aj na mail a poslala fotku :)
Marína
04.12.11,09:57
Áno, došla. Ešte si pozri odpoveď.