stormcatcher
09.12.11,09:34
Ak je špatne zaradený, prosím presuňte.

Váš názor???

Priateľ si pri predlžení paušálu vybral telefón SonyEricsson XPERIA. Preto, že má veľa priateľov, časom sa dozvedel o nedostatku android-u, vlastne telefónu. Tento telefón sa dá odpočúvať aj keď je vypnutý. Samozrejme nie telefonát, ale osobný rozhovor pokiaľ je tento telefón v blízkosti. Zabrániť sa dá jedine vyňatím baterky. Potvrdili to aj policajti a dokonca aj zamestnanec SIS.

???????????
nesca
09.12.11,08:42
To aby som ho vypla :-))
Nie som odborník,ale nepozeráš veľa filmov?
buchač
09.12.11,08:46
Ak je špatne zaradený, prosím presuňte.

Váš názor???

Priateľ si pri predlžení paušálu vybral telefón SonyEricsson XPERIA. Preto, že má veľa priateľov, časom sa dozvedel o nedostatku android-u, vlastne telefónu. Tento telefón sa dá odpočúvať aj keď je vypnutý. Samozrejme nie telefonát, ale osobný rozhovor pokiaľ je tento telefón v blízkosti. Zabrániť sa dá jedine vyňatím baterky. Potvrdili to aj policajti a dokonca aj zamestnanec SIS.

???????????

...nie iba TEN ...všetky !!!


...ej hoja , hoja ...paranoja moja ...;)
dalid
09.12.11,09:42
Riesil by som to iba v pripade ak by tvoj priatel robil business radovo v desiatkach milionov Eur, pripadne riesil podobne veci ako isty pan minister na istej jachte v Monaku, pred stanovenim konverzneho kurzu Sk na Euro... ;)

kazdy kto sa v takychto sferach pohybuje, si na diskretne jednania telefon neberie....