rado3105
12.12.11,18:46
Chcem si kupit z amazonu kindle touch 3G, ktory je len na USA trhu. V USA byva znamy, chcel som sa spytat ake najlacnejsie postovne na slovensko(aby to netrvalo dlhsie ako 3 tyzdne, nerozbilo sa to) a ako urobit aby som neplatil clo(malo by stacit vybrat listok o kupe?)...?
vdaka
Podnikanie
12.12.11,18:11
Asi najjednoduchšie a najbezpečnejšie je to nechať odoslať od Amazonu. Výjde to asi tak isto ako keby to Amazon posielal na inú americkú adresu a z nej to niekto preposielal. Najlacnejšie sú asi mešie súkromné zasielkové služby, poľské, alebo české ako shipito. Aby si neplatil clo, tak nechaj označiť balík ako gift.
rado3105
12.12.11,18:15
Chcem realne skusenosti, vraj sa vela veci menilo... Najlepsie niekto kto tento rok si odtial nechal nieco poslat..
Podnikanie
14.12.11,08:25
Chcem realne skusenosti, vraj sa vela veci menilo... Najlepsie niekto kto tento rok si odtial nechal nieco poslat..
Asi pred dvomi mesiacmi som si kupil z amazonu knihy. Čakal som asi dva týždne kým mi došiel balík, clo žiadne. Poštovné za tri knihy bolo asi 20 dolárov, čo je dosť, ale nie zas až tak veľa aby som kôli ušetreniu 5 dolárov posialal balík cez viacero ľudí a hľadal najlacnejšiu službu.