kenboo20
08.12.11,20:01
Zdravím mám jeden problém. Mám EXTERNÝ HDD 2,5" 160 GB SEAGATE (http://pc.bazos.sk/inzerat/11781380/EXTERNY-HDD-25-160-GB-SEAGATE.php). Ešte včera mi hardisk pracoval správne,no dnes ráno ked som klikol na tento počítač tak tam nebol zobrazení a pritom bol pripojení v pc. Stále mi ukazovalo HDD 160GB ale dnes tam bol vymenitelný disk G: a ked som na neho klikol tak napísalo že vložte disk do jednotky G:
Skušal som už všetko aj som ho odpojil a pripojil snád 50 krát ale stále ked ho pripojím naskočí mi ten vymenitelný disk G: Nikdy predtím to tam nebolo.
Skusil som ho zapojit aj do druhého pc a napísalo mi že sa inštaluje. Nainštaloval sa ale v počítači mi ho neukázalo dokonca ani ten vymenitelný disk G: Neviem čo by stým mohlo byt lebo mi tam pri prvom vytiahnutí napísalo dačo system volume sa nepodarilo uložit alebo čo, tak preto sa vás pítam či máte stím nejaké skusenosti. Ak možte poradte čo mám robit dalej. Za odpovede vopred dakujem.
iv@n
08.12.11,20:23
ak si tam nemal nejaké dôležité dáta, tak skúsiť naformátovať, ak si tam mal niečo dôležité tak potom to zveriť do rúk niekomu kto sa vyzná v obnove dát.
Vlado40
08.12.11,20:38
Možno ,že je vadná elektronika.Pripájaš obidva USB k PC.Niekedy nestačí iba jedno pretože HDD sa neroztočí a potrebuje dodatočne napájanie.HDD keď pripojíš ,tak musí byť počuť ,že sa roztočil.Možno najrýchlejšie bude vybrať HDD z boxu a pripojiť priamo k PC,alebo vložiť do iného boxu.