Matthew DeWrong
06.12.11,15:02
Dobry den,

Chcem sa informovat ohladom zvodov dazdovej vody. V obci sa par rokov dozadu rekonstuovala cesta, medzitym som ja robil novu strechu a zvody dazdovej vody zo strechy sa technicky nedaju vyriesit inak, iba ze 1 zo 4 vyteka prave na cestu pred domom. Moj dom stoji v radovej zastavbe, kde z cca 25 domov ma 8 az 10 riesene zvody rovnakym sposobom a teda vyvod 1-ho pripadne aj 2-och priamo na cestu. Obec vsak upozornila iba mna, rovnako tak si ma pozvali na OU kde osm mal vysvetlit preco je to tak. Na moju otazku preco riesia iba mna, mi bolo poskytnute vyjadrenie ze ma nepozvali aby sme sa bavili o ostatnych, ale o mne. Je dovod preco OU nema rovnaky meter, pretoze som mal isty konflikt s pracovnikom OU, ale cisto sukromne. A uz pred par rokmi, aktualne ma na starosti prave tieto veci v obci. Ako sa mozem branit voci takejto sikane ? Chapem ze porusujem nejaky predpis, ale nie je mi jasne preco ked rovnake nariadenie porusuju dalsi, rovnako tak moji susedia, nikto to neriesi. Na druhej strane poskodzuje par litrov mesacne dazdovej vody asfaltovu cestu ? ved na nu prsi :)

dakujem
marjankaj
06.12.11,14:36
No ak ich iba to zaujíma, tak im povedz, že preto, lebo to tak majú aj tvoji susedia.