lacquer12
06.12.11,09:18
Dostala som prikaz pisat rozhodnutia bez datumu, datum dopisuje rukou nadriadeny. V pripade sporu bude taketo rozhodnutie v poriadku, nebude spochybnitelne, ked sa datum dodatocne dopise rucne? Este som sa s takou poziadavkou nestretla a mam obavy, az sa niekto bude dozadovat svojich prav na sude, ci nam to nevratia resp. nenapadnu. Pracujem vo verejnej sprave.
Alena Ribanská
11.12.11,21:13
Ak tomu dobre rozumiem tak to si dostala príkaz nepísať dátum na všetky rozhodnutia - nielen na jedno konkrétne napr. Alene Ribanskej?
A ty niekde píšeš dátum kedy si to ty vyhotovila? Aby si nedržala v rukách čierneho Petra: šéf sa z toho vytočí svojimi známosťami. Ja by som si dátum (najlepšie rukou, lebo dátumovku tam môže niekto dať dodatočne) tiež písala k mojej šifre. Nie je to veľmi v poriadku, ty to vyhotovíš včas napr. posledný deň v mesiaci, aj by si to v ten deň mohla dajme tomu expedovať. Ale šéf má známeho ktorému chce pomôcť a zámerne rozhodnutie môže podpísať už po lehote. Ako mu dokážeš kedy si mu to na podpis dala ty?